Poprzedni temat «» Następny temat
Związki na odległość
Autor Wiadomość
tuchałowa 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 12:34     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Poznaj nowego faceta, który mieszka blisko ;)
Profil
PW Email Cytuj
aniol 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 15:31     



Dołączyła: 08 Wrz 2006
Skąd: południe
Yeti, w związku na odległość nie jestem już rok... najgorsze były 2 miesiące, gdyż wtedy bolało najbardziej (mimo że oboje postanowiliśmy się rozstać ) po 4 miesiącach czułam już tylko złosć i żal że to wszystko tak się skończyło (a nie musiało) a po pół roku pozostały blizny, gdyż nigdy nie zapomni się tego co było i jak było... to prawda związek na odległość jest bardzo ciężki.. ale zgadzam się z
Szamanka napisał/a:
Zwiazek na odleglosc ma jedna zalete uczy nas cieszyc sie z małych rzeczy, bardziej potrafimy docenic sms czy krotkie chwile spedzane razem

...i to jest prawda...
po takim związku na odległość byłam z kimś z kto byl przy mnie kiedy tylko chciałam ale to już nie było to samo... Teraz myślę o tym coraz mniej i staram się do tego nie wracać
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 04:53     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
aniol napisał/a:
w związku na odległość nie jestem już rok... najgorsze były 2 miesiące, gdyż wtedy bolało najbardziej...
...gdyby ten związek nie był "na odległość", to być może cierpiałabyś jeszcze bardziej po jego stracie...

Cytat:
po takim związku na odległość byłam z kimś z kto byl przy mnie kiedy tylko chciałam ale to już nie było to samo...

Hmmm... czyli taka "łatka", żeby sobie dziurę w sercu "zakleić"?...

Chyba to znam! :/
Profil
PW Email Cytuj
aniol 
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 13:35     



Dołączyła: 08 Wrz 2006
Skąd: południe
Yeti napisał/a:
...gdyby ten związek nie był "na odległość", to być może cierpiałabyś jeszcze bardziej po jego stracie...


co racja to racja... :/

Yeti napisał/a:
Hmmm... czyli taka "łatka", żeby sobie dziurę w sercu "zakleić"?...


na to wygląda... niestety takie "łatki" zaraz po rozstaniu to najgorsze co może być...
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 15:31     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
e tam marudzita strasznie i cos mi sie wydaje ze temat sie przeradza z tematu : zwiazki na odleglosc na kacik zlamanych serc,

jaki ma sens oskarzanie sie czy tez ciagle gdybanie co by bylo gdyby babcia miala ...cos tam pod nosem i nie tylko ....

z jednej strony gdy dwie kochajace sie osoby dzieli np 500 km (w koncu 500 km to 7 godzin pociagiem czy tez 10 godzin autobusem - a pozniej jaka radosc ze spotkania - wowczas dostrzega sie wartosc wspolne spedzonego czasu) to nie zawsze musi byc przeszkoda (roznego rodzaju pomylency - pomylency jako pozytywnie zakreceni ludzie ) wowczas jest to pewnego rodzaju proba ... nie kazdy moze ja przejsc - zycie to nie "jebajaka " i nie wszystko sie udaje ^_^
Profil
PW Email Cytuj
aniol 
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 19:24     



Dołączyła: 08 Wrz 2006
Skąd: południe
p4cz3k napisał/a:
cos mi sie wydaje ze temat sie przeradza z tematu : zwiazki na odleglosc na kacik zlamanych serc,


fakt, wydaje Ci się.. :P :D

p4cz3k napisał/a:
z jednej strony gdy dwie kochajace sie osoby dzieli np 500 km (w koncu 500 km to 7 godzin pociagiem czy tez 10 godzin autobusem - a pozniej jaka radosc ze spotkania - wowczas dostrzega sie wartosc wspolne spedzonego czasu) to nie zawsze musi byc przeszkoda (roznego rodzaju pomylency - pomylency jako pozytywnie zakreceni ludzie ) wowczas jest to pewnego rodzaju proba ... nie kazdy moze ja przejsc - zycie to nie "jebajaka " i nie wszystko sie udaje


również tak sądzę... ale teraz to są tylko wspomnienia... które niekiedy wspomina się ze smutkiem, najważniejsze by nie patrzeć w przeszłość ale z optymizmem w oczach iść przed siebie... A co ma być to będzie ;)
Profil
PW Email Cytuj
Karmel 
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 22:00     



