Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawa w gimnazjum - szokkkkk!
Autor Wiadomość
sebek 
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 09:11     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
Grabarz napisał/a:

Myślę, że takie zabawy są marginalne i można je postawić obok pożarcia przez rekina.
"


myślę że podobne podejście ma zbyt wiele rodziców i olewają to co robią dzieci i czym się interesują


@GosiaO - powodem tego są często rodzice, nauczyciel zwróci uwagę, podniesie głos, dzieciaczek poskarży się mamusi albo tatusiowi i ci już lecą do szkoły czego to oni chcą od ich dzieci, pamiętam jak u mnie w gimnazjum paru dziewczynom zaczęło odwalać (trochę biustu przybyło i zaraz 200% wyższe mniemanie o sobie), pewna nauczycielka matematyki (ostra kobieta) zjechała jedną z nich za zachowanie, maniery itd, następnego dnia przyleciała jej matka i zrobiła nauczycielce awanturę (na szczęście ta nie była jej dłużna podczas "rozmowy" ), potem nauczycielka nabijała się z tej całej sytuacji w obecności klasy, nie rzuciła nazwiskiem ani imieniem ale wszyscy wiedzieli o kogo chodziło, dziewczyna się spaliła bo wszyscy się z tego nabijali w jej obecności i "trochę" znormalniała

@Major- takie coś może zatrzymać akcję serca lub w lepszym przypadku nierówną jego pracę

@Szamanka- ja na szczęście tylko mierzyłem korytarz zapałkami :rotfl: teraz się z tego śmieję ale wtedy było inaczej :ok:
Profil
PW Email Cytuj
gliwiczankaanka 
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 20:30     


Dołączyła: 08 Wrz 2010
Niestety dzieciaki mają nieograniczoną fantazję jeśli chodzi o wymyślanie sobie rozrywek. Wydaje mi się jednak,że zabawa w słoneczko jest jedną z tak zwanych "urban legend". Co nie zmienia faktu, że coraz wcześniej i coraz bardziej eksperymentują w sferze seksu. :/
Profil
PW Email Cytuj
bocianu 
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 07:20     



Imię: Wojtek
Dołączył: 07 Cze 2005
Skąd: Zubrzyque
zgadzam się z przedmówczynią.
historia o zabawie w słoneczko krąży już w tylu
wariantach i wersjach, że należałoby ja zaliczyć do urban legends.
co nie zmienia faktu, że nie wzięła się "z powietrza" :D

w każdej legendzie jest ziarnko prawdy...
Profil
PW Email www Cytuj
M-M 
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 18:47     


Dołączyła: 04 Paź 2010
Szkoda, że tak jest, ale to prawda...
Owszem - rodzice są najważniejsi w wychowaniu dzieci. Jednak sporo edukuje szkoła. Myślę, że większość szkół gimnazjalnych i średnich nie prowadzi zajęć z wychowania seksualnego, bo nie ma odpowiedniej kadry lub stawia rodziców przed faktem - albo lekcja z WS albo lekcja dajmy na to matematyki w klasie mat-fiz. Rodzice podejmują decyzję, sądząc że matma ważniejsza i problem wychowania seksualnego zostaje szczególnie tam, gdzie niewiele się mówi w domu na ten temat.
Możnaby mieć pretensje do siebie jako rodzica, gdy to nasze dziecko bawi się w ww. sposób. Niemniej jednak nie na wszystkim musimy się jako rodzice znać. Przydałoby się czasem wsparcie dla niektórych i szkoda, że go nie ma.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 21:25     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
M-M napisał/a:
Myślę, że większość szkół gimnazjalnych i średnich nie prowadzi zajęć z wychowania seksualnego, bo nie ma odpowiedniej kadry lub stawia rodziców przed faktem - albo lekcja z WS albo lekcja dajmy na to matematyki w klasie mat-fiz.
hmmm nie wiem jak jest w większości szkół, ale w szkole podstawowej i gimnazjum moich dzieci były zajęcia wychowania do życia w rodzinie, na które moje dzieci chodziły. Niestety z tą dobrą kadrą to prawda. Kobieta chyba była nasłana z kościoła bo wbijała do głowy dzieciakom, ze jak antykoncepcja to tylko metodą naturalną, ze wszystko inne jest bardzo szkodliwe, a metoda naturalna to przecież nie jest antykoncepcja :zdegustowany:
Ostatnio zmieniony przez kisia Wto Paź 19, 2010 21:27, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008