Poprzedni temat «» Następny temat
co sadzicie o zdradzie
Autor Wiadomość
Lama71 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 00:10     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Yeti, jak już wcześniej wspomniałem, nie dam się wciągnąć w dyskusję. Powiedziałem, co leży mi na sercu, i dodam jedynie, że zawsze to zrobię, ilekroć w moim odczuciu, napiszesz (Ty lub ktokolwiek) coś, co w moim odczuciu jest chore, szkodliwe, destrukcyjne itd. Chyba, że mnie modki wykasują, ale cóż... siła wyższa.

jednak zacytuję Ci jeden Twój fragment, bez komentarza - :
Taaak! Piętnowanie pedofilii jest modne! Więc gratuluję, bo jesteś na topie!...
niech sobie każdy dopowie co chce.

Agusku przecież nikt Wam nie broni rozmawiać ze sobą kulturalnie. Dla mnie możesz i niekulturalnie, jak sobie chcesz. To o czym napisałem, jest sprawą między mną a Yeti, chyba że ktoś zgadza się z nim, lub ze mną. Wówczas szersza, ale na szpagaterię naprawdę się nie piszę...
Ostatnio zmieniony przez Lama71 Sob Lip 12, 2008 00:11, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Agusssek 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 08:50     


Imię: Ja
Dołączyła: 09 Lis 2007
Skąd: z Gliwic
trunks napisał/a:
czyli juz skonczyliscie ? :P


hehe

Poznałam punkt widzenia Yeti, Yeti poznał mój.

Nie musimy mieć dokładnie tych samych poglądów, żeby wzajemnie szanować interlokutora, prawda?

Lama - ja mam wrażliwe uszy i oczy. W ogóle wrażliwa jestem kobiecina.
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 09:03     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
zdrada jest OK !
Profil
PW Email www Cytuj
Agusssek 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 09:31     


Imię: Ja
Dołączyła: 09 Lis 2007
Skąd: z Gliwic
Zdrada jest FUJ !
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 16:30     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Jak mozesz mowic FUJ skoro nie sprobowalas ;)
Profil
PW Email Cytuj
Agusssek 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 18:03     


Imię: Ja
Dołączyła: 09 Lis 2007
Skąd: z Gliwic
wiesz, kupy też nie próbowałam, a jest zdecydowanie FUJ :P
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 18:03     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Szamanka napisał/a:
Jak mozesz mowic FUJ skoro nie sprobowalas
hahahaha brawo Szamanko:D to sie nazywa zdrowe podejscie do sprawy:) a zeby nie owijac w bawelne...mam wrazenie Yeti, ze ty z niejednego piec chleb jadles:P a udajesz swietego. tak wynika z twoich slow
Profil
PW Email Cytuj
Agusssek 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 19:31     


Imię: Ja
Dołączyła: 09 Lis 2007
Skąd: z Gliwic
Krystian - a skąd Ty wiesz, że ja nie piszę z doświadczenia? Może kiedyś tam spróbowałam, i uważam że zrobiłam największe świństwo i że nikt na to nie zasługuje?
Nie mówiąc o tym, że byłam i tą pierwszą zdradzaną i tą drugą nieświadomie.

I raczej nikomu życzyć nie mogę takiego samopoczucia.

Pojęcia nie mam, jaką frajdę może robić zdradzanie. Naprawdę człowiek nie ma wyrzutów sumienia?
Chyba w wypadku, kiedy już się nie kocha zdradzanego. Ale po co w takim razie to ciągnąć?*

No ja naprawdę rozumiem, że polowanie różni się od świniobicia, ale nie lepiej coby związkowe bzykanie było polowaniem?
Tylko ze po latach to o to chyba trudniej niż o chwilówkę. Ale w sumie po co się starać. :]

Nie mówiąc o tym, że taka "chwilówka" może mieć jakąś paskudną chorobę. Normalnie bym się brzydziła. Bleee.


