Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Świata RPA 2010
Autor Wiadomość
Karlus 
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 21:15   Mistrzostwa Świata RPA 2010  


Dołączył: 20 Maj 2010
Wszystko na temat tego turnieju.
Narazie jestem wstrząśnięty trąbieniem tych murzynków. Po co organizować mistrzostwa takich w krajach? Dno dna...
Mam nadzieje że gospodarze szybko odpadną i miejscowym sie te mistrzostwa znudzą.
Oby poziom wydarzeń boiskowych podniósł poziom tego cyrku :P
Mistrz: Ktos z trójki: Anglia , Hiszpania , Niemcy.
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 21:20     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Jak narazie to straszna nuda :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 21:28     


Dołączył: 20 Maj 2010
Mogło być o wiele gorzej, narazie mam dwie bramki w dwóch meczach :looka: Słabo.
Obawiam się tylko, że taki będzie cały turniej, bardzo wyrównany, a na boisku będzie więcej walki na kopniaki, niż techniki i wspaniałych zagrań.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 22:33     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
fakt - te ich narodowe trąbki to porażka, wkurzające są. Mecze narazie nie porywają, no ale nie grali faworyci...
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 22:37     


Dołączył: 20 Maj 2010
Cytat:
Bramkarz RPA krytykuje kibiców
11 czerwca 2010, 22:58:21, ?ródło: PAP
Bramkarz RPA Itumeleng Khune po remisie z Meksykiem (1-1) w inauguracyjnym meczu mistrzostw świata nie krył rozczarowania słabym dopingiem rodaków. Natomiast szef komitetu organizacyjnego Danny Jordaan chwalił atmosferę.

Szacunek dla niego, może te słowa coś podziałają :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 22:43     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ale on narzekał na za słaby doping - mam nadzieje, że nie miał na myśli za słabego trąbienia
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 21:43     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Te wuwuzele to jakaś porażka :kwasny: Mogliby je chociaż w transmisjach wyciszać.

Co do poziomu gry... To dopiero początek, nawet faworyci muszą się rozkręcić.
Cytat:
Mistrz: Ktos z trójki: Anglia , Hiszpania , Niemcy.

Po tym, co przed chwilą pokazała Anglia... a raczej ich pseudo bramkarz, to nie wróżę im dalej niż 1/4 finału ;)
Raczej stawiałbym na inną trójkę:
1. Hiszpania - mocna jak nigdy dotąd, może w końcu coś wygrają ;)
2. Argentyna - napastnikami mogliby obdzielić kilka drużyn ;) Również cholernie mocna drużyna, jakiej nie było od paru lat.
3. Brazylia - jak zwykle w gronie faworytów ;)

Czyli piłka południowa/latynoska; gra z polotem, piękna dla oka :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 22:30     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ale bramkarz Anglii zawalił...ehh oni od wielu lat mają z nimi problem - nie to co my :).
Argentyna mi sie podobała, tylko troche szczęścia im brakło, bo mogli wiecej strzelić, Messiemu sie należało za tą gre...
Profil
PW Email Cytuj
Lady Nyks 
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 08:36     



Dołączyła: 21 Sie 2008
Karlus, napisał:
Cytat:
Narazie jestem wstrząśnięty trąbieniem tych murzynków. Po co organizować mistrzostwa takich w krajach? Dno dna...

Ojej, co za straszna, pesymistyczna i wiejąca rasizmem wypowiedź! :zdegustowany: Mundial dopiero się zaczął. Kiedy patrzę na mecze na trąbienie nie zwracam uwagi skupiam się na tym co robią piłkarze! Po drugie nie sztuką jest ponownie zorganizować mistrzostw we Francji, albo nawet w USA. RPA to biedny kraj, może Mundial okaże się dla nich choć troszeczke jakimś pozytywnym wydarzeniem przynoszącym poprawę finansową. A mieszkańcy RPA to nie tylko "murzyni" powinnam napisać Afrykańczycy, są wśród nich też mulaci i blade twarze.

Jak na razie najgorzej wypadł wg mnie mecz Francja... ojej, Urugwaj?... Za pomyłkę przepraszam. W każdym razie nudy nie z tej ziemi. Liczyłam na kilka bramek, a tu zonk. Wczoraj było fajnie, USA - Anglia. Bramkarz... Green?... Cóż, mnie się wydaje, że to wypadek przy pracy, tak szybko bym go nie skreślała, no i Anglii. Natomiast USa myślę nie zajdzie daleko, zremisowali z powodu błędu bramkarza Anglii.

Ja na razie nie mam faworytów. Ale nie mogę się doczekać jak odpadną te słabsze drużyny i zzacznie się prawdziwa walka :hyhy:

PS.
ja z siostrą oglądam piłkę nożną. Lubię piłkę nożną i irytują mnie te poradniki i komentarze dotyczące strategii przetrwania dla pań, w okresie zwiększonej oglądalności piłki nożnej przez panów. Że niby co? Kobiety to tylko seriale, telenowele, spa i solaria? Ja wolę oglądać nawet najnudniejszy mecz od M jak Miłość :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 11:59     


Dołączył: 20 Maj 2010
Lady Nyks napisał/a:
Karlus, napisał:
Cytat:
Narazie jestem wstrząśnięty trąbieniem tych murzynków. Po co organizować mistrzostwa takich w krajach? Dno dna...

