Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Wto Sie 24, 2010 00:02
taniec towarzyski
Autor Wiadomość
jastrzab
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 20:32   taniec towarzyski  

hejka:)
prosze mi powiedziec jak mam sie nauczyc tanca towarzyskiego bez chetnego do tanca partnera??:P
Ostatnio zmieniony przez kisia Sro Kwi 18, 2007 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 22:04     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
A to musi być już ? :P
Bo ja z kolei w sierpniu jadę na fajne wesele i nie umiem tańczyć ... także będę musiał pomyśleć o zapisaniu się na jakieś fajne tańce :)
Ktoś mi powie ile czasu potrzeba ?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 23:29     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
kursy tańca dla poczatkujących zazwyczaj trwaja 3 miesiące :)
Profil
PW Email Cytuj
Alhambra 
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 09:24     



Dołączyła: 27 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Jak co roku planujemy przez pierwsze dwa tygodnie lipca i ostatnie dwa tygodnie sierpnia zorganizować warsztaty taneczne w ramach Letniej Akademii Tańca - zajęcia bedą dłuższe 1,5 -2 godz. codziennie od poniedziałku do piatku wie jest szansa w krótszym czasie opanować podstawy. Zapraszam :) Do tego czasu raczej nie bedzie nowego kursu tańca towarzyskiego dla poczatkujących (są coprawda jeszcze miejsca na majowe zajęcia tańca weselnego (4 spotkania x 1,5 godz. a w programie nauka walca wiedeńskiego, angielskiego i "uzytkowego". W maju ruszy grupa poczatkująca latino solo tak jak obiecałam ;)
Profil
PW Email www Cytuj
Alpha Centauri 
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 15:34     



Dołączył: 10 Lut 2007
Skąd: z klawiatury
Mariusz napisał/a:
Ktoś mi powie ile czasu potrzeba ?

Kisia napisał/a:
kursy tańca dla poczatkujących zazwyczaj trwaja 3 miesiące

Sporo zalezy od wrodzonych zdolnosci, poczucia rytmu etc.
Ale jesli nigdy nic w tym kierunku nie robiles, to 3 miesiace (zalozmy raz w tyg) to minimum.
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Czw Paź 30, 2008 20:46     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
Mam taką prośbę, jeśli znacie jakieś szkoły tańca towarzyskiego w Gliwicach i macie jakieś namiary, to czy mozna by się nimi podzielić ? :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
smooth 
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 22:11     



Imię: Tomek
Dołączył: 07 Lis 2008
Skąd: Gliwice
No jest Szok, Iskra, Alhambra, Copa Cabana... no i nie wiem czy jeszcze istnieje GCT :) tzn 7 lat temu jeszcze bylo jak tanczylem :]
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 07:47     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
a czy ktos ma jakies opinie o studiu tańca Aspekt ?
h t t p;//w w w aspekt-taniec, c o m/
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 13:28     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
ok dzieki za info, niestety troche się pokiełbasiło z nauką i czasu jednak w tym semestrze nie bedzie, może w następnym :dobani:
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 02:22     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
trunks, ja polecam !! Nie będe się tu rozpisywał, bo nie o to teraz chodzi.
Aspekt to szkoła, w której są osoby, które kochają taniec !! Tyle powiem ;))
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 12:05     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
a ja polecam ALHAMBRE, tam tez są osoby, które kochają taniec i wspaniale uczą :D
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 18:37     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
ale Aspekt lepszy chyba, skoro niektórzy z Alhambry przechodzą do Aspektu :d, :hyhy: , może chodzi tez o koszta, bo Aspekt jest tańszy z tego co mi wiadomo ... :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Alhambra 
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 23:32     



