Poprzedni temat «» Następny temat
POSZUKIWANIA SZCZęKI CZASU
Autor Wiadomość
Mikanka 
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 16:46     



Imię: Aleksandra :)
Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice
siebawie, ach, jakaz radosc sprawil mi waszmosc swa jakze na duchu podnoszaca odpowiedzia. Oto na oblicze me wystapil wstydu rumieniec, gdym przeczytala tęże epopeję waszmosci na moj temat. Ze wzruszenia tchu mi braknie, jednakowoz ostatnim wysilkiem bijacego szalenie serca odpowiem, iz wczesniej skrywalam sie w cieniu, by nie zaklocac obecnym tu szlachciankom i szlachcicom wymiany tych jakze wspanialych pogladow. Teraz wystapilam z okrywajacego mię cienia, by niesmialo wlaczyc sie do tejz rozmowy. Postaram sie dorownac jej poziomowi, jednakowoz trudne to moze byc nadzwyczaj :D :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 17:30     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Mikanka, jeśliś równie piękna, jak rozważna, obecność Twoją w topicu niniejszym każdy pochwalić musi. Kryjąc w cieniu uroki swoje krzywdę wielką wyrządzałaś tutaj obecnym :) Dlaczegóż moja panno wstydem płonęłaś, skoro krasa Twych słów niejednego z tu obecnych wprawić winna w zakłopotanie.
A teraz Moja Duszko, siądźże przy klawiaturze swojej i posty kolejne w świat posyłaj, by każdy, kto SZCZęK? CZASU zwabiony wejdzie tutaj, mógł z pieśnią o Twojej roztropności dalej w cyberświat wyruszyć :)
Profil
PW Email Cytuj
siebawie 
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 10:43     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
Mikanka, ,Szaganka, ... ach niewiasty miłe moje jakimż oto szczęściem i radością przepełniacie czarę serca mego. Lico me nigdy radośniejszym nie było słysząc słowa jakże pożądane aczkolwiek nieśmiało przeze mnie. Niejako mniemam, iż dialog nasz żyw, odtąd skrzydła swe rozpostarwszy, coraz szersze kręgi zdolnym zataczać będzie. Mniemam, iż długo by wymieniać pochwał i uwielbień jeszcze, ale zważcie oto zacne waćpanny i ty Jimmy SS, , kumie mi bliski i drogi, iż pozostawszy odsuniętym na miejsce drugorzędne w tej chwili, do rozpatrzenia jest nam temat trwożny i zagadkowością swą nas nurtujący....zaprawdę rozważcie me słowa zacni członkowie bractwa naszego a powiadam wam słowa pochwały nieszczędzone wam będą.... ;)
Profil
PW Cytuj
Mikanka 
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 14:25     



Imię: Aleksandra :)
Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice
Zaprawdę rację masz, drogi Siebawie. Czas nam na powrót wrócić do tegoż jakże ważnego a przez ostatnich parę dni zapomnianego tematu. Apeluję takoż więc do Was, cni kawalerzy i prześlicznej urody waćpanny, abyśmy zaś zaczęli szukać Szczęki czasu, albowiem znaleźć nam ją wypada.
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 15:47     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
To z okrzykiem wielkim.." poszukiwan nadszedl czas" ruszajmy ze hozo.
Slowa panny Mikanki wielka napelnily otucha...intencje ma szczera ..ale czy aby nie za pozno sie na owa podroz wybierac?
Profil
PW Email Cytuj
Jimmy SS
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 19:19     

W podróż nam nie późno się wybierać, a tajemnice szczęki czasu poznać nam jest dane wiec, wszyscy razem i ochoczo poszukajmy jej, w nas wokoło na tym świecie, a znaleźć ją będzie nam dane – o tym wiecie…Drogi siebawie druhu mój, zginam się przed tobą w pół i przed waćpanami Chyle czoło, wiec szukajmy jej wokoło…
Cytuj
Mikanka 
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 19:49     



Imię: Aleksandra :)
Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Gliwice
Azaliż zna ktoś chociażby w przybliżeniu maleńkim, gdzie imć Szczęka czasu znajdować się może? Azali słyszał o niej kto? Widział ją kto? Waćpanny i wy, panowie, potrudźcie umysły wasze, a hyżo!
Profil
PW Email Cytuj
siebawie 
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 19:26     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
...zaprawde piękne szlachcianki o licach niczym maliny różowem, istota problemu to nie mała, gdyż oto nie dane nam było choćby śladów bytu niedawnego SZCZęKI oglądać. Niezmiernie trwożną i spędzającą mi sen z powiek jest sprawa ta, lecz mniemam, iż wspólnymi siły zdołamy niedogodności pokonać i istotę materii tejże zgłębić, choć po części małej. A za tem "DO DZIE?A" !! , zacne druchny i druchowie, ze słowem Szamanki, i Mikanki, w pamięci ruszajmy hyżo, a nagroda nas nie ominie ...
Profil
PW Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 21:04     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Spójżcie bratki na okolice. Waść oczy mogą natknąć się na szczęke w miejscach, w których się jej spodziewać nie będziecie. Ważnym jest, abyście uważali, bo szczęka może dostać ścisku, a z takowego ucieczki raczej nie ma. Pochłonie Was czas, a pył z Waszego bytu rozwieje się na światek cały.
Profil
PW Email www Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 08:40     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Major napisał/a:
Waść oczy mogą natknąć się na szczęke w miejscach, w których się jej spodziewać nie będziecie


