Poprzedni temat «» Następny temat
Trend Antypolski
Autor Wiadomość
MacSen 
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 13:34     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Sorry za post do posta ale edytować sie nie da

Racibórz - groble ( okolice baypasu)
Nadal się budują jak by ich niczego nie nauczył 1997-y rok Co odra znów nie wyleje...wyleje nie w tym roku to może w nastepnym lub nawet za 10 lat i co dalej bedziesz twierdził że tak czyni człowiek rozsądny ???
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 01:43     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
co do twoich postow to uwazam, ze piszesz glupoty. A glupoty mowi tylko ten, ktory uwaza sie za nieomylnego, a cala reszte ma za idiotow.
MacSen napisał/a:
weź sobie sam załatwiaj OWU ja nie Caritas
yyyy chyba nie rozumiem o co chodzi. gdyby ludzie byli nieomylni to swiat bylby piekniejszy. no ale zycze sobie i tobie, zeby bylo wiecej na swiecie takich idealow jak ty. pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 09:58     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
krystian napisał/a:
.........

Napisałem Ci ile kosztują najtańsze ubezpieczenia? ... napisałem
A ty ode mnie żądasz jeszcze warunków tych ubezpieczeń(OWU) ... facet to się dostaje przy podpisywaniu wniosku o ubezpieczenie

Dalej.
Nie trzeba być nieomylnym by obserwując lata wstecz domyśleć się jaki teren planujesz brać pod zabudowę. Czy tak trudno przewidzieć patrząc choćby na ukształtowanie terenów wokoło np Raciborza że zostały one przeznaczone pod zalew. Czy tak trudno iść i spytać w odpowiednim urzędzie o mapy Geodezyjne. Chyba nie ... no ale wiesz polak najpierw musi się sparzyć by potem zaczął myśleć logicznie.

Czy jestem nieomylny nie nie jestem ... ale staram się przewidywać wszystko to co mnie dotyczy. A już szczególnie przewidywać to co dotyczy mojego majątku ... choćby z grubsza ale starać się przewidywać i w miare mozliwości zapobiegać
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 11:06     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
MacSen napisał/a:
A ty ode mnie żądasz jeszcze warunków tych ubezpieczeń(OWU)
po 1 nic nie zadam, po 2 jesli operujesz kwotami ubezpieczen to powiedz co obejmuja. jesli mi mowisz, ze najtansze ubezpieczenie kosztuje 400 to super. ale co mi z takiego ubezpieczenia jak ono obejmuje np. zalanie przez sasiada, trzesienie ziemi i wjazd tirem do twojego mieszkania ale tylko pod warunkiem, ze w mieszkaniu znajdzie sie tyna os pojazdu. (oczywiscie to zarty) chce tylko przedstawic jak ja to widze. a dopiero przy np 1000 zl zaczyna sie rozmowa o naprawde realnych wypadkach. domyslam sie, ze jesli placisz 400 zl za ubezp to dostajesz totalna podstawe ubezpieczeniowa. popraw mnie jesli sie myle. ale podejrzewam, ze w okolicach w.w. raciborza, zadna ubezpieczalnia nie ubezpieczy domu wartego 200-250 tys za 400 zl od np. od zalania i powodzi. a jesli ubezpieczy to rekompensaty bedzie moze 20% wartosci domu przy 100% stratach. oczywiscie strzelam kwotami bo nie siedze w tym interesie. tak to widze po prostu
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 11:41     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
krystian napisał/a:
............


Rodzaj nieruchomości: DOM
Lokalizacja: Okolice Raciborza
Wartość: Nieruchomości 150000 pln
Wartość elementów stałych 15000 pln
Wartość mienia ruchomego ( samochody rowery motocykle RTV AGD) 60000pln ( zakładając że są to nowe rzeczy)
Wiek budynku 4~10 lat
Suma gwarancyjna max 30000 pln ( jeśli komuś się stanie wypadek na twojej posesji)

Składka Twojego ubezpieczenia: (przy wpłacie jednorazowej)
Uniqa - od 90,00 zł do 150,00 zł
Allianz - od 109,00 zł do 177,00 zł
HDI - 225,00 zł
PZU - od 185,00 zł do 214,00 zł

Składka Twojego ubezpieczenia: ( przy wpłacie w 4-ech ratach)
Uniqa - od 94,50 zł do 157,50 zł
Allianz - od 121,00 zł do 196,00 zł
HDI - 237,00 zł
PZU - od 195,00 zł do 225,00 zł
---------------------------------------------

