Poprzedni temat «» Następny temat
Operatorzy
Autor Wiadomość
frohike 
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 20:18   Operatorzy  



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Hej, interesuje mnie w jakich sieciach macie swoje komoreczki, duzo dzwonicie, macie zawsze telefon przy sobie, mieliscie jakies niemile sytuacje z jakims operatorem?
Wypowiedzcie sie
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 20:41     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
era gsm
zawsze przy sobie
nigdy nie bylo niespodzianek, ani niemielych, ani milych
chociaz raz...bylam za granica i roaming nie dzialal mi a feee
i mamusia sie denerwowala czy mi sie nic nie stalo do tego stopnia, ze potem sasiadki mi opowiadaly, ze mama chciala zawalu dostac czy jeszcze zyje...:) (wyjazd 3 tygodniowy) :P
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 21:03     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
era gsm jeden na abonament drugi tak tak
zawsze oba przy sobie (co moga potwierdzić forumowicze na spotkaniach :D )
czasami bywały niemiłe niespodzianki w postaci niespodziewanie wysokiego rachunku, sa też i miłe chwile w postaci dodatkowych punktów za staż :D. Nielubie rozmawiać z BOK bo mają tam niewiel kompetentnych osób :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 21:37     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Od 6 lat mam w Plusie - abonament
w chwili obecnej mam 90 minut rarmowych lub 360 sms
nie narzekam na siec, obsluga mila.
Czasem mnie wkurzaja jesli chodzi o wymiane aparatow dlatego podpisuje co 2 lata nowa umowe. :P

Moja poloweczka ma Simplusa i tez sobie chwalimy w tej chwili sms kosztuje 1grosz!! do 7 swojakow(oczywiscie w ramach sieci plusa)
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 21:41     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Idea (MIX).
Teraz widzę, że to największy bubel. Skusiłem się na telefon w promocji i teraz mam :-/ Wpadek żadnych ogólnie nie było, ale denerwuje mnie to, że za połaczenie do swoich mam za 80gr, a do innych sieci tel. po 2,10zł :( A w innych sieciach naliczanie sekundowe, po 24gr do każdej sieci ... Na szczęście w grudniu kończy się 2letnia umowa i podziękuję.
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 22:35     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
dodam jeszcze ze ...sekundowe naliczanie a rachunek zamykam w kwocie 80-100zl a naprawde gadam non stop :) i jeszcze mi zostaje :)
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 23:08     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Simplus - pół roku
Idea - 4,5 roku
Era - 1,5 roku
TaKtaK - 2 miesiace

Atualnie mam tylko Erę nie mam zadnych problmów z obsługą mam 30 darmowych minut i sa miesiace co mi one przechodza na nastepny miesiąc , tak telefon prawie zawsze mam przy sobie.
Profil
PW Email www Cytuj
Demmo 
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 23:16     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
ja mam pop`a i ostatnio miałem przemiłą niespodziankę ;)
wracam sobie z uczelni i dostaję smsa.. patrzę co to.. a tutaj zgłasza się Idea Profit (zapisałem się prawie na samym początku, a telefon mam ze 3 lata...), o której wogóle zapomniałem, że istnieje.. no i czytam tego smsa.. no i dowiedziałem się że mam wystarczającą ilosć punktów profit żeby doładować sobie konto kwotą 50zł.. wystarczy wysłać smsa o treści POP50 pod numer 7130 za 1,22zł.. z tego numeru przyszedł sms, więc daję odpowiedz, wpisuję POP50 i wysyłam..
czekam czekam.. NIC.. :zdegustowany: kurde.. robią ludziom nadzieję a to badziewie im nie działa.. sprawdziłem stan konta - zjadło mi jak za zwykłego smsa, a nie 1,22.. czyli system nie zatrybił... więc daję utworzenie nowej wiadomosci, znowu wpisuję POP50 i wysyłam.. znowu czekam, sprawdzam konto.. to samo.. :zdegustowany:
wkurzony poszedłem sobie do domu.. wieczorem patrzę na telefon - nie słyszałem jak przyszła wiadomosć.. patrzę.. a tam informacja że konto doładowane, punkty profit odjęte.. myślę sobie, że zajefajnie, bo za darmo dostałem 50 zeta.. :D
potem rano jeszcze patrzę.. taka sama wiadomosć.. konto doładowane, punkty odjęte.. myślę sobie - system ma czkawkę i wysłał mi jeszcze raz to samo :/
ale sprawdzam konto, a tam serio doładowanie było :D :hyhy:

