Poprzedni temat «» Następny temat
IMPERIUM
Autor Wiadomość
brozinho 
  Wysłany: Czw Sie 02, 2007 17:51   IMPERIUM  


Dołączył: 02 Sie 2007
Skąd: Gliwice
Korzystam z internetu zwanego IMPERIUM i codziennie mam kicki, poprostu przerywa polaczenie na jakis czas. Wiadomo, ze jak gram w jakas gre czy cos w tym stylu to jest to bardzo denerwujace. Dlatego mam do was pytanie : czy u was tez takowe "kicki" wystepuja ? Czy ktos kontaktowal sie z osobami pracujacymi w IMPERIUM i wie co jest grane ?
Ostatnio zmieniony przez kisia Wto Lis 24, 2009 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 18:10     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
korzystam z usług Imperium i jestem zadowolona żadne "kicki" nie mają miejsca :)
Ostatnio zmieniony przez kisia Wto Lis 24, 2009 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 18:46   Re: IMPERIUM  



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
brozinho napisał/a:
Korzystam z internetu zwanego IMPERIUM i codziennie mam kicki, poprostu przerywa polaczenie na jakis czas. Wiadomo, ze jak gram w jakas gre czy cos w tym stylu to jest to bardzo denerwujace. Dlatego mam do was pytanie : czy u was tez takowe "kicki" wystepuja ? Czy ktos kontaktowal sie z osobami pracujacymi w IMPERIUM i wie co jest grane ?


Oj tu się z tobą nie zgodzę ja co prawda jestem neostrada-user ale popytałem kilka osób...i jedno jest pewne, to jest jedna z tych stabilniejszych i lepszych sieci osiedlowych.
Wszelkie out-y są w większości spowodowane wadą sprzętową jusera, albo OS-u.
Sam swego czasu fakałem po neo ale wystarczyło porządnie wykonać konfig OS-u i neo od dwóch lat śmiga idealnie(mam modem/router + 3PC). Żadnych OUT-ów ani innych awarii...
Polecam Ci sprawdź ustawienia zapory(jeśli takową masz) i to nie tylko tej którą instalujesz ale też zapory zawartej w SP2. A skoro większości net śmiga a tylko tobie szwankuje..no to sorry masz odpowiedź gdzie jest błąd.

Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań błędu.
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 20:20     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Musze przyznac racje MacSen'owi. U ojca w pracy net z tej firmy chodzi bez przerwy cale dnie pracujace. Zdaza sie ze cos nie dziala, ale nie jest to czeste i wynika raczej (tak mi sie zdaje) ze struktury po poprzedniej firmie przy ktorej net padal codziennie.
Profil
PW Email www Cytuj
loki 
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 14:43     


Dołączył: 16 Cze 2005
Skąd: Gogolin
ja jednak powtorze to co pisalem w innym topicu.... nie wiem jak internet ale telewizja (awaryjnosc) z imperium na Warszawskiej w Gliwicach byla tragiczna... to samo z domofonem na Sikorniku
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 15:10     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Eeeeeeeeee co ma domofon do TV kablowej ???? :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 15:14     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Mam swoje zdanie na temat tej firmy ale to nie miejsce aby o tym pisać. Niemniej jednak jakość usług dostarczanych pzez IMPERIUM jest przynajmniej zadowalająca. Mam od nich, domofon, kablówkę i dwie linie internetowe. Códów nie ma, ale wszytko jest zrobione jak należy. Napewno zależy dużo gdzie ktoś jest podłączony bo nie wierzę aby wszytkie lokalizacje pracowały równie dobrze.
Profil
PW Email Cytuj
loki 
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 14:54     


Dołączył: 16 Cze 2005
Skąd: Gogolin
MacSen napisał/a:
Eeeeeeeeee co ma domofon do TV kablowej ???? :zdziwko:


ano ma to ze obie te instalacje zakladala mi ta sama firma... Imperium :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
Gagarina 
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 18:41   i jak tam Imperium?  


Dołączyła: 30 Wrz 2007
Skąd: G-ce
czy ja się mylę czy jakiś miesiąc temu na Gagarina chodzili panowie z firmy netowej mówiąc, że są z Pirxnetu, a teraz widzę puszki z firmy Imperium..? to o co chodzi?
ma ktoś z Imperium net? wygląda zachęcająco ale kto ich tam wie.. nie znam ich zupełnie.. no bo o BMJ to każdy wie, że fajno jest :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
troyek 
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 23:46     



Imię: Kamil, ale możesz mi mówić ELVIS
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
ja mam Imperium i jestem zadowolony z ich usług. ; )
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 00:04     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ja powiem tak, w domu jest tak jak było, czyli nie ma żadnych najmniejszych zastrzeżeń, w pracy niestety nie było, nie jest i nie będzie mi dane się przekonać o bardzo bardzo ciekawej ofercie Imperium, gdyż od roku (jak nie więcej) nie mogę się doprosić by zechcieli łaskawie moją firmę podłączyć. Ciągle im coś przeszkadzało, a to zgody wspólnot nie było, a to czegoś tam, a to prezesi wspólnot się zmieniali. Z resztą już nie dzwonię. Ostatni raz jak dzwoniłam to szef obiecał mi ze jak tylo ziemia odmarznie to będą nas podłączać, ziemia odmarzła, jeszcze trochę i znowu zacznie zamarzać, a Imperium jak nie było tak nie ma, a miało być tak wspaniale :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
Grzegorz 
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 20:56     


