Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie sie podziali wszyscy normalni mezczyzni?
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 21:21     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
o całowaniu w dłoń mamy oddzielny temat p. t. h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=977&start=0]Lubicie jak Panowie całują was w dłoń???
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 10:24     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Harcerka napisał/a:
calowanie w reke nie polega na slimtaczeniu....


nie każdy to wie :D

tak czy siak dla mnie całowanie w rękę nie ma znaczenia w kwestii normalności ;)
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 22:48     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Harcerka napisał/a:
Trunks a w restauracji odsuwasz i przysuwasz "kolezance" krzesełek"????

niestety nie
Harcerka napisał/a:
i czy jak mowi ze idzie do "tualety"? to wstajesz również od stolika na chwilke?

jesli nie ma jak przejść to tak ;)
Nikaa napisał/a:
a plaszcz pomagasz zalozyc i zdjac..?? a rachunki placisz w restauracji za was dwoje?

nie, tak

Czy jeszcze jakies pytania ? :P

espi napisał/a:
a jak są to cholerka w wieku nieodpowiednim...

tacy starzy znaczy sie ?
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 22:52     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
trunks napisał/a:
tacy starzy znaczy sie


Tacy młodzi znaczy się. Ja wiem że nic tak nie odmładza jak młody kochanek ale do takiego normalnego życia to wolałabym jednak kogoś w moim wieku, ewentualnie ciut starszego...
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 11:22     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Trunk a jesli juz podlegasz analizie to czym bys zaskoczyl "kolezanke" a dlugi weekend:)?
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 19:20     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ja nie wiem co Wyscie sie tak uparly na te calowanie reki. Nie caluje kobiet w reke, nie calowac nie bede (zdazylo sie jedynie w zartach) i jakos kobiete mam, a kolezanki na mnie nie narzekaja :rotfl:
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 20:24     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Ja się nie uparłam, mam inne miejsca do całowania ;) :hyhy:
Profil
PW Email www Cytuj
MacSen 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 13:13     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Gdzie się podziali tamci mężczyźni… a może raczej gdzie się podziały te normalne dziewczyny.


Kolejna znajomość kolejna wtopa . Tydzień wcześniej umówiłem się z „byłą już” pania serca mojego
Mieliśmy cały długi wikend spędzić w górach.Z ojcem ustaliłem nawet że przez ten czas będę potrzebował Xarę. Wszystko było opłacone umówione wystarczyło tylko wsiąść pojechać i się dobrze bawić . Ja się cieszyłem bo góry bo będę znów w miejscach które pokochałem że skimś się tą radościa będę mógł podzielić.

Ale dwa dni przed wyjazdem wieczorem telefon i „ Cześć tu Patrycja … wiem że masz dla mnie jakąś niespodziankę ale nie bardzo chce mi się jechać … czy można by to wszystko odwołać bo rodzice mi coś tam buczą i wogle .. no wiesz po prostu na miejscu jakoś ten czas spedzić”

Nie powiem wkur….. mnie tym tekstem nierzadko. Dobrze wiedziała że wszystko jest opłacone z góry i że rezygnacja równała się utracie zwrotu kosztów. No co miałem poradzic. Oddałem ojcu kluczyki i zaproponowałem żeby staruszkowie pojechali i troche się zabawili. I pojechali wrócą dopiero w niedziele.
A ja ….a ja jak ta (...) w domu .
No dobra sobie mówię … Jak się niema co się lubi to się lubi co się ma . Obadałem repertuar kin muzeów okolicznych ogólnie tego co się dzieje w okolicy po prostu wszelkich imprez.

Dzwonie … Cześć Pati to co robimy skoro kwitniemy w domu…. A wiesz nic ja się nie mogę ruszyć bo siostra ( akurat to prawda bo ma siostrę i to o wiele młodszą) coś jakieś syf złapała i musze się opiekować i nie będę miała czasu się wyrwac. Ok. No to luzik ja się jakoś tam obróce i wpadne do was najwyżej chorobsko złapię i się mną zaopiekujesz …. Smiech…..

Tego samego dnia kumpel dzwoni…. Maciek zbieraj się z Anitką idziemy do kina weź swoją i nadciągaj. Ja mu tam coś nabuczałem że będę solo… oka możesz być solo .

To ide co będę kisił ogóra w domu. Gostek już z daleka mnie widział i już mu się ryło śmiało bo no wiadomo będzie można głupio pogadać a mądrych sprawach .

Wchodzimy do forum i….. no właśnie. Patrycja się obsciskuje z innym. No po prostu Zaj…..
Zauwazyła…. I patrzy co zrobię.
Nic przeszedłem obok(granit z zewnątrz a w środku św. Helena przed erupcją) kupiłem bilet ze znajomymi po prostu poszedłem na seansa . Kumpel nic nie mówił widział że lepiej nie drażnić
Zamiast film oglądać myślałem gdzie błąd popełniłem czy może czegoś nie zrobiłem.
W połowie wyszedłem kolege tylko przeprosiłem że ….. no wiesz sam przejdzie mi to pójdziemy na piwo . Z Anitką się pożegnałem .

