Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bot
Wto Cze 21, 2016 12:20
Dentyści w Gliwicach
Autor Wiadomość
Angel from hell 
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 17:07     


Dołączyła: 21 Lut 2010
Basia K
Kasiu a wiesz dlaczego poleciła Twojej córeczce innego lekarza? bo ta pani stomatolog nienawidzi dzieci, ale przecież Tobie tego nie powie, jesteś jej klientką.
Kiedyś podwoził mnie taksówkarz do dentysty, i jakie zdziwienie było w jego oczach jak podałam adres na który ma mnie podwieźć, nie napisze tutaj i zachowam dla siebie, jego opinie na temat pani Bartosz.

Harcerka Co do doktora ?ukasza Gilowskiego to z czystym umieniem mogę go polecić ,
dr. Tomasz Deptuch też jest ok.dr
dr.Małgorzata Warchoł bardzo delikatna, jak robiła mi zęba, nawet nie potrzebowałam znieczulenia, choć jestem bardzo bardzo czuła nawet na najmniejszy ból.
Profil
PW Email
Basia K 
Wysłany: Nie Mar 28, 2010 10:24     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Abhalisha ,naprawdę,jestem w szoku :szok: W życiu bym nie pomyślała!

Na szczęście (mam nadzieję,że na dłuuuuugo) mam spokój z dentystą :)
Profil
PW Email
Jordan 
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 20:19     



Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: Sośnica
Jesli chodzi o dentyste dla dzieci (ale oczywiscie nie tylko bo sam tam chodze) to polecam gabinet na moniuszki i dr Waligóre. Gabinet typowo pod dzieci, kolorowe sciany, rysunki, poza tym wszystko nowoczesne i po prostu pachnie nowością. Pani dr bardzo miła i naprawde szybko robi i skutecznie. Cena wypelnienia od 80 do 120zl. Gabinet nazywa sie chyba alfa_dent lub siakoś tak :)

I tak jakoś mi sie przypomniało jak w zeszlym roku byłem u dentysty w sosnicy, przede mną było dziecko a ja czekalem w poczekalni. Coś tam dwa razy zamarudziło i chyba buzie zamkneło, dentysta (młody gość) się wkurzył coś tak przeklnął, wydarł się na matkę i wyrzucił ich z gabientu. Byłem w lekkim szoku :8
Ostatnio zmieniony przez Jordan Pon Mar 29, 2010 20:22, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email
kajusiaw 
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 11:41     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
Ja polecam dentystkę w przychodni "Meden" na Zabrskiej dr Cichoń albo dr "Woźniewska" bardzo porządnie reperują ząbki :)
Profil
PW Email www
to ja Marcin 
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 23:26     


Imię: Marcin
Dołączył: 03 Cze 2010
Skąd: z zaskoczenia
A czy jest Wam znane centrum bdental?
Jest ktoś, kto może coś o tym centrum powiedzieć, jak je oceniacie? Warto tam zaglądać czy szukać czegoś innego?
Profil
PW Email
Angel from hell 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 15:05     


Dołączyła: 21 Lut 2010
bdental przy ul.Żurawia odradzam, byłam z koleżanką na wizycie, i PAN który ją przyjmował usunął przez pomyłkę zamiast 6, to usunął 5, i w ramach przeprosin stwierdził że i tak za chwilę w tym zębie pojawiła by się próchnica.
Profil
PW Email
Harcerka 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 20:28     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
a ja bylam w bdental i od 5 lat jest OK
obecnie leczy mnie dr. Lukasz Gilowski - ktorego chyba chwaliles/as:))) kilka postow temu:)
Profil
PW Email
Angel from hell 
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 15:26     


Dołączyła: 21 Lut 2010
a byłaś na ul Żurawia czy na ul.Chemicznej?
lekarz który leczył moja koleżankę to z pewnością nie był Pan ?ukasz Gilowski, tylko dr.Stefan Baron. Zauważ że tam pracuje więcej niż jeden lekarz....
Profil
PW Email
Harcerka 
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 21:40     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
oczywiscie
ale Baron to chyba nawet wlasciciel, nie? o ile sie nie myle...
chodze tylko na Zurawia - Chemiczna to nowa lokalizacja - jeszcze nie bylam:)
Profil
PW Email
Angel from hell 
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 14:00     


Dołączyła: 21 Lut 2010
Ja nawet nie wiem czy to właściciel , wiem tylko że do niego nigdy bym nie poszła.
Profil
PW Email
merwin 
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 20:17     


Imię: ari
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Skąd: Gliwice
Agabie74 napisał/a:
Polecam Eurodent na PL Piastów :) Ja osobiście i moje dzieciaki chodzimy do dr Cybulskiego (ma fajne podejście do dzieci :) ) ale ogólnie wiem że ludzie sobie tam chwalą stomatologów. pozdrawiam




