Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Paź 04, 2011 20:44
Demokracja
Autor Wiadomość
Czarnulka 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 23:58     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
"No sorry" .... ale dla mnie ten przykład jest niesamowicie nietrafiony.
Czy my tu jestesmy z przymusu czy dla przyjemnosci?! To cos,za co dostajemy kase czy miejsce gdzie mamy sie wyluzowac po calym dniu? I czy widziałaś Dziewczyno zeby ktos tu tak wielce zbaczał z ematu,zeby TYLKO MODERATOROW to nie denerwowało?
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 00:03     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Nie powiedziałam że masz zbaczać z tematu żeby to modków nie denerwowało,poprostu wystarczy trzymać się tematu określonego w tytule/pierwszym poście...Jakoś ja nie mam żadnego ostrzeżenia,bana również?A czemu?Nie wiem,specjalnych względów nie mam,może zwyczajnie wystarczy trzymać się tematu podczas pisania?
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 00:07     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
No zobacz, ja jestem tu 4,5 roku i nie mialam zatargu a Ty jestes tu 3 miesice. Wiec nie musisz mi mowic o co Ci chodzi.

Niech juz Kisia przyjdzie i to pokasuje wszystko mnie mnie to wkur*** :kwasny: Mam tylko nadzieje,ze niektorzy w koncu sie opamietają.

Sorry za wzburzenie afery,ale nawet moja cierpliwość się kończy
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 00:30     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Czarnulka napisał/a:
Mam nadzieje,ze w koncu cos sie tu zmieni...
nie mam czasu na czytanie teraz tego, co tu napisano ale zmieni sie - nie bedzie forum.
Czarnulka napisał/a:
Czy my tu jestesmy z przymusu czy dla przyjemnosci?!
ja bardzo chciałabym być dla przyjemności, niestety za dużo czasu tracę by usuwac OT
Czarnulka napisał/a:
I czy widziałaś Dziewczyno zeby ktos tu tak wielce zbaczał z ematu
taaaaaa i to wieeeele razy, nawet była o to afera z forumowiczam, zarzucali że pozwalamy robić OT i że jest bałagan. Tak źle i tak nie dobrze, a wystarczyłoby się trzymać tematu tak jak to robiczęść ludzi
Czarnulka napisał/a:
ja jestem tu 4,5 roku
z chyba dość spora przerwą
Cytat:
i nie mialam zatargu
bo trafiałas na mnie :P , ale jesteś na czarnej liście
Czarnulka napisał/a:
Niech juz Kisia przyjdzie i to pokasuje wszystko
z pewnego względu na razie zostaje.
Czarnulka napisał/a:
Mam tylko nadzieje,ze niektorzy w koncu sie opamietają.
też mam taka nadzieje, że w końcu skończa się OT.

A miałam napisac jedno zdanie
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 00:36     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Osoby ktore się tutaj duzo udzielają zawsze sąna czarnej liście :|
kisia napisał/a:
zmieni sie - nie bedzie forum
i bardzo dobrze
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 07:59     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
nie chodzi nam o to, zeby nie bylo forum, bo to bez sensu i to co teraz piszemy na nic by sie zdalo - my chcemy zeby cos sie zmienilo, zeby wiecej zycia i luzu bylo na forum.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 09:55     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
na forum, jak i w życiu sa zasadzy, których trzeba się trzymać i wszysko będzie ok jakos większość ludzi tu pojawiających się nie ma z tym problemu, nie przeszkadza im regulamin, moderatorzy, ani kasowanie ich posty, gdy piszą nie na temat.
trunks napisał/a:
my chcemy zeby cos sie zmienilo, zeby wiecej zycia i luzu bylo na forum.
i uważasz że pozwalanie Wam na robienie OT czy czytanie kilka stron waszych "zalotnych" tekstów ożywi forum?
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 10:23     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Nie no, jak się czyta niektóre "mądre" teksty to odnoszę wrażenie, że powinni odcinać niektórym osobom dostęp do netu na zawsze. Wyluzujcie!
Czarnulka, wybacz, ale nikt nie ma zamiaru czytać prywatnych rozmów między 3 userami. Proponuję przejść na jakiegoś czata - tam można walić cokolwiek. A po co macie gadulca? Chyba tylko by wrzucać opisy?
To jest FORUM. I tak jak na każdym innym jest tu regulamin. I jakoś gdzie indziej potrafią się do niego dostosować. Tylko tutaj znajdą się 3 osoby, które narobią smrodu, po czym przyjmą rolę biednych i pokrzywdzonych, dzięki którym to forum istnieje. Wybaczcie, ale sporo osób rezygnuje z dyskusji w danym temacie bo każdy sprowadza się do zalotów pana X do pani Y a nie jest o sednie poruszonej sprawy.
Jesteście aktywni? No cóż... też zacznę używać forum zamiast gadulca.
Moderatorzy za mało pisują? Za mało są userami? Jak by było mniej offtopów to byśmy mieli więcej czasu na pisanie.
Popatrzcie najpierw na siebie i na to co robicie. Obiektywnie.
Mamma20 napisał/a:
Forum gazeta, p l.aqua forum,jest takich kwiatków pełno......A wystarczy naprawdę założyć sobie jeden temat do gadania o pierdołach i wystarczy :) Jest post nie na temat to albo się go przenosi albo usuwa,na tym właśnie polega praca naszych moderatorów i tyle.