Dołączył: 03 Sty 2007
Skąd: Gliwice
miałem zwiazek na odległosc 220km. PRawda jest taka, ze ciezko w nim przetrwac, ale 22 godziny, które spedziłem z ta osoba sa 22 godzinami, ktorych w zyciu nie zapomne.


oczywscie sie rozstalismy.
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 21:15     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
chaoss napisał/a:
Madzia napisał/a:
raz na jakiś czas sms, telefon albo jakiś mail?? spotkanie raz w roku na święta??


dziennie chyba siedzimy 2, 3 godziny na skype. Smsy ciagle, darmowy numery na komorke . Ostatnio dostalem 12 stron pisanego listu formatu a4. Spedzilismy razem trzy dni tydzien temu.
U mnie to tak jakos wyglada. Rozmawiamy duzoo, bardzo duzo, wiecej niz z innymi moimi dziewczynami, ktore byly blisko.
Zycze wszystkim szczescia w takich zwiazkach i grunt, aby sie nie przyzwyczajac do odleglosci bo ona ma byc tylko przejsciowa.

...byc moze to czas na jakas refleksje w tym temacie lub odpowiedz na te wszystkie zdania typu "taka milosc jest bez szans"
Na dzien dziejszy pokonalem z moja wybranka bariere gliwice-warszawa i przybyla nam nowa mieszkanka w naszym miescie :) Poki co wynajmujemy sobie mieszkanko i jestesmy juz jakis czas po zareczynach.
Generalnie radze innym w zwiazkach na odleglosc wziasc sie w garsc i brnac do siebie, jesli sie jest tylko pewnym tej milosci.
Z uwagii na to, ze nie mam w nowym domku internetu mniej sie udzielam teraz na forum :(
No i temat odkopalem hehe, ale moze sie jeszcze cos w nim rozwinie. W koncu zbliza sie sylwester czy ferie, a to zawsze okazja do wyjazdow daleko poza dom i poznawanie nowych ludzi :)
Ostatnio zmieniony przez chaoss Pią Lis 02, 2007 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 10:06     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Wiecie ze cakly czas uwazalem ze zwiazek na odleglosc nie absolutnie nie mozliwy !!!
Do wtorku tego tygodnia.
Poznalem osobe ktora ma dziewczyne z az lodzi.
On zuca prace w gliwicach ona studia i prace w lodzi aby razem zamieszkac w wroclawiu.
On nie ma nic do stracena praca jest wszedzie ona jest wyokiej rangi polocjantka tam a w rocowiau zacznie od prawie zera i studia papa.

Chce jeszcze napisac ze to kolejny przypadek iz nie warto szukac kobiety ze slska bo tu sa same materlialistki, Znowu sie potwierdzilo ze kobiety z np : polnocy nie patrza co facet ma.
To fakt oparty na wielu dowodach.
Niesadze ze ktoras z tad by tak sie posiecila i tyle oddala.
Profil
PW Email www Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 11:23     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Jacek_s napisał/a:
Wiecie ze cakly czas uwazalem ze zwiazek na odleglosc nie absolutnie nie mozliwy !!!
Do wtorku tego tygodnia.
Poznalem osobe ktora ma dziewczyne z az lodzi.
On zuca prace w gliwicach ona studia i prace w lodzi aby razem zamieszkac w wroclawiu.
On nie ma nic do stracena praca jest wszedzie ona jest wyokiej rangi polocjantka tam a w rocowiau zacznie od prawie zera i studia papa.

Chce jeszcze napisac ze to kolejny przypadek iz nie warto szukac kobiety ze slska bo tu sa same materlialistki, Znowu sie potwierdzilo ze kobiety z np : polnocy nie patrza co facet ma.
To fakt oparty na wielu dowodach.
Niesadze ze ktoras z tad by tak sie posiecila i tyle oddala.


