Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry ginekolog
Autor Wiadomość
alenda 
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 20:06     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Ka rodziłam w Knurwoie, tzn miałam tam CC i jestem zadowolona. Poza terrorem laktacyjnym wszystko ok
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 21:12     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Nikaa, jak nie masz przekonania, to zostań przy szpitali w Pyskowicach
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 10:24     


Dołączyła: 25 Lut 2010
jeszcze duzo czasu.. Zobaczymy jak bedzie wygladac sprawa z ciaza.. :/ Ale trzymajcie kciuki zeby nie bylo tak jak ostatnio..
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 09:31     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
bez jaj ja jestem dobrym przykladem szpitala gliwickiego
nie przesadzajcie...
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:56     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Harcerka, Ty jestes jednym przypadkiem jakiego znam.. ktory dobrze o tym szpitalu mowi..
a znam conajmniej 3 osoby ktore maja zle wspomnienia.. nawet jedna nasza kolezanka ktora miala rodzic w wodzie.. ponoc byla tragedia..
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 21:03     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Ja znam mnóstwo zadowolonych osób z Gliwickiego szpitala. Zanjoma narzekała na Gliwice, poszła do Knurowa t jeszcze gorzej narzekała, mówi że jak się trafi następny do idzie do Zabrza i też pewnie będzie narzekać... niektórym zawsze źle :)
Profil
PW Email www Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 06:57     


Dołączyła: 25 Lut 2010
alenda, Tu nie chodzi o to ze niktorym zawsze zle.. Widocznie nie pasowalo jej.. i kazdy ma prawo do wlasnego zdania..
alenda, ciesz sie ze Tobie w szpitalu niczego nie brakowalo.. bo gdybys trafila na taka obsluge w szpitalu na jaka ja trafilam (nie w Gliwicach) to mysle ze w domu bys zdecydowala sie na porod..
Ja po wyjsciu z szpotala napisalam 2 skargii.. I pozniej panie "pielegniarki" przyszly osobiscie mnie do domu przeprosic.. wiec jak ja slysze ze w jakims szpitalu.. jest kiepsko z obsluga.. juz mi sie czerwona lampka zapala..
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 09:30     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
W Knurowie jest fajnie, tylko mają fioła jak to wszędzi ena pukcie karmienia cycem. I wiesz nie masz mleka, leci ci krew z sutów ale dziecko musi ssać cały dzień i wyje głodne, ty wyjez, dziecko wyje. a poza tym terrorem to było ok, miłe piguły, czysto, ja byłam zadowolona, ale mam też dużo koleżanke zadowolonych z Gliwic, chyba ze 20, a tylko jedna była niezadowolona.
Profil
PW Email www Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 22:58     


Dołączyła: 25 Lut 2010
No to u mnie jest inna sytulacja znam tylko jedna zadowolona ze szpitala Gliwickiego.. Harcerke :)
Dobra nie wazne.. Mi tam nie przeszkadzaloi ze kladziono nacisk na karmienie piersia.. Mi w moim szpitalu przeszkadzalo to.. ze pielegniarki nie robily zupelnie nic przy dzieciach.. chodzily pilolily glupoty.. seriale ogladaly.. a jak chcialas zostawic dziecko to z wielka lacha je braly i wielkim kaprysem na twarzy.. Bo ty chcesz isc sie wysiusiac.. Bo przeciez to takie dla nich ciezkie zajecia przypolnowac chwile dziecka..
I te komantrze.. o pacjetkach.. jedna do drugiej gadaly..
I mam obawy co do szpitali gdzie juz takie rzeczy slyszalam..
Ale jeszcze daleka droga.. wiec moze zmienie zdanie..
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 11:00     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
A ja mialam bardzo ciezki porod i niestety bylam prawie niesprawna PO...
Pielegniarki byly tzw "do rany przyloz..."
dawala, zabieraly dziecko - i same wychodzily z inicjatywa zeby ew wziac na kilka godzin zebym mogla sie przespac...

niektore mlode przychodzily sobe ze mna pogadac ot tak sobie jak w nocy nie moglam spac np...

na patologi gdzie lezalam 2-3 dni przed porodem rowniez pielegniarki same przychodzily pogadac jak kolezanki:)
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 19:34     


Dołączył: 18 Paź 2004
to ja wam powiem ze leżałam i na patologii ciązy i rodziłam w szpitalu gliwickim, w lutym będę rodzić po raz drugi, owszem idealnie nie było ale poziom jakiego wymagam to chyba tylko w na dobre i na złe jest a i tam mogłabym się do paru rzeczy przyczepić.
Pielęgniarki sa odjechane wszędzie i zawsze się moze trafić jakas durna, to chyba kwestia nadawania na tych samych falach, położna którą miałam polecona do porodu przy pierwszym spotkaniu okazała się byc dla mnie totalną debilką, która bardziej interesowało ile mam jej zapłacić i wygląd zewnętrzny mojego gina i przez 40 minut spotkania tylko o tym gadała, nie zdecydowałam się na poród z nią i nie załuję podczas pobytu w szpitalu po porodzie wciąż gadała tylko o tym jak wygląda mój lekarz a nie odpowiadała na moje pytania, dot karmienia piersią np.
w ogóle z tym karmieniem piersia to wkurzało mnie to ze owszem nacisk kładą moze to i dobrze, ale na mój osobisty gust a karmiłam dziecko 7 miesięcy ( dla jednych duzo dla drugich mało) to one tam absolutnie nic o karmieniu nie wiedzą a juz na pewno nie potrafią takiej położnicy w tym pomóc. Sama się juz nawet swego czasu zastanawiałam czy nie zostac doulą, bo poziom bądź co bądź ludzi z med wykształceniem mnie przeraża
Profil
PW Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 19:55     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
hmm zapomnialam dodac ze nie zaplacilam ani za lekarza ani za polozna..