Widocznie te inne "fajne" fora są o pupie Maryni i tam można pisać o czym się chce. Tylko to nasze jest jakieś takie be...
Mamma20 napisał/a:
nie udzielam się w tematach w jakich nie mam nic do powiedzenia,jakoś mnie nie ciągnie do tego...

Żeby wszyscy tak myśleli, to by nie trzeba było modków :D I w końcu moglibyśmy się więcej udzielać :D
Mamma20 napisał/a:
Załóżcie sobie jeden temat do pierdzielenia o głupotach,poprostu,takie zwykłe pogaduszki,i nic nie będzie nie na temat,bo tam tematem będzie wszystko i nie będzie problemów.

Takich tematów jest już kilka... I co? I jakoś nie mają powodzenia jak by się można było spodziewać po ilości offtopów w innych, konkretnych topikach.

:kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 10:31     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Tak, gdyby nas nie było, wasze funkcje byłyby zbedne. Jezeli chcesz sie Kobi bardziej udzielac, mozesz z funkcji moderatora zrezygnowac.

Wiec moze czas na jakis dialog miedzy userami a modkami, a nie odbijanie pałeczki w tematach ?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 11:16     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
jak zwykle piszecie nie na temat :!:
regulamin był, jest i będzie , demokracja była jest i będzie trzeba tylko stosować się do REGULAMINU
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 14:02     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Aither : i userzy :
Ja to widziałem jeszcze przed wami ...
PISA?EM O TYM nikt z was mi nie wierzył.
Tu nie ma demokracji :
POWTÓRZę : Na tym forum dyskusyjnym NIE WOLNO dyskutować.
( Tu można pisać tylko na tematy jakie admini narzucają patrz działy , absolutnie nie dopuszczalne jest wyrażanie swego znania na tematy jakie tu nie istnieją narzucone przez adminów.

Admini :
(...) się staracie skoro szara eminencja się obudziła.
Kisia : Swoje pieski miej bardziej pod kontrolą spieprzyły sprawę :P


khaman : Jesteś słaby psychicznie ( nie rezygnuj bo ktoś Ciebie opluwa) ale mam fajna rade : zejdź ze stanowiska na 1-2 miesiące szaraczki zapomną i za jakieś 2 miechy znów obejmij funkcje admina a może jeszcze wyżej


P.S. Olałem was dawno temu wiedziałem że tu jest kontrola.
Dlatego to co się wydarzyło nie robi na mnie wrażenia.

Pozdrawiam
Jacek
Profil
PW Email www Cytuj
Azbe
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 14:08     

kisia napisał/a:
czy czytanie kilka stron waszych "zalotnych" tekstów ożywi forum?



Nie żebym był nie miły, ale to pierwsze co mi przyleciało... przypomnij sobie czasy kiedy miałaś 20- lat, a troche osób próbowało Cię podrywać.... czy wtedy świat sie nie kręcił intensywniej? a teraz postaw się w sytuacji tych do których rościsz pretensję o "zaloty".... już sobie przypomniałaś "jak to wtedy było"?




mamma jak chcesz tak mądrością zaświecić to powiem Ci tak... tamte fora maja kilka tysięcy userów, te forum ma ich ledwo kilkadziesiąt którzy się logują i nieliczne jednostki "aktywne". Ja rozumiem że bardzo byś chciała żeby w bojkowie zbudować metro i stadion na 50 tysięcy osób, ale zrozum że twoje argumenty są bardzo mało przemyślane - pozatym nie oftopuj, masz do tego wiele tematów w któych możesz sie kłócić a to już chyba 2 albo 3 w którym próbujesz na siłę sie upodobać modom, a sama łamiesz regulamin.



DUPOKRACJA z tym wszystkim jest i (...)! trzeba porządnej dyktatury, rozsądnej, stanowczej i rozwojowej.... z niekontrolowanej dupokracji i tak wynika anarchia więc...
Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 14:11     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Zgadzam sie z Azbe, dodam tyle ze to ze ejst regulamin i sa modkowie to wiadomo, ale to ze czasem sie ludzi (userów) traktuje z góry to jest na to jakis regulamin ?
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 19:52     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Podlacze sie do slow kobiego.
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 21:12     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Pewnie i macie racje i zdarzy sie kazdemu cos tam " walnac" co sie wogole tematu nie trzymie. Jednak czasem wydaje mi sie ( gdy czytam posty), ze to rozmowy gadulca sa

ktosiek: no nie wiem czy tak mozna
ktoska: no mozna
ktosiek: tak?
ktosika: no tak


czy na tym polegaja rozmowy na forum? czy naprawde juz nic nie mamy do dodania, napisana aby milo bylo poczytac i sensem odpisac?
Warto czasem pomyslec.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008