Imię: Grzegorz
Dołączył: 21 Lis 2008
Czy ktoś może sprawdzić sobie faktyczną prędkość internetu? i wkleić fote?
link do testera w w w speedtest.3s, p l lub speedtest, p l

np.
h t t p;//w w w fotosik, p l/showFullSize.php?id=361f686081786397]
Profil
PW Email Cytuj
Grzegorz 
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 21:02     


Imię: Grzegorz
Dołączył: 21 Lis 2008
Gagarina. firma imperium robi domofon a zupełnie przez przypadek robi sobie orurowanie i inne rzeczy pod internet. A ciekawe kto za to płaci?
Profil
PW Email Cytuj
PAKuS 
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 14:10     



Zaproszone osoby: 3
Imię: RAFA?
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: GLIWICE/S?UPSK
Chciałem was poinformować że moja starą sieć milnet pżejeła firma w w w imperiumnet, p l
i jak na razie jestem zadowolony
Profil
PW Email www Cytuj
Grzegorz 
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 14:29     


Imię: Grzegorz
Dołączył: 21 Lis 2008
Gdzie inni nie mogą tam Czesio się wciśnie. :)
Profil
PW Email Cytuj
wonski 
Wysłany: Nie Gru 26, 2010 20:46     



Imię: wonski ;)
Dołączył: 04 Cze 2007
Skąd: Gliwice-Millenium
Odkopuje stary temat-dinozaur :)
Mam w planie przesiasc sie na net i tv z imperium. Ktos moze cos napisac o nim? Jak sie sprawuje, jakie predkosci, awaryjnosc, cena miesieczna, cena zalozenia, itd. Mam vectre i powoli zaczyna mi wychodzic tu i owdzie ;)
Bede bardzo wdzieczny

Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
Gagarina 
Wysłany: Nie Gru 26, 2010 23:13     


Dołączyła: 30 Wrz 2007
Skąd: G-ce
O cenach dowiesz się pewnie bezpośrednio od Imperium.
Ja tylko doświadczyłam burdelu jaki mają u siebie w papierach. Raz miałam zaległą kwotę do zapłaty, potem znikała, potem pojawiała się i znikała. Z usług firmy już nie korzystam dobre dwa lata i co? Przysłali mi 'poganiacza', że mam nie zapłaconą fakturę za któryś tam miesiąc dwa lata temu. Ręce opadają..
Faktur też nie przysyłają, także brak dowodów np. do rozliczenia rocznego zeznania.

Jeśli idzie o obsługę klienta i sprawy typu biurowego to klapa.

Wolałam Brewet, czy Brewnet.. z ?abęd.
Profil
PW Email Cytuj
patriszia 
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 17:33     


Dołączył: 31 Sie 2012
Skąd: Gliwice
Widzę, że w Imperium od lat nic się nie zmienia. Firma fatalna w obsłudze klienta. Jestem osobą płacącą terminowo - niemałą kwotę za usługi internetowe - ponad 52 zł i po 5 latach użytkowania internetu otrzymuję pismo o zaleganiu z opłatą UWAGA 7 zł, z groźbą o odesłaniu spawy do komornika, wpisie do Krajowego Rejestru długów. Nie chodzi o 7 zł, ale pytam za co? Kombinuję, wyliczam i dochodzę do wniosku, iż podnieśli vat - podnieśli cenę usług.Ok, zgadzam się,ale nie przyszło w tej sprawie żadne pismo o podwyższeniu ceny. Na pismo reklamacyjne nie dostałam żadnej odpowiedzi, a po wykonaniu któregoś z kolei telefonu, kiedy można się od dodzwonić, otrzymałam odp, iż o zmianie vatu trąbił cały kraj, a jak mi się nie podoba, to mogę sobie zmienić dostawcę. Jak nie ma neta po 16.00, albo w weekend to zapomnijcie o zgłoszeniu usterki do najbliższego dnia roboczego godz. 8.00. Ponadto firma nigdy sama z siebie nie wysyłała faktur vat do rozliczeń ze Skarbowym.
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 20:46     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Korzystam z Imperium:)
i jakos takie sytuacje mnie ominely:)
poki co jest OK
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 11:44     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Normalne jest ze jeśli podnoszą Vat to cena wzrośnie. Jest to wzrost ustawowy więc nie ma obowiązku Cię informować o tym ze vat wzrosł. Dostajesz odcinki do wpłat i to wystarczy.

Ja teraz mam od nich neta na radiolinii ale będę ubiegała się o światłowód bo już na mojej ulicy pociagneli.
Co do bok (biura obsługi klienta) miałam z nimi kłopoty na początku jednak wzięłam na nich sposób... Przestałam być miła. A "proszenie" o naprawę czy interwencje skończyło się gdy n-ty raz próbowałam dodzwonić się na telefon alarmowy administratora. Radzę być stanowczym ale kulturalnym.
Mankamentem firmy jest podejście adminów (nie ważne ilu ich tam jest)... Mija godzina 16 zapomnij ze się skontaktujesz. Jeśli padnie net w piątek po tej godzinie to zapomnij o tym ze w weekend posiedzisz na fejsie.
Cenie firmę za precyzję i fachmana. Dzwonię ze nie ma połączenia i nie muszę męczyć się z próbą naprawienia tego przez telefon. Zgłoszenie jest przyjęte i po krótkim czasie do drzwi puka serwisant i co ważne nie pobierają za to opłat jak niektóre firmy na rynku.
Są plusy i minusy ale ogólnie firma jest okej. Nie bać się dzwonić do nich nawet kilka razy niech zapamiętają wasz adres i nazwisko ;)
Jak słyszą "ulica Grottgera" to już nie muszę chyba nic więcej mówić :D
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008