Poprzedni temat «» Następny temat
Wygląd <=> Wnętrze
Autor Wiadomość
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 17:16     

Jeb, ale wy jesteście zaściankowi, tylko same stereotypy :(
Jak koleś ma sportowe auto o od razu, że kradzione albo od tatusia. A może zarobił na nie? Nie ważne w jakiej branży :D Każdy jest kowalem swojego losu. Jeśli mu wygodnie wpieprzać sterydy i jeździć Audi A6 z plastikową lalą na siedzeniu pasażera to co Was to obchodzi ? :)

m.w napisał/a:
Nie wie, że pokazywanie się z takim kolesiem

A czy Ty nie wiesz, że obrabianie dupy innym ludziom jest żenujące ? ;)
Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 20:01     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Krzysio, niejako sie z Toba zgodze. To ze koles tak wygladał i ze miał na przednim siedzeniu "lale" tgo wcale nie musi oznaczac jednego!
Powiem wiecej , znam ludzi własnie o takim wygladzie ktorzy bujają sie takimi wozami a obok nich piekne lale (żony) siedza. I złamanego grosza by sie za nich nie dało a w sumie to super ludzie kochajacy sie i wogole!
Tak ze moze spasujmy z opiniami na temat osób ktorych nie znamy... :dobani:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 22:15     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Zauwazcie jednak, ze owy koles na czole nie mial napisane " na woz zarobilem a ta lala obok to moja wyksztalcona zona"....pierwsze wrazenie widzac takiego goscia i taka lalunie mamy najczesciej takie same.
Przyznam sie, ze zobaczywszy meza naszej Dorothea, tez pomyslalam, kurde ( gdy wyszedl z auta)...wystarczyla chwilka rozmowy by utwierdzic sie w przekonaniu, ze to strasznie przemily facet, kulturalny i mozna z nim pogadac o wszystkim :D

Dorothea mam nadzieje ze nie oberwie krzeslem :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 22:39     

katarzyna35k-ce napisał/a:
I złamanego grosza by sie za nich nie dało a w sumie to super ludzie kochajacy sie i wogole!
Może nie są idealni (w sumie kto jest?), ale trafili na siebie i taki koleś nie potrzebuje dziewczyny z która może porozmawiać o fizyce kwantowej. Tylko która powie do niego czule misiu a on jej odpowie koteczku :rotfl: Co nie znaczy, że koleś nielegalnymi sposobami zdobył auto :D

Szamanka napisał/a:
" na woz zarobilem a ta lala obok to moja wyksztalcona zona"....pierwsze wrazenie widzac takiego goscia i taka lalunie mamy najczesciej takie same.
Ale też nie miał napisane, że "ukradłem ten samochód a ta na przednim siedzeniu lala jest głupia"
Ja jakoś nie mam takich skojarzeń, jeśli kogoś nie poznam, to nie wydaje takich "zaściankowych" opinii :]

Szamanka napisał/a:
wystarczyla chwilka rozmowy by utwierdzic sie w przekonaniu, ze to strasznie przemily facet, kulturalny i mozna z nim pogadac o wszystkim :D

No właśnie, wiec o co chodzi ? :D
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 22:47     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Krzysiu o to pierwsze " spojrzenie", ze tak powiem...o to, ze czasem osadza sie ludzi po wygladzie-choc jest to nie fer.

Cytat:
Ja jakoś nie mam takich skojarzeń, jeśli kogoś nie poznam, to nie wydaje takich "zaściankowych" opinii


przepraszam, moze to co napisze bedzie niesmaczne, ale czy widzac dziewczyne przy kosci w obszernych ciuchach, nie pomyslisz..."no tak mogla by schudnac jak ona wyglada, pewnie tylko zajmuje sie jedzeniem"...pierwszy odruch, dopiero pozniej nastepuje normalne przemyslenie, ze przeciez moze byc chora, ze.....
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 23:00     

Szamanka napisał/a:
ale czy widzac dziewczyne przy kosci w obszernych ciuchach, nie pomyslisz..."no tak mogla by schudnac jak ona wyglada, pewnie tylko zajmuje sie jedzeniem"...

