Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kisia
Pią Sie 27, 2010 09:52
PKM
Autor Wiadomość
espi 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 12:00     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
jola130505, tak jak kolegom powyżej polecam meliskę bo twoje posty niczego nie wnoszą tylko wbijają szpileczki. Wystarczy :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 12:08     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Jestem gotowa ponieść konsekwencje swoich słów i nie mam zamiaru uciekać przed sprawiedliwością szefa. Obojętnie jaką karę mi przydzieli.
Profil
PW Email Cytuj
Bronia121 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 12:44     


Imię: Bronisława
Dołączyła: 12 Cze 2010
espi, to ciekawe jak się ludzie czuli jak ja stanęłam pod domem (jeszcze w sosnicy) i wysiadłam z 197 i poszłam sobie po śniadanie heheheheee korek jak nie powiem co... bo to wąska ulica... a ja po śniadanie jeszcze kota goniłam do domu bo uciekł :D musieli mieć pianę na pyszczku ;D

Nikt ze starszych kierowców by się tak nie zachował to tylko tak zwani kaskaderzy się tak zachowują:) bo kierowcy z dużym stażem są bardziej odpowiedzialni od tych z małym stażem.
Profil
PW Email Cytuj
staszek2605 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 15:05     


Imię: stst
Dołączył: 25 Cze 2010
Witam. Tak jak przedmówczyni napisała starsi kierowcy wiedzą że takich numerów się nie robi. To wstyd tym bardziej w miejscu zamieszkania. Kiedyś kolegę zwolnili za takie coś.
Profil
PW Email Cytuj
staszek2605 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 15:20     


Imię: stst
Dołączył: 25 Cze 2010
espi napisał/a:
jola130505, tak jak kolegom powyżej polecam meliskę bo twoje posty niczego nie wnoszą tylko wbijają szpileczki. Wystarczy :kwasny:



Fora mają to do siebie, że niekoniecznie trzeba lać miód na serce. Takie jest życie. ;)
Profil
PW Email Cytuj
staszek2605 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 15:41     


Imię: stst
Dołączył: 25 Cze 2010
Aither napisał/a:
Jestem gotowa ponieść konsekwencje swoich słów i nie mam zamiaru uciekać przed sprawiedliwością szefa. Obojętnie jaką karę mi przydzieli.


użo niedomówień i nieprawda

Witam. Szef to raczej może tylko twardą rozmowę z Tobą przeprowadzić pomijając to że może Cię pozwać. Przeczytałem Twoje posty od początku do końca i muszę stwierdzić że napisałaś tam duuużo rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia, jest tam dużo niedomówień, przekłamania wielu rzeczy, i niewiedza. Przekłamania wynikaja zapewne z niewiedzy. Nie rozumiem dla czego dałaś się wciągnąć w wir pisania informacji o firmie i ludziach nie posiadając dostatecznej wiedzy o tym wszystkim. Mam bardzo duży dostęp do przepływu różnych informacji w PKM i jestem zaskoczony, bo duża część Twoich postów to bzdury, sorry ale to prawda. Nie będę prostował Twoich wpisów bo to bezsens, i tak jesteś już utopiona. Następnym razem się zastanowisz co piszesz, bo nie wszystko co nadaje się do mówienia, nadaje się do pisania i na odwrót.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 15:45     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
staszek2605, nie mam zamiaru uciekać przed odpowiedzialnością już napisałam, jestem gotowa ponieść karę i nie ukrywam tego. Jeśłi masz zamiar coś mi jeszcze "napisać" to zapraszam na pw.
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 15:47     


Dołączył: 20 Maj 2010
Sprawa nie dotyczy PKM-u, ale nie ma innego wątku o komunikacji więc wrzucam tutaj.
Cytat:
Cytat:
Będącego w stanie po użyciu alkoholu kierowcę zatrzymali dziś nad ranem policjanci zabrzańskiej drogówki. Mężczyzna rozpoczynał pracę jako kierowca autobusu komunikacji miejskiej. Na szczęście dzięki przeprowadzonej kontroli drogowej udało się zatrzymać kierowcę, nim ten podjął pierwszych pasażerów. Zatrzymanie 39-letniego kierowcy nastąpiło o godzinie 3.40. Kierowca jechał autobusem komunikacji miejskiej linii 288. W trakcie kontroli stanu trzeźwości urządzenie pomiarowe wykazało 0,11 mg/l. Taki wynik wskazuje, że kierowca znajduje się w stanie po użyciu alkoholu i dopuszcza się tym samym wykroczenia z art.87§1 Kodeksu Wykroczeń. Patrol ruchu drogowego w trakcie nocnej służby prowadził rutynowe kontrole stanu trzeźwości kierowców. Wśród kontrolowanych byli kierowcy samochodów osobowych, ciężarowych, a także kierowcy obsługujący lokalną komunikację. Dzięki licznym kontrolom drogowym wzrasta liczba kierowców poruszających się na podwójnym gazie. Jednocześnie jednak maleje zagrożenie, że na naszej drodze będzie poruszał się ktoś, kto nie dba o własne oraz innych użytkowników bezpieczeństwo.
?ródło: KMP Zabrze
Ostatnio zmieniony przez Karlus Sob Cze 26, 2010 15:58, w całości zmieniany 3 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 15:49     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Karlus, spokojniej ;) jak to powiedziała espi - meliska meliska :)
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 15:51     


Dołączył: 20 Maj 2010
...
Ostatnio zmieniony przez Karlus Sob Cze 26, 2010 15:58, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 15:54     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Karlus, melisa :D
Ostatnio zmieniony przez Aither Sob Cze 26, 2010 15:56, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Bronia121 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 16:20     


Imię: Bronisława
Dołączyła: 12 Cze 2010
:) Karlus, linia 288 jest obsługiwana przez prywatnego przewoźnika, a nie przez PKM tak jak napisałeś. Kierowcy z PKM nim wyjadą to muszą dmuchać i niestety nikt nie wyjedzie na podwójnym gazie takie są zasady w tej firmie. :) :)
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 17:12     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Bronia121 napisał/a:
Karlus, linia 288 jest obsługiwana przez prywatnego przewoźnika, a nie przez PKM tak jak napisałeś
Karlus napisał/a:
Sprawa nie dotyczy PKM-u, ale nie ma innego wątku o komunikacji więc wrzucam tutaj.

