Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 16:43
Studio tańca ISKRA
Autor Wiadomość
trunks 
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 22:28     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Drago, wydajesz sie być spoko koleś :ok: .
Nom takie czasy, odkąd pojawił sie taniec z gwiazdami wszyskie sie tym interesują, ale wg mnie to dobrze, bo ruch jeszcze nikomu nie zaszkodził ;). A szkoły mają z tego zapewne fajny zysk :)
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 22:53     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
trunks napisał/a:
Drago, wydajesz sie być spoko koleś
może i spoko, ale chyba jakby nie koleś tylko kolesiówna jak już ;) ale oczywiście mogę się mylić ;)
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 23:47     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Dorotka napisał/a:
nie koleś tylko kolesiówna jak już ;) ale oczywiście mogę się mylić ;)

nie mylisz sie Dorotko przy Drago jest
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 23:55     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
no tak :) ostatecznie facet by się nie napinał, że
Drago napisał/a:
wszystkie dziewczyny z mojej klasy ciagle na przerwach machają tyłkiem a ja co mam zrobić?
tlko oglądał ;) :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Drago 
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 12:41     



Imię: Olga xD
Dołączyła: 20 Mar 2007
Skąd: Z szafy lesiaka
Ja jestem dziewczyną xD tylko, że mam tki Nick bo na mnie na podwórku mówią Drago bo ciągle smoki rysuje.
Dzięki, że tak uwazas xD
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 13:35     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Ekhm... mały offtopik nam się tu robi :P :offtopic:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 15:43     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Drago, przepraszam, pisałem szybko i nie zwróciłem uwagi. Potem w innym temacie dopiero zauważyłem, ze jestes dziewczyną, ale juz nie moglem edytować tego posta, bo mineły 2 minuty....
Profil
PW Email Cytuj
tom777 
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 18:08     


Dołączył: 21 Mar 2007
Skąd: gliwice
wracając do studia Iskra to dziwi mnie fakt ze nigdzie nie ma wzmianek o instruktorach którzy tam ucza, niestety znam tylko p.Daniela Neskę, nasza ukochaną p.Monike Brdak i Ole Wysocką, wszyscy super...
a jakie wy macie opinie o instruktorach?
Profil
PW Cytuj
Olaa 
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 18:57     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
tom777 napisał/a:
tylko p.Daniela Neskę


chyba Damian Neska :P
Profil
PW Cytuj
Adamo 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 08:21     



Dołączył: 31 Paź 2005
Skąd: Gliwice
buu wkurza mnie jak alhambra nadaje na iskre. a pewnie jest i tak ze jest odwrotnie-chociaz nie słyszałem. ale takie prawo rynku mozesz zmienic. ja chodze do iskry bo tak wybrałem, była w mojej grupe para ktorej nie bardzo wychodziło na tle innych wiec wysmarowali instruktorow ze sa do bani ze jaja sobie robią podczas zajec itd i odeszli, moim zdaniem własnie o to chodzi aby tańczyć dla zabawy jednoczesnie uczac sie a nie aby zostać w wieku 25 lat poczatkujacym a 26 mistrzem europu w tancu towarzyskim.

co do zysku szkół = pracuja ciezko wiele lat to maja jak ikazdy kto ma własny biznes. niech zarabiaja po 5 tys miesiecznie. moj trener tanczy juz 11 lat. wiec 11 lat wydawani kasy na kurs itd tyle czasu na treningi zamiast zabawy w piaskownicy, teraz sie z nami uzera-rozczeniowymi klientami ktorym wiecznie cos nie pasuje a on zawsze sie usmiechnie i mowi ok potorzmy jeszcze raz :ok: takze z mojej strony zarówno dla niego - Damian :hura: jak i Madzi :hura: czarnej instruktorki wielkie ukłony :taniec:
Profil
PW Email Cytuj
Alhambra 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 09:49     



Dołączyła: 27 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Adamo napisał/a:
buu wkurza mnie jak alhambra nadaje na iskre.
sorrki, tak nie wolno!!! Alhambra to ja! nigdy nie odezwałam się w sprawie innej szkoły tańca -ani pozytywnie, ani negatywnie - to poprostu nie wypada, byłoby poniżej godności. Jestesmy konkurencją, tak jak jest to w gospodarce wolnorynkowej, ale to konkurencja konstruktywna, dzieki temu podnoszony jest poziom zajęć, wystrój wnętrz, obsługa, obniżane są ceny zajęć - Wy na tym zyskujecie! Tak jak Ty ładnie piszesz o swojej szkole, tak czasami nasi uczniowi piszą sympatycznie o swoich ulubionych instruktorach, czy o tym że u nas im lepiej, ale to często emocje chwili (moja piaskownica ładniejsza :oczami: ) Więc nie wymyślaj nowych probemów, ok? ;)
Zyczę duzo radości z tańca
Profil
PW Email www Cytuj
Amal 
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 16:28     



