Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Pią Cze 13, 2008 23:14
Forum charytatywnie - czemu nie mogę nic napisać
Autor Wiadomość
mefkm 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 18:34   Forum charytatywnie - czemu nie mogę nic napisać  



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
witam

nie wiem o co chodzi, ale chcialem cos napisac na forum charytatywnie i niestety widze, ze jako uzytkownik forum niestety nie mam takiego prawa - a temat nie jest zamkniety -

czemu tak sie dzieje, chciałem sie zapytać czy akcja wpłat na konto jest jeszcze aktualna, czy pieniądze sa dalej gromadzone na dom samotnej matki??

jeśli chce dodać odpowiedz dostaje komunikat
Tylko administratorzy mogą odpowiadać w tematach na tym forum.

nio to lekko zasady na tamtym forum sa bezsensu, czyli mogą pomagać jedynie moderatorzy?? zwykły szary użytkownik nie ma prawa głosu.!!


Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Profil
PW Email
Alinka 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 18:49     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
chyba chodzi o to , ze akcja ze zbieraniem kasy na dom samotnej matki sie juz skonczyla, wiec temat zamknieto, a kiedy temat zamknieto to zwykly uzytkownik juz tam nic nie napisze:)
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 19:53     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
mefkm napisał/a:
czy akcja wpłat na konto jest jeszcze aktualna
narazie nie
mefkm napisał/a:
czy pieniądze sa dalej gromadzone na dom samotnej matki??
już dawno nie i dlatego nie możesz pisać w tym temacie.
Alinka napisał/a:
temat zamknieto, a kiedy temat zamknieto to zwykly uzytkownik juz tam nic nie napisze
Akcja została zakończona, rzeczy za uzbierane pieniądze zakupione i przekazane. Po wakacjach bedziemy rozpoczynac kolejną akcje charytatywną, więc znowu bedzie mozna wpłacac pieniążki na kono.
Profil
PW Email
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 23:44     

kisia napisał/a:
Po wakacjach bedziemy rozpoczynac kolejną akcje charytatywną, więc znowu bedzie mozna wpłacac pieniążki na kono.

Jeśli chcecie zrobić lepszą akcje i zebrać więcej kasy to zacznijcie już przygotowania :D

kisia 
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 00:12     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Krzysio, tylko najpierw trzeba zdecydować dla kogo zbieramy, a tu ludzi mało bo powyjeżdżali, dlatego zaczekamy do wrzesnia.
Profil
PW Email
mefkm 
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 07:14     



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
Krzysio napisał/a:
Jeśli chcecie zrobić lepszą akcje i zebrać więcej kasy to zacznijcie już przygotowania :D


zgadzam sie, im wiecej czasu tym wiecej mozliwosci i tym samym moze to miec przelozenie na zebrane srodki


konto mogloby byc czynne caly rok, jesli obecne konto jest tez czyims rorem i koloduje mu to z normalnymi wplatami - itp - to mozna zalozyc darmowe konto w mbanku i udostepnic nr konta przez caly rok - łatwiej jest wplacic cos co miesiac niz odrazu jakas duza sume
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 13:34     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kisia, tak prawde mowiac to po DSM nowa akcja miala zaczac sie w pierwszych miesiacach nowego roku... ale jak zwykle Frycek to zbagatelizowal... calkiem niedawno mu to "przypomnialam" ale w odpowiedzi dostalam "nie mam na to teraz czasu"... problem nie tkwi w tym na kogo...
Profil
PW Email
mefkm 
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 14:56     



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
bo to nie trzeba sie duzo zastanawiac - zaczeliscie z pomoca dla domu samotnej matki - wiecie jakie sa potrzeby, 1 akcja nie wypelnilo sie potrzeb - wiec akcja mogla sie ciagnac dalej i np zaniedlugo bo juz we wrzesniu trzeba dzieci do szkoly i ubrac i wyposazyc, wszystkim organizacjom nie da sie pomoc ale jak juz sie zaczelo z ta to mozna to ciagnac np przez 2 latka, pozniej mikolaj i swieta....



