Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Sro Maj 12, 2010 20:08
6 Urodziny
Autor Wiadomość
MajkeL 
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 19:46     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
wypadło mi zlecenie...... :(
Życzę udanej imprezy (już zapewne trwa).
Profil
PW Cytuj
kk 
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 22:43     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 27 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Właśnie wróciłem do domciu :)
Dziękuję za spotkanie.
Co prawda za długo nie zabawiłem ale było miło znów Was zobaczyć. Chciałem być wcześniej i niezmotoryzowany, ale popowodziowe sprzątanie troszkę się przeciągnęło.
Do następnego, mam nadzieję nie za bardzo odległego zobaczenia.
Profil
PW Email www Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 22:50     


Dołączył: 18 Paź 2004
kk wrrrrrrrrr, ja miałam być pierwsza

Dziękuję za spotkano przyrzekam Was nie zaniedbywać juz więcej i częsciej udzielac się na forum, oczywiscie jak czas i dziecko pozwoli
Co prawda Kisia obiecała ze w końcu sobie porządnie pogadamy a jedyne informacje jakie wyminiłyśmy to ceny kawy i coli i kasę no cóż...bywa ;P

Frycek, chyba styknęlismy się na rondzie ?abędzka-Kozielska, jak jechałeś już do zabrza, ale pewności nie mam ;) bo ja ogólnie slepa jestem i w nocy chyba jeżdzic nie powinnam

Pozdrowienia dla Ani Fryckowej, mam nadzieję ze następnym razem nie będziemy rozmawiac tylko o porodach i ciążach, no chyba ze o kolejnych ciążach :hyhy:
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 01:53     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
jako, że spać nie mogę (za wcześnie przyszłam ze spotkania, mój organizm nie jest do tego przyzwyczajony :rotfl: ) skrobnę parę słów.
zacznę od tych dobrych :P
Świetnie się bawiłam, myślałam,że będę zmęczona bo swoich próbach tanecznych, ku mojemu zdziwieniu i radości tak nie było i "posalsowałyśmy" sobie z Noemi aż pot się z nas lał. Dziękuję Noem,i byłas wspaniałą partnerką/rem ? :niepewny: :rotfl: ;)
Bardzo miło było Was wszystkich spotkać. Bardzo dziękuję, ze przyszliście :) Jak zawsze nie ma możliwości ze wszystkimi porozmawiać, niestety. Wybacz Agagatko, mam nadzieję, ze następnym razem będzie lepiej. Musze bardziej migrować po krzesełkach :D Ogromnie sie cieszę, że byłaś po tak długiej przerwie
Kamikadze zaliczone, w 4Art też podają po 4 :zdegustowany:
Tort był pyszny, dziękuję, ze tak mało go zjedliście, przez tydzień nie muszę gotować obiadów ;) :rotfl: W sumie za to powinnam podziękować tym co nie przyszli :zalamany:
Nikaa napisał/a:
usciskac z calych sil nasza Szamaneczke
niestety wystawiła nas do wiatru :(nawetArex przykuśtykał specjalnie,żeby się z nią zobaczyć
Nikaa napisał/a:
I jeszcze mojego Piotrusia.. (Piotrulka)
niestety też nie było :(
Basia K napisał/a:
. Basia K ---> ok. 23.00
też nie było, ale pewnie była bardzo zmęczona po pracy. Nie było też Debonair, alendy, Solith i DJ Martinez. Wielka szkoda.

Tak przy okazji to prosze na przyszłość wziąć pod uwagę to, że jak robię rezerwację to muszę zapłacić zaliczkę (ku niezadowoleniu mojego męża, że wywalam w ciemno niemało kasy) i dobrze jest jeżeli lokal zwraca część niewykorzystanej zaliczki, co na szczęście miało miejsce tym razem. Nie w każdym jednak lokalu tak jest, a ja nie jestem aż taka bogata by kase wywalać w błoto.

Archer81 czekamy na foteczki :)
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Maj 23, 2010 01:55, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 09:13     


Dołączyła: 25 Lut 2010
kisia, Jestem zaskoczona ze Szamanka.. ktora obiecywala ze bedzie poprostu sie nie stawila..
Arex sie przykustykal.. a ja jeszcze w piatek myslalam nad tym zeby wrocic.. do Gliwic.. (jestem na morzem) zeby spotkac sie z Szamanka.. :(
tak jak mowilam Ci Kisiu z ta kasa.. nastepnym poprstu razem trzeba albo kogos innego poprosic o rezerwacje.. i niech ktos inny boi sie o to czy lokal zwroci mu 200zl czy nie...
Swietnie ze sie super bawiliscie.. I fajnie ze macie foteczki :)
Kisiulka a czy pozdorowilas i dalas wizytowke forum panu naszemu znajomemu ??
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 09:23     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Po powrocie nie siadałem do internetu, więc odzywam się dopiero dzisiaj. Dzięki wszystkim za spotkanie, a Fryckom za pyszny tort, może trzeba było zjeść więcej? :) Frekwencja chyba nie dopisała. Niestety, z powodu nieobecności Piotrulka byłem jedynym starym zgredem w towarzystwie.
Ostatnio zmieniony przez fekete Nie Maj 23, 2010 09:26, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 09:45     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
ja nie mogłam być :( ale pewnie następnym razm się uda
Profil
PW Email www Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 10:01     


Dołączył: 18 Paź 2004
to tam był jakis stary zgred??!! nie zauważyłam ani nikogo starego ani zgreda
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 12:09     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Nikaa napisał/a:
nastepnym poprstu razem trzeba albo kogos innego poprosic o rezerwacje.. i niech ktos inny boi sie o to czy lokal zwroci mu 200zl czy nie
i myślisz, że ktoś taki się znajdzie ? Poza tym to nie o to chodzi,żeby ktoś inny płacił bo dlaczego ktokolwiek miałby się bać, że jego pieniądze przepadną ?
Agagatka napisał/a:
nie zauważyłam ani nikogo starego ani zgreda
ja również nie zauważyłam :)
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 13:37     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
fajnie było ;)
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 14:16     


