Poprzedni temat «» Następny temat
OSTRZEŻENIE !!!!
Autor Wiadomość
nowakm 
  Wysłany: Sro Sty 16, 2008 23:45   OSTRZEŻENIE !!!!  



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
Witam :)

Chciałabym poruszyć temat firmy "Intertech", która mieści się w Gliwicach. Otóż w okresie poświątecznym i przed Nowym Rokiem mąż oddał laptopa do naprawy. Ktoś do niego "zajrzał" i stwierdził, że jest to "poważniejsza" sprawa i komputer musi być wysłany do serwisu firmy, z którą współpracują. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt braku komunikacji (werbalnej i niewerbalnej) wśród pracowników firmy. Mój mąż powiedział, żeby komputer naprawiali i był cały czas w kontakcie z nimi (telefonicznym) ale zawsze. I powiedział, że zależy mu na tym, ażeby komputer był zrobiony do piątki 11 styczna, bo na drugi dzień wyjeżdżał z kraju. Panowie powiedzieli że na pewno będzie - nie wiem który z nich. Mąż zadzwonił w piątek do nich z pytaniem "czy komputer jest gotowy i może odebrać go?" - odebrał jakiś inny pan i wielce zdziwiony zapytał: "A czy to przypadkiem chodzi o komputer, który miał być gotowy na piątek??, bo my jeszcze nie wysłaliśmy do serwisu, ponieważ czekamy na Pańską decyzję..." - !!!!! MASAKRA!!!! Bo mu kolega nie przekazał informacji - no kpniy!! A czy to mój problem czy ich??? Mąż wybrał się do nich osobiście - nie powiem nawet w jakim był humorze - krwistoczerwony kolor twarzy miał - no więc panowie stwierdzili, że może będzie na sobotę po godz. 14.00 - ale na wszelki wypadek wzięli od męża mój numer telefonu - bo odebrać miałam go ja i miałam cierpliwie czekać na telefon od firmy Intertech. No więc czekałam, czekałam w poniedziałek - bo na kartce, którą wydrukowali, żeby móc odebrać kompa była data 14.01.2008 - i nic. Czekałam we wtorek do godz. 10.00 i nic. No więc poszłam do nich - delikatnie rzecz ujmując "okrzyczałam" panów i powiedziałam, że są niekompetentną firmą, nierzetelną i chyba sobie robą ze mnie jaja i kpiny!! Na to pan stwierdził, że komputer będzie gotowy na jutro mur beton - nawet połączył mnie z "serwisem", który rzekomo naprawił mój komputer i tam powiedzieli mi, że komp jest spakowany i czeka na wysłanie - jutro - czyli w środę będzie w firmie Intertech i będę go mogła odebrać. Pan z Intertechu mnie zapewniał, że zadzwonią do mnie, jak tylko się komputer pojawi u nich (czyli tak koło godziny 14) i będę mogła przyjść po niego. Nawet dla pewności przeczytał mój numer telefonu napisany na jakimś zabazgranym skrawku papieru. Otóż przyszła środa, godzina 14 - i co?? I nic, Ja czekam dalej. Godzina przed czwartą po południu łapię za telefon i się pytam co z tym komputerem?? - a jakiś facet do mnie, że jest na firmie, i że do odebrania w CZWARTEK - kpiny jakieś czy co??!! Ja do niego mówię, że miał ktoś dzwonić do mnie, i nikt nie zadzwonił - a on na to, że miał kolega dzwonić !!! Ale mnie nie obchodzi kto miał dzwonić - już druga wpada jaką zrobili - no problem komunikacyjny w firmie, tylko dlaczego ja mam za to wszystko płacić?? Mąż potrzebował komputer do komunikacji ze mną, a że niestety wybrał nierzetelną firmę Intertech - to popłyną na kasie - bo musiał kupić drugi komputer.
Po czym pan przy telefonie powiedział, że właśnie zamykają, a ja na to, że ma tam siedzieć ktoś tak długo, aż nie przyjdę po komputer!! Pan powiedział, że dobrze, będzie czekać - no i zanim ja tam doszłam -a zajęło mi to "aż" 15 minut - pocałowałam klamkę :mad:
A naprawa też mnie tanio nie wyniesie, bo muszę oszustom zapłacić 560 zł!!! Zdzierstwo w biały dzień!!!

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI OSZUSTAMI, zastanówcie się 2x zanim wybiezecie tę firmę, bo klienta mają za nic.

Czy ktoś z Was miał podobne problemy z tą firmą, albo wie coś na ich temat??
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 09:59     

nowakm napisał/a:
Czy ktoś z Was miał podobne problemy z tą firmą, albo wie coś na ich temat??



Ja serwiasuje u nich drukarke fiskalną ,kompy,drukarki iglowe juz z 10 lat i nigdy nie mialem z nimi żadnych klopotow,do drukarek fiskalnych przyjeżdżali na telefon,kompy i iglowki naprawiali w terminie.Mam o nich jak najlepsze zdanie...
Cytuj
praz 
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 12:31     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
nie wiem jak było w tym przypadku ale czasem jaki kilent taka obsługa..
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 12:53     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Też z nimi współpracuję od paru lat i nie miałam problemów, a nawet stwierdziłam że są wyjątkowo cierpliwi i idą na rękę.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 13:07     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
kaszanna napisał/a:
Też z nimi współpracuję od paru lat i nie miałam problemów, a nawet stwierdziłam że są wyjątkowo cierpliwi i idą na rękę.
mogę sie pod tym podpisać. Nawet niedawno poleciłam ta firmę koleżance i też była zadowolona. Wydaje mi sie, ze sytuacja opisana przez nowakm to jednostkowy przypadek
Profil
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 15:20     

praz napisał/a:
nie wiem jak było w tym przypadku ale czasem jaki kilent taka obsługa

Całkowicie popieram.
nowakm napisał/a:
a że niestety wybrał nierzetelną firmę Intertech - to popłyną na kasie - bo musiał kupić drugi komputer.

