Poprzedni temat «» Następny temat
W S B o/Chorzów
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 12:08   W S B o/Chorzów  
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
No to teraz powiem coś... WSB jedna z "lepszych" uczelni prywatnych... to ani reklama ani antyreklama...
Egzaminy właśnie się skończyły... ale... z roku wyżej dowiedziałam się jednej rzeczy. Wg regulaminu szkoły czas między egzaminem a jego poprawką powinien być nie mniejszy niż 7 dni... a może i nawet 14 :) co się okazało... egzamin był w sobotę o 8 rano... wyniki z tego egzaminu były w sobotę o 14 a poprawka z tego samego przedmiotu w sobotę o godzinie 18 ...
Z zapytaniem zwróciłam się do dziekanatu... odpowiedÄ? pani w dziekanacie "bo sie nie wyrobiliśmy z terminami" :shock: no chyba tu jakieś nie "halo"... :|
Nie mam pytań... a ja dopiero w połowie :shock:
Edit:
I MY za to kurcze płacimy.... musiałam to napisać :| gdzie jest uczelnia co traktuje dobrze swoich studentów ???
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 14:53     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
gdzie jest uczelnia co traktuje dobrze swoich studentów

ja studiuje w Opolu, niby wszystko oki ale czasem przeginaja
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 14:57     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
mojego znajomego z grupy wyrzucili bo... w indexie miał wpisaną datę "12.01.05" w pozycji egzaminu... a w rzeczywistości był tydzień póÄ?niej... a co gorsza nie widzę powodu skreślenia skoro zdał tego egzama... przecież to tylko błędna data była... każdemu może się pomylić :shock:
Nie no wymiękam...
A co gorsze... nawet po srudiach nie ma przecież gwarancji, że się jakąś prace dostanie...