Dołączył: 18 Paź 2004
chodzi po prostu o to ze jak ktos się deklaruje że przyjdzie to powinien się zjawić bo to równiez za jego miejsce ta zaliczka,
to moze propozycja kto się deklaruje i nie przychodzi płaci część niezwróconej zaliczki
od razu każdy pomysli 5 razy zanim się zapowie
Profil
PW Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 15:02     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Agagatka, o wlasnie takie cos mi chodzilo..
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 15:13     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Puk pUk,
no wiec bylo fajnie - zreszta jak zawsze :)
Fajnie bylo was zobaczyc i osoby z przed 4 lat :P :zawstydzony: :hyhy:
fekete napisał/a:
byłem jedynym starym zgredem w towarzystwie.

gdzie byl taki?? ja nie widzialem ...fekete , nastepnym razem musisz usiasc miedzy nami - ja wiem ze rozmowy o porodach i ciążach sa fascynujace :rotfl: :rotfl:

Kobi i reszta ekpika wtajemniczona :wstyd: jutro sprzatam strych ;) :P

Agagatka napisał/a:
Frycek, chyba styknęlismy się na rondzie ?abędzka-Kozielska, jak jechałeś już do zabrza, ale pewności nie mam bo ja ogólnie slepa jestem i w nocy chyba jeżdzic nie powinnam


To nie ja :P , my jechalismy odrazu przez sosnice - przeciez titnelem :P

Agagatka napisał/a:
to moze propozycja kto się deklaruje i nie przychodzi płaci część niezwróconej zaliczki
od razu każdy pomysli 5 razy zanim się zapowie


tylko jak sciagniesz od kogos.....

lepiej bylo by robic przedplate :niepewny: ,kto chce przyjsc i jest na liscie to wplaca kasiorke na konto a pozniej ta kwota jest do wykorzystania :)

ale mozna tak gdybac i gdybac....

Bedziey robic rezerwacje na 10 pewne osob :looka:

Tak czy siak fajnie bylo i czekam na kolejne spotkanko....
mysle ze jak pogoda dopisze w czerwcu to zrobimy grilka u moich rodzicow, to bedzie mozna zabrac dzieciaki

Czekam na zdjecia :)
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 15:35     


Dołączył: 18 Paź 2004
ja bym chętnie grilla zrobiła, ale ze względów organizacyjnych nie jestem w stanie przyjąc na chwilę obecną więcej niz 5 osób, a ogródek jeszcze nieskończony więc dla dzieciaków niebezpieczny
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 15:50     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Frycek napisał/a:
lepiej bylo by robic przedplate :niepewny:
tylko jak ściągniesz kase ? :P
Frycek napisał/a:
Bedziey robic rezerwacje na 10 pewne osob :looka:
a w ostatnim dniu zapisze sie kolejne 10 pewnych osób, które przyjda.
Nie no albo bedziemy wybierac lokale gdzie nie biorą zaliczki, tylko czy takie są :niepewny:, albo będziemy robić spotkania w 4 art bo tam zwracają, przynajmniej na razie.
Frycek napisał/a:
jak pogoda dopisze w czerwcu to zrobimy grilka u moich rodzicow
byleby nie 12 czerwca bo mam pokaz
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 16:45     


Dołączyła: 25 Lut 2010
4art to i tak bardzo dobry lokal.. mi sie zawsze tam podobalo.. :)

a 19 czerwca jest u mnie imprezka.. wiec moze tez.. nie.. choc i tak zrobcie tak jak uwazacie za sluszne.. :) i jak wiekszosci pasuje
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 18:16     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
O porodach wiem już wszystko, następnym razem za radą Frycka zmieniam miejsce :)
Profil
PW Email Cytuj
Solith 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 21:42     



Imię: Magda
Dołączyła: 01 Mar 2007
Skąd: Szałsza
Taaaak... A ja.. normalnie.. zapomniałam o spotkaniu :wstyd: ja nie wiem czemu, ale wszystko mi się pomieszało i byłam święcie przekonana, że spotkanie jest w przyszłym tygodniu :looka: i tak sobie żyłam w nieświadomości, aż mnie coś przed chwilą tknęło i patrzę, a tu po spotkaniu :P taak.. jestem wspaniała, nie ma co. następnym razem chyba zapiszę sobie dokładną datę na ręce :P
Profil
PW Email Cytuj
kk 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 21:52     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 27 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Solith napisał/a:
Taaaak... A ja.. normalnie.. zapomniałam o spotkaniu :wstyd: ja nie wiem czemu, ale wszystko mi się pomieszało i byłam święcie przekonana, że spotkanie jest w przyszłym tygodniu :looka: i tak sobie żyłam w nieświadomości, aż mnie coś przed chwilą tknęło i patrzę, a tu po spotkaniu :P taak.. jestem wspaniała, nie ma co. następnym razem chyba zapiszę sobie dokładną datę na ręce :P


Następnym razem wyślemy przypomnienie ;)
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 00:01     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Solith napisał/a:
następnym razem chyba zapiszę sobie dokładną datę na ręce
lepiej na czole, częściej będziesz spoglądać, z reki się zmyje :P
kk napisał/a:
Następnym razem wyślemy przypomnienie ;)
wysyłałam PW i maila (chyba), no chyba, ze mówisz o jakimś specjalnym przypomnieniu :hyhy: ;)
Ostatnio zmieniony przez kisia Pon Maj 24, 2010 00:01, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008