Poprzedni temat «» Następny temat
Fota w serwisie randkowym
Autor Wiadomość
Jacek_s 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 22:44     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
hi ... piszac ten temat raczej spodziewalem sie ciszy lub smiechu a tu niespodzianka on nadal jest kontynuowany :).
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 08:25     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
trunks napisał/a:
qmpel poznał tam przyszłą żone

no ale nie zapisal sie tam z zamiarem i napisem "szukam zony"? a wiele mozna takich profili spotkac... tak samo wiele jak tych "sex bez zobowiazania" :P

Jacek_s bo na tym forum tematy nie "umieraja" :)
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 09:12     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
:) nawet znalezienie żony... znam przypadek ze chlopak poznal dziewczyne przez internet, najpierw tylko pisali.. teraz sa niby para... znaja sie juz 7 lat.. z racji odleglosci rzadko sie widuja.. moze i dobrze:) bo jakby ona znala go na codzien :/ najczesciej spedzaja z soba wakacje jezdzac do pracy za granice :rotfl:
piekna perspektywa na przyszlosc :rotfl:
Aither napisał/a:
tak samo wiele jak tych "sex bez zobowiazania"

ciagle to podkreslasz.. przeszkadza ci to??
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 09:29     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Co do randek internetowych... - przyznam, że spotkałem się kiedyś z kilkoma poznanymi tam dziewczynami... Jednak (tak jak pisano w postach wyżej), różniły się owe osobistości znacznie od tego co miały w opisie. Dwa przypadki, które zapamiętałem najlepiej:

1. Umówiłem się z poznaną dziewczyną, poszliśmy do kawiarni, po godzinie rozmowy ona powiedziała, "moi rodzice wyjechali, może poszlibyśmy do mnie do domu?". Kto po godzinie znajomości z kimś obcym zaprasza tego kogoś do domu? Później zaczęła wysuwać pewne propozycje... Nastawiłem budzik w komórce, gdy budzik zadzwonił, udawałem, że ktoś dzwoni. Powiedziałem, że to mama dzwoni z prośbą, aby jej w czymś pomógł... :-)

To był pierwszy i ostatni raz z tą panią :)

2. Myślałem, że to spotkanie będzie czymś miłym. Było miło, aż do czasu. Przyznam, że ta dziewczyna w porównaniu z tą pierwszą była bardzo porządna i ułożona... Okazało się, że jest to kobieta, która zaczęła mówić jako "MY", czyli kobiety oraz jako "WY", czyli jako mężczyźni. Zaczęła wytykać wszystkie błędy jakie to faceci popełniają, jacy to faceci nie są...

Eeeeh, jak w pierwszym przypadku trafiłem na napaloną, tak w drugim spotkałem się z prawdziwym przypadkiem skrajnego feminizmu.

Tak czy owak... - łączcie się!

---

P.S. - posiadam swój profil w pewnym serwisie i spotkania odbywają sie jedynie wirtualnie. To mnie wystarcza. Zdecydowanie. Pozdrawiam!
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 09:41     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Alinka napisał/a:
ciagle to podkreslasz.. przeszkadza ci to??

jakie ciegle? pierwszy raz o tym napisalam bo jest to tak samo dla mnie absurdalne jak szukanie stricto zony na takich randkach.... osobiscie uwazam, ze wiekszosc ludzi zbyt powaznie traktuje te serwisy radnkowe.

FlashMan, oj ciezkie zycie z feministka :D ale przyznaj rozmowa bardzo ciekawa co nie ? :)
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 09:58     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
FlashMan napisał/a:
P.S. - posiadam swój profil w pewnym serwisie i spotkania odbywają sie jedynie wirtualnie. To mnie wystarcza. Zdecydowanie. Pozdrawiam!

hmm a co to za taki portal?? epuls??
kiedys byl taki obrazkowy czat:) sie chodzilo takim ludkiem po lace.. i sie z innymi pisalo w takich chmurkach :D
Aither napisał/a:
jakie ciegle? pierwszy raz o tym napisalam

no fakt, pierwsza aluzja byla do sex randek a druga do sexu bez zobowiazan:)
ale przyuwaz ze co drugi facet w tersci czego szukasz ma zaznaczone sex..
tez mi sie tak wydaje, ze przywiazuja za duza uwage do opisow... a laski nie lepsze.. jak w opisie partnera robia dluga liste.. osob ktore maja do nich nie pisac:)
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:43     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Hmm, hmmm, ja przez pewien portal poznałam wielu fantastycznych ludzi :) Znajomi, znajomych i teraz całkiem zgrana paczka z tego jest :)CO do randek.. no no no :) Byłam podajże na dwóch, z czego jedna była totalnym niewypałem. Chłopak w rozmowie <GG> okazał się nie wiem jakim romantykiem, a na spotkaniu to poprawnie znań nie umial zlożyc... Porażka.. Do tego w realu dziwinie zmieniły się jego poglądy :niepewny: Ciekawe, jak człowiek szybko może je zmieniać. :)

co do drugiej osóbki, to do teraz mam z nią kontakt. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i chyba już na początku ja dałam do zrozumienia, że to tylko znajomy :)