*Nadal nie piszę o patologiach.
Ostatnio zmieniony przez Agusssek Sob Lip 12, 2008 19:32, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 19:50     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
dobra, jaja sobie robie. ten temat jest juz po prostu nudny. walkowany jest o zarania dziejow, a i tak w tej kwestii nic sie nie zmienia. dziwna sprawa, ze kazdy to potepia, a zdrada jak byla tak jest:) tak czy siak zdrada to nie jest kwestia polewania. nikt nie siedzi w domu i stwierdza...a skocze do knajpy i zdradze meza czy zone. zdrada jest fajna bo jest zla, a wszystko co zle kusi. ewa tez zdradzila adama jedzac zakazany owoc i jakos nikt nie stwarza z tego powodu. mozna nawet powiedziec, ze awansowano ja do rangi matki ludzkosci. stala sie bohaterka:)
Agusssek napisał/a:
Pojęcia nie mam, jaką frajdę może robić zdradzanie. Naprawdę człowiek nie ma wyrzutów sumienia?
jak bedziesz miala kiedys okazje to sama zobaczysz
Profil
PW Email Cytuj
Agusssek 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 20:03     


Imię: Ja
Dołączyła: 09 Lis 2007
Skąd: z Gliwic
no, nie sądzę.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 20:23     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Agusssek, dobra żona jestes, oby wszystkie tak myślały ;)
Profil
PW Email Cytuj
Agusssek 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 20:32     


Imię: Ja
Dołączyła: 09 Lis 2007
Skąd: z Gliwic
trunks, jeśli odpowiednikiem "dobra" jest "nie zdradza" to ja jestem żona najlepsza ;)
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 20:43     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
wszystko zalezy od temperamentu i uroku osobistego kobiety:) sa kobiety ktore sa znudzone codzienna monotonia. nudna praca, dom, dzieci, nudny maz, nudny sex i nudne poranki. to wlasnie takie kobiety podswiadomie chca czegos innego. i jesli taka okazja sie trafia to korzystaja. proste jak budowa cepa. Agusssek, pogratulowac, ze ty i twoj wybranek uzupelniacie sie na tyle, ze nie myslisz o czyms innym (specjalnie uzywam slowa "czyms", bo kochanek z reguly jest zabawka zaspokajajaca potrzeby-niekoniecznie fizyczne).widocznie nie nudzicie sie ze soba i to jest super. swoja droga...nie uwazacie, ze to kobiety najczesciej zdradzaja? ;D
Profil
PW Email Cytuj
Agusssek 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 21:18     


Imię: Ja
Dołączyła: 09 Lis 2007
Skąd: z Gliwic
Krystian - ja się nie będę wypowiadać za inne kobiety ;) ale jakoś częściej natykam się na zdradzone kobity. Facetów zdradzonych znam ok 2 szt.

A tak w ogóle schemat życia jakie opisałeś powyżej przyprawia o mdłości :kwasny:
jakby tak miało NASZE wspólne życie wyglądać, to oboje radośnie byśmy się rozstali, próbując nasze jedno życie przeżyć. A nie przeegzystować.

Myślę nad innym jeszcze aspektem zdrady. Już nie w aspekcie rozrywki (chociaż może i też) ale w aspekcie który opisał Yeti - kobieta miała gdzie odejść. I teraz coś, co nasunęło mi się kilka minut temu, jeszcze nie uczesałam tych myśli ;) :

Czy nie uważacie, że tym łatwiej zdradzać im lepiej nam się wiedzie?
Na zasadzie: "Jak się wyda, to mam co ze sobą zrobić."

Np. Kobieta odejdzie z dziećmi do innego, albo na swoje (ma możliwości). Facet do innej albo na swoje ;) przy czym to pierwsze jakby częściej, nie wnikam dlaczego.

Natomiast tam gdzie bieda jest i nie ma dokąd pójść tam zdrad mniej.

To tak na szybko z okolicznego podwórka.

