Poprzedni temat «» Następny temat
Botox w wieku 24 lat?
Autor Wiadomość
Agnieszka24 
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 13:38   Botox w wieku 24 lat?  


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
Hej
Mam pytanie do dziewczyn.Od jakiegoś czasu zauważyłam że robią mi się zmarszczki koło oczu, dużo się śmieję ogólnie jestem pogodną osobą.Trochę mnie to martwi bo mam dopiero 24 lata co będzie za 10 lat? Czytałam że popularne jest wstrzykiwanie botoxu ale nie wiem czy jestem na to za młoda.
Czy któraś z was miała wstrzykiwany botox?jak długo utrzymuje się efekt ?
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 13:48     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Agnieszka24, mamooooooooooooooooooooooooo ogupłaś?
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 14:09     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
na botox jest się zawsze za młodym...
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 15:33     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
Pytanie kierowałam do dziewczyn...wcale nie ogłupiałam a za takie komentarze serdecznie dziękuje.Kończę studia -dziennikarstwo, swoją karierę widzę w telewizji dlatego zależy mi na dobrym wyglądzie.Proszę o komentarze kobiety po botoxie, czy są zadowolone itd
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 18:19     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Agnieszka24, może się i nie znamy na botoksach i innych specyfikach upiększających - bo nie stosujemy, ale to o czym pisałaś w pierwszym poście może trzeby by było skonsultować z kosmetologiem ?
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 18:32     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Agnieszka24, a moze na poczatek jakis dobry krem pod oczy i stosowany regularnie



na botoks masz czas......


pytasz co bedzie za 10 lat........pewnie kolejny botoks i pewnie nie drugi ale setny z kolei....
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 06:45     


Dołączyła: 25 Lut 2010
dobrze ci koledzy i kolezanki z forum radza.. kosmetyczka.. dobry krem.. zaden botoks.. bo za 5 lat bedzie naciaganie skory..
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 12:27     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
botox - ładniejsza nazwa to jad kiełbasiany, jedna z najsilniejszych neurotoksyn. Poraża zakończenia nerwowe i mięśnie. Zresztą widać jak ładnie wyglądają po tym gwiazdy ;)
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 17:14     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Agnieszka24 , jestem zdziwiona,ze osoba w Twoim wieku tak poważnie zastanawia się nad botoxem....Nie sądzę,że te zmarszczki,które masz są aż tak widoczne,żeby ten zabieg był konieczny. Tym bardziej,jak piszesz-jesteś osobą pogodną,a takie "zmarszczki" to odzwierciedlają.
Słyszałam,że stosowanie botoxu przed 30-tką jest bezsensowne.Na botox więc,masz jeszcze czas,faktycznie może na razie "ratuj się" jakimś dobrym kremem.
Profil
PW Email Cytuj
maya 
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 23:53     



Imię: Maja
Dołączyła: 03 Cze 2010
Stanowczo odradzam botoks. Efekt wstrzyknięcia toksyny botulinowej utrzymuje się - po pierwszym zabiegu - do pół roku, po każdym następnym dłużej (stać Cię na to?).
Jesteś osobą młodą i sama piszesz, że są to zmarszczki mimiczne, czyli naturalne w gruncie rzeczy. Sam krem niewiele tutaj zdziała, aczkolwiek proponuję zainwestować w jakiś delikatny, nawilżający krem na okolice oczu (ale jeszcze nie przeciwzmarszczkowy!). Zmarszczki mimiczne cały czas będą się odnawiać - bo cały czas ruszasz mięśniami twarzy ;)
Spróbuj zagłębić się w temat i zamiast botoksu znaleźć jakąś mądrzejszą alternatywę, jak na przykład terapia kolagenowa, laser, mikrodermabrazja, fale radiowe i inne zabiegi na okolice oczu w salonie - naprawdę jest w czym wybierać :)

A przede wszystkim zastanów się, czy te zmarszczki są naprawdę większe, niż u innych 24latek? ;)
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 09:20     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
może macie rację...
Często bywam w Gliwicach dlatego poszukam jakiejś dobrej kosmetyczki...a może macie jakieś namiary do sprawdzonej pani kosmetolog która doradzi mi co zastosować w moim przypadku.Będę wdzięczna za każdą sugestię.
Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
maya 
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 09:53     