Wyszła za mną próbowała się tłumaczyć. Coś tam skwierczała jakieś pierdoły gadała coś tam łzami fałszywymi myślała że mnie zmiękczy ale nie ze mną te numery „Bruner” Po prostu przyśpieszyłem krok i poszedłem sobie na spacer ( park w deszczu jest naprawdę dobrym miejscem na odpoczynek) Nie wiem co zrobiła z sobą jest mi to obojętne absolutnie. Jedyne co to zasypuje mi telefon SMS-i (zasypywała antyspamowa lista rządzi)

I tak już kolejny raz robię za przejściowy model. Znów po długim czasie gdy w końcu pozwalam na to zbliżenie ( nie fizyczne na to przyjdzie czas po ślubie) jestem traktowany jak gówno. Co jest nie tak czyżby to że słucham że obserwuję, że nie akceptuje pewnych spraw przed slubem, że chcę po prostu normalnego związku było złe .

A może Wy dziewczynki ( bo do kobiety to wam daleko) szukacie księcia z bajki. Skur….. który was uderzy, nieroba żerującego na waszych uczuciach Czyżbyście takich tylko szukały.
Bo chyba szarego ludka który siebie całego daje to nie zauważacie …
Już kolejny raz udowodniłyście ( wasze przedstawicielki) ze w głowie wam akcja filmu „ sex w wielkim miescie”
A może was jednak trzeba traktować chamsko … tylko do ciężkiej cholery są tacy co tego nie potrafią. Albo kasa ..tak może to że zarabiam tylko ile zarabiam to dla was za mało na milionowa parę butów. A może to że jestem w stanie porozmawiać na każdy temat was przeraża może szukacie frajera którego na dziecko naciagniecie i potem dymać przez reszte czasu z kasy będziecie .
Niestety koteczki … nie każdy facet to pies na kiecki zdarzają sie też kocury które żyją swoim życiem którym sex dziecko cielesność wychodzi dopiero na pierwszy plan po ślubie.

Ale nic to. Jak to mi Krzysiek dziś powiedział. ---- Nie martw się… miłości nie kupisz …za całą resztę zapłacisz MasterCard ---- może miał rację.

Cholera nie potrafię tak jak mi proponuja.

Pewnie tu znów wyskoczy jakaś nawiedzona feministka … i zacznie chrzanić to tez moja wina że bla bla bla. Ode mnie tylko usłyszy już teraz skoro dotarła do końca --- nu poszła won sobaka---
Ostatnio zmieniony przez MacSen Pią Cze 04, 2010 13:18, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 13:50     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
MacSen, łapka. Też własnie zostałam puszczona w trąbę. Nie jest fajnie...
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 20:26     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
MacSen, no no Byku, współczuję <piwo> ... Będzie dobrze :)
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 20:35     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
To nie Twoja wina, po prostu trafiłes na głupią pipę... Trzymaj się...

Pewnie i są normalne kobiety, ale cięzko o to, jednakze Patrycja zachowała się tragicznie, głupio i gówniarsko. Aczkolwiek bijący facet większości kobiet nie jest potrzebny :niepewny: mi na pewno nie :wsciekly:
Ostatnio zmieniony przez alenda Pią Cze 04, 2010 20:35, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
Adrian11400 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 21:09     


Dołączył: 13 Cze 2008
Skąd: Gliwice
MacSen napisał/a:

A może Wy dziewczynki ( bo do kobiety to wam daleko) szukacie księcia z bajki. Skur….. który was uderzy, nieroba żerującego na waszych uczuciach Czyżbyście takich tylko szukały.


No niestety tak wygląda współczesny książę z bajki. I wiele razy spotkałem się z tym u, wydaje się, normalnych dziewczyn.

A hasła "byłeś dla mnie za dobry" podczas "zrywania", to już nie komentuję.
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 22:37     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
WIesz MacSen, jak mawiał mój pewien kumpel "Albo Tobie zależy i się starasz, albo jej zależy i się stara. Zeby obojgu, to się nie da". Jakoś tak.
Tylko że, on ma teraz 38 lat, mieszka z rodzicami nadal, ma kolejną narzeczoną (chyba ze 2 lata) i pewnie się jeszcze pobujają. A potem znajdzie następną. WIęc myślę, że nie tędy droga.
MacSen napisał/a:
A może Wy dziewczynki ( bo do kobiety to wam daleko) szukacie księcia z bajki. Skur….. który was uderzy, nieroba żerującego na waszych uczuciach Czyżbyście takich tylko szukały.