Rodzaj nieruchomości: DOM
Lokalizacja: Okolice Raciborza
Wartość: Nieruchomości 100000 pln
Wartość elementów stałych 15000 pln
Wartość mienia ruchomego (samochody rowery motocykle RTV AGD) 60000pln ( zakładając że są to nowe maszynki)
Wiek budynku 11~40 lat
Suma gwarancyjna max 30000 pln (jeśli komuś się stanie wypadek na twojej posesji)

Składka Twojego ubezpieczenia: (przy wpłacie jednorazowej)

Uniqa - od 70,00 zł do 110,00 zł
Allianz - od 100,00 zł do 118,00 zł
HDI - 159,00 zł
PZU - od 124,00 zł do 152,00 zł

Składka Twojego ubezpieczenia: ( przy wpłacie w 4-ech ratach)
Uniqa - od 73,50 zł do 115,50 zł
Allianz - od 100,00 zł do 131,00 zł
HDI - 167,00 zł
PZU - od 130,00 zł do 160,00 zł


Mogłem się gdzieś bachnąć ale nie na tyle żeby te sumy jakoś kosmicznie się różniły
Więc co dalej twierdzisz że jest to drogie ???? Jak sobie rozłożysz każdą z tych sum na 365 dni to to wychodzi śmieszna sumka do odłożenia w śwince XD
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 11:59     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
no tak ale znajdz teraz dom ktory jest wart 100tys zl.
poza tym, ja nie mowie, ze bym nie ubezpieczyl. ale znam realia wiem, ze dla niektorych to drogo. oczywiscie patrzac, ze gdyby sume podzielic przez 365 to wychodza smieszne kwoty dziennie. ale nie wiem jak ty, ale ja nigdy nie odkladalem na ubezppieczenie auta caly rok. po prostu czekalem do ostatniej chwili i z bolem serca wykladalem kase na stol. i tak robi duza wiekszosc ludzi. i pomysl sobie, ze pod koniec roku przychodza do domu rachunki: gaz, elektrycznosc, woda, podatek od nieruchomosci, ogrzewanie. juz nawet nie mowie o jakichs biezacych naprawach i oplatach takich jak telefon, internet, auto itd. itd. i w tym momencie kazda kwota staje sie na wage zlota. czy wg mnie ubezpieczenie domu jest wazniejsze od np. nowego telefonu komorkowego? oczywiscie, ze jest. to jest jedna z najwazniejszych oplat gdy posiada sie nieruchomosc. ale czy wszystkich na nia stac?...watpie
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 12:03     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
krystian napisał/a:
no tak ale znajdz teraz dom ktory jest wart 100tys zl.
poza tym, ja nie mowie, ze bym nie ubezpieczyl. ale znam realia wiem, ze dla niektorych to drogo. oczywiscie patrzac, ze gdyby sume podzielic przez 365 to wychodza smieszne kwoty dziennie. ale nie wiem jak ty, ale ja nigdy nie odkladalem na ubezppieczenie auta caly rok. po prostu czekalem do ostatniej chwili i z bolem serca wykladalem kase na stol. i tak robi duza wiekszosc ludzi. i pomysl sobie, ze pod koniec roku przychodza do domu rachunki: gaz, elektrycznosc, woda, podatek od nieruchomosci, ogrzewanie. juz nawet nie mowie o jakichs biezacych naprawach i oplatach takich jak telefon, internet, auto itd. itd. i w tym momencie kazda kwota staje sie na wage zlota. czy wg mnie ubezpieczenie domu jest wazniejsze od np. nowego telefonu komorkowego? oczywiscie, ze jest. to jest jedna z najwazniejszych oplat gdy posiada sie nieruchomosc. ale czy wszystkich na nia stac?...watpie


h t t p;//w w w allegro, p l/20785_sprzedaz_polska_domy.html?id=20785&shops=&hide_categories_form=0&motoad=0&state=12&city=Raciborz&view=gtext&order=t&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=&change_view=Poka%C5%BC&a_text_f[236][0]=&a_text_f[236][1]=&a_enum[248]=all&a_text_i[252][0]=&a_text_i[252][1]=&a_enum[253]=all&a_enum[256]=all&a_enum[277]=all&a_text_i[281][0]=&a_text_i[281][1]=&a_text_i[285][0]=&a_text_i[285][1]=]100000
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 12:05     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
sorry za post do posta..ale EDYTUJ niema
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 01:41     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
eeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjj :!: :!: to nie temat o ubezpieczeniach jest :kwasny: :!:
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 11:48     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
krystian napisał/a:
A glupoty mowi tylko ten, ktory uwaza sie za nieomylnego, a cala reszte ma za idiotow.

