Poprzedni temat «» Następny temat
Gimnazjum nr 10
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 09:22   Gimnazjum nr 10  



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ktoś z Was chodził, chodzi, kogoś pociecha uczeszcza do tego gimnazjum ?
co o nim sądzicie ?
Ja mam corazbardziej dość tej szkoły :/
Dzieci mało się uczą, co chiwile mają jakieś wolne, zwłaszcza teraz w II półroczu. Nie dość że póżno były ferie, to co chwile coś w szkole wypada i nie ma lekcji :mad:
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 22:55     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Kisiu, ale myślę, że dzieci się cieszą z tego powodu, że jest wolne :) i gimnazja to straszny okres przejściowy, sama to przeżyłam...no ale nie mogę nic niestety powiedzieć o tej szkole ;)
Profil
PW Email Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 23:19     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Moja Ciocia tam uczy:) szkoła podobno okropna czysta patologia... prób samobójczych więcej niż gdziekolwiek... miejscowi renegaci tam chodzą, także nie posyłał bym tam dziecka:D
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 23:27     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Bary i swinki napisał/a:
szkoła podobno okropna czysta patologia... prób samobójczych więcej niż gdziekolwiek... miejscowi renegaci tam chodzą,

nie no teraz to przesadziłeś, zeby takie rzeczy sie działy to nie wiem :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 11:10     



Dołączył: 02 Lis 2005
Bary i swinki, przesadziles... szkola jak kazda inna, kto sie chce uczyc to sie nauczy, wiadomo ze sa tam czarne owce, ale tragedii nie ma az takiej... moj brat wlasnie konczy ta szkole... w przez wielu wychwalanym gimnazjum na Wroblewskiego tam gdzie LO2 jest tez sie dzieja cuda, tez jest wielu podejrzanych typow i jakos nikt nie mowi ze to patologia... a poziom tez dla chcacego wiele sie nie rozni... a co do przerw i wolnym o ktorych Kisia wspominala to nie zauwazylem tego w przypadku mojego brata... odwiedza szkole w miare czesto :P
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 14:48     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Wszystkie gimnazja to teraz patologia przecież :P Przynajmniej wg Wuja Romana ;)
Profil
PW Email Cytuj
wonski 
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 22:02     



Imię: wonski ;)
Dołączył: 04 Cze 2007
Skąd: Gliwice-Millenium
Moja siostra tam chodzila. Skonczyla to 3 lata temu. Ona miala spokojnie, nikt jej nie zaczepial ani nic z tych spraw. Moze dlatego, ze byla z millenium, czyli byla "tutejsza"? Moze dlatego, ze wpadla w takie towarzystwo ktorego nikt nie ruszal? Jesli jakas laska sie trafila "obca" to jednym slowem miala (...).Albo sie podporzadkuje albo nie i wtedy to dzialy sie cuda, widzialem na wlasne oczy, jak trzy laski leja jedna, za wlosy szarpia, wyrywaja :szok: To jest tylko wierzcholek gory lodowej, bo to co mi kiedys siostra opowiadala co sie np po kiblach dzieje to normalnie :przestraszony:
Ale to prawda takie akcje dzieja sie w wiekszej liczbie gimnazjow, nie tylko tutaj, chociaz czy az w takim stopniu :niepewny:
Mowie na przykladzie dziewczyn ale z chlopakami jest to samo wiadomo.

Na szczescie siostra przezyla te gimnazjum mimo wszystko bardzo sie zzyla z rowiesnikami i nie tylko, poznala nowych kolegow i kolezanki a teraz jest juz po maturze. Tak wiec cos ja to gimnazjum nauczylo. Wszystko zalezy od wytrwalosci, determinacji, samozaparcia i takich tam "posrednich" Zupelnie jak na studiach :P

Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
Asia29 
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 21:32     


Dołączyła: 08 Sty 2010
Skąd: Gliwice
Miałam tam pracować... Dyrekcja sama mnie uprzedziła, że ta szkoła to patologia, i czy dam radę... :szok: Kiedy zapewniłam, że sobie poradzę, zbywano mnie przez całe wakacje, że jeszcze nic nie wiadomo, żebym jeszcze poczekała na decyzję, że u nich nauka rozpoczyna się w 3 tygodniu września (???)... Nie polecam tej szkoły ze względu na lekceważący stosunek do potencjalnych współpracowników (dzieci są zapewne traktowane podobnie :kwasny: ).
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008