Poprzedni temat «» Następny temat
Ile kosztuje prowadzenie istniejącej już strony internetowej
Autor Wiadomość
ansc 
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 19:14   Ile kosztuje prowadzenie istniejącej już strony internetowej  



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Nie wiem czy taki temat już istnieje w każdym razie nie znalazłam.
A więc chciałam się dowiedzieć jak to wygląda ze stroną informatyczną, nie znam się kompletnie na tym.
Mamy stronę ale człowiek który ją prowadził nie ma już czasu, a przydałoby się aktualizować informacje na tej stronie od czasu do czasu.
Jak to wygląda w praktyce i jaki jest koszt takich aktualizacji?
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 20:26     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
aktualizuje sie za darmo, wystarczy sie zalogować jako admin i dodac newsa czy cos tam pozmieniac, a płaci sie tylko za serwer (no chyba, ze na darmowym z reklamami macie)
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 12:15     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
trunks napisał/a:
(no chyba, ze na darmowym z reklamami macie)

raczej nie.
Super że wystarczy się zalogować ale kompletnie nie wiem co dalej, jak wklejac zdjęcia żeby ładnie wyglądały itp itd. chodzi o stronę h t t p;//w w w lukasyna.ln, p l/
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 12:26     

ansc napisał/a:
Mamy stronę



pogadaj z Fenixem ,on jest prawdziwym profesjonalista w tej kwestii,prowadzi moja strone rodowa juz 3 rok i jestem bardzo z tego zadowolony...
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 15:09     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
nie trzeba byc profesjonalista aby prowadzic te strone :) ansc, galerie macie zrobiona na htmlu wiec nie zaladujecie zbytnio hurtowo... chyba ze przerobicie galerie na skryptowa :) zdjecia przed publikacja trzeba obrobic :) sadze ze jest kilka programow do tego aby jurtowo "przerobic" fotki ale w chwili obecnej na szybko nie jestem w stanie podac ani jednego :) sa tez programy do generowania takich galerii w htmlu :) ogolnie to cala strona to czysty html nie ma w tym filozofii :)
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 16:07     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Aither napisał/a:
aby hurtowo "przerobic" fotki ale w chwili obecnej na szybko nie jestem w stanie podac ani jednego

Np Irfanview. Dużo programów ma taką konwersję hurtową. Fakt stronkę by trzeba było przerobić tak aby dało się aktualizować jak CMS. Wtedy jest to bardzo proste i samemu można.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 10:11     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kiedys do masowej przerobki uywalam PS a potem picasa a teraz kto inny zajmuje sie przerobka fotek :)
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 10:40     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Zalezy w czym masz strone,jesli oparta jest na skryptach - to tam wszystko prawie wszystko odobywa sie automatycznie, z html-em jest ciut gorzej,. tak jak pisze Aither
Do galeri sa rozne programy ja uzywam PS , musisz dowiedziec sie wszytskoego o stronie niech ci powie jak to robil a pozniej juz pojdzie z gorki- szkoda takiej fajnej strony by sie zmarnowala
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 12:23     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
mhm no to racja fajna jest :) podoba mi sie jej wyglad graficzny ale sadze ze dla ulatwienia sobie pracy trzeba byloby ja troszke przerobic zeby nie piasc w htmlu bo od tego mozna pierdzielca dostac :) my tez mielismy gwo na htlmu ale szybko zesmy zaprzestali tego dzialania.
ansc, jesli bedziesz chciala to moge Ci powiedziec na PW co i jak tam robic :) mnie to nic nie kosztuje a przynajmniej strona nie zniknie :)
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 13:43     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Dziekuję za porady, porozmawiam w poniedziałek na temat tej strony i zobaczę czy takie antytalencie jak ja sobie z nią poradzi ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 09:41     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ansc, uwierz mi ze sobie poradzisz :) ja tez sadzilam ze nie dam rady a wszystkiego sie nauczylam :) to jest bardziej proste niz rejestracja na forum :hyhy: :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008