Poprzedni temat «» Następny temat
Fota w serwisie randkowym
Autor Wiadomość
frohike 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 16:19     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
niektórzy traktują to forum jako serwis randkowy :P
Profil
PW Email Cytuj
Grand 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 16:26     



Dołączył: 03 Mar 2007
Skąd: Marseille
frohike, jakies konkrety ? :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 16:30     

frohike napisał/a:
niektórzy traktują to forum jako serwis randkowy


masz racje Krzysiu,w szczególności Ci ,ktorzy dzieki temu Forum znaleźli sobie połówki na przyszłość i sa z nimi bardzo szczęśliwi...mam racje czy też nie,a moze mam zapytać madi?? ;) ;)
Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 18:25     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
sdze ze Frohike nie zapisywal sie tutaj specjalnie zeby kogos poderwac :) zreszta ja tez nie a ze wyszlo jak wyszlo ze sie kogos tu znalazlo to inna bajka... :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 20:42     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
no wlasnie Aither, frohike, poznaliscie swoje plowki dzieki internetowi, wiec nie róbcie wyrzutów, tylko dlatego, ze ktos korzysta z innej strony niz to forum ;)

Aither napisał/a:
sdze ze Frohike nie zapisywal sie tutaj specjalnie zeby kogos poderwac zreszta ja tez nie

to nie ma nic do rzeczy - wazny jest efekt ;)
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 20:42     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Ooooo fajny temat....
no nic to ja się pochwale. Jakiś czas temu zarejestrowałem się na h t t p;//w w w ilove, p l/
Plus jest taki że moja lista kontaktów wzrosła do imponującej stówki :]
minus że gdybym nie opisał kontaktu np. AITHER FORUM GL to bym się w tym pogubił...

Sorki za Offa ale mam taki dziś humorek :rotfl: że albo spamie albo offuje :P

A tak w ogóle to tego typu portale są potrzebne... mimo wszystko
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 21:49     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Grand napisał/a:
ale frajer jesteś



:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 22:13     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Grand napisał/a:
frajer jesteś przepuszczając taką okazję.
Kobieta zaprasza Cię do łózka, a Ty uciekasz

...a moze po prostu FlashMan nie jest taki łatwy i sie szanuje ? ;) Nie no u mnie Mateusz ma za to plusa :)

Hehe a tu przypomina mi sie fajny text z piosenki:

Late at night she knocks on my door
Drunk again and looking to score
Now I know I should say no
But that's kind of hard when she's ready to go
I may be dumb
But I'm not a dweeb
I'm just a sucker with no self esteem

:)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 06:47     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
trunks, wiele ma do rzeczy... bo nie liczy sie efekt konocowy w tym przypadku tylko zamiar z jakim sie rejestrujesz na portalu. Poza tym tak dla wyjasnienia... ja Ziutka poznalam na grillu u Dany a nie na forum a frohike Madi na spotkaniu w secesji... wiec tak do konca nie bylo ze tutaj na forum :)

MacSen napisał/a:
minus że gdybym nie opisał kontaktu np. AITHER FORUM GL to bym się w tym pogubił...

a to ciekawy sposob ile masz tych Aitherow na liscie ? :) a tak powaznie nie wiedzialam ze jest taka strona jak ilove :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 07:21     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Aither napisał/a:
trunks, wiele ma do rzeczy... bo nie liczy sie efekt konocowy w tym przypadku tylko zamiar z jakim sie rejestrujesz na portalu

dla mnie zawsze wazny jest efekt, tak samo jak w meczu wazny jest wynik, bo tylko to przechodzi do historii :oczami: Zresztą to kwestia indywidualnego podejscia, nie ma co sie spierac...
A z jakim zamiarem sie rejestrowałaś na tej stronce jesli mozna spytac ? ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 07:43     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
na forum? nie dlatego zeby poderwac kogos... tylko zeby sie bawic, pogadac na rozne tematy i dowiedziec sie jakie podejscie do roznych spraw maja inni ludzie. Poza tym... zarejestrowalam sie tutaj za namowa Frycka i sadze ze to jedna z najwazniejszych i najelpszych decyzji jakie podjelam. Moim zamiarem nie bylo podrywanie i znalezienie sobie chopa ale poznanie innych ludzi - ja swoj cel osiagnelam :) znalazlam przyjaciol i wrogow :) ale przyznac trzeba ze bez tych drugich nie byloby tak wesolo. A chop... to dzieki Danie i frohike jestesmy razem a nie dzieki forum.
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 07:59     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Aither napisał/a:
zarejestrowalam sie tutaj za namowa Frycka i sadze ze to jedna z najwazniejszych i najelpszych decyzji jakie podjelam.