To po co naprawiać stary,jak się ma kase na nowy?????????? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 16:52     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
praz napisał/a:
nie wiem jak było w tym przypadku ale czasem jaki kilent taka obsługa..

aaaaa czyli jak klient se nie podoba "fachowcom" to mozna go odrazu zdeptac i olac a nawet zrobic tak zeby dokopac?
sory ale nie rozumiem Waszego podejscia w tej sprawie....
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 17:25     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
katarzyna35k-ce napisał/a:
aaaaa czyli jak klient se nie podoba "fachowcom" to mozna go odrazu zdeptac i olac a nawet zrobic tak zeby dokopac?
sory ale nie rozumiem Waszego podejscia w tej sprawie....

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Rzeczywiście, może ta sytuacje to jednostkowy przypadek, ale skoro nowakm o niej napisała, to nie wątpmy w jej prawdziwość. Każdym firmom zdarzają się wpadki.

Jacek13 napisał/a:
nowakm napisał/a:
a że niestety wybrał nierzetelną firmę Intertech - to popłyną na kasie - bo musiał kupić drugi komputer.

To po co naprawiać stary,jak się ma kase na nowy?????????? :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Choćby po to, żeby nie utracić danych z dysku ze starego komputera. :)
Ostatnio zmieniony przez Aessa Czw Sty 17, 2008 17:26, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 19:16     

Aessa napisał/a:

Choćby po to, żeby nie utracić danych z dysku ze starego komputera.

To wystarczy te dane przenieść. :hyhy:
Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 19:30     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Jacek13 napisał/a:
To wystarczy te dane przenieść. :hyhy:


nie zawsze jest to takie proste jak sie wydaje
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 20:14     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
proszę by trzymać sie tematu.
Jeżeli ktoś ma cos do powiedzenia na temat firmy Intertech, proszę pisac, wszelakie inne komentarze prosze zachować dla siebie
Profil
PW Email Cytuj
nowakm 
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 23:17     



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
Jacek13, jak to po co naprawiać stary komputer?? chociażby po to, żeby zeby odzyskać część kasy za jego kupno - widzę, że niektórzy lubią wyrzucać pieniądze :( skoro i tak już popłynęliśmy na zakup nowego. A propos osób serwisujących sprzęt w tej firmie, mam pytanko co oprócz drukarek i kas fiskalnych serwisujecie - czy są to laptopy, czy normalny sprzęt - komputer stacjonarny?? Bo mój mąż na tyle w ciemię nie jest bity i komputer stacjonarny sam naprawia, ale z laptopem są już pewne problemy :(
praz, nie kwestionuję tego, jak wykonują usługi serwisowe, ani tego czy ktoś tam serwisuje czy też nie, mamy wolny rynek, ja napisałam swoje zdanie na temat firmy, która po prostu sobie robi ze czyste kpiny, mojego męża,kwestionuję traktowanie klienta przez nich. A o ile znam mojego męża, . jest o wiele bardziej spokojny i ugodowy ode mnie, więc nie wiem na jakiej podstawie potraktowali go w ten sposób - sugerując się twoją wypowiedzią. :zalamany:
A to co opisałam w pierwszym poście - jest zupełną prawdą - po po cóż miałabym kłamać? A jeżeli chodzi o traktowanie klientów prze tę firmę - to wydaje mi się, że bazują na stałych klientach, a nie "z przypadku" , - bo dzisiaj, gdy w końcu poszłam p o odbiór
komputera, przyszedł pewien pan, któremu również zależało na naprawie, czy na wymianie czegoś - po czym pan obsługujący stwierdził, że oni jeszcze do tej pory nie złożyli zamówienia, i żadnego zamówienia robić narazie nie będą. No to ja już nie wiem zupełnie, czy ten facet traktuje poważnie klienta, czy zacznie się powoli kruszyć lista.
Profil
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:22     

p4cz3k napisał/a:
nie zawsze jest to takie proste jak sie wydaje

Trzeba tylko wymontować twardy dysk i po sprawie.A to ja nawet potrafię :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Cytuj
Bot 
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 11:37     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
:offtopic:
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 12:00     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Jacek13
praz napisał/a:
nie wiem jak było w tym przypadku ale czasem jaki kilent taka obsługa

Całkowicie popieram.

Nie a ja jestem wręcz przeciwny temu. Owszem zdarzają się nam Klienci tzw. wk…..wiacze ale no co by nie mówić to nawet taki @#$@#$ zostawia u nas kasę i no po prostu trzeba o niego dbać choć chciałoby się go najmniej oskalpować :P

p4cz3k
Jacek13 napisał/a: To wystarczy te dane przenieść.
nie zawsze jest to takie proste jak sie wydaje
Pączuś… przesadzasz. Nawet jeśli win-szajs jest niesprawny są inne Live OS-y którymi to zrobisz.

Zaś co do Intertechu to nie znam. Jedyna firma która mi się od zawsze sprawdza i w której kupiłem wszystkie podzespoły to komputim na placu krakowskim..Pełna rzetelka bez odstawiania maniany. Dawali konkretny termin i tego się zawsze trzymali… najprościej ujmując sprawę firma wzór.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008