Poprzedni temat «» Następny temat
Różnica wieku
Autor Wiadomość
atena 
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 15:49     


Dołączyła: 18 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
mlodsi sa fajni :hyhy:

Zgadzam sie! ;)
Profil
PW Cytuj
Arex30 
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 18:56     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
a starsze??
mmmmmmmm
mniodio
Profil
PW Email Cytuj
asik 
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 22:06     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
wszystko zależy od tego co komu pasuje:) i z kim się lepiej dogadujemy:)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 22:26     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Przyznam sie szczerze, ze.....balam sie i boje sie takie zwiazku z mlodszym facetem.

Przeczytalam sobie ten temat od poczatku i chyba Evelast podal argumety, kiedy to kobieta szybciej sie starzeje, jej zegar biologiczny zaczyna szybciej bic.....staje sie innym czlowiekiem....kiedy w kolo takiego mlodego mezczyzny obraca sie tyle mlodych osob.
Czulabym sie na kazdym kroku niepewnie.....nie wiem czy nie odbilo by sie to na zwiazku, gdzie pojawila by sie tez chyba zazdrosc...
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 09:35     

Szamanka,
musze zapytac mojego mężczyznę który jest dużo starszy ode mnie co o tym sądzi, do niedawna był strasznie zazdrosny i ciągle niepewny czy zwiazek z młoda dziewczyna ma sens, ale juz ja sie o to postarałam zeby zmienił zdanie. Teraz mimo iz widujemy sie w weekendy ze wzgledu na budowe domu to czuję i jestem pewna ze juz nie ma zadnych wątpliwości. Fakt napewno w głowie świtaja mu rózne pomysły i wyobraża sobie wszelkie zagrożenia dla jego osoby ale robie wszystko zeby jego główka mogła skupić sie na ważniejszych sprawach :)
Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 12:10     

Roznica wieku bez znaczenia pytanie czy to jest milosc czy to jest kochanie :)
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 12:42     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
desperado napisal
Cytat:
czy to jest milosc czy to jest kochanie


a jaka jest roznica miedzy miloscia a kochaniem? :niepewny:


bo jesli w zwiazku z duza roznica wiekowa chodzi tylko o seks, no to wiadomo ze nie ma on szans
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 12:46     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Wydaje mi się, że jest to dużą przeszkodą w związku, jednak nie twierdzę, że takie związki są niemożliwe. Słyszałam o wielu takich parach, niestety ich uczucie nie przetrwało. Być może dlatego, że w pewnym wieku oczekiwanie od życia są inne. Czasami nawet 10 lat to jest dużo. Bo załóżmy, że jest młoda dziewczyna, która chce się bawić, poznawać świat, ma wiele marzeń i jest pełna życia i facet, który zmęczony przykrymi doświadczeniami pragnie stabilizacji, małżeństwa itd. Jak to pogodzić?
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 14:46     

tuchałowa napisał/a:
Wydaje mi się, że jest to dużą przeszkodą w związku, jednak nie twierdzę, że takie związki są niemożliwe. Słyszałam o wielu takich parach, niestety ich uczucie nie przetrwało. Być może dlatego, że w pewnym wieku oczekiwanie od życia są inne. Czasami nawet 10 lat to jest dużo. Bo załóżmy, że jest młoda dziewczyna, która chce się bawić, poznawać świat, ma wiele marzeń i jest pełna życia i facet, który zmęczony przykrymi doświadczeniami pragnie stabilizacji, małżeństwa itd. Jak to pogodzić?
Masz racje mlode dziwczyny chca poszalec, ale znam takie ktore dostaly od zycia po d........i chca rodziny stabilizacji milosci. Sa kobiety ktore maja 40 i jeszcze nie dojrzaly szaleja , sa 20 ktore sa ustabilizowane , wszystko zalezy kto na kogo trafi.
Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 19:34     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
desperado napisał/a:
Sa kobiety ktore maja 40 i jeszcze nie dojrzaly szaleja , sa 20 ktore sa ustabilizowane , wszystko zalezy kto na kogo trafi.

