Poprzedni temat «» Następny temat
Kasprzaka i duchy
Autor Wiadomość
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 22:32     

A ja mieszkam na wprost tego bloku juz 18 lat i jakos nie widziałam cudow o ktorych piszecie , zapewniam ze to fajne ciche i spokojne osiedle
Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 22:56     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
syrena, to zdaje mi sie ze sie powinnismy znac tak apropo :P
Profil
PW Email www Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Sob Lip 14, 2007 22:11     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
Ale to rzeczywiscie ciekawe ze ludzie tak szybko stamtad uciekaja i wyprowadzaja sie :) Szkoda ze nie mieszkam na tym osiedlu
Profil
PW Email www Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 14:32     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
kajusiaw, ale kto powiedzial ze sie tam ktos wyprowadza i zmienia co chwila? Zdaje mi sie ze znam mieszkania o duzo wiekszej rotacji ludzi i nie slyszalem o zadnych duchach. W wyzej wymienionym miekszaniu jesli dobrze pamietam to zmienili sie tylko raz ludzie.
Profil
PW Email www Cytuj
pszczolka 
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 16:17     


Dołączyła: 16 Lip 2007
Skąd: Gliwice
hehehe... to osiedle ma cos w sobie.... o duchach to slyszalam, widzialam ten program w tv, ale to juz bylo z dobre 8 lat temu. nie wiem czy na tym osiedlu krazy jakies fatum, ale ciagle ktos sie wiesza, jak bylam w 7 klasie (a to juz bylo troszke temu... :) to koles na niedbalskiego zabil swoja zone i kilkumiesieczne dziecko. osiedle niby spokojne, bo nigdy nie balam sie wyjsc na spacer wieczorem czy wrocic z imprezki w nocy, ale jakos tak tyle dziwnych historii sie slyszy o ludziach co maja ladnie napierdzielone w glowie, ze czasem lepiej w domu siedziec :)
Profil
PW Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 21:50     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
pszczolka, ale tak jest wszedzie, tylko my poprostu znamy historie z wlasnego podworka. U mnie w bloku jak bylem maly koles sie powiesil, pare lat pozniej inny koles w bloku na przeciw pocial sie w wannie, jeszcze pozniej od siostry z klasy kolega powiesil sie no i ta sytuacja o ktorej piszesz i zapewne jeszcze by sie cos znalazlo. Sa to przykre sytuacje, ale sadze ze nie zdazaja sie czesciej niz gdzie indziej w gliwicach.
Profil
PW Email www Cytuj
pszczolka 
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 23:00     


Dołączyła: 16 Lip 2007
Skąd: Gliwice
No w sumie racja :)
ale ogolem biorac osiedle jest spoko
wzieli sie za nie, bo jeszcze kilka lat temu zasypywali piaskownice dla dzieci ziemia i sadzili w nich kwiatki... po jaka cholere?? czy kceli zeby dzieci sie juz od malego uczyli ogrodnictwa?? :kwiatek:
Profil
PW Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 23:05     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ale temat osiedla to juz w innym topicu (os. Warynskiego) tutaj pozostanmy przy sprawie powyzszej ulicy i blizej nieznanego nam ducha ;)
Profil
PW Email www Cytuj
pszczolka 
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 23:20     


Dołączyła: 16 Lip 2007
Skąd: Gliwice
Wracajac to tematu... nie cale osiedle jest postawione na cmentarzu, jedynie wlasnie czesc kasprzaka. wiadomo ze gliwice to bylo niemieckie miasto i wlasnie w miejscu gdzie teraz jest kasprzaka naprawde byli pochowani zolnierze (tylko nie jestem pewna jakiego pochodzenia, ale w kazdym razie nie Niemcy). akurat to ze z tego mieszkania spindylaja ludzie nie jest prawda, bo znajoma ktora mieszka obok nie ma ciagle nowych sasiadow. jest to mozliwe ze osoby ktore sa tam pochowane w jakis tam sposob sie kontaktuja ze swiatem, ale wiekszosc historii to bedzie bajka. jedynie wierze w to ze pewna starsza pania jakis zolnierz odwiedzil w snie i jej opowiedzial ta historie. zmarli nie po to odwiedzaja zywych zeby ich straszyc, ale po to zeby cos przekazac... i wlasnie o to chodzilo na kasprzaka :hyhy:
Profil
PW Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 19:59     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
A czy to przypadkiem nie jakaś plota? Może po prostu ludzie uciekają gdyż np: mieszkanie jest z wilgocią itp. Lub sąsiedzi nieprzyjemni? Kto to wie jak rzeczywiście sprawa wygląda w tym mieszkaniu
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008