:zawstydzony:

sadze ze internet jest poporstu takim pomostem.
Denerwujace jest to ze robi sie taka selecje czego sie szuka i czy ktos komu sie podoba - to jak wybieranie towaru w sklepie...
Dzieki netowi mozna kogos poznac powierzchownie a pozniej przeciez i tak nastepuje spotkanie w realu....
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 08:10     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Frycek napisał/a:
Dzieki netowi mozna kogos poznac powierzchownie a pozniej przeciez i tak nastepuje spotkanie w realu....

no i tutaj sie zgodze... niejednokrotnie przeciez mozna sie pomylic co do czlowieka na serwisach "real" potem to wszystko weryfikuje :) a powod z jakim sie znalazl na forum to indywidualna sprawa :)
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 08:21     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Cytat:
sadze ze internet jest poporstu takim pomostem.


Droga przez ten pomost wydaje się neraz bardzo łatwa i prosta dlatego coraz częsciej ludzie uciekają całkowicie w tą wirtualną rzeczywistość. Jednak ani internet ani najlepszy program komputerowy nie zastąpi nam rzeczywistości.
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 10:22     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
ziutek997 napisał/a:
jednak ani internet ani najlepszy program komputerowy nie zastąpi nam rzeczywistości.

Racja, nic nie zastąpi zapachu, dotyku, spojrzeń i rozmowy w 4 oczy :)

Frycek napisał/a:
sadze ze internet jest poporstu takim pomostem.

No albo po prostu kolejnym miejscem poznania kogoś...

Tak naprawde chyba nie ma różnicy czy poznasz kogoś w knajpie, na dyskotece, czacie czy forum... i tak w rzeczywistości wyjdzie czy sie ktoś komuś spodoba czy nie. Po prostu pierwsze "spotkanie" będzie w virtualu.

Troszke mnie dziwi jak ktoś wcześniej pisał, że ktoś zna kogoś rok w internecie i robi poważne plany na związek nie znając się "normalnie"... :zdziwko:

Ja mam dość zdystansowany stosunek do świata wirtualnego ale niektórzy podchodzą do tego bardzo poważnie.

A poza tym portale typu "randkowe" są też sposobem na poznanie znajomych - niekoniecznie miłości. Można poznać osoby o wspólnych zainteresowaniach, np. nurkowanie, jazda konna itp itd.... Ktoś pisze np. na takim portalu że szuka przyjaźni i że ma chłopaka/dziewczyne a i tak się ludzie dziwią: "masz chłopaka to po co tu jesteś?"
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 11:08     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Aither napisał/a:
na forum? nie dlatego zeby poderwac kogos... tylko zeby sie bawic, pogadac na rozne tematy i dowiedziec sie jakie podejscie do roznych spraw maja inni ludzie

Aither napisał/a:
Moim zamiarem nie bylo podrywanie i znalezienie sobie chopa ale poznanie innych ludzi

No widzisz, kazdy ma swoje powody, a w rzeczywistosci i tak wychodzi troche inaczej niz sie myślało. Te wszystkie rzeczy o których mówiłaś też bys mogła równie dobrze (a w rzeczy samej pewnie nie tak dobrze :)) zrealizować w realu. Kwestią kluczową jest poznanie kogoś w realu, a nie koncentrowanie sie tylko na znajomosci wurtualnej i tyle. Tu widze, ze sie zgadzamy, iż jest to tylko "pomost" lub "początek drogi" :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 11:26     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
trunks napisał/a:
Kwestią kluczową jest poznanie kogoś w realu, a nie koncentrowanie sie tylko na znajomosci wurtualnej i tyle.


Oczywiście zę tak niemniej jednak przecież można mieć też znajomych ktrzórzy są i będą tylko wirtualni. Na forum tak naprawdę nie rejestruje się aby poznać ludzi tylko aby porozmawiać i tak naprawdę najczęściej w rzeczywistości nie do końca mnie interesuje kim oni są prywatnie - taka jest idea forum internetowych :) Czasem dobrze jest mieć też takiego "wirtualnego" przyjaciela/znajomego przecież nawet zanim nastała era internetu ludzie korespondowali listownie ze swoimi przyjaciłmi których nigdy na oczy nie widzieli. Jak już wcześniej powiedziałem: wszytko jest dla ludzi - tylko trzeba umieć z tego kożystać i mieć do tego zdrowe podejście.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 11:35     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ziutek997 napisał/a:
niemniej jednak przecież można mieć też znajomych ktrzórzy są i będą tylko wirtualni.

jak najbardziej :), mnie chodziło tylko, zeby nie koncentrowac sie wyłącznie na znajomosci wirtualnej...
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 13:08     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Nawet jesli ta znajomosc zacznie sie wirtualnie i jakos tam zaczyna sie " krecic", to predzej czy pozniej przychodzi chec poznanie takiej osoby.....rzadko sie zdaza by zostala tylko wirtualna.
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 13:44     

Szamanka napisał/a:
rzadko sie zdaza by zostala tylko wirtualna.

no własnie,predzej czy pózniej od którejs ze stron wyjdzie propozycja spotkania :zawstydzony: i wtedy nigdy nie wiadomo co to będzie :)
Myśle ze internet i co za tym idzie serwisy randkowe to doskonały sposob poznania kogoś dla osob niesmiałych a pierwsze spotkanie w realu to próba przełamania tej nieśmiałości.
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008