Jak dla mnie laska jest nieodpowiedzialna i zachowuje sie jak smarkula . Studia sa wazne zwaszcza jak sie je wiaze z przyszłoscia. No chyba ze ona studiowała z nudow , ate to tez szoda . Poza tym wcale nie trzeba konczyc tej szkoły tylko przeniesc sie na inny wydział w innym miescie , no ale to juz wyzsza jazda.Odnosnie materialnej strony kobiet ze slaska - widac nie szukałes wsrod normalnych kobiet tylko chciałes lalke barbi ktorej zalezy na kasie , albo zapłacenie w restauracji za partnerke jest dla Ciebie wykorzystywaniem materialnym.... :rotfl:
dodam ze "uwielbiam" mezczyzn Twojego pokroju ....
Ostatnio zmieniony przez katarzyna35k-ce Nie Lis 04, 2007 11:24, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 15:59     

Jacek_s napisał/a:
nie warto szukac kobiety ze slska bo tu sa same materlialistki, Znowu sie potwierdzilo ze kobiety z np : polnocy nie patrza co facet ma.
To fakt oparty na wielu dowodach.
Niesadze ze ktoras z tad by tak sie posiecila i tyle oddala.



powiem tylko tyle...nie wiem skad takie głupoty ci do glowy przychodzą chłopie...
Ostatnio zmieniony przez Piotrulek Nie Lis 04, 2007 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 16:23     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Jacek_s, chłopie powiedz mi skad sie urwałes?

jak opisana sytuacja ma sie do zwiazkow na odleglosc??

rece opadają
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 18:03     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Piotrulek napisał/a:
powiem tylko tyle...nie wiem skad takie (cenzura) ci do glowy przychodzą chłopie...
Dorothea napisał/a:
Jacek_s, chłopie powiedz mi skad sie urwałes?

jak opisana sytuacja ma sie do zwiazkow na odleglosc??

rece opadają

ale jestescie nie domyslni no przeciez mu kryształki do piwa wrzucili :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 18:13     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
katarzyna35k-ce napisał/a:
no przeciez mu kryształki do piwa wrzucili



buahahah a no tak zapomnialam :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 03:02     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ej, no nie wyśmiewajcie sie z Jacka :cisza:
Dorothea napisał/a:
jak opisana sytuacja ma sie do zwiazkow na odleglosc??
no chyba tak, że mieszkali od siebie daleko, pokochali sie i żeby byc razem, poświęcili wszystko i przeprowadzili sie do Wrocławia.

Podjęli taka decyzje, świetnie, niech beda szczęśliwi. Jednak Jacku piszac
Jacek_s napisał/a:
Niesadze ze ktoras z tad by tak sie posiecila i tyle oddala.
bardzo generalizujesz :/
Ostatnio zmieniony przez kisia Pon Lis 05, 2007 03:07, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 03:54     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Jacek_s napisał/a:
Chce jeszcze napisac ze to kolejny przypadek iz nie warto szukac kobiety ze slska bo tu sa same materlialistki, Znowu sie potwierdzilo ze kobiety z np : polnocy nie patrza co facet ma.
To fakt oparty na wielu dowodach.
Niesadze ze ktoras z tad by tak sie posiecila i tyle oddala.


To kolejne mądre "wypociny" z Twojej strony. Ty chyba nie wiesz co ze sobą zrobić i z nudów piszesz głupoty (przynajmniej mam taką nadzieję, bo w innym wypadku musiałabym pomyśleć, że jesteś idiotom). A może w tym Twoim piwie rzeczywiście były kryształki i wypaliły Ci resztę szarych komórek? Śląsk to coś w stylu sabatu czarownic, wszystkie zachłanne babska zjeżdżają się tutaj pod hasłem: "Materialistki - łączcie się!" :] Jeśli naprawdę tak myślisz to niech Ci bozia w zbożu wynagrodzi to, czego w rozumie zabrała. :]
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 14:16     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Cytat:
Chce jeszcze napisac ze to kolejny przypadek iz nie warto szukac kobiety ze slska bo tu sa same materlialistki, Znowu sie potwierdzilo ze kobiety z np : polnocy nie patrza co facet ma.
To fakt oparty na wielu dowodach.
Niesadze ze ktoras z tad by tak sie posiecila i tyle oddala.


Eeeeeeeee…Przesadziłeś i to totalnie.

Ale nie czekajcie. Niech wyjaśni poda przykłady. Każdy ma prawo do obrony.

A tak prywatnie to... moim zdaniem głupota by studia rzucać dla miłości.
Jak kocha to poczeka......chyba :|
Ostatnio zmieniony przez MacSen Wto Lis 06, 2007 14:18, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008