Żeby nie było na mnie nagonki - to nie jest żadna teza, tylko obserwacje.
W waszym otoczeniu jest podobnie?
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 22:11     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Krystian nie znam statystyk jak to jest. Jeśli już mówić o powodach, to jak sądzę można je na "męskie" i "damskie" podzielić. Niektóre są wspólne, ale... jak wspomniałem, statystyk nie znam.
Agusssek napisał/a:
Czy nie uważacie, że tym łatwiej zdradzać im lepiej nam się wiedzie?
Na zasadzie: "Jak się wyda, to mam co ze sobą zrobić."

no nie zupełnie. Macie wspólny majątek, jak sąd orzeknie winę jednego z małżonków, drugie może zostać gołym tyłkiem. Myślę, że tak akurat niewielu/niewiele myśli. Ale z kasą idzie chęć poznania, bo stać Cię na więcej. Możesz zaprosić partnera do hotelu, kupić/wynająć mieszkanie, zamiast numerków w bramie albo w aucie.
A zdrada w ubogiej rodzinie... to też różnie. Bo poznaje faceta, co ma fajne auto, któremu się wiedzie, którego stać na kolację w drogiej knajpie.

Agusssek napisał/a:
Nie mówiąc o tym, że taka "chwilówka" może mieć jakąś paskudną chorobę. Normalnie bym się brzydziła. Bleee.


no wiesz, jak nie o patologiach, zatem jakieś tirówki, narkomanki itp. chyba odrzucasz. Wieć myślę sobie, że z tymi chorobami nieco przesadzasz.
Ale tak ogólnie, to bardzo podoba mi się to, jak piszesz o małżeństwie.
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 02:46     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
czyli juz skonczyliscie?

Trunks, musisz kiedyś sam spróbować i zaangażować się w jakąś dyskusję! Wtedy się przekonasz, co sprawia, że nie tylko odechciewa się jej kontynuować, ale nawet ochotę do tego formum zaglądać się traci! Znajdą się tacy, co wiedzą najlepiej nawet w oparciu o zdjęcie do legitymacji, kto jest nic nie wart, kto jest ścierwem, kto durniem, co jest parszywością, a co debilizmem... Takie osoby, demonstrując swoją rzekomą wyższość, wskażą Ci, co się godzi, a co nie!... Oczywiście, nawet się nie zniżą do tego, żeby spróbować zrozumieć twoje słowa, bo ich czas jest zbyt cenny! Tylko uchwycą jakiś wątek i zinterpretują w sobie wygodny sposób. I nie próbuj nic wyjaśniać, bo tłumaczą się winni! :/
Lama71 napisał/a:
Yeti, jak już wcześniej wspomniałem, nie dam się wciągnąć w dyskusję.
Lama, ależ ja wcale z Tobą dyskutować nie chciałem! Myśmy już sobie podyskutowali rok temu! Zauważ, że to Ty mnie "zaczepiłeś", a nie ja Ciebie!
Na koniec pozwól, ża ja też Ci powiem, co w moim odczuciu jest chore, szkodliwe, destrukcyjne... chamstwo i zarozumiałość!
krystian napisał/a:
mam wrazenie Yeti, ze ty z niejednego piec chleb jadles a udajesz swietego. tak wynika z twoich slow
Krystian, to jest forum, a nie konfesjonał! :)
Nie wiem, z których slów wywnioskowałeś, że ja świętego udaję!... Moje zdanie, jak rok temu, tak i teraz jest takie samo!
Cytat:
zdrada jest OK!
Cytat:
Zdrada jest FUJ!
A może te dwie opinie nie muszą stać po przeciwnych stronach barykady, tylko wystarczy klapki zdjąć z oczu?...
Kradzież jest złem, ale nikt nie potępia głównego bohatera, czytając "Nędzników"!
Zabójstwo jest złem, ale to nie przeszkadza, że większość pozytywnych bohaterów jak w historii, tak w literaturze, to zabójcy!
Czyżby więc seks pozamałżeński był zbrodnią większego kalibru nawet od zabójstwa?... Samo hasło ma sprawić, żebyśmy osąd wydawali?... Bez wnikanie w okoliczności?...
No, chyba, że takie poglądy uważasz za udawanie świętego!... Ale ja nie udaję! Ja tak uważam!