i nikt ze znajomych tam nie pracuje;)
nie posiadam wiec zadnych koneksji:))

w moim przypadku nie kladl nikt nacisku na karmienie piersia... owszem polecaja i jest Pani ktora ma w tym przypadku przeszkolenie... ale nie jest natarczywa..
Profil
PW Email Cytuj
Lilyanne 
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 22:05     


Dołączyła: 15 Paź 2010
Witam.
Mam pytanie - wiecie może, kiedy i w jakich godzinach przyjmuje dr K. Arabski w gabinecie na ul. Zygmunta Starego?
Dopiero zaczęłam studia tutaj i pilnie potrzebuje dobrego ginekologa, więc jeśli znacie kogoś odpowiedniego to prosiłabym o polecenie.
Z góry dziękuje za pomoc :)
Profil
PW Email Cytuj
mongo 
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 13:38     


Dołączyła: 23 Wrz 2010
Lilyanne napisał/a:

Mam pytanie - wiecie może, kiedy i w jakich godzinach przyjmuje dr K. Arabski w gabinecie na ul. Zygmunta Starego?

Z tego, co wiem, to miał się przeprowadzić z gabinetem, i chyba już to zrobił. Gabinet jest na ul. Częstochowskiej 20/2. Rejestracja telefoniczna: 531 932 555. ;-)
Profil
PW Email Cytuj
sunny 
Wysłany: Pią Lip 08, 2011 18:32     



Dołączyła: 10 Sty 2005
Skąd: skądś tam ;)
Pozwolę sobie odświeżyć temat. Przeczytałam wszystkie posty i przyznam szczerze że nadal jestem w kropce i nie wiem którego lekarza wybrać.
Idę z konkretnym problemem, który już dla dwóch ginekologów okazał się oczywisty, niestety, przepisywane leki okazały się jedną wielką pomyłką. Potrzebuję lekarza który nie jest ignorantem i potrafi skierować na konkretne badania, a nie przepisuje leki na chybił trafił :(
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 23:15     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
sunny, podaj nazwiska lekarzy, którzy Ci nie pomogli.
Niestety z lekarzami i nie tylko jest tak ,że musisz się sama przekonać,który jest dla CIEBIE dobry, bo to że pomógł komuś na coś, nie znaczy,że poradzi sobie z Twoim problemem. A jak chcesz jakiejś podpowiedzi do zrób sobie ankiete. Wypisz nazwiska polecanych w tym temacie lekarzy i stawiaj kolejne kreski jeżeli ktoś jeszcze go polecał i idź do tego,który uzyskał najwięcej głosów :)
Profil
PW Email Cytuj
sunny 
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 07:04     



Dołączyła: 10 Sty 2005
Skąd: skądś tam ;)
kisia, jak dla mnie dr Bęben to jedna wielka pomyłka (przepisywanie leków bez jakiegokolwiek badania -> i nie mówię tutaj o tabletkach anty) i dr Mercik też niestety jak dla mnie poniżej oczekiwań...
Jak już wspomniałam zdaję sobie sprawę że przez te ponad 20 stron przewinęło się wiele opinii, natomiast większość z nich dotyczyła tematu ciąży, który mnie póki co nie dotyczy...
Po prostu potrzebuję lekarza który zada sobie trochę trudu z diagnostyką a nie przepisze receptę na chybił trafił w ciągu 10minutowej wizyty....
Na chwilę obecną zastanawiam się nad dr Strzeleckim... większość opinii na jego temat była b. pozytywna.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 07:59     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
sunny napisał/a:
dr Strzeleckim... większość opinii na jego temat była b. pozytywna
tez do tej opini moge sie przyłaczyc
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 21:24     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
sunny napisał/a:
kisia, jak dla mnie dr Bęben to jedna wielka pomyłka (przepisywanie leków bez jakiegokolwiek badania -> i nie mówię tutaj o tabletkach anty) i dr Mercik też niestety jak dla mnie poniżej oczekiwań...
Jak już wspomniałam zdaję sobie sprawę że przez te ponad 20 stron przewinęło się wiele opinii, natomiast większość z nich dotyczyła tematu ciąży, który mnie póki co nie dotyczy...
Po prostu potrzebuję lekarza który zada sobie trochę trudu z diagnostyką a nie przepisze receptę na chybił trafił w ciągu 10minutowej wizyty....
Na chwilę obecną zastanawiam się nad dr Strzeleckim... większość opinii na jego temat była b. pozytywna.


Ano, Bęben się popsuł... :( jest miły, ale właśnie chyba roztrzepany, leki bez badań, albo brak badań :dobani:

A Arabski?
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 21:40     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
alenda napisał/a:
A Arabski?
też ma dobre opinie. Ja byłam u jednego i u drugiego, będąc w ciąży i dla mnie Strzelecki wydał sie lepszym fachowcem. Lepiej mi wszystko wytłumaczył
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008