Jejku, jejku ! :przestraszony: Zakrzyknę jedynie na słowa Waszmości :orany: Nie daj Bóg, bym SZCZęKę ową w zwierciadle swoim ujrzała, bo tam właśnie jej się spodziewać nie chcę :zdegustowany: A w myśl słów, które wyrzekłeś, Panie Major, tam, gdzie obecności jej nie oczekujem, tam właśnie byt swój ona objawi :zdziwko: :dontgetit:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 22:33     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Smutek me oczeta owinal widzac ze owe szczeki czasu w zapomnienie poszly

a moze ktos odnalazl?

Szaganka, oznajmila
Cytat:
gdzie obecności jej nie oczekujem, tam właśnie byt swój ona objawi


szlachcianka wie moze gdzie jej oczekiwac i w jakie miejsca sie wybrac?
Profil
PW Email Cytuj
siebawie 
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 23:49     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
Szamanko, o Pani droga, jakiż ból i cierpienie pozwoli wydać ostatnie tchnienie, ma droga długą i męczącą była, wśród ciemności i przekleńst widziałem potworności jakich nikt nie obaczył nigdy, gdy ciągneła me bezwładne ciało przez wszystkie kręgi czeluści piekielnych. W końcu porzuciła mnie na rozstajach drogi życia i śmierci. Leżąc tam, bez życia prawie zastanawiałem się jak wieloma drogami przyjdzie mi błądzić jeszcze, którą ścieżkę mam wybrać, aż się ziści przeznaczenie, które ma się ziścić. I oto stałem się silny i umiejętny na tyle by życie stanęło przeciwko śmierci.
Ztem o Pani droga niech Twe lico na nowo jagoda pokryje i cień ostatni smutku zniknie, bo oto nadzieja nowa w serca wstępuje i odnaleźć się w zagmatwaniach życia pozwala. Tak oto nowym rozdziałem, starej przygody, powoje świeże pozwolę sobie jeśli łaska otworzyć....
;)
Profil
PW Cytuj
madi 
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 18:57     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: za torami :)
Miłościwe białogłowe i zacni kawalerowie herbu Forumgliwice jakimze to sposobem zatailiście przez swiatem wasze korzenie szlacheckie objawiające się zaiste mowa przepięknej urody, powiadam wam mili moi to wy mową swoja ukazujecie ową Szczękę Czasu przez jakże umiłowanych forumowych braci poszukiwaną. Twarz moja promienieje i serce się raduje gdy owe posty waszmości siebawie poczytuje, a Ty piękna damo Szamanko jakże cudnie władasz językiem ojców naszych. Ileż to ciepła na moją duszę strapioną wstępuje i myśleć pozwala iż człek zaiste poczciwą jest istotą a radości moze sprawić więcej niż łydka z wiepsza na ogniu spieczona. Bądźcie zdrów moi drodzy kamraci, niech Bóg ma was w opiece a mnie biednej poczytywać wasze rozmyślania pozwala.
Profil
PW Cytuj
siebawie 
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 08:07     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
.... niewiasty me drogie, piękne słowa i obeznanie w mowie pradziadów naszych, radują me serce niezmiernie, azaliż nie inna onegdaj wizja nam przyświecała? gdzie oto pojawił się zapał wyprawy w najdalsze krainy wyobraźni naszej w poszukiwaniu wszechwiecznej szczęki czasu? czy oto nie nazbyt krok nasz zboczył ze ścieżki poszukiwań? pozostawmy jednak temat owy, lecz mowy naszej nie puszczajmy w niepamięć, bo oto możliwość zaiste jest taka, by obie sprawy połączyć. A za tem ruszajmy w nowe światy, poszerzajmy pokłady swej wiedzy i gromadźmy nowe informacje na temat SZCZęKI CZASU !!
Przeto pozdrawiam wiecznych podróżników i oczekuję niecierpliwie na wiadomości.
:)
Profil
PW Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 17:34     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Ave...

Ech... wybaczcie czeladzi, że tak natarczywie... ja tylko nadmienic chcialam, ze oczywiscie nadal szukam...owych szczek czasowych... a i szlacheckie pochodzenie do pokonu zobowiazuje...i tak jakos w przyplywie melancholii na sentymenta wzielo
Profil
PW Email Cytuj
siebawie 
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 14:27     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
... a jużci nadzieja ma na sentymenty choć, utracon była ... lecz jakimż nieopisanym tworem wyraz radości na twarzy mej się objawił gdyż oto niewiasty, kamratki me lube odwiedzon te progi skromne, wyraz swej nostalgii dały ... niezwykła to rzecz i sercu memu bliska, bo oto szczęka już chwytana ramionami zapomnienia, na nowo odżyła i wyraz swej egzystencji raczyć dała.
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008