Szamanko, może Cię zadziwię, ale nie pomyśle tak :) I nigdy tak nie pomyślałem :]
To sprawa takiej osoby, jeśli ma problemy z wagą to albo nie umie sobie z tym poradzić, albo nie chce. Ale nie mnie oceniać co powinna zrobić zwłaszcza jak takiej osoby nie znam :] A nawet jeśli znam, to z grzeczności nie będe się mieszał w prywatne sprawy.
Kiedyś przyprowadziłem kolegę na spotkanie forumowe, który potem się naśmiewał z pewnej osoby z naszego forum. Dostał reprymendę i już więcej go nigdzie nie zabrałem : Wstyd mi było za niego. Niektórzy ludzie to w ogóle nie mają mózgu :/

Szamanka napisał/a:
pierwsze " spojrzenie", ze tak powiem...o to, ze czasem osadza sie ludzi po wygladzie-choc jest to nie fer.

Mam wadę wzroku, więc to moje pierwszej spojrzenie, może trochę odbiegać od innych :P
A całkiem poważnie to nigdy nie oceniam ludzi po wyglądzie. Ludzie są różni, jeden jest mały, drugi chudy, trzeci wysoki a czwarty mały, no i co z tego. Świat by nie był taki piękny gdyby każdy był idealny :)
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 23:04     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Krzysiu :padam:, szkoda, ze nie jestem w Twoim guscie :rotfl: :hyhy: ;)
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 23:13     

Albo w moim wieku :niepewny:
Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 23:15     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
a ja??? a ja???
Profil
PW Email Cytuj
m.w 
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 23:55     



Imię: Marcin
Dołączył: 06 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Krzysio: Ja też staram się nie oceniać po wyglądzie, choć nie mów, że spotykając się poraz pierwszy z osobami przeze mnie przedstawionymi, nie rozmawiając z nimi, nie masz żadnych przemyśleń i dystansu, bo i tak nie uwierzę :) ?yknąłeś trochę jak młody pelikan moją prowokację :P O to chodzi przecież, gadamy o pierwszym spojrzeniu i ocenie, stereotypy są z tym ściśle związane.
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 09:11     

Krzysio,
chyba zbyt powaznie do tego podszedłes,przeciez nie kazdego kolesia w super furce tak oceniamy. To był tylko przykład jak ludzie potrafią własnie oceniać kogoś po wyglądzie bez możłiwości poznania. Ale cieszy mnie to że istnieją jeszcze tacy ludzi jak Ty , dla których wygląd nie ma znaczenia :)
Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 12:14     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Szamanka napisał/a:
pierwsze wrazenie widzac takiego goscia i taka lalunie mamy najczesciej takie same.
własnie ja tez kiedys miałam takie zdanie , obecnie podchodze do takich "pierwszych lukniec" bardzo ostroznie wyrazajac opinie bo sie raz bardzo powaznie przejechałam.... :kwiatek:
Krzysio napisał/a:
A całkiem poważnie to nigdy nie oceniam ludzi po wyglądzie. Ludzie są różni, jeden jest mały, drugi chudy, trzeci wysoki a czwarty mały, no i co z tego. Świat by nie był taki piękny gdyby każdy był idealny

chciałabym nie tylko czytac takie opinie ale widziec je zastosowane w zyciu.... wtedy swiat byłby na serio piekny! ;)
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 12:56     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Cytat:
Dorothea mam nadzieje ze nie oberwie krzeslem
_________________



no cos Ty

za co???
na taki wyglad sam sobie zapracował systematycznymi cwiczeniami(odkad Go znam to zawsze cwiczy), co nie zmienia faktu,ze jest nakochanszym męzem na swiecie
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 13:01     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
na taki wyglad sam sobie zapracował systematycznymi cwiczeniami

no fakt :D
mniam :D
i jeszcze ta blizna o ktorej slyszalam ;) :D :oczami:

a to :krzeslem: za :offtopic: :zawstydzony:
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 13:12     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Aisha Yildirim, szkoda,ze Ci jej nie pokazałam w Kraku ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 13:17     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
szkoda,ze Ci jej nie pokazałam w Kraku

a to byloby niezle tak na starówce zarzadac zrzucenia koszuli od ladnego mezczyzny :oczami:
ehhhh :D
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 13:22     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Aisha Yildirim napisał/a:
od ladnego mezczyzny


jesoooo jak Mu to powiem to nie uwierzy :D

Aisha Yildirim napisał/a:
zarzadac zrzucenia koszuli


zrzuciłby, zapewniam :rotfl:



ide juz bo :offtopic:
:ups:
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 15:03     

m.w napisał/a:
O to chodzi przecież, gadamy o pierwszym spojrzeniu i ocenie, stereotypy są z tym ściśle związane.

To co Ty nazywasz debatowaniem na temat wyglądu, dla mnie oznacza obgadywanie :)

m.w napisał/a:
moją prowokację :P

kobi, moderatorze wzywam Cię :rotfl: :zdziwko: :hyhy: ;)
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008