i w ten oto sposób nie robiąc totalnie nic dostałem 100 zeta na wygadanie sobie :] teraz mi cały czas chodzi po głowie wysłanie do nich czterdziestu smsów o treści POP50.. moze tyle razy doładują? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW www Cytuj
Fenix 
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 23:41     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
A nie pomyslales o tym ze mogles tam miec podwójna ilość punktów na 2 doładowania bo według mnie nikt nie da ci darmo 50 zł ..............
Profil
PW Email www Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 00:08     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
lol.. pomyślałem o tym :P mówiąc że dostałem za darmo miałem na myśli to, że zapisałem się do tego na samym początku i totatlnie o tym zapomniałem.. nic nie musiałem robić, samo sie nazbierało, no i mam za darmo.. bo czy sie zapiszę czy nie dla mnie to nie ma róznicy.. żadnych dodatkowych kosztów z tego powodu, ani nic takiego..
więc jakby nie było dostałem coś za darmo :]

z drugiej strony nawet nie wiem jak się sprawdza ile ma się punktów :wstyd: a 1800 punktów (900 za jedno doładowanie) to trochę sporo.. aż tyle chyba nie gadam przez telefon żeby mogło sie nazbierać.. sam nie wiem jak to tam sobie liczą.. ;)
Profil
PW www Cytuj
of 
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 07:31     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
mam POPa od.... hmmm... niepamietam... od bardzo dawna...
wiele razy juz myslalem o zmianie na abonament... ale to sie POPROSTU NIE OPLACA :]

w popie doladowuje 150zl (dostaje 170 na rozmowy) mniej wiecej raz na 3 miesiace wiec srednio place 50zl/miesiac.
Naliczanie sekundowe, 80gr do kazdej sieci.... nie oszczedzam sie w rozmowach... jednak fakt faktem kiedys wychodzilo mi 50 zl na 2 miesiace... niestety ostatnio rozgadalem sie :rotfl:
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 14:43     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Demmo wejdz na stronke idei i zaloguj sie tam, bedziesz widzial ile masz pkt profit i inne (...)
ja osobiscie mam telefon w idei, ogolnie nie mialem z nimi problemu chociaz biuro obslugi klienta kiepskie jest
Profil
PW Email Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 16:58     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
ee.. gdzie sie zalogować? nie mam tam konta.. :D chyba.. sam nie wiem :rotfl:
Profil
PW www Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 17:01     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Demmo
teraz juz nie pamietam
w w w idea, p l
dajesz zaloguj
potrzebny jest twoj numer telefonu i tyle
nic to nie kosztuje a zajmuje 5 minut
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 09:13     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Ja mam ERa GSM (Tak Tak) od 2001 roku mam telefony w tej sieci, raz tylko miałem w IDEI i nie chcę juz mieć z tą siecia kontaktu, nei chcę tutaj nikogo obrażać, ale bardzo często (2002 rok) nei szło się dodzwonić. Prawdopodobnie na rynek Polski wejdzie Hutchison lub Netia Mobile (wolałbym tego pierwszego) połączenia będą tańsze, więc Erę polubię jeszcze bardziej ;)
Profil
PW Email Cytuj
PAKuS 
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 13:22     



Zaproszone osoby: 3
Imię: RAFA?
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: GLIWICE/S?UPSK
a Ja narpierw miałem w IDEA przez chyba 2 lata a potem sobie musiałem zmienić jpez jedną ocobe na HEYAH i ją mam do dziś i jóż będzie chyba rok jak ją mam
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 05:59     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
od poczatku IDEA chwale sobie operatora, rachunki wysokie bo duzo dzownie, swietne konkursy i promocje wystarczy dobrac do siebie odpowiednia taryfe i normalnie haj lajf.
Obecnie mam pakiet jedna idea 200... fajna rzecz :)
a telefon mam od 5 lat, mam zawsze przy sobie, chyba ze chce byc sama to wylaczam wszystkie.
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 08:39     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
no tak Aither jedna komorka w sprawach sluzbowych, inna dla kochankow a jeszcze inna dla rodziny :P
Profil
PW Email Cytuj
PAKuS 
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 10:32     



Zaproszone osoby: 3
Imię: RAFA?
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: GLIWICE/S?UPSK
frohike napisał/a:
Aither jedna komorka w sprawach sluzbowych, inna dla kochankow a jeszcze inna dla rodziny

dobrze żeś powiedział i tak powinno być
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 08:37     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
No a co... to przeciez normalne, ze nie kazdemu daje jeden numer telefonu :) poza tym tak sie zawsze robi :) jakbys frohike nie wiedzial :D Ty masz telefon dla kochankow wiec ciesz sie :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008