Poprzedni temat «» Następny temat
QCHNIA pomiedzy dubois a bohaterow getta warszawskiego
Autor Wiadomość
starszy 
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 19:21   QCHNIA pomiedzy dubois a bohaterow getta warszawskiego  


Imię: krzysztof
Dołączył: 18 Sie 2010
w w w qchnia.org
Nowa knajpka/bar, mozna dobrze zjesc na miejscu i zamowic z dostawa.
Dobre ceny, duze porcje i niebanalne menu, oprocz super schabowego i zurku pyszne włoskie makarony np ze szpinakiem no i super salatki.Czesto jadam bo blisko pracuje, a dla osob z zewnatrz polecam choc moze byc ciezko trafic,podpowiem ze to jest na przeciwko dworca PKP za biedronka,trzeba przejsc na okolo, lub wejsc od strony balcerka i tam juz widac co i jak.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 20:59     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
starszy napisał/a:
Czesto jadam bo blisko pracuje
chyba często jadam bo TAM pracuję :P Podpowiedz szefowi, jeżeli sam nim nie jesteś, że zdjęcia lokalu by sie przydały ;)
Musze przyznać, ze ceny zachęcające.
Ta klimatyzowana sala na 60 osób mieści się w tym lokalu, czy jest gdzieś indziej ?
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 17:03     


Dołączył: 07 Lip 2010
kisia napisał/a:
starszy napisał/a:
Czesto jadam bo blisko pracuje
chyba często jadam bo TAM pracuję :P Podpowiedz szefowi, jeżeli sam nim nie jesteś, że zdjęcia lokalu by sie przydały ;)
Musze przyznać, ze ceny zachęcające.
Ta klimatyzowana sala na 60 osób mieści się w tym lokalu, czy jest gdzieś indziej ?


Byłem tam i jadłem..Żeczywiscie dania mają tam bardzo smaczne i spore porcje.Polecam barszcz z kulkami mięsnymi(duża micha).
Jesli chodzi o wystrój i sale to już całkiem inna bajka..Sala jadalna bardzo skromna bez żadnego klimatu..zwykłe stoliki krzesła z "biedronki" kaloryfery na wierzchu ,oswietlenie jak w szpitalu poprostu bardzo cieniutko zero klimatu.
Napewno nie polecam osobom które chcą sie tam wybrac na kolację tudzież na randkę itp.
Ostatnio zmieniony przez John-Poul Czw Sie 19, 2010 17:03, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Racja 
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 07:16     


Dołączył: 31 Sie 2010
Ja tam się wybrałem właśnie na jedzenie, bez patrzenia ;) i wyszedłem najedzony i zadowolony. Bardzo fajne dla smakoszy, ale faktycznie tak...oszczędnie :)
Profil
PW Email Cytuj
boombastick 
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 15:41     


Dołączył: 01 Wrz 2010
bylem, widzialem i jadlem. jedzenie mega jak za taka kase: jadlem zurek i placka po wegiersku na wolowinie. calosc 17 zyla i malo nie explodowalem:). nastepnym razem zamawiam dostawe do domu. salka czysta i schludna, klimat angielskiego bistro z camden town:)
Ostatnio zmieniony przez Bot Wto Wrz 07, 2010 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
merwin 
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 13:21     


Imię: ari
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Skąd: Gliwice
a dokładnie w którym to miejscu? po stronie balcerka czy hurtowni chemicznej?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 20:22     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
merwin,
starszy napisał/a:
to jest na przeciwko dworca PKP za biedronka,trzeba przejsc na okolo, lub wejsc od strony balcerka i tam juz widac co i jak.
:)
Profil
PW Email Cytuj
Hekello 
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 19:02     


