Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Sob Lip 31, 2010 16:19
Dla wszystkich nowych mieszkanców Gliwic i do samotników;)
Autor Wiadomość
John-Poul 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 14:00   Dla wszystkich nowych mieszkanców Gliwic i do samotników;)  


Dołączył: 07 Lip 2010
Czesc.
Tak sobie mysle że może nie jestem jedynym nowym mieszkancen Glliwic.
Napewno czujecie się trochę nieswojo w nowym miescie w sród obcych ludzi więc może lepiej by bylo sie jakos zorganizowac i poznawac nasze Gliwice wspólnie.
Np.Zawsze razniej jest z kims gdzies wyjsc , porozmawiac i do tego jest bezpieczniej.
Weekendy są najgorsze kiedy wychodzisz na miasto gdzies do klubu i nie masz sie do kogo odezwac wtedy czujesz sie jak żywy duch wsród ludzi..
A może są tu osoby które już mieszkaja od dawna w Gliwicach ale tak sie zlożyło że też samotnie sobie przędzą i potrzeba im dobrego kompana .
Więc jakby co to tu jest nasz dział i tu będzie można sie organizowac;)
Ostatnio zmieniony przez John-Poul Pią Lip 30, 2010 14:30, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 14:26     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
To ja się melduję jako Gliwiczanka z odzysku ;) Po 10 latach przerwy znów mieszkam w moim ukochanym mieście :)
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 14:37     


Dołączył: 07 Lip 2010
Piszesz ze wczesniej mieszkalas w Gliwicach?To zapwne masz tu znajmomych i masz z kim zamienic słowo i wyjsc na impręzke czy na piwko...i zapewne nie czujesz się aż tak wyobcowana tu w Gliwicach tak jak my calkiem nowi mieszkancy .Twoje szczęscie;)
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 14:41     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
No właśnie nie bardzo mam znajomych. Zostali skutecznie odstraszeni. Tyle że przynajmniej nie muszę odkrywać Gliwic jako nowego terytorium ;)
Profil
PW Email Cytuj
OczkO 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 14:42     



Dołączył: 13 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
John-Poul skąd do nas przyjechałeś? ;)
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 15:02     


Dołączył: 07 Lip 2010
OczkO napisał/a:
John-Poul skąd do nas przyjechałeś? ;)



Z Marsa ..U nas ludzie może dziwnie wygladają ale za to wszyscy sie szanujemy i rozumiemy;)

A tak powaznie..Przyjechalem z zagranicy ale z tej planety;)
Ostatnio zmieniony przez John-Poul Pią Lip 30, 2010 16:36, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 15:06     


Dołączył: 07 Lip 2010
espi napisał/a:
No właśnie nie bardzo mam znajomych. Zostali skutecznie odstraszeni. Tyle że przynajmniej nie muszę odkrywać Gliwic jako nowego terytorium ;)


No to musisz byc wredną malpą..ale moze niektorzy takie lubią;) Ale przynajmniej jestes sobą taka jaką jestes i oryginalną kobieta.

Ty sie przynajmnniej nie nudzisz bo z tego co przeczytalem masz dziecko a przy tym malym "problemie" nie ma czasu myslec o glupotach o ktorych napisalem wyżej na początku ;)
Ostatnio zmieniony przez John-Poul Pią Lip 30, 2010 15:40, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 16:24     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
John-Poul napisał/a:
Przyjechale z zagranicy


Znaczy się z Zagłębia? ;)


Moi znajomi zostali odstraszeni przez jeszczemęża, ale faktycznie bywam wredną małpą :hyhy: A od dziecka czasem sie trzeba oderwać. Terapeutycznie :)
Ostatnio zmieniony przez espi Pią Lip 30, 2010 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 16:42     


Dołączył: 07 Lip 2010
espi napisał/a:
John-Poul napisał/a:
Przyjechale z zagranicy


Znaczy się z Zagłębia? ;)


Moi znajomi zostali odstraszeni przez jeszczemęża, ale faktycznie bywam wredną małpą :hyhy: A od dziecka czasem sie trzeba oderwać. Terapeutycznie :)


Z Zagłębia? Dlaczego? Zdradził mnie akcent?;)

A to współczuje męża..Ale jak to mawiają wina zawsze leży gdzies po środku.Widziały gały co brały..lub nie chciały widziec;)
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 16:48     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Tu się tak mówi że jak ktoś z zagranicy to z Zagłębia właśnie ;)
A sprawę mojego małżeństwa zostawmy. Szczęśliwie się opamiętałam :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 16:50     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
dla Śląska Zagłębie to właśnie zagranica ;) Sam z niej pochodzę hehe :P
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 16:56     


Dołączył: 07 Lip 2010
aaaaa!.....dobra juz zatrybilem;) Nie to ja z "trochę" dalsza jestem niż z Zaglebia;D
Profil
PW Email Cytuj
Klementynaaa 
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 22:54     



Imię: Klaudyna
Dołączyła: 07 Gru 2009
John-Poul wierz mi nie ty jeden masz problem z samotnością i niemożnością wyjścia z kimś gdziekolwiek, chociażby na piwko...
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 07:43     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Yyyy co y tacy dziwni.. dlatego jest to forum.. dlatego sa Ci ludzie.. ktorzy bardzo chetnie sie spotykaja.. wystarczy przyjsc na spotkanie z forum.. a pozniej juz bedziecie mieli z kim na piwo wyjsc.. na spacer.. pogadac.. naprawde.. ludzie sa tutaj bardzo otwarci..
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 15:14     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Nikaa, dokladnie jak piszesz, nie widze powodu tworzenia osobnego tematu. Chyba ze ktos szuka ofiary na samotny wypad i nie wie jak to inaczej powiedziec. Spotkania forumowe te formalne i te nie-formalne sa organizowane dosc czesto i moze na pierwszym nie bedzie sie nikogo znalo, ale juz na kolejnych ma sie kilku znajomych do "kolekcji". Po co towrzyc grupe odseparowana ludzi spoza skoro mozna zzyc sie z tubylcami. Nie tworz John-Poul, segregacji etnicznych.
Profil
PW Email www Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 15:33     


Dołączył: 07 Lip 2010
Ok.Spotkania z forum są organizowane raz na jakis czas wiekszą paczką..Przykładowo nie bede czekal miesiąc lub dwa by wyjsc z kims na piwo lub poprostu sie gdzies spotkac lub poprostu isc na spacer...I moze ktos inny tez nie ma ochoty?Nie mam obiąwiązku spotykania sie tylko w grupie ludzi z forum,chodz wyrażam takie checi jak najbardziej...
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 15:36     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
John-Poul, tez nie mowie ze musisz, jest tutaj rowniez temat w ktorym mozna sie umowic na piwko, badz tez na rower itp i naprawde nie trzeba czekac caly miesiac. Jedynie chodzilo mi o to ze jak wyjdziesz na oficjalne czy mniej oficjalne spotkanie, masz szanse spotkac wieksza ekipe ludzi i napewno kogos z nich upodobac sobie kogos jako blizsza swoim zainteresowaniom persone i pozniej ewentualnie spotkac sie czesciej na piwku.
Profil
PW Email www Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 08:19     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Mozesz spotkac sie indiwidualnie.. rzuc temat w temacie wspolne piwko.. i jesli ktos tam wyraz taka chec to umowisz sie z nim przez PW.. czy jakos tam sie zgadalcie.. korzystaj poprostu z mozliwosci jakie daje ci to forum.. naprawde warto poznawac ludzikow :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008