:super: Święte słowa! W niejednym topiku tego forum warto by je wstawić!... Ja bym w nich jednak to "tylko" wykreślił! :)
Ale może należałoby wrócić do tematu?...

MacSen, 12 lipca napisał/a:
Ja raczej powiem że to jest nasza własna wina.

Niestety, coś w tym jest!
Ale przytoczoną przez autora pod tym cytatem wyliczankę, to już raczej wnuczce przed snem poczytam. Może się uśmieje tak jak ja!... Bo nie bardzo wiem, jaki wpływ np. na działania Angeli Merkel mają zatoczki przy drodze na Orzesze, albo problemy finansowe ZUS-u :niepewny:
Być może pchamy się, gdzie nas nie chcą, ale częściej jednak jest tak, że to raczej historia wstawia nas pomiędzy młot, a kowadło.
Do wspomnianej wyliczanki MacSena dopisałbym jednak jeszcze jeden punkt:
"22) Poglądy i postawa ludzi pokroju autora"
Bo jeśli w ogóle można mówić o jakimś trendzie antypolskim (swoją drogą, temat "spał" przez dwa lata), to warto byłoby się zastanowić, ile My Polacy, sami tej antypolskości płodzimy! ...i dlaczego każdy myśli, że Piłsudski, to nie o nim gadał, tylko o tych innych?...

A nominacja Jerzego Buzka?... Jak to się ma do tego tematu?... :)
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 01:52     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Yeti napisał/a:
Ale przytoczoną przez autora pod tym cytatem wyliczankę, to już raczej wnuczce przed snem poczytam. Może się uśmieje tak jak ja!


No tak z treści wynika że Ty już jesteś ustawiony i masz tą swoją emeryturkę czy tam rentę.
Więc z jakiej paki masz prawo mowić cokolwiek o fundacji zwanej ZUS. Ciebie wnioskuję z treści posta w zasadzie interesuje tylko to co ZUS raczy tobie przelać na konto i ewentualnie zwaloryzuje.
I to co gorsza w stosunku do tego co wypracowałeś zdrowo obcięte. ( co gdzieś się pomyliłem ....wątpię)

Ja zaś na ten przykład gryzę jak słyszę że ktoś mi tu broni ZUS-u prawie 8 setek oddaje darmozjadom co miesiąc i świadom jestem że w najlepszym razie dostane żałosne 2000 ( a i to przy pomyślnych wiatrach)

Co ma Merkel do Zus-u … wiesz sam Niewinem i zastanawiam sie skąd Ty u mnie takowe powiązanie znalazłeś …bo czytam swoje posty i nic takiego nie znalazłem

Yeti napisał/a:
Do wspomnianej wyliczanki MacSena dopisałbym jednak jeszcze jeden punkt:
"22) Poglądy i postawa ludzi pokroju autora"


Jedna prośba i zarazem uwaga… nie odmieniaj mojego Nicka jeśli łaska. Lub jeśli już rób to poprzez "-"
Zaś co do poglądów i postawy … spytaj kogokolwiek czy mu się podoba ten (wybacz kisiu) „ burdel” i złodziejstwo w tym kraju

Twierdzisz że niepchany się gdzie nas nie chcą …. A Buzek to niby co tak go lubią w Brukselce że mu dali ten stołek ??? Weź nie bądź naiwny. Ciekawe co Tusk i spółka obiecali albo co sprzedali że Buzek dostał stołek bo w wersję oficjalną nie uwierzę nigdy.

Pokaż mi zresztą w którym punkcie nie mam racji. Jak dotąd wszystko co wypisałem zadziwiająco pokrywa się z tym co się u nas w kraju dzieje.

Po prostu pokaż mi gdzie się mylę.
A może zaiste tak Ci dobrze że kraczesz jak karzą???
Ostatnio zmieniony przez MacSen Wto Lip 21, 2009 01:55, w całości zmieniany 3 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 17:47     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
MacSen, myślę że problem tkwi w tym, że inaczej zrozumieliśmy temat tej dyskusji. Więc może nalezałoby uchwycić najpierw, o co w nim chodzi?. Jacek_s założył go stawiając konkretny problem! Czy słuszny, czy nie? - po to ten topik, zeby się wypowiedzieć!