Agusssek napisał/a:
Myślę nad innym jeszcze aspektem zdrady. Już nie w aspekcie rozrywki...
Myślę, że należy też wspomnieć o jeszcze jednym, a moim zdaniem podstawowym, aspekcie. Ani rozrywka, ani patologia!... Agusssku, nie wszyscy mają tyle szczęścia co Ty!... Małżeństw, które - jak to nazwałaś - egzystują, nie brakuje na tym świecie! Małżeństw, w których od dawna brakuje uczucia, w których nic już nie iskrzy... W których brakuje tego, za czym każdy człowiek tęskni, i jeśli któryś z tych nieszczęsnych małżonków to znajduje, to dochodzi do zdrady, do romansu,... chociaż niekoniecznie do rozwodu! Bo czasami nie brakuje powodów, dla których nieszczęśliwe małżeństwo pozostaje małżeństwem!
Cytat:
Czy nie uważacie, że tym łatwiej zdradzać im lepiej nam się wiedzie?...

A ja, jak najbardziej się z tym zgadzam!... A i statystyki mogą to potwierdzić!... Tyle, że argument, który wymieniłaś (mniej mroczna wizja przyszłości w razie czego), to jest tylko jednym z wielu! Bo nie należy też zapominać o tym, że wraz ze wzrostem dobrobytu, pewne wartości (np. religijne) częściej u ludzi schodzą na drugi plan! I to wcale nie jest też tak, że "Jak mam pieniądze, jadę do Wieliczki, a jak ich nie mam, palcem do solniczki!". Tak jak powiedziałaś: ubóstwo niczego nie wyklucza, ale pieniądze wiele rzeczy ułatwiają!
Profil
PW Email Cytuj
Agusssek 
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 08:54     


Imię: Ja
Dołączyła: 09 Lis 2007
Skąd: z Gliwic
Yeti napisał/a:
Tak jak powiedziałaś: ubóstwo niczego nie wyklucza, ale pieniądze wiele rzeczy ułatwiają!



aaa właśnie o to konkretnie mi chodziło. Z tym, że faktycznie powodów/argumentów jak napisałeś może być więcej.

Lama71 - a dlaczego "chwilówka" na delegacji czy po pijaku na imprezie integracyjnej to ma być patologia?? Ja nie mówię o narkomanii i tirówkach, ale o tym że to popęd i głupota bierze przewagę nad rozumem. A nie wiadomo ile taka sexi chwilówka miała podobnych przygód i jakiego sortu bleeeeeeeeeeeeeeeeeee :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 10:14     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
chwilówka...fajne okreslenie
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 10:56     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Agusssek napisał/a:
A nie wiadomo ile taka sexi chwilówka miała
a ty prosilas meza o badania okresowe albo on ciebie? wiazac sie z toba, a ty z nim skad mogliscie wiedziec ilu bylo przed wami? nigdy sie nie ma pewnosci, czy dziewczyna nie jest osiedlowa klacza, a facet osiedlowym ogierem:P
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 15:28     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Agussek napisala
Cytat:
Może kiedyś tam spróbowałam, i uważam że zrobiłam największe świństwo i że nikt na to nie zasługuje?


wiec jesli jednak, to wiesz jak " smakuje" i chyle czola jesli Twoje " fuj" ma podstawe.

Pod "wplywem chwili" popelniamy wiele bledow ( obrazamy, wyzywamy itd) i wyciagamy z tego wnioski, robimy rachunek sumienia i niektorzy dochodza do wniosku takiego wlasnie jak Ty " nigdy wiecej, czuje sie z tym podle".

Mysle ze kazdy z nas inaczej rozumie slowo, czyn, wyskok, zdrady.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008