Ja chodziłam do doktora Grucy, polecam i zakład i lekarzy ale tylko jak ktoś ma dużo kasy, bardzo dobrze leczą, nic nie boli, nawet śmiałam się że można spać przy kanałowym( dwa zęby leczyłam- wybrałam opcje drogą ale ponoć najlepszą Koszt jednego zęba 3 wizyty to 1200 zł, 1 wizyta co najmniej 380. ale nie żałuję bo takiej panikary przed stomatologiem jak ja to chyba nie ma i efekt taki że zęby były w opłakanym stanie. A zawdzięczam to (paniczny lęk przed dętystą) pewnej pani stomatolog która pierwszego zęba mi leczyła w 1989 roku miała gabinet w LO nr 4 na kozielskiej powiedziałabym rzeźnik nie dentystka. Wracając do Eurodentu dziecko mi też chcieli leczyć ale prywatnie , bo niby skomplikowany ząb i jak miałam wątpliwości i powiedziałam że już wszystko wydałam na moje kanałówki to zrobili super sprawę dali mi skierowanie do kliniki stomatologii w Zabrzu tam leczą WSZYSTKO na fundusz zdrowia, no i moja córka też panikara teraz sama pyta się kiedy znowu do studentów pojedziemy choć ma zdrowe zęby :)
Ostatnio zmieniony przez merwin Czw Wrz 23, 2010 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
Olka 
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 23:48     


Dołączyła: 12 Lis 2010
A czy ktoś był u tego dentysty?

h t t p;//w w w nowygabinet.republika, p l/index.html
Profil
PW Email
isabell 
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 15:16     



Dołączyła: 11 Wrz 2006
Skąd: Gliwice-Sierakowice
Olka napisał/a:
A czy ktoś był u tego dentysty?

h t t p;//w w w nowygabinet.republika, p l/index.html


Brzmi bardzo zachęcająco - mój mąż ma teraz problem i szukam nowego dentysty.
Czy ktoś z Was był albo może coś napisać o o UNODENT dr. ?ukaszuk nie wiem czy dobrze napisałam ???
Ludzie bądzcie świadomi jaki idziecie do denetysty, pytać się czy mają podpisaną umowę a jak mają to najlepiej mieć ze sobą wydrukowaną listę tego co możecie mieć za darmo - jeśli nic nie mówicie to bardzo często jest to wykorzystywane przeci Wam i płacicie za coś co w praktyce powinno Was nic nie kosztować.
Tu lista :
h t t p;//w w w nfz-katowice, p l/?k0=02_ubezpieczony&k1=07_stomatologia&l=stomatologia-wykazy-materialow-stomatologicznych.html
Profil
PW Email www
karka.online 
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 16:09   dr Malanowicz Green Clinic  


Dołączyła: 24 Lis 2010
a ja polecam dr Malanowicz! chodzę do niej ja, moi znajomi, rodzina i wszyscy są zadowoleni! Przyjmuje w nowej przychodni Green Clinic na skrzyzowaniu daszyńskiego-andersa ( taka kamienica). Nie bierze dużo i leczy ząbki naprawdę super!
Profil
PW Email
Olka 
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 10:29     


Dołączyła: 12 Lis 2010
Olka napisał/a:

h t t p;//w w w nowygabinet.republika, p l/index.html


Chyba mój dentysta ma nową stronę internetową: w w w DentystazGliwic, p l
Profil
PW Email
Tysiula 
Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 10:53   Polecam!!!  



Imię: Justyna
Dołączyła: 27 Maj 2011
Skąd: Gliwice
h t t p;//stomatologia-luzycka, p l/
Profil
PW Email
ala98765 
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 11:48     


Imię: Alicja
Dołączyła: 23 Paź 2013
Skąd: Gliwice
Podbijam temat :) Szukam kogoś naprawdę sprawdzonego z Gliwic lub okolic. Możecie polecić mi jakiegoś dentystę?
Profil
PW Email
parys1983 
Wysłany: Wto Cze 03, 2014 18:13     


Dołączyła: 03 Paź 2010
Polecam doktor Torońską, młoda,dobra i tania
Profil
PW Email
Silesian 
Wysłany: Sro Cze 04, 2014 12:10     


Imię: Andrzej
Dołączył: 13 Paź 2008
Skąd: Gliwice
Andrzej Grzybek na Rybnickiej - polecam! bardzo solidna firma i cenowo przystępna!
Profil
PW Email
pauliska2209 
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 22:39     


Dołączyła: 29 Lip 2015
Skąd: Gliwice
Witam :)
Potrzebuję Waszej pomocy, chciałam zapytac czy ktoś może polecić sprawdzonego stomatologa mającego przyjazne podejście do dzieci?????? Przyszedł czas na pierwszą wizytę mojego 3letniego synka u dentysty :( :( zależy mi na tym żeby po prostu nie został on wystraszony zaraz n apoczątku bo wiadomo że będzie to dla niego nowe miejsce i zupełnie nieznana sytuacja.
czekam na odpowiedz,
z góry dziękuję :]
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008