Dokładnie. Różnica wieku nie ma znaczenia, po prostu dwie osoby muszą do siebie pasować, mieć podobne podejście do życia, oczekiwania. A wiek? Co z tego, że sobie ustalę przedział wiekowy +/- 3 lata a zakocham się w młodszej/starszej o 10 lat? Zmienię przedział? To bez sensu :P
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 20:54     

Zycie napisze scenariusz kto z kim bedzie, a gadanie ze ona chce starszego o 3 lata inna znow inaczej, bzdura, albo jest milosc albo jej niema.Kobi masz u mnie piwo i skonczymy temat jak sie spotkamy.
Cytuj
BlackOnyx 
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 21:12     



Dołączył: 06 Paź 2006
Skąd: Z Nienacka
Ktos mi kiedys powiedzial ze "Kobieta woli mlodszego bo starszych moze miec ilu chce "ale to tak pobocznie.Mialem kiedys dziewczyne o 7 lat starsza od siebie.Zwiazek sie rozpadl i to w cale nie z przyczyn wiekowych (W brew temu ze kobieta przezywa druga mlodosc i jak sie jej mlodszy znudzi to go zuci)Miedzy nami rozpadlo sie z innych przyczyn nie z powodu wieku.Wiec kto byl w takim zwiazku wie ze taka roznica nie musi miec znaczenia.
Profil
PW Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 23:32     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
BlackOnyx napisał/a:
Kobieta woli mlodszego bo starszych moze miec ilu chce

Oj chyba coś w tym jest :]
A czy 30 lat też nie ma znaczenia?
Jeżeli facet chce mieć dużo młodszą dziewczynę to dlaczego? Bo młodsze wydają im się bardziej atrakcyjne niż dojrzałe kobiety. Dlaczego facet po pięćdziesiątce ogląda się za młodymi na ulicy, a nie kobietami w swoim wieku? Chyba tylko ze względu na wygląd, z tęsknoty za czasami kiedy sam był przystojny. A przecież ważniejsze są inne sprawy. Może się mylę, ale zwykle wraz z wiekiem stajemy się coraz mądrzejsi, czy to się nie liczy?
Wiek zawsze jest odczuwalny, nawet gdy rozmawia się z osobą starszą czy młodszą.
Może to mało romantyczne podejście, ale dla mnie osobiście różnica wieku ma bardzo duże znaczenie i zawsze jakoś skreślam osobniki niemieszczące się w przedziale +4/0 :P
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 23:39     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
kobi napisał/a:
a zakocham się w młodszej/starszej o 10 lat?



Kobi uwazaj ... bo przeskoczyc o jeszcze jedno oczko w dol i bedzie prokurator :)
Profil
PW Email Cytuj
BlackOnyx 
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 00:14     



Dołączył: 06 Paź 2006
Skąd: Z Nienacka
tuchalko powiem ci tak,ze tamtego zwiazku nie traktowalem jako eksperyment.Poprostu poznalem super kobiete bylo pierwsze spotkanie,ktore jak mysle mialo duze znaczenie.Z rozmowy nie odczulem roznicy wieku nie bylo mi tez w zaden sposob wstyd ze mam kogos starszego od siebie.I tak szczerze powiem ze mialem gdzies co ktos powie bo (Kochalem) :)
Profil
PW Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 09:34     

tuchałowa napisał/a:
chyba coś w tym jest
A czy 30 lat też nie ma znaczenia?
Jeżeli facet chce mieć dużo młodszą dziewczynę to dlaczego? Bo młodsze wydają im się bardziej atrakcyjne niż dojrzałe kobiety. Dlaczego facet po pięćdziesiątce ogląda się za młodymi na ulicy, a nie kobietami w swoim wieku? Chyba tylko ze względu na wygląd, z tęsknoty za czasami kiedy sam był przystojny. A przecież ważniejsze są inne sprawy. Może się mylę, ale zwykle wraz z wiekiem stajemy się coraz mądrzejsi, czy to się nie liczy?
Wiek zawsze jest odczuwalny, nawet gdy rozmawia się z osobą starszą czy młodszą.
Może to mało romantyczne podejście, ale dla mnie osobiście różnica wieku ma bardzo duże znaczenie i zawsze jakoś skreślam osobniki niemieszczące się w przedziale +4/0

Jezli chodzi o 20 i 40 powiem Tobie ze wiele 20 kryje sie do kobiet w wieku 30-40 lat sa przepiekne cialem i duchem az chce sie chrupac.
Cytuj
BlackOnyx 
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 15:24     



Dołączył: 06 Paź 2006
Skąd: Z Nienacka
desperado napisał/a:
az chce sie chrupac.



A gdzie takie chrupki rozdaja hehehe :D
Profil
PW Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 22:33     

BlackOnyx napisał/a:
A gdzie takie chrupki rozdaja hehehe
spoko przyjdzie czas na Ciebie trafi sie taka.
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008