tak mysle
Ostatnio zmieniony przez mefkm Czw Lip 12, 2007 14:58, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email
Szamanka 
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 21:38     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Akcja jest przeprowadzona raz w roku a wypada to pod koniec...za kazdym razem probujemy znalez kogos nowego.
Jesli wiekszosc zaglosuje znow na "DSM", to takze w tym roku postaramy sie, aby tam swieta byly radosne.
Mysle, ze we wrzesniu, kiedy wiekszosc powroci z wakacji i urlopow, mozna bedzie spokojnie usiac i pomyslec.

Chyba, ze ktos juz ma jakis pomysl?
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 23:43     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
tak prawde mowiac to po DSM nowa akcja miala zaczac sie w pierwszych miesiacach nowego roku
chodzi Ci o to że mieliśmy zacząc zbierac dla kogoś innego juz od początku roku ? pierwsze słysze i ciekawe jakim cudem skoro akcja dla DSM zakończyła się w lutym i to nie cała
z innego topiku
Cytat:
Wysłany: 7 Luty 2007, 09:43
W poniedzialek razem z Kisia przekazalismy oficjalnie dary dla Domu Samotnej Matki , tak jak widac na zdjeciu ponizej zakupilismy.
- pralke automatyczna
- wykladzine
- Kwiaciarnia Róża dostarczyła kwiaty
Tak wiec oficjalna czesc akcji zostala zakonczona*******
Reszta prezentów bedzie dokupiona w najblizszym mozliwym czasie
z tego co pamiętam to resztą rzeczy miały być firany, które juz nie wiem kto miał kupić bo z powodu braku czasu ten zakup był przekazywany kilku osobom oraz kredki,bloki, farby itp rzeczy które miało zakupić GWO.
mefkm napisał/a:
konto mogloby byc czynne caly rok, .......łatwiej jest wplacic cos co miesiac niz odrazu jakas duza sume
masz racje i w zasadzie chyba jest czynne cały czas, bo to konto zostało specjalnie założona na forumowe wpłaty, jednak nikt nie wpłaca przez cały rok na pomoc charytatywną.
Szamanka napisał/a:
Akcja jest przeprowadzona raz w roku a wypada to pod koniec...za kazdym razem probujemy znalez kogos nowego.
właśnie tak
Szamanka napisał/a:
Mysle, ze we wrzesniu, kiedy wiekszosc powroci z wakacji i urlopow, mozna bedzie spokojnie usiac i pomyslec.
Chyba, ze ktos juz ma jakis pomysl?

pomysły w sumie mozna zbierac już teraz ale decyzja zapadnie we wrzesniu
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 14:08     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kisia, akcja nowa miala zaczac sie od konca starej... mialy zaczac sie przygotowania do nowej aby poszerzyc jej zakres, widac z Toba o tym Frucek nie rozmawial ale ja taka rozmowe mam.

kisia napisał/a:
z tego co pamiętam to resztą rzeczy miały być firany, które juz nie wiem kto miał kupić bo z powodu braku czasu ten zakup był przekazywany kilku osobom

z moich "uslug" podziekowaliscie... a firany mialy byc kupione z pieniedzy jakie zostaly zebrane z turnieju.
Profil
PW Email
Frycek 
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 17:31     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Aither napisał/a:
ale jak zwykle Frycek to zbagatelizowal... calkiem niedawno mu to "przypomnialam" ale w odpowiedzi dostalam "nie mam na to teraz czasu"... problem nie tkwi w tym na kogo...

28 czerwca otrzymalem od Aither pm cytat"Dostalam kilka meili od ludzi zwiazanych z tegoroczna akcja dla dzieci... pytali sie mnie czy juz wiemy komu bedziecie zbierac, czy powstanie strona o tym i czy bedzie cos podobnego jak w zeszlym roku"......

a tak moim zdaniem - mozna o tym juz pomyslec a nie na osatnia chwile jak rok temu

w odpowiedzi : cytat "Mysle ze mozna pomyslec nad jakas akcja i zaczac ja jakos robic...badz tez odczekac i sprobowac zorganizowac cos fajnego..szczerze powiem ze nie mam glowy nawet teraz do tego.... "

a to dlatego ze jak kazdy mam prace w ktorej czasem jest zapie....pozatym mam sprawy prywatne a jak juz napisalem "Mysle ze mozna pomyslec nad jakas akcja i zaczac ja jakos robic."

nigdzie nie napisalem ""nie mam na to teraz czasu" jak pisze bogusia

Akcje na DSM zakonczylismy w lutym wiec nie moglo byc od stycznia.....

kisia napisał/a:
z tego co pamiętam to resztą rzeczy miały być firany, które juz nie wiem kto miał kupić bo z powodu braku czasu ten zakup był przekazywany kilku osobom oraz kredki,bloki, farby itp rzeczy które miało zakupić GWO.



Aither napisał/a:
z moich "uslug" podziekowaliscie... a firany mialy byc kupione z pieniedzy jakie zostaly zebrane z turnieju.


Poniewaz aither nie miala wtedy duzo czasu dogadalismy sie ze ja zakupie Firanki i tak sie stalo....zostaly zakupione i przekazane



Uwazam ze nie ma tu znaczenia kto co pisal bo kazdy bedzie sobie skakal do oczu i cos wyciagal.

Pytanie kolegi bylo dlaczego nie moze nic niapisac....juz mozna , poprostu male niedopatrzenie z mojej strony podczas przenoszenia bazy na inny serwer

Jesli chodzi o kolejna zbiorke na DSM ,osobiscie i to jest tylko moje zdanie wole cos innego
po akcji na DSM okazalo sie ze nie tylko my pomagalismy ,lecz jeszcze kilka innych firm.



ps. poniewaz co dopiero wrocilem z urlopu odpisalem szybko jak juz sie zaklimatyzuje :P to poczytam forum

a tym czasem Proponuje chcemy cos organizowac

Tak wiec jesli macie jakis pomysl to prosze zalożyc nowy topic w dziale ForumGliwice charytatywnie
Ostatnio zmieniony przez Frycek Pią Lip 13, 2007 18:18, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 19:09     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
z moich "uslug" podziekowaliscie
ciekawe w którym momencie, bo z tego co mówiłaś to GWO zakupiło rzeczy na które sie zadeklarowało, trzeba było tylko to dostarczyć i zawsze problem był z czasem, ale najlepiej wytknąc go komuś :)
Aither napisał/a:
akcja nowa miala zaczac sie od konca starej... mialy zaczac sie przygotowania do nowej aby poszerzyc jej zakres
szkoda tylko że nigdzie na forum nie było wzmianki na ten temat :/
Profil
PW Email
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 23:50     

:rotfl: Dorośli, a zachowują się jak dzieci. Jak będziecie sobie wyciągać kto co zrobił a czego nie zrobił, to jak wy chcecie razem organizować akcje ? :)

Swoją drogą myślę że DSM to byłby dobry pomysł. Na pewno jednorazowa pomoc im nie wystarczy, nawet z kilku stron ;]

kisia 
Wysłany: Sob Lip 14, 2007 01:33     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Krzysio napisał/a:
Jak będziecie sobie wyciągać kto co zrobił
nie miałam zamiaru nic wyciągac, ale zanim zacznie się coś komuś zarzucać, wypadałoby popatrzeć na siebie :)
Krzysio napisał/a:
DSM to byłby dobry pomysł
tylko że my chcieliśmy sie skupic na pomocy dzieciom, a jak sie okazało w DSM dzieci jest malutko.
Frycek napisał/a:
po akcji na DSM okazalo sie ze nie tylko my pomagalismy
wydaje mi się ze teraz każda taka instytucja jest wspomagana przez różne firmy
Profil
PW Email
Frycek 
Wysłany: Sob Lip 14, 2007 10:00     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Nowy temat juz sie pojawil tak wiec zamykam temat
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008