Poprzedni temat «» Następny temat
Operatorzy
Autor Wiadomość
cinque 
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 09:41     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
miałam dwie - prywatną i firmową, po pewnym czasie została mi tylko firmowa - i tak czy tak muszę (i wolę) mieć ją przy sobie nawet na urlopie, są dość spore darmowe minuty, których szkoda marnować, i... nie chce mi się taszczyć dwóch ;)
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:06     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
kobi napisał/a:
Cytat:
25zl miesiecznie

Mistrzu Naucz mnie, nędznego robaka, jak to robić

wystarczy nie dzwonic z kazda (...)
czasem trzeba ruszyc dupcie i sie gdzies przejsc a nie dzwonic do sasiada ktory mieszka 3 kroki od ciebie
:)
Profil
PW Email Cytuj
cinque 
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:08     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
frohike napisał/a:
wystarczy nie dzwonic z kazda (...)

ja przyzwyczajam się, że łatwiej i szybciej zadzwonić niż iść, pisać sms itp :)
lenistwo ;)
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:09     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Ależ Mistrzu! Ja ma znajomyych nie 3 kroki, ale 250 km stąd :( Co prawda oni też sporo dzwonią więc nie jest źle ;) No i nie wspomnę o telefonach/smsach do pewnej osóbki :zawstydzony:
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:12     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
kobi w takim razie jestes na straconej pozycji :P
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:13     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
frohike napisał/a:
jestes na straconej pozycji

Hehehe :D No tak, nie ma ratunku by zmniejszyć rachunki :/
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:16     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
kobi w takim razie ciesz sie ze placisz tylko tyle ile placisz
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 00:41     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
kobi napisał/a:
Ja ma znajomyych nie 3 kroki, ale 250 km stąd Smutny

za to stwierdzenie powinniśmy się obrazic :(
od kiedy jesteś z nami masz znajomych w odległości od paru kroków do 250 km, no chyba że my nie jestesmy Twoimi znajomymi :( :P
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 07:36     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
kisia napisał/a:
za to stwierdzenie powinniśmy się obrazic

Przepraszam, nie chciałem by to było tak odebrane :( No, ale Was jeszcze nie znam osobiście (poza wyjątkami). Jak tylko się spotkamy to zdobędę Wasze telefony i rachunek mi wzrośnie jeszcze bardziej :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Admike 
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 12:28     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
Na początku miałem Idea Pop (lata 2001-2003),od roku 2003 mam w Ideii abonament,jak weszła ta nowe oferta mam telefon w Jedna Idea.
Z racji na charakter wykonywanej pracy prawie zawsze mam telefon przy sobie.Jednak na noc wyłączam (korzystam z budzika w telefonie,a do tego aparat nie musi być w trybie włączonym).

Swego czasu mieli taką fajną akcję (coś w stylu "koło forutny").
Wygrałem tam 3 miesiące tańszych rozmów z jednym numerem kierunkowym (za tę usługę normalnie pobierają opłatę miesięczną) i niestety w Ideii pomylili mi numer kierunkowy.Nie dało się tego odkręcić. :/ No i nie powiedzieli,że przed upływem 3 miesiąca promocji musze przyjść by powiedzieć,że rezygnuję z tej usługi.I musiałem jeszcze za 1 miesiąc płacić,choć już z tego nie chciałem korzystać :/
Profil
PW Email www Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 10:18     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Mila niespodzianka od sieci Plus Gsm :)
zauwazylem ze na bilingu zostaly wyszczegolnione wiadmosci SMS :)
teraz mozna wiedziec ile smsow wysyla sie do konkretnej osoby badz sieci :) i na tej podstawie przemyslec sobie pozniej czy pozostac w sieci czy przejsc na inna.

naprawde brawa dla Plusa za ten dodatek :) bo wszystko jest ladnie wyszczegolnone :)
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 11:21     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Frycek napisał/a:
naprawde brawa dla Plusa za ten dodatek

Także mnie to cieszy. :)

Niewiem czy zauważyliście ale na rynek polski wchodzi nowy (czwarty) operator komórkowy Play

Od sukcesu nowego operatora P4 zależy to, czy dostawcy będą sprzedawali więcej telefonów nowej generacji. P4 i jego sieć komórkowa Play może być w tym roku dyktatorem trendów na polskim rynku telefonów komórkowych - zapowiada Gazeta Prawna.

h t t p;//w w w pcworld, p l/news/106345_1.html]Tutaj większy artykuł
Profil
PW Cytuj
Arex30 
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 11:30     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
czekam z niecierpliwością nawet sie juz zapisałem jakiś czas temu ...........:D
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 11:43     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Tak,widzialem reklame nowa :) konkurencja roznie ale to dobrze :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 15:18     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Co to jest ten Play? Bo pierwsze o nim slysze.
Podobno ma byc tez zmiana Ery na cos innego, tylko jakos dlugo im sie to zgaduje. Mowa byla chyba o T-Mobile, ale to srednia siec, wiec moze i dobrze, ze sie przedluza. Szkoda, ze O2 nie planuje sie wprowadzic na nasz rynek :)
Profil
PW Email www Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 15:38     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Major napisał/a:
Co to jest ten Play?