Dołączyła: 27 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Oj! Krzysiu, zadziorny z ciebie facet. Szkołę "Aspekt" otworzyła instruktorka, która pracowała przez pewien czas w Alhambrze i siłą rzeczy jej uczniowie przeniesli się do jej szkoły (to normalne , że ludzie (szczególnie młodzi) przywiązują sie do instruktora a nie miejsca). Niektórzy wracają.... i to dla mnie jest wspaniałe :)
Koszty.... niestety uczestnicy zajęć ponoszą koszty czynszu, remontów (młode szkoły jeszcze nie zdają sobie sprawy że podłoga zdziera się błyskawicznie, ciągle trzeba coś malowac, naprawiać, wymieniać), dobrzy instruktorzy chcę dobrze zarobic (a nie jest ich zbyt duzo); wiele szkół nie odprowadza "haraczu" dla STOARTU, ZAIKSU i jeszce 6 podobnych ciągle niezaspokojonych finansowo firm.... dopóki ich nie namierzą :kwasny: i wtedy niestety szkoła jest deficytowa i pozostaje jej zamknięcie.
Wybierajac szkołę patrzymy nie tylko na cenę ale równiez na mozliwość dojazdu, zaparkowania samochodu, dogodne godziny zajęć, czy grupy są małe czy duże (niewiele mozna się nauczyc w grupie np. 30-osobowej ale może ktos tak lubi), jaka jest atmosfera na zajęciach, przed i po... i oczywiście jaki jest instruktor......
Fajnie że powstaja nowe szkoły, bo to konkurencja konstruktywna - wymaga podniesienia poziomu i wiecej osób zainteresuje się tańcem... i coraz wiecej fajnych ludzi przychodzi do Alhambry i zaprzyjaźnia się z nami, uczestniczą nie tylko w zajęciach ale i tworzą wspaniały klimat szkoly - sa to ludzie dla których naprawdę warto dalej prowadzić szkołę i do których warto dołączyć!
Profil
PW Email www Cytuj
tanguero 
Wysłany: Pią Gru 05, 2008 16:54     


Dołączył: 08 Gru 2007
W Alhambrze zajęcia z tańca towarzyskiego wciąż prowadzi Martyna?
Jeśli tak, to mogę polecić, bo Martyna instruktorką jest bardzo dobrą, a przy okazji sympatyczną.
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 08:19     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
A czy ktoś z Was miał jakiś kontakt z Iskrą? czy ktoś tam się uczył tańca, ma jakieś doświadczenia związane z tą szkółką?

Chodzi mi o to, że zamiaruję pokazać moim bączkom zajęcia z tańca i zachęcić je do chodzenia na nie. Do tej pory skupiałam się na różnych innych zajęciach sportowych dla nich (może dlatego, że sama jestem kompletnie nie tańcująca), ale teraz się okazuje, że oboje mają jakieś swoje osobiste prywatne skłonności do tańca (chyba nie wrodzone ;) ). Matik bardzo fajnie tańczy i lubi to najwyraźniej, Anka chętnie go naśladuje, więc pomyślałam sobie, że może je zapiszę gdzieś, gdzie ktoś, kto się na tym zna pokaże im co i jak.

Iskrę mamy rzut beretem od domu bo w Ikarze, wygląda na to, że mają zajęcia i dla młodzieży i dla małych bączków. Na razie posprawdzałam rozkład zajęć w necie i wychodzi na to, że po małych roszadach z angielskim uda nam się wstrzelić. Ale chciałabym wiedzieć, coś więcej o szkole, żeby się nie okazało, że chciałam dobrze a wyszło źle bo zniechęcę dzieci do tańcowania.

Na razie mam plan taki, że Matik (11 lat) mógłby sobie chodzić na zajęcia w tygodniu popołudniami a Anka (4 latka) na razie na jakieś małe tańce w soboty. I Iskra jakby "ogarnia" przekrój wiekowy obojga, więc moglibyśmy się jakoś ogólnie "zaprzyjaźnić" ze szkołą, ale....
Profil
PW Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 20:18     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
ja che isc z KLara na MINIMINI:) w sobote na 10ta;)
o tym mowisz?
:rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
tanguero 
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 21:16     


Dołączył: 08 Gru 2007
Dorotka napisał/a:
A czy ktoś z Was miał jakiś kontakt z Iskrą? czy ktoś tam się uczył tańca, ma jakieś doświadczenia związane z tą szkółką?

Ja miałem bardzo długi i intensywny kontakt z Iskrą i mam do niej wielki sentyment, ale niestety moi instruktorzy już w Gliwicach zajęć nie prowadzą - Michał stał się bytem telewizyjnym, a Ola prowadzi oddział w Zabrzu. Wtedy dzieciaczki prowadziła bardzo fajna dziewczyna, którą mogłem polecać bez wahania, ale tu też jak widzę zmiana. Justynę, która według rozkładu zajęć prowadzi je teraz, znam tylko jako koleżankę z grupy i trudno mi zgadywać jakie może mieć podejście do dzieci...
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008