Ojej, co za straszna, pesymistyczna i wiejąca rasizmem wypowiedź! :zdegustowany: Mundial dopiero się zaczął. Kiedy patrzę na mecze na trąbienie nie zwracam uwagi skupiam się na tym co robią piłkarze! Po drugie nie sztuką jest ponownie zorganizować mistrzostw we Francji, albo nawet w USA. RPA to biedny kraj, może Mundial okaże się dla nich choć troszeczke jakimś pozytywnym wydarzeniem przynoszącym poprawę finansową. A mieszkańcy RPA to nie tylko "murzyni" powinnam napisać Afrykańczycy, są wśród nich też mulaci i blade twarze.

:

Czy okreslenie Murzynek ci się z rasizmem kojarzy? :szok:

Mistrzostwa powinny byc organizowane w krajach gdzie ludzie są bezpieczni, a nie że w nocy wpada do pokoju 20 typów z maczetami i kradną wszystko co sie da.
Te blade twarze w tym kraju nie mają wiele do powiedzenia, są nawet rejony w których sie nie zapuszczają bo pewnie żywi by stamtąd nie wrócili, to jest rasizm!
Jakies korzyści finansowe? W tym momencie jest juz niemal pewne że przyniesie on straty bo do RPA przyjechało zaledwie 200 tys. kibiców z innych krajów, i to nie z powodu kryzysu, tylko z obawy o swoje bezpieczeństwo.

A co do trąbienia to mi to przeszkadza strasznie, wole żywiołowy doping a nie przeraźliwe brzęczenie.
Zawsze można też wyłączyć głos ale to bez sensu.


A tak na temat, to dzisiaj mecz Niemcy-Australia.
Niemcy bez Ballacka maja napewno osłabioną siłe ataku, mimo wszystko nadal są bardzo mocni. Australia pewnie będzie sie bronić i tylko liczyc na kontry.
Ostatnio zmieniony przez Karlus Nie Cze 13, 2010 12:01, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 12:58     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
Karlus napisał/a:
Te blade twarze w tym kraju nie mają wiele do powiedzenia, są nawet rejony w których sie nie zapuszczają bo pewnie żywi by stamtąd nie wrócili, to jest rasizm!

chyba nie znasz historii tego kraju ;)
A co do meczyków o wypowiem się wieczorem bo dopiero dzisiaj zacznę oglądać :P
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 13:50     


Dołączył: 20 Maj 2010
plusz0wy napisał/a:
Karlus napisał/a:
Te blade twarze w tym kraju nie mają wiele do powiedzenia, są nawet rejony w których sie nie zapuszczają bo pewnie żywi by stamtąd nie wrócili, to jest rasizm!

chyba nie znasz historii tego kraju ;)
A co do meczyków o wypowiem się wieczorem bo dopiero dzisiaj zacznę oglądać :P

Bardzo dobrze znam, interesuje mnie jednak to co jest obecnie bo to dotyczy MŚ a nie to co było kiedyś :)


Na meczu Algieria - Słowenia 15 000 wolnych miejsc.
Ostatnio zmieniony przez Karlus Nie Cze 13, 2010 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 22:36     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Kiedyś murzyni byli w RPA dyskryminowani, teraz sie to odwróciło - dyskryminują białych. Gdy biali rządzili był jako taki porządek, teraz Johannesburg jest jednym z najniebezpieczniejszych miast na świecie. Rasizm i dyskryminowanie są złe z kazdej strony.

Karlus napisał/a:
Na meczu Algieria - Słowenia 15 000 wolnych miejsc.

Z takich krajów nie ma co sie spodziewać wielu kibiców.
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 23:30     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
trunks napisał/a:
Gdy biali rządzili był jako taki porządek

aaa nie komentuję ;) To jest temat o piłce nożnej :D
Meczyk szkopów całkiem całkiem i w końcu upragnione brameczki ;) Australia bezradna chociaż parę akcji mieli ciekawych. Ogólnie mecz mi się podobał :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 12:29     


Dołączył: 20 Maj 2010
Plus duży dla sędziów że się nie boją dawać kartek, dzięki temu na boisku jest więcej gry niż kopania po kostkach.
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 23:07     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Zapomniałem dodać do grona faworytów naszych sąsiadów zza miedzy - najbardziej polski zespół na tej imprezie ;) Wczoraj do przerwy Polska prowadziła z Australią 2:0 :D
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 21:32     


Dołączył: 20 Maj 2010
h t t p;//sport.onet, p l/pilka-nozna/ms-2010-rpa/ms-fanki-holandii-wyrzucone,3245476,fotoreportaz-mini.html
:P



Brawo dla Koreańczyków!!!
Brazylia z taką gra nie powinna zajsć dalej niż 1/8 finału.
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 19:00     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Korea wczoraj bardzo mi się podobała.
A dziś Szwajcarzy pokonali Hiszpanię :D


Oj,coś faworyci nie mają lekko.....
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 21:56     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Dzisiaj było kiepsko..... :kwasny:
Moi faworyci przegrali...... :/

Piłka jest nieobliczalna :|
Profil
PW Cytuj
Lady Nyks 
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 09:30     



Dołączyła: 21 Sie 2008
Francja przegrała z Meksykiem :rotfl: Omg! Dobrze, że akurat byłam za Meksykiem. Któryś z komentatorów powiedział, że Francja już tak ma, że ledwo wychodzi z grupy, a potem rozkręca się na dobre... Hm, czy ja wiem, czy teraz też tak będzie? Ten fr. trener jakiś dziwny, trzyma na ławce tych, co by mogli coś poradzić z niemocą strzelecką. Nie mogę się już doczekać końca meczów grupowych :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008