Cytat:
h t t p;//w w w pcworld, p l/news/106345_1.html]Tutaj większy artykuł


Kod:
Play jest rozwinięciem nazwy spółki P4 należącej do funduszu Novator (własność najbogatszego Islandczyka Thora Bjorgolfssona) i polskiej Netii. W czwartek partnerzy poinformowali, że dołączy do nich Tollerton, spółka kontrolowana przez greckiego biznesmena Panosa Germanosa. Należąca do niego największa w Polsce sieć sprzedaży komórek i akcesoriów Germanos (blisko 300 salonów) trafi w ręce P4. Tym samym nowy operator zyskuje dużą sieć sprzedaży kosztem Ery (traci jedną czwartą sieci dystrybucyjnej), którą dotąd obsługiwał Germanos.

Profil
PW Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 22:18     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Frycek napisał/a:
Mila niespodzianka od sieci Plus Gsm :)
zauwazylem ze na bilingu zostaly wyszczegolnione wiadmosci SMS :)

W Erze od dawna to już jest, jakoś bez chwalenia się to weszło :) Ale i tak nie czytam bilingu więc skapnąłem się po dłuższym czasie dopiero ;) Jeszcze bardziej cenię to, że na necie mogę na bieżąco sprawdzić swój rachunek, poprzednie faktury, szczegóły połączeń, itp. :)
MajkeL napisał/a:
P4 i jego sieć komórkowa Play może być w tym roku dyktatorem trendów na polskim rynku telefonów komórkowych

I zacznie się nabijanie kasy na dodatkowych usługach, rozmowy i smsy będą marginesem ;) Zresztą przy możliwościach najnowszych telefonów surfowanie po necie jest całkiem sprawne i przyjemne :hyhy: Zwłaszcza gdy się płaci tylko zeta miesięcznie :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 23:54     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
i tak w porownaniu do tego co bylo kiedys to telefony komorkowe sa tanie jak barszcz w barze sierakowickim :)

pamietam gdy dostalem pierwszy telefon w 8 klasie SP (czyli jakies 7 - 8 lat temu) i za sms'a placilem chyba 60 groszy (+ vat :P) a za minute polaczenia to nawet nie chce sobie przypominac ;) pozniej laskawie naliczanie co 30 sec ... a za naliczanie sekundowe musialem placic chyba 10 pln miesiecznie ... a teraz ? darmowe minuty / darmowe sms'y / telefony ze wszystkim co mozna sobie wymyslic...jeszcze zebym mogl kozystac z opcji biznesowych to rachunki bym zminimalizowal ... i cieszyl sie jeszcze bardziej :)

w zasadzie promocja goni promocje...pewnie gdybym wiecej czasu poswiecal temu co dzieje sie na rynku uslug telekomunikacyjnych (czyt. : promocje, nowe abonamenty) to wychodzilbym na tym jeszcze lepiej...ale jakos najwazniejsze ze mam telefon pod reka...tylko zawsze sie boje kolo 20 kazdego miesiaca gdy rachunek przychodzi :)
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 07:40     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
kobi napisał/a:
W Erze od dawna to już jest, jakoś bez chwalenia się to weszło

ale czy masz wyszczegolniony na bilingu kazdy jeden sms jaki wyslales do kogos??
moj biling jak zajmowal 2/3 strony teraz ma 8 :P
oczywiscie w necie tez moge na bierzaca sprawdzac swoj stan ,oraz zmieniac rozne uslugi :)
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 08:07     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
kobi napisał/a:
W Erze od dawna to już jest
w orange a wczesniej w idei to bylo wliczone w abonament. odkad mam idee tj orange czyli od 5 lat to ta opcja byla dostepna. teraz jako, ze zmienilem plan taryfowy to zrezygnowalem z tej opcji poniewaz dotychczas byla za darmo a po zmianie planu taryfowego trzeba za nia placic (chyba 2 zl.). osobiscie uwazam, ze ani razu ten szczegolowy billing mi sie nie przydal. wiec moze byc, lecz nie musi. plus jest troche do tylu. skoro idea to miala juz kilka lat temu, a plus dopiero teraz to wprowadza. to jest fajne na poczatku, swego czasu liczylem ile i do kogo pisalem itd, ale tylko na poczatku. pozniej jak dostawalem rachunek to biling od razu ladowal w koszu.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008