Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki telefon
Autor Wiadomość
Major 
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 00:17     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Frycek, w zasadzie to dobrze wybrałeś i jedyne nad czym możesz myśleć to nad droższymi modelami :)
Profil
PW Email www Cytuj
kobi 
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 19:45     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Frycek napisał/a:
jszcze jest K750i

Polecam :ok: Mam go od jakiegoś czasu i jak na razie nie widzę żadnych wad. A największy plus to bateria :)
Major napisał/a:
ma naprawde dobry aparat fotograficzny

Potwierdzam :) Zdjęcia wychodzą naprawdę super :)
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 15:20     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
tez mialam ten problem ze zmiana telefonow:) no i moja zamiana jest bardzo korzystna.. a i co najlepsze w salonach mowili ze niemozliwa:P no ale ma sie uklady :P
skonczyla mi sie umowa, a mialam abonament za 50 zl. a telefon sagem`a
uparlam sie na telefon Sony ericson W300i no i tak:) w salonach mowili mi ze ten moj upatrzony telefon kosztuje 400zl pod ten abonament :szok: ,ale.. zalatwilam sobie przez ORANGE w WARSZAWIE, ze bede miala dalej abonament za 50 zl, umowe mi przedluzyli na 36 mc, Telefon ukochany W300i sprzedali mi za 200zl, wiec sprzedalam mojego sagema i kupilam W300i, a z wybranych modeli proponuje sprzedac stary telefon i zainwestowac w sony ericson k750i :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 15:49     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Alinka napisał/a:
WARSZAWIE, ze bede miala dalej abonament za 50 zl, umowe mi przedluzyli na 36 mc,

To oni tylko zarobili :P słabe te znajomości masz. Za 3lata to będą takie oferty telefoniczne, że będziesz jedynie przepłacać. Zwłaszcza, że za niedługo ma wejść czwarty operator. Dwuletnia umowa to już za dużo.
Profil
PW Email www Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 00:14     

ja sobie nie dawno kupilem se t610, bo stary sie przetrwal proby :rotfl: ten jak na razie juz mial dwa twarde ladowania i jeszcze zyje :D
stwierdzilem ze nie ma sensu kupowac jakiegos drozszego telefonu skoro za kilka miechow mi sie konczy umowa i wtedy w ramach jakies promocji czy cos sobie wezme jakiegos nowszego se :]
Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 12:51     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ja mam obecnie Motorole E398 i Nokie 9300i, ale ta druga oddaje w dobre rece :P Dobry telefon, ale za duzy jak na kieszeń i dość ciężki.
Profil
PW Email www Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 17:08     

Nokia 6070 nowość na rynku.Jestem jej posiadaczem i bardzo sobie chwalę.Polecam ten model. :hurra: :hurra: :hurra:
Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 22:01     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Odświeżam temat :)

Przedłużam sobie umowę w Erze i przydałoby się zmienić telefon. Przedział cenowy bez znaczenia bo i tak mogę wybrać dowolny telefon na indywidualnych warunkach, niższych niż promocje. Namyślam się ogólnie nad jakimś SE, może W800 lub W810, ale przyglądam się też Samsungowi - Z400 lub D900. Ale wszelkie propozycje wezmę pod uwagę :)
Profil
PW Email Cytuj
eagle! 
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 23:48     



Dołączył: 11 Lis 2006
Skąd: że znowu... Centrum!
Z wyżej wymienionych polecam Samsunga d900 - bdb jakość mp3 (minimalnie lepsza jest w w810i), jednak aparat dużo lepszy - 3mpx, większa rozdzielczość podczas nagrywania video.

Dodatkowym atutem jest wspaniały wygląd ;) i... obsługa (otwieranie) plików xls, pdf, ppt... szybkie podłączenie do tv za pomocą kabla w zestawie, a także bardzo ważne - znacznie bardziej rozbudowany organizer i funkcje alarmu :)

Telefon nowszy, ładniejszy, cieńszy, lepszy. Bateria ok. 3dni - o jeden mniej niż w w810i. Pozdrawiam!
Profil
PW Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 09:54     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
eagle!, dzięki za wskazówki, przydały się :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008