Imię: krzysiek
Dołączył: 11 Paź 2010
Skąd: gliwice
Bywam tam czasem, rzeczywiscie sala jest skromna ale za to menu jest bardzo ciekawe. Zasmakowalo mi zielone tajskie curry a i dla fanow naszej kuchni cos sie znajdzie, zurek i barszcz z miesnymi kuleczkami calkiem niezly. Ogolnie knajpa robi dobre wrazenie, ceny nie sa wysokie(do 20zl), mila obsluga, polecam:)
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 08:24     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Wczoraj się zastanawiałem nad cateringiem ...... późno w domu i nie chciało mnie sie gotować łobiadu .......
Profil
PW Email Cytuj
Solid_Wood 
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 10:36     



Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Odwiedziłem ostatnio koleżankę w pracy. Zamówiliśmy makarony. Dostarczyli w 10 minut (do kwiaciarni na Barlickiego, a więc była okazja do sprawdzenia, czy sprawnie dostarczają, w końcu to żadna odległość od Dubois :-) ). Smakowało, jedzenie dostarczono odpowiednio ciepłe. No i w zasięgu centrum nie płaci dostawę (do 1,5 km, zresztą potem tez jakieś 3 złote). Póki co polecam, będę pewnie próbował i innych dań.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 19:21     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Hekello napisał/a:
mila obsluga,
ooo tak bardzo miła obsługa. Pan bardzo łądnie się do mnie uśmiechał :hyhy: W zasadzie nic nie zamówiłam, wzięłam tylko menu do domu (bo nie zawsze ma się neta pod ręką), ale z pewnością coś czasami zamówię :)
Profil
PW Email Cytuj
anita 
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 17:08     


Dołączyła: 27 Paź 2010
a do mnie sie usmiechnal i skusilam sie cos zjesc- tajskie curry-rewelacja!!!!zajrze tu znowu
Profil
PW Email Cytuj
krzysiek 
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:15   dobre zmiany;)!  


Dołączył: 16 Maj 2012
Skąd: gliwice
witam, qchnia wprowadziła do swojej oferty piwo;) dodatkowo w każdą sobote do trzech wybranych dań piwo za zyla!!!(oferta tylko w lokalu)
Profil
PW Email Cytuj
super_sonic 
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 10:53     


Dołączył: 10 Sie 2006
Skąd: gliwice
Ja rowniez wtrace swoje 3 grosze, pracuje na lutyckiej i zamawiam z Qchni obiady 2 w porywach 3 razy tygodniowo od dwoch lat. Generalnie obiady smaczne i porcje solidne, tylko ostatnio mam do nich pecha, a konkretniej do dostaw, czasy dostarczenia obiadu zaczynaja czesto przekraczac godzine, a w zeszlym tygodniu zdazylo im sie zapomniec o moim zamowieniu. Ale jak wspominalem na wstepie, do samych obiadow nie mam zarzutow, wiec dam im szanse poprawy:-)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 16:11     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
super_sonic, bo korki na mieście sie wzmogły i bedzie jeszcze gorzej bo autostrada płatna ;)
Profil
PW Email Cytuj
krzysiek 
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 14:00     


Dołączył: 16 Maj 2012
Skąd: gliwice
promocje qchni
Piątki od 16 do 20 wszystko 15% taniej!!!
Soboty do trzech potraw: grillowany karczek, schabowy, grillowana pierś z qry browar tylko za 1zł.
Promocje tylko na miejscu, nie dotyczą dostaw!!!
pozdrawiam
krzysiek
Profil
PW Email Cytuj
TerjeSnow 
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 11:40     


Imię: Robert
Dołączył: 17 Paź 2012
Skąd: Tarnów
Też polecam, jem tam z raz na tydzień i nie trafiłem jeszcze na coś niesmacznego
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Paź 31, 2012 19:04     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ostatnio mój szef zamawiał obiadek do firmy w godzinach tzw szczytu. Miał zostac dowieziony w ciągu 40 minut, nie wiem czy minęło 30 minut, więc nadal mogę polecić. Dodatkowym plusem była cena obiadku w wysokości 13 zł :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008