Myślę że i to nie tak. Choć takich panienek jest sporo. jakoś tak mi wychodzi, że sporo. Inna rzecz, że często budzą się z ręką w nocniku. Albo z obitą buzią koło zapatrzonego w siebie Adonisa.
MacSen napisał/a:
Co jest nie tak czyżby to że słucham że obserwuję, że nie akceptuje pewnych spraw przed slubem, że chcę po prostu normalnego związku było złe .

o tym mógłbym CI cały wykład walnąć. Tylko... teraz i tak nic CI nie da.
Współczuję CI, z resztą Tobie epsi również. Jakoś ... nie wiem, jak Ciebie epsi potraktowano, ale ja jestem jakoś szczególnie uczulony na kłamstwo. Ja umiem wiele znieść, ale jakoś kłamstwo mnie mocno boli. DLatego współczuję MacSen.
Jak CIę to pocieszy, to powiem CI (choć w zasadzie do epsi to też może być), mam to szczęście spotykać na swojej drodze trochę ludzi, takich... naprawdę wartościowych, fajnych. Więc nie traćcie nadziei. Tacy są na świecie. Może nie na każdym kroku, ale naprawdę są.
Adrian11400 napisał/a:
A hasła "byłeś dla mnie za dobry" podczas "zrywania", to już nie komentuję.

ech... takiego tekstu niestety nigdy nie usłyszałem. Widać za dobry nigdy nie byłem. Ale "zostaniemy przyjaciółmi" to oj... bywało.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 22:45     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
smutna historia...
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 20:11     


Dołączył: 20 Maj 2010
Lama71 napisał/a:
Adrian11400 napisał/a:
A hasła "byłeś dla mnie za dobry" podczas "zrywania", to już nie komentuję.

ech... takiego tekstu niestety nigdy nie usłyszałem. Widać za dobry nigdy nie byłem. Ale "zostaniemy przyjaciółmi" to oj... bywało.

Mimo że ja z pokolenia 89 to usłyszałem ten tekst :oczami:
I że jak dalej będe tai to mi życie jeszcze ostro po (...) da, i to niby był tekst dla mojego dobra.
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 20:41     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
podziwiam odwagi do takich wyznań ...
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 21:16     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Oj, byłaś za dobra, potrzebujesz kogoś lepszego :dobani: :oczami:
Profil
PW Email www Cytuj
Karlus 
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 21:21     


Dołączył: 20 Maj 2010
sebek napisał/a:
podziwiam odwagi do takich wyznań ...

Życie...
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 22:22     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
bardziej miałem na myśli MacSena a co do życia, takie już bywa że kopie w tyłek tak żeby najbardziej bolało
Profil
PW Email Cytuj
Shoara 
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 20:34     


Imię: Paulina
Dołączyła: 15 Cze 2010
Skąd: z odległej galaktyki
Mac Sen.. Co Ci powiedzieć? Masz rację.Prawie we wszystkim. Dziewczyny podświadomie szukają facetów dalekich ideałowi. Ale nie zawsze wynika to z tępoty naszego umysłu.. Czasem z hmm brak słowa aby to określić, może opiszę. Przyjęło się aby to mężczyzna zdobywał kobietę, niestety albo stety działa to również w drugą stronę. Istnieje cały szereg kobiet, które chcą zdobywać i gonić mężczyznę. A jak wiadomo typowi zdobywcy gonią do pewnego czasu, a potem nudzą się i zostawiają. I tak cały czas. Ale nie o tym, chciałabym przedstawić prosty tok postępowania/rozumowania polegający na tym, że kiedy mężczyzna pragnie uwieść/zdobyć kobietę wykonuje mnóstwo ciepłych i miłych gestów, pokazuje, że kobieta w każdej chwili może na niego liczyć, i że jest w stanie zrobić dla niej naprawdę wiele.. Na początku tj bardzo przyjemne, schlebiające, podwyższające nasze ego ale po pewnym czasie nie robi to już na kobietach wrażenia takiego jak na początku a faceci dalej tak czyniąc pogrążają się. Wynika to z tego, że jeżeli coś mamy na wyciągnięcie ręki to przestajemy to szanować, że jeżeli mamy jakąś tam pewność, że dana osoba od nas nie odejdzie to potrafimy przestać zabiegać o to etc. Bo po co się starać i doceniać coś co już jest. To bardzo przykre ale niestety prawdziwe. Nie jestem ekspertem od spraw miłosnych ale taka rada Panowie: pozwólcie nam zatęsknić, pokażcie, że nie mamy Was na zawołanie, miejcie tylko swoje sprawy, a wtedy nie będziemy wykręcać takich numerów. Subtelnie pokażcie nam swoją niezależność. Z tymi bijącymi skur******* to też tak nie do końca, oczywiście część nas lubi brutalnych mężczyzn ale tylko w określonych sytuacjach np. kiedy bez słowa silnie otwieracie drzwi, bierzecie nas w ramiona, by rzucić na łóżko i pokazać nam swoją siłę w dziki i namiętny sposób.. ale tak na co dzień wystarczy nam aby czasem pokazać oschłość i suwerenność, a pośród tego przenieść nas przez kałużę, gdzieś w tłumie pięknych dziewczyn objąć nas od tyłu, powiedzieć do nas: 'jesteś moja' to wystarczy aby każda z nas poczuła się wyjątkowo...
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008