Poprzedni temat «» Następny temat
Praca z KOBIETAMI !!!!!!!!
Autor Wiadomość
hosik 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 14:26     



Imię: Maciek
Dołączył: 01 Cze 2009
Skąd: z szarego końca...
Lama71 napisał/a:
niestety nie. Powiem nawet, że nieco się ograniczam, tonuję itd. Jak patrzą kobiety na faceta z którym pracują, jak którąś z nich właśnie puścił mąż, chłopak, kochanek, przyjaciel?
tak dla przykładu pytam??


Tak dla przykładu to odp... powinna być dość jasna i sama z siebie wynikająca :) bez dwóch zdań zgadzam się z Tobą...
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 14:33     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Ale to działa w dwie strony :P Jak żona zostawi męza to może nie robi się on akurat zrzędliwy,ale za to staje sie skonczonym sku^&*% ktory bawi sie kobietami i jest dla nich opryskliwy :)
Profil
PW Email Cytuj
hosik 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 14:39     



Imię: Maciek
Dołączył: 01 Cze 2009
Skąd: z szarego końca...
Czarnulka napisał/a:
Ale to działa w dwie strony Jak żona zostawi męza to może nie robi się on akurat zrzędliwy,ale za to staje sie skonczonym sku^&*% ktory bawi sie kobietami i jest dla nich opryskliwy


No coś w tym jest... :)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 14:45     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Nie wiem jak to jest z kobietami 20 lat ode mnie starszymi ale jak mnie facet wkurzy to rozgladam sie dalej, facet facetowi nie równy, ludzie sa przecież różni :)
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 16:14     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Dobra kończymy temat.
Się trochę Temat rozbestwił.
Bo jak nie to .... wymyśle coś nowego !
Pozdrawiam
Jacek
Profil
PW Email www Cytuj
sebek 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 16:50     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
i tak wymyślisz :] , a skoro rozmowa się toczy to niech się toczy, bo nudą wieje jak ...
Profil
PW Email Cytuj
hosik 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 20:23     



Imię: Maciek
Dołączył: 01 Cze 2009
Skąd: z szarego końca...
jestem tego samego zdania... niech temat sobie leci :)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 22:01     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Jacek_s, po &$.... co zakładasz tematy skoro zaraz uciszasz ludzi ? :kwasny: Weź.... sie zdecyduj.
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 23:37     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Czarnulka napisał/a:
Ok to zapytam inaczej. nie generalizujesz?

hm.. mówię jedynie na podstawie własnych jakichś tam doświadczeń. Ale na ile to jest obiektywne... Może nie masz fałdków na brzuchu, celulitu, podobasz się facetom, jesteś tą, która olewa a nie którą olewają, więc np. w Twoim przypadku może być tak, że argumenty jakie przytoczyłem ogólnie zlewasz, wówczas może i tak, że jak nie jesteś przemądrzała, to praca z Tobą mogłaby być przyjemna. I z podobnymi w typie zrównoważonymi kobietami. Ale takich niestety jak na lekarstwo.

Czarnulka napisał/a:
Jak żona zostawi męza to może nie robi się on akurat zrzędliwy,ale za to staje sie skonczonym sku^&*% ktory bawi sie kobietami i jest dla nich opryskliwy

znowu pewnie z obiektywizmem u mnie cieniutko ale nie do końca nie masz tu racji. Facet, jako ten "twardziel" w takiej sytuacji często zamyka się w sobie. GOść który pogrywa w sposób jaki opisujesz najczęściej wcześniej też był podobnym draniem, tylko albo sie z tym krył, albo mniej to było widać, z racji że był w związku.

Jacek_s napisał/a:
Bo jak nie to .... wymyśle coś nowego !

wiesz co stary, Ty naprawdę masz jakiś problem ze sobą. Bo albo zakładasz tematy kompletnie nie dla przeciętnych, oraz pozaprzeciętnych ludzi, albo jak już mają sens, to ecinasz właśnie takie wstawki. W jednych i drugich zazwyczaj nie masz nic do powiedzenia, bo albo kopiujesz czyjeś wypowiedzi, albo fanzolisz coś, w stylu prowokującego gadania.
Człowieku, weź się wypowiedz w jakimś tematu, niech to będzie nawet bez sensu, nielogiczne, czy jakieś, ale niech będzie od CIebie. To takie trudne?
Ostatnio zmieniony przez Lama71 Wto Cze 16, 2009 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 06:33     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Jacek to taki forumowy Palikot....niestety taka uboższa kopia.....
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 10:26     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
hosik napisał/a:
niech temat sobie leci
byleby na temat :P
Profil
PW Email Cytuj
hosik 
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 15:50     



