Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupujecie części do samochodów ?
Autor Wiadomość
Bot 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 22:03     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
mefkm napisał/a:
moze nie do konca na temat

Nie no tym razem na temat ;)

mefkm napisał/a:
do Opla to najtansze sa w Gliwicach na Zabrskiej - niepamietam nazwy firmy

Pewnie Delta Trans na Zabrskiej 15.
Profil
PW Email Cytuj
mefkm 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 01:46     



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
khaman napisał/a:
Nie no tym razem na temat ;)


przyznam, ze przelecialem tylko tak okiem i zobaczylem ze temat zaczol sie od czesci do fiata

idac dalej i tak wole pojechac do mechanika - i on dostaje autko z opisem usterki i sam dochodzi do tego co naprawic - sam zamawia czesci za ktore ja place jak w sklepie

w Knurowie p. J.Fornagiel - mechanik niedrogi a i szybki - polecam
Ostatnio zmieniony przez mefkm Czw Sie 30, 2007 01:47, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
magusia24 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 19:20     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
Cytat:
w Knurowie p. J.Fornagiel - mechanik niedrogi a i szybki - polecam

A ja zdecydowanie nie polecam.Moze tani to on jest ale czy dobry ... tutaj nie bylabym tego taka pewna ;) Jesli juz mowa o Knurowie to ja polecam mechanika na ul. Wolnosci (p.Czerwinski)
Profil
PW Email Cytuj
mefkm 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 20:43     



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
p. Czerwinski - moze i jest dobry ale strasznie drogi i robi cos nieuzgadniajac tego z liientem - ja mialem kiedys taki wynalazek jak Tavria i mialem zwrotnice do wymiany - bo mi zreszta formagiel je poprzewiercal - kupilem 2 szt uzywane i za to tylko ze ojciec wlasciciela zakladu mi je wyczyscil z zewnatrz - nie wiem po co, ze az lsnily jak nowe - to musialem doplacic 100zł, umawialem sie na wymiane za 150zł a przyszlo mi do placenia ponad 400 bo nagle Czerkawski zapomnial o naszej umowie - a ze mlody jeszcze bylem to nieklocac sie za wiele zaplacilem - ale zaklad omijam wielkim lukiem


poniewaz mam 2 autka KIA i Opla to z oplem bylem raz, bo tylko raz sie cos z zaplonem przestawilo jak naciagnolem linke gazu, heh - bylem u Szymeckiego Bosh Serwis na Sienkieiwcza - to jest juz zaklad naprawde klasa - auto zostawilem na warsztacie a sam poszedlem na gore na kawke i ciastko - fakt ze mechanik juz bardzo drogi ale naprawe warty tej ceny - wszystko mialem od eki zrobione.

Kia to juz gorsza sprawa, bo za koreance Szymecki sie nie bierze - jak i zreszta wielu mechanikow woli omijac takie wynalazki - ja juz sporo wymienilem w autko , ale to zwiazane jest z normalnym uzytkowaniem auta - wiek robi swoje - hamulce lacznie z linkami przod tyl szczeki tarcze bebny klocki, przeguby, lozyska - to wymienialem u Fornalgla i wsio chodzi ok i to naprawde stosunkowo szybko i tanio. Poprostu nie ma co wierzyc mechanikowi ze cos jeszcze moze pojezdzic 5 czy 10tys - jesli jest cos do wymiany to odrazu i ja mam taka metode - bo wiem jak to bylo z Tavria cioagle zaleczanie.
Profil
PW Email Cytuj
magusia24 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 20:58     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
mefkm wiesz kazdy ma swoje zdanie :)
Ja tam z Czerwinskiego bylam zadowolona.Ostatnio zajmowal sie nasza Toyota i wcale duzo nas nie skasowal, a byly wymieniane hamulce :) A Fornagiel to dobry mechanik ale do tych starszych samochodow typu fiat, polonez. No ten mlody chyba ktos z jego rodziny to nie powiem mechanikiem jest dobrym :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008