Jacek_s napisał/a:
We wczorajszym programie informacyjnym.
Niemcy : kanclerz andea merklel chwali i popiera starania o zbudowanie "centrum wypendzonych". (...)
Luda co sie dzieje?

prokapitalizm napisał/a:
W ostatnim czasie obserwujemy, niczym nieuzasadniony, wzrost antypolonizmu. (...)

MacSen napisał/a:
trunks napisał/a:
to nie antypolonizm tylko niewiedza i ignorancja....nie wiem co lepsze -_-


Ja raczej powiem że to jest nasza własna wina.
1/. pchamy sie tam gdzie nas nie chcą
(...)
18/. Złodziejski system emerytalny - Czy Wam sie wydaje że ZUS i II-i filar Was zabezpieczy na starość...
(...)

W takim razie może wyjaśnij, z czym twoja wyliczanka ma związek!... Bo z tematem tego topiku chyba nie!...
Gdybyś założył temat np. "Co mi się nie podoba w Polsce", to mógłbyś tą listę tam przepisać i byłaby na miejscu!... Ale tutaj chyba sednem sprawy są akcenty antypolskie w polityce innych krajów, w odbiorze Polski i Polaków przez inne państwa, przez inne społeczeństwa, przez zagraniczne media. Zdaniem, którym tamten post rozpocząleś, wydawało się, że potwierdzasz takie właśnie rozumienie tematu! Ciąg dalszy, niestety, już temu zaprzecza!

MacSen napisał/a:
Po prostu pokaż mi gdzie się mylę.

Przedtem, myliłeś się w interpretacji tematu, jak sądzę! Bo tylko w ten sposób potrafię uzasadnić wpisanie przez Ciebie tych 21 postulatów!
W dzisiejszym poście pomyliłeś się we wszystkim, co napisałeś o mnie, a twoje próby obrażenia mnie z pewnością z pewnością nie przystoją komuś, kto twierdzi że ma 29 lat!
MacSen napisał/a:
spytaj kogokolwiek czy mu się podoba ten "burdel"; i złodziejstwo w tym kraju

Tu akurat się z Tobą zgodzę!... Nie podoba mi się to i owo, i jeszcze parę innych rzeczy w tym kraju! Nie podoba mi się też twoja postawa, bo nie prezentujesz krytyki "naprawczej", ale jedynie jątrzysz i pianę bijesz!... ale podobnie jak Ty, odnajduję w nim wiele rzeczy, wiele miejsc i wiele osób, które są mi bliskie! I nie chcę zamieniać go na żaden inny! Chcę, żeby ten mógł być lepszy!
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 18:39     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Yeti…do ciężkiej ” choroby „ polska sama w sobie jest antypolska czego się tkniesz to twoją inicjatywę udupią. Lub nim zaczniesz biznes swój rozwijać to już musisz płacić za coś czego de facto jeszcze nie masz.

Czy otoczenie jest nam antypolskie??? Mocno wątpię ..jest tylko straszliwie niedouczone i stąd takie różne kwiatki wychodzą względem polski w stylu „polskich obozów zagłady” lub „ wygnania Niemców”. (via wojna rządzi się swoimi prawami )

Zresztą nawet autor w pierwszym poście „wiedzą” błysnął

Wschod : Powstal film z wielim rozmachemi pompa robiony jak to chyba ukraina uwalnia sie z rak polskiego okupanta. Czas w jakim akacja sie toczy 1612 rok.

Bo nie Litwa a Rosja była przez Polaków najechana tzw. Czas wielkiej smuty i związane z tym powstanie. Zaś sam film to nawet reżyser jasno mówi” fabuła jest bardzo luźną wariacją na temat prawdziwych wydarzeń wojny polsko-rosyjskiej 1609-1618. ( film oglądałem i jakoś nie czułem się urażony a raczej rozbawiony nieścisłościami i idiotyzmem wielu scen) h t t p;//pl.wikipedia.org/wiki/Rok_1612

W dzisiejszym poście pomyliłeś się we wszystkim, co napisałeś o mnie, a twoje próby obrażenia mnie z pewnością

Obrażenia a niby gdzie sam napisałeś o wnukach no to na tej podstawie jedynie co mi przyszło do głowy to fakt posiadania przez Ciebie renty/emerytury i faktu że podobnie prawi moja radosna babcia dla której ZUS to ideał

ale jedynie jątrzysz i pianę bijesz!
Wybacz ..ale nie mam zamiaru pisać jak się podoba ogółowi… piszę jak widzę i jak czuję

Zresztą temat zszedł w ogóle teraz poza wszelkie ramy wstepu i niestety także ogromnej niewiedzy autora co do faktów historycznych
Ostatnio zmieniony przez MacSen Wto Lip 21, 2009 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 22:25     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
"po owocach ich poznacie"
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 23:45     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Oto przykład anty polskości. czysty w formie....