Tu już nic nie trzeba dodawać, ale zastanowiło mnie coś innego...
Bronia121 napisał/a:
Kierowcy z PKM nim wyjadą to muszą dmuchać i niestety nikt nie wyjedzie na podwójnym gazie takie są zasady w tej firmie


Niestety?? :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 19:14     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
"Niestety" dla próbujących łapać za słówka :zly: .
Ostatnio zmieniony przez fekete Sob Cze 26, 2010 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 19:27     


Dołączył: 20 Maj 2010
Bronia121 napisał/a:
:) Karlus, linia 288 jest obsługiwana przez prywatnego przewoźnika, a nie przez PKM tak jak napisałeś. Kierowcy z PKM nim wyjadą to muszą dmuchać i niestety nikt nie wyjedzie na podwójnym gazie takie są zasady w tej firmie. :) :)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Nic juz mnie nie zdziwi, przecież to norma w ostatnich dniach...

Wrzuciłem to tutaj, bo po co zakładać kolejnny odzielny topic o komunikacji miejskiej w Gliwicach?
Ostatnio zmieniony przez Karlus Sob Cze 26, 2010 19:31, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
staszek2605 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 21:21     


Imię: stst
Dołączył: 25 Cze 2010
Karlus napisał/a:
Bronia121 napisał/a:
:) Karlus, linia 288 jest obsługiwana przez prywatnego przewoźnika, a nie przez PKM tak jak napisałeś. Kierowcy z PKM nim wyjadą to muszą dmuchać i niestety nikt nie wyjedzie na podwójnym gazie takie są zasady w tej firmie. :) :)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Nic juz mnie nie zdziwi, przecież to norma w ostatnich dniach...

Wrzuciłem to tutaj, bo po co zakładać kolejnny odzielny topic o komunikacji miejskiej w Gliwicach?


Kolego zrozumienie to coś co działa w obie strony, dziewczyna poinformowała tylko jak działa to w PKM- to porównanie z innymi zewnętrznymi firmami jeżdżącymi na liniach komunikacyjnych. Jesli inni rozumieją to inaczej to właśnie jest nieczytanie dokładnie.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 23:00     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
pisalem juz kiedys ale... przystanek na placu piastow, gdzie 710 i 194 sie zatrzymuja gdy jada w strone knurowa. Sam nie raz bylem swiadkiem jak kierowcy popijali sobie piwko przed zmiana
Bronia121 napisał/a:
Kierowcy z PKM nim wyjadą to muszą dmuchać i niestety nikt nie wyjedzie na podwójnym gazie takie są zasady w tej firmie.
a co z kierowcami opisanymi przeze mnie powyzej? Takimi ktorzy nie zaczynaja w bazie tylko z "doskoku". Albo druga sprawa...godzina 22:30 autobus linii 710 wraca z knurowa, zblizamy sie do Nowego Swiatu. Kierowca sie zatrzymuje (nie na przystanku) podbiega do monopolowego oddaje pusta butelke piwa i bierze pelna. Niby nic takiego, kupuje sobie do domu browara...ale skad ma pusta butelke i ile tych pustych butelek juz bylo. Wtedy nie zglosilem tego faktu, ale teraz nie mialbym skropulow
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 23:03     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
a moze mial ta pusta butelke tez z domu.....ot tak na wymiane :)
Profil
PW Email Cytuj
staszek2605 
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 06:11     


Imię: stst
Dołączył: 25 Cze 2010
krystian napisał/a:
pisalem juz kiedys ale... przystanek na placu piastow, gdzie 710 i 194 sie zatrzymuja gdy jada w strone knurowa. Sam nie raz bylem swiadkiem jak kierowcy popijali sobie piwko przed zmiana
Bronia121 napisał/a:
Kierowcy z PKM nim wyjadą to muszą dmuchać i niestety nikt nie wyjedzie na podwójnym gazie takie są zasady w tej firmie.
a co z kierowcami opisanymi przeze mnie powyzej? Takimi ktorzy nie zaczynaja w bazie tylko z "doskoku". Albo druga sprawa...godzina 22:30 autobus linii 710 wraca z knurowa, zblizamy sie do Nowego Swiatu. Kierowca sie zatrzymuje (nie na przystanku) podbiega do monopolowego oddaje pusta butelke piwa i bierze pelna. Niby nic takiego, kupuje sobie do domu browara...ale skad ma pusta butelke i ile tych pustych butelek juz bylo. Wtedy nie zglosilem tego faktu, ale teraz nie mialbym skropulow


KRYSTIAN. To o czym ty piszesz to wyłącznie Twoje domysły.Nie osmieszaj sie i nie wypisuj pierdół. Nie jesteś niczego pewien, a poza tym jak chcesz być pewien to zgłoś i sprawdzą takich delikwentów, pili czy też nie przed zmianą. Jestem kierowcą, ale jak zobaczył bym że pije sobie przed zmaianą i siada za kółko to bym go pod...to tyle
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 07:22     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
chwila wytchnienia dla Was...blokuje temat na jakis czas
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008