Fakt ! Niektóre takie spotkania (nie randki) są naprawdę ciekawe, ale nie powiem, że nie można się przejechać na ludziach, bo udają w romowie virtualnej kogoś zupełnie innego niż są na codzień.. To jest dla mnie chore :/
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 12:52     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Z portalami randkowymi i w ogóle wirtualnym światem tak to jest, że niektórym łatwiej udawać kogoś innego. Każdy z nas czasem przybiera maski. O wiele łatwiej to zrobić w "virtualu" bo spotkanie w rzeczywistości tak jak np. u Aither to zazwyczaj weryfikuje. Więc nie wiem co lepsze: spotkać kogoś kto udawał w internecie kogoś innego ale w życiu mu sie to nie udało, czy spotkać kogoś w rzeczywistości, kto się świetnie maskuje.
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 14:28     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
A i tak w większości ludzie zwracają uwagę najpierw na wygląd, a dopiero potem na opis, nie jest tak ? :-)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 14:31     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Mariusz, tak wlasnie jest, nic w tym dziwnego, to sie jako pierwsze rzuca w oczy
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 20:38     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Alinko..., jest to serwis należący do portalu Gazeta, p l - h t t p;//cafe.gazeta, p l/

Może serwis jest mniejszy od tych najbardziej popularnych, ale wiem, że nie napotkam się w tak wielkiej ilości na 'słodkie lolitki', jak to jest na innych serwisach... :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 21:21     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ilove jest spoko
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 12:17     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Nie mam nic przeciwko takim portalom - wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba umieć z tego korzystać!

Nic dziwnego że e-randki cieszą się coraz większą popularnością -coraz częściej ludzie zamykają się w swoich domach i jedyną formą kontaktu z innymi jest właśnie internet. To taka cywilizacyjna choroba nowoczesnego człowieka.

Było tutaj poruszone że można poznać swojego partnera/partnerkę przez internet i często bywają to nawet bardzo poważne związki. Niektórzy twierdzą że można się zakochać przez internet - sądzę ze i to w pewnym sensie też jest możliwe. Jednak należy tutaj pamiętać że niemożliwe jest w ten sposób głębsze poznanie się, stwierdzenie że to właśnie ten/ta której szukam. Niemożliwe jest też oświadczenie się przez e-mail czy giegie ;) (do tych którzy twierdzą że małżonkowie znajdują się w internecie). Randki internetowe to ciekawy sposób na spotkanie nowych znajomych ale aby znaleźć partnera potrzeba czegoś więcej niż wirtualna znajomość.

Ja również pierwszy kontakt z moją Aither miałem przez internet (poznałem na tym forum) jednak to był zaledwie początek długiej historii :)
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 12:28     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
dodajac internet stwarza mozliwosci poznania osob, ale ocenic dostatecznie sie jej nie da.
Znam dwojke osob, ktora od roku utrzymuje ciagle kontakty przez internet, jeszcze sie nie widzieli, ale pokladaja duza nadzieje w tym zwiazku.
Tylko, ze przez internet nie da sie ocenic czy np zapach drugiej osoby bedzie odpowiadal. Charakter to jedno, ale biologia to drugie.
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 20:36     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Osobiście podziwiam osoby, ktore zakladaja takie profile za odwage. Ja wiem ze na pewno bym sie na takie cos nie zdobyla.
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 08:40     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
veronica napisał/a:
Osobiście podziwiam osoby, ktore zakladaja takie profile za odwage.

a dlaczego to mialoby wymagac jakiejs odwagi :zdziwko: ???

veronica napisał/a:
na pewno bym sie na takie cos nie zdobyla.

ale dlaczego???
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 09:01     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
nie ma czego sie bać, no chyba może tego, ze znajomi moga sie nabijać jak zobaczą hehe. A jeśli chodzi o zboczencow czy psycholi, to takich mozna wszedzie spotkac...
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 09:12     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Trunks, ale przyznaj, że takich łatwo wyłapać? :)

Ja przynajmniej potrafię zauważyć, że kontakt z daną osobą zrywam gdy ta będzie pisała stylem "JA BaLcO LoFFFam mojiH ZiomKuFFF"

To są największe insekty na takich serwisach :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 09:16     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Cytat:
Trunks, ale przyznaj, że takich łatwo wyłapać?

no wiesz...czasem niektórzy udają kogoś innego niż są....da sie to oczywisciwe wyłapać, ale dopiero przy blizszym poznaniu

FlashMan napisał/a:
"JA BaLcO LoFFFam mojiH ZiomKuFFF"

hehe no jak takie cos widze to po prostu ignoruje i tyle
Profil
PW Email Cytuj
Grand 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 15:35     



Dołączył: 03 Mar 2007
Skąd: Marseille
khaman napisał/a:
Z portalami randkowymi i w ogóle wirtualnym światem tak to jest, że niektórym łatwiej udawać kogoś innego. Każdy z nas czasem przybiera maski.

Takie forum, zdaje się jest najlepszym przykładem.

FlashMan napisał/a:
To był pierwszy i ostatni raz z tą panią :)

Może to zabrzmi chamsko, ale frajer jesteś przepuszczając taką okazję.
Kobieta zaprasza Cię do łózka, a Ty uciekasz :rotfl: To tak jakbyś wygrał w totka i wyrzucił kupon do kosza ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008