Imię: Maciek
Dołączył: 01 Cze 2009
Skąd: z szarego końca...
kisia można troszku zboczyć z tematu ale zachować sedno :P
Profil
PW Email Cytuj
katjoshka 
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 11:35     


Imię: Katinka
Dołączyła: 09 Cze 2009
Skąd: Z matplanety:)
Z doświadczenia wiem, że tam gdzie w pracy są kobiety, tam są problemy...
Pracowałam na stanowisku kierowniczym w firmie zatrudniajacej 300 osób z czego 90% to były kobiety... toczyła się walka o stanowiska i nie była to walka na doświadczenie i wiedzę, ale na wyciąganie brudów... z facetem dyskutowało się raczej na argumenty z kobietą na " nieco innym poziomie",oczywiscie, zdarzały się wyjątki... prawda jest okrutna i szkoda, że mówi to kobieta, ale tam gdzie na kierowniczych stanowiskach są baby, gra nie jest czysta... jeżeli jeszcze do podziału jest jakis łakomy kąsek w postaci sympatycznego kolegi o nieprzeciętnej urodzie, można się poczuć jak na wojnie...
Obecnie moim szefem jest męzczyzna, 90% ludzi na stanowiskach kierowniczych w firmie to faceci i musze przyznac.... wszystko załatwiane jest szybko i konkretnie, nie ma mydlenia oczu, skonczyly sie mierne komplementy w celu uzyskania chocby dnia urlopu... mysle po prostu ze jest lepiej.
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 23:37     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
wreszcie ktoś trafił w sedno :)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 23:44     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
sebek napisał/a:
wreszcie ktoś trafił w sedno :)

Ojeeeeej, oczywiscie Kolezanka trafiła w sedno bo jako jedyna zwaliła cała wine na kobiety a nie wypośrodkowała jej. A ktos mi wczesniej pisał o obiektywiźmie. Żal...
Profil
PW Email Cytuj
katjoshka 
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 09:08     


Imię: Katinka
Dołączyła: 09 Cze 2009
Skąd: Z matplanety:)
No akurat w moim przypadku niestety nie mam możliwości wypośrodkowania lub zrzucenia na płeć brzydka, napisałam całą prawdę.... mogę dodać jedynie, że kiedy rozmawiałam z kilkoma kolegami o atmosferze w pracy, to oni raczej tego nie odczuwali tego tak jak ja i parę moich koleżanek.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 15:40     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Czarnulka napisał/a:
nie wypośrodkowała jej

a czy wina zawsze musi byc wyposrodkowana ? Katjoshka odwołała sie do konkretnego przykładu który zna, a po co by miala pisac nieprawde i oczerniać własną płeć ? :-)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 21:12     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
trunks, ja sie odnosze do zacytowanego przeze mnie zdania Trunks, czytamy :)
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 23:43     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
Czarnulka napisał/a:
sebek napisał/a:
wreszcie ktoś trafił w sedno :)

Ojeeeeej, oczywiscie Kolezanka trafiła w sedno bo jako jedyna zwaliła cała wine na kobiety a nie wypośrodkowała jej. A ktos mi wczesniej pisał o obiektywiźmie. Żal...


chodziło mi o sedno pochodzenia waszych problemów, ogólnie lubicie robić z igły widły i nie chodzi tu że akurat zwaliła wszystko na Was, pracowałaś w jakiejś normalnej firmie z kobietami (dłużej niż miesiąc) ? Jak już wczesniej pisalem miałem tą przyjemność (większosć z nich była od około 40 w zwyż, zrzędziły o wszystko, wiecznie im stacja radiowa przeszkadzała, nie można było słuchać niczego innego niż radia Katowice (ile można sluchać tych samych wiadomości i piosenek na jedno kopyto przez 8 godzin non stop), jedna z owych Pań miała wiecznie problem jak co zrobić, cały czas się zastanawiam po co ona w ogóle w tej pracy była, potrafiła tylko rozpierdzielać pracę i całą organizację zadając wiecznie innym pytanie jak co ma zrobić (ileż mozna), w dodatku rzucała się o wszystko najbardziej ze wszystkich
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 13:41     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Jednak praca z kobietami jest najlepsza !
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008