Policja, CBA i ABW chcą nas inwigilować w Sieci

Policja, CBA i ABW chcą mieć prawo śledzenia działań internautów w sieci - pisze dzisiejsza "Rzeczpospolita". Służby miałyby mieć dostęp do informacji o użytkownikach, gromadzonych przez portale i witryny, przez 24 godziny na dobę, zdalnie, bez wiedzy i na koszt właścicieli witryn. Stosowne zmiany mogą być wprowadzone do nowelizowanej ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Byłby istny matrix: inwigilacja na żądanie, na którą nie zgodzi się żaden internauta - o projekcie policji i służb specjalnych mówi cytowany przez "Rzeczpospolitą" Tomasz Jażdżyński, prezes Interia, p l.

Jak pisze dzisiejszy dziennik, Policja, CBA i ABW chcą mieć prawo śledzenia działań internautów w sieci i uzyskiwania pełnych informacji o tych procesach. Wszystkie dane jakie pozostawiają po sobie aktywni użytkownicy i ich komputery w sieci miałyby być gromadzone przez firmy zarządzające komunikatorami internetowymi, witrynami z blogami oraz forami dyskusyjnymi, przez 5 lat.

Służby miałyby uzyskać całodobowy, zdalny dostęp do tych danych bez wiedzy właścicieli witryn. Koszty wprowadzenia takiego prawa (m. in. zakup odpowiedniego sprzętu, zabezpieczenia go i administrowania zebranymi danymi zgodnie z przepisami) ponosiliby właściciele portali i witryn. Zdaniem Tomasza Jażdżyńskiego w wypadku dużych portali koszty mogłyby sięgnąć kilkudziesięciu milionów złotych rocznie.

Według informacji "Rz" pomysł inwigilacji działań internautów powstał 8 czerwca na spotkaniu w MSWiA. Udział w nim wzięli m.in. przedstawiciele Komendy Głównej Policji, Straży Granicznej, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i MSWiA. Powstała wówczas grupa robocza, która ma wprowadzić zmiany do nowelizowanej ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Przeciwko projektowi policji i służb specjalnych opowiedzieli się wydawcy. Izba Wydawców Prasy wystosowała w tej sprawie protest do ministra spraw wewnętrznych i administracji Grzegorza Schetyny.

Zdaniem ekspertów, proponowane rozwiązanie jest sprzeczne z konstytucją. Podkreśla się też, że Polskę obowiązuje dyrektywa europejska (2006/24/WE) wg której, dane jak IP urządzenia w sieci czy czas transmisji mogą być przechowywane wyłącznie przez operatorów telekomunikacyjnych. Rozszerzenie obowiązku retencji danych z operatorów telekomunikacyjnych na dostawców usług (np. właścicieli portali i komunikatorów) byłoby ewenementem na skalę europejską i prawdopodobnie zostałoby uznane za niezgodne z prawem wspólnotowym.

Mając na względzie wyjątkowy charakter przepisów o retencji, za wysoce wątpliwą uznać należy dopuszczalność poszerzenia zakresu zbieranych danych internetowych w stosunku do kategorii określonych już w nowelizacji prawa telekomunikacyjnego - powiedział cytowany przez "Rz" Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny IAB Polska.

Warto podkreślić, że Polska implementowała także dyrektywę 2002/58/WE - o prywatności i łączności elektronicznej, wg której komunikowanie się za pośrednictwem sieci jest poufne. Wyjątki od tej zasady wynikać muszą z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa oraz zapobiegania lub wykrywania przestępstw i - muszą być proporcjonalne do zagrożenia.

?ródło. h t t p;//tech.wp, p l/kat,1009785,title,Policja-CBA-i-ABW-chca-nas-inwigilowac-w-Sieci,wid,11413280,wiadomosc.html

I co ktoś mi powie że to państwo jest normalne że jest pro obywatelskie....buulszit :wsciekly:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008