Poprzedni temat «» Następny temat
Gliwice - nocleg
Autor Wiadomość
rdza_spi 
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 18:56   Gliwice - nocleg  


Dołączyła: 01 Maj 2010
Hmm.. Nie wiem czy to dobry dział, ale nie zauważyłam tu działu offtopic, więc zostanę przy "turystyce";)

Przyjeżdżam do waszego pięknego miasta w niedzielę 23 maja a wyjeżdżam we wtorek 25.
Ostatnie kilka dni spędziłam wertując oferty noclegu, ale albo wszystko zajęte (schronisko młodzieżowe), albo drogie (hotele w centrum), albo daleko od centrum (a to tam mam interes;)).

Czy moglibyście mi coś doradzić w tej kwestii? Jest nas dwójka (kobieta i meżczyzna), oboje studenci i chodzi nam tylko o nocleg (przyjezdzamy w niedzielę wieczorem, wyjeżdżamy we wtorek rano, a cały poniedziałek mamy zajęty) więc w grę wchodzi także pokoj przy rodzinie. Możemy zapłacić do 60 złotych za noc.

Jeśli jest ktoś kto mógłby nam pomóc - będę bardzo wdzięczna, w koncu nie od dziś wiadomo ze google to żadne źródło wiedzy przy miejscowych:)

pozdrawiam
rdza
Profil
PW Email www Cytuj
krzys 
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 19:18     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
a może Hotel Piast na Poniatowskiego czy Okrzei ??
Profil
PW Email Cytuj
rdza_spi 
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 20:14     


Dołączyła: 01 Maj 2010
Pani w recepcji stwierdzila ze studia doktoranckie sie nie licza.
Profil
PW Email www Cytuj
Sou 
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 12:18     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Gdybym nie mieszkal z rodzicami to sam bym was przenocowal... nie ma jakis ludzi z Gliwic na couchsufring czy czyms podobnym ? Mysle ze sie uciesza:) Bardzo zadko ktos w takie miejscajak Gliwice jedzie, a tak beda mogli sobie dobra opinie wyrobic:p

EDIT: wlasnie sprawdzilem na couchsurfing, c o m i 18 osob mi w Gliwicach znalazlo. Na pewno cos znajdziecie:)
Ostatnio zmieniony przez Sou Pon Maj 03, 2010 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
rdza_spi 
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 06:15     


Dołączyła: 01 Maj 2010
Kurcze, o tym nie pomyslalam, dzieki wielkie Sou:))
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 15:08     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
jak nic nie znajdziecie, to jest jeszcze GOŚCINIEC „ŚL?ZAK”, niestety na pograniczu Gliwic i Zabrza, ale jest do centrum Gliwice dobry dojazd. Jedna doba kosztuje 75 zł czasami da się coś ponoć utargować. h t t p;//w w w slazak.maxmedia, p l/
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 08:48     


Dołączyła: 25 Lut 2010
aaa no i jest Hotel ?abędy.. ostatnio tam byłam zupelnie przez przypadek i widzialam ze tam tanio jest a dojazd tez nie jest taki zly :)
Profil
PW Email Cytuj
rdza_spi 
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 23:40     


Dołączyła: 01 Maj 2010
Dobra, nocleg znaleziony:) Teraz kwestia dojazdu (pozwolicie, ze tu bede kontynuowac;)), PKP ani PKP specjalnie nas nie rozpieszczaja, ale do Katowic dostaniemy sie w miare bez problemu:)
Moje pytanie brzmi, jak nalepiej/taniej/szybciej z Katowic dojechac do Gliwic przy zalozeniu ze bedziemy w Katowicach ok godziny 20 w niedziele?:)


Aha, jak ktoremus z Gliwiczan przydzie do glowy odwiedzic Lublin (czy Gdansk w porze wakacyjnej) to oczywiscie rowniez oferuje pomoc w zakresie pierwszej noclegowej i dojazdowej pomocy informacyjnej;)
Profil
PW Email www Cytuj
espi 
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 23:42     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Ruda to ty?? Ale jajo :)

O 20.45 masz autobus z przystanku Katowice Stawowa i godzinę później jesteś w centrum Gliwic. Koszt 4 pln od łebka, chyba że macie zniżki to połowa. :) Niestety na Stawową trzeba kawałeczek przejść z dworca, ale każdy wie gdzie to i was pokierują. :)
Ostatnio zmieniony przez espi Czw Maj 13, 2010 23:50, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 23:50     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
najszybciej to PKP jednak, jedzie 30 minut, po godzinie 20:00 jeździ co godzinę h t t p;//rozklad-pkp, p l/query.php/pn?q=pl/node/146&ld=pkp&seqnr=2&ident=hs.02343129.1273786962&REQ0HafasScrollDir=1
Profil
PW Email Cytuj
rdza_spi 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 00:03     


Dołączyła: 01 Maj 2010
Dziekuje za pomoc:) Za 10 dni przyjdzie czas na praktyke;)

I tak, to ja Ruda:) Jaki ten Internet malutki;)
Profil
PW Email www Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 00:05     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Malusieńki hehe... Teraz wlazłam dopiero pierwszy raz od dawna i oczom nie wierzę. Było od razu do mnie uderzać poszukałabym czegoś do spania ;)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 00:11     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ale świetnie na siebie trafiłyście, to teraz możemy się już nie martwić, ze rdza_spi, zgubi się w Gliwicach. espi, pomożesz koleżance prawda ?
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 00:16     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Jeśli akurat nie będę musiała być w pracy to pewnie że pomogę, ale jestem pewna że o gubieniu się nie może być mowy. Nie ma takiej osoby, która nie zwróciłaby uwagi na Rudą, więc nie ma szans żeby się zgubiła :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008