Imię: Maja
Dołączyła: 03 Cze 2010
Niestety, nie jestem w stanie doradzić Ci kosmetyczki/kosmetologa, ale najlepiej pójdź to przynajmniej trzech salonów, aby zasięgnąć rady. Większość kosmetyczek sztampowo poleca zabiegi. Poza tym potrzebny jest odpowiedni sprzęt, którego w każdym salonie nie znajdziesz.
Poszukaj w Internecie. I bądź przygotowana na to, że jeśli zależy Ci na długotrwałym efekcie ze względu na planowany zawód to tego typu zabiegi czekają Cie do końca życia, więc lepiej żeby były urozmaicone ;)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 13:42     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
o matko i córko. Przecież Ty dopiero co skończyłaś dojrzewać, a już botoks chcesz wstrzykiwać :zdziwko: Ja wiem, że każdy starzeje się inaczej, ale bez przesady, zmarszczki, które sie pojawiły na buźce to normalne. Myślisz, ze jak będziesz miała buzie gładką jak niemowlak prędzej przyjmą Cię do telewizji ? Nie zauważyłam tam kobiet z plastikową buzią.
Czytałaś o szkodliwości botoksu ? Takie zabiegi źle wpływają na układ nerwowy, paraliżują mięśnie twarzy. Co zrobisz jak po botoksie pojawią się na twojej twarzy inne nienaturalne zmarszczki, czy fałdki? Myślę, ze warto się nad tym zaznajomić zanim wpadnie się w jego "szpony" bo jak już raz spróbujesz to będziesz to robić stale, mimo, ze teraz możesz zakładać inaczej.
Lepiej zainwestować w odpowiedni krem i delikatniej ingerować w skórę buzi , a przede wszystkim postaraj się pokochać samą siebie, taka jaką jesteś.
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 21:33     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
Chyba koleżanka ma jakieś kompleksy, przynajmniej ja to tak widzę, bez urazy :niepewny:

a co mają powiedzieć faceci którzy łysieją ? :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 09:54     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
sebek, pewnie i masz racje w jakimś stopniu, natomiast nie jestem osobą, która się nad sobą użala. Jeśli jest coś co mi się nie podoba to nie płacze w poduchę, nie chowam się tylko coś z tym robię i tak też jest teraz.Więc dla mnie to nie jest kompleks tylko problem z którym muszę się uporać.
Ale już niedługo..od jutra zaczynam wizyty w gabinetach zobaczymy co mi powiedzą.Na pierwszy ogień gabinet medycyny estetycznej MEDJUS korzystał ktoś z was z ich usług?
w w w medjus, p l galeria wygląda całkiem nieźle
Profil
PW Email Cytuj
maya 
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 10:48     



Imię: Maja
Dołączyła: 03 Cze 2010
sebek napisał/a:
a co mają powiedzieć faceci którzy łysieją ? :rotfl:


Zawsze mogą zgolić się na łyso :ok: a tak poważnie to z tym też można walczyć, chociażby na stronie, którą podała Agnieszka24 jest napisane, że robią mezoterapie ;) ale to droga zabawa i skutkuje tylko w czasie terapii.

Agnieszka24 widzę zaczynasz z grubej rury :P Napisz koniecznie co Ci zaproponowali. Mam nadzieję, że kwas hialuronowy albo lasery, a nie botoks ;)
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 11:33     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
maya, oczywiście dam znać co i jak :) a jeśli chodzi o Panów łysiejących to zgolić i jest ok.Niektórzy wyglądają nawet sexy :]
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 15:40     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
maya napisał/a:
zgolić się na łyso
co niniejszym czynię od wielu lat :)
Agnieszka24 napisał/a:
wyglądają nawet sexy
hehehe tak ?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 00:09     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Agnieszka24 napisał/a:
Więc dla mnie to nie jest kompleks tylko problem z którym muszę się uporać.
hmmm tylko czy naprawdę jest to aż taki problem, z którym musisz się uporać w tak drastyczny sposób w Twoim wieku? Wiesz anorektyczki tez uważają, że sa grube.
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 10:07     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
kisia, dzisiaj mam wizytę u Pani dr więc zobaczę co mi poradzi ale o żadnych "drastycznych" środkach nie ma mowy. Natomiast czy moje dążenie do niwelowania swoich jakiś tam mankamentów w urodzie można porównać do głodzących się, konsekwentnie wyniszczających swoje ciała anorektyczek?
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008