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Adamo zacytuj prosze "nadawanie Alhambry na Iskrę" bo zostaniesz uznany za gołosłownego (choć chyba już jestes ;D )

sorry za ot ale nie mogłam sie powstrzymac;]
Profil
PW Email Cytuj
Adamo 
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 10:37     



Dołączył: 31 Paź 2005
Skąd: Gliwice
Zafira napisał/a:
to moze sie wstrzymaj jeszcze z decyzja, z Iskry ludzie ostatnio uciekaja do nas, to jest do Alhambry. zarowno instruktorzy jak i uczniowie.


prosze :zalamany: chieliście to macie

Mi nie chodziło Alhambra o to ze jest krytyka bo to rzecz wiadoma, nie wszystko zawsze będzie ok i nie kazdemu można dogodzić, tylko o formę tego przekazu. Moim minusem do was jedynie to ze mnie nie chcieliście przyjąć na zajęcia gdyż grupa była pełna a ja chciałem zacząć "już" i dlatego polazłem do Iskry i jestem zadowolony najbardziej z tego ze teraz mam juz do nich blisko bo wczesniej do was miałem bliżej :bal: :bal: :bal:
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 11:36     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
Adamo napisał/a:
Zafira napisał/a:
to moze sie wstrzymaj jeszcze z decyzja, z Iskry ludzie ostatnio uciekaja do nas, to jest do Alhambry. zarowno instruktorzy jak i uczniowie.


prosze chieliście to macie

to jest tylko moje osobiste zdanie - ja nie jestem Akademią Tańca Alhambra, zreszta widac nie tylko moje - przejrzyj sobie poczatkowe posty tego wątku.

Adamo napisał/a:
Mi nie chodziło o to ze jest krytyka bo to rzecz wiadoma

no to dlaczego sie czepiasz? sam sobie przeczysz w tym momencie :zdziwko:

temat stary, kazdy sie wypowiedzial wiec po co wracac do tego i jakas afere robic? :zdziwko: jesli w grupie nie ma miejsc to nic dziwnego, ze nie przyjmuje sie nowych. chcialbys tanczyc w ścisku i tłoku?
Profil
PW Email www Cytuj
pcstore 
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 21:35     



Imię: pcstore
Dołączył: 24 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Ja sie w klotnie wkrecac nie zamierzam,
chodze sobie na kurs tanca, raczej z obowiazku niz szczerych checi, choc czasami mi sie naprawde podoba. Spotkalismy juz na naszej tanecznej drodze kilku trenerow : Sebastiana, Kasie, obecnie przystojniaczek Damian, bywała tez Ola czy raz moze ladniutka Magda. Wszyscy sa przemili i bardzo sympatyczni. Zero stresu. Nawet przeszklone ściany tak naprawde nie przeszkadzaja. Mały mankament do bezproblemowego moim zdaniem naprawienia, to kulejace i w poprzednim miejscu na rynku kwestie sanitarne. Ja tam moge lać pod drzewo, ale tańczą też kobiety, a ubikacje mimo ze swiezo wykafelkowane najczesciej sa brudne, papieru toal. brak czy nawet teraz nie bylo deski na muszli. Zamki zazwyczaj powyrywane. Dziwne ze nie ma podziału na meski i damski, ale tego juz nie zmienimy. Szatnia tez bez podziału na płeć - nowatorskie rozwiazanie, no ale z tego co slyszalem ludzie tańca zbednych kompleksów nie maja ;) Cenne rzeczy nie gina gdy sie je bierze ze soba na sale, to chyba norma na wszelkich tego typu zajeciach. A no i do zobaczenia w 25 edycji tanca z gwiazdami !
Ostatnio zmieniony przez pcstore Pią Kwi 27, 2007 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
DJ Martinez 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 01:40     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Co do Iskry to Ja akurat poznałem ja trosze z innej strony a to podczas jednej z imprez która prowadziłem na której prezentowała swoje umiejetnosci w tym Michał Szuba z partnerka tez, Ogólnie sa ok. alhambry nie znam zapewne tez ma swoje zalety, wiem za to jedno ze wiadome jest iz kazdy instruktor musi swoje wniesc i wiele sie nauczyc by muc innych uczyc ze tak to ujme, nie tylko w tancu ale i w innych dziedzinach tak samo, moje odczucie pozatym jest takie ze kursy sa i tak jak na polskie warunki za drogie i na kieszen studenta pomimo niebywałych promocji czasamo stosowanych zadko dostepne, co do atrakcyjnosci i daru uczenia wykładowców bywa róznie, Ja swego czasu byłem na kilku kursach teraz juz nie mam na to czasu z powodu zbyt zapchanego grafika

Jednak komentujac ten szał na taniec zwiazany z tancem z gwiazdami to dla Mnie to jest i dobre i złe, dobre bo to pozytywne ze ludzie chca sie uczyc, a złe bo to jest tylko chwilowe zachłysniecie publiki popadajace w chorobe, bo sorki ale ilez mozna ogladac ten program jedno i to samo i jarac sie kto odpadnie i patrzec na Prowadzcego Hubercika który kazdego zachwala bo tak ma napisane w scenariuszu. ehhhhh, typowa papka z kaszką, na której własnie szkoły taneczne bija teraz forse w sumie nie dziwne ale... dla Mnie to mało pozytywne. Ja jednak czekam jak np zrobia taniec z gwiazdami gdzie np Break danca bedzie tanczył Olbrychski a hip hopa bedzie tanczyc górniak ze szpagatem pieciokrotnym, aha i wojciech Man niech sambe zatanczy albo nie bo to mało ładne juz lepiej Sambe pokarze Gosia Andrzejewicz bo na Eska Music Awards nie powiem ale wygladała naprawde :D :D :D
Profil
PW Email www Cytuj
tancerz 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 10:23     


Dołączyła: 20 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Taniec z gwiazdami robi się juz nudny.Masz w tyn rację.Jednak program pokazał ludziom jak można razem z dziewczyną sympatycznie raz w tygodniu spędzić godzinkę lub półtora,ucząc się przy tym czegoś nowego.We Włoszech w ramach w-f w szkołach średnich uczniowie mogą uczęszczać na taniec towarzyski.Zobacz ile młodych ludzi w Polsce w średniej szkole chodzi na w-f.Taniec w parach to jedna z niewielu dyscyplin gdzie dwoje młodych ludzi może współpracując nawzajem poruszać swoje ciała.
Profil
PW Cytuj
DJ Martinez 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 22:49     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Ja do tańcu jako ruchu i wogóle nic nie mam bo dziwne ze jako DJ cos bym miał przeciw niemui z tym wfem jako nauka tanca to rewelacyjny pomysł ja tylko pisałem to apropos tego programu jako jego samego, ludzie patrzyli sie spoko wielu chwyciło bakcyla pięknie ale wiekszosc teraz juz niepatrzy na taniec tylko na to kto jest lub kiedy sie potkanie itd a mania zaczyna przypominac popularnosc w11
Profil
PW Email www Cytuj
Adamo 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 12:14     



Dołączył: 31 Paź 2005
Skąd: Gliwice
a ja chodze bo juz dawno chciałem chodzi i jakoś nie było z kim ale sie znalazł ;) a tanca z gwiazdami widzialem z 3 odcinki i to dopiero teraz jak juz zaczolem sie troche interesowac tancem, bo wczesniej wydawalo mi sie to przesłodzonym programem o niczym i nadal mam to samo zdanie, mysle tez ze nie wazne sa metody i sposoby na to aby ludzi rozruszac a ten program do tego nakłonił setki osob,.
Pozdrawiam mojego istr. Damiana i nasza wczesniejsza miła Madzię :super:
Profil
PW Email Cytuj
Adamo 
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 08:06     



Dołączył: 31 Paź 2005
Skąd: Gliwice
Hmm az sie dziwie ze tu nie ma żadnej informacji o turnieju ktory odbywa sie jutro na hali OSiRu dla wszystkich par tańczacych w klubie Iskra na kazdym poziomie. Ciekawe czy ktos z was bierze w tym udział bo wydaje mi sie ze to fajna impreza. Mysle ze fajnym pomysłem była by impreza integracyjna dla wszystkich szkół tańca gdzie byłby turniej taki własnie dla gliwickich szkół tańca, wtedy w mediach reklamowały by sie wszystkie i była by to tez ich reklama a przy tym reklama naszego miasta. I Gliwicki Turniej Tańca Towarzyskiego hmm i zabrakło mi ostatniego wyrazu że nie zawodowców tylko osób lubiących taniec popropstu. :hyhy: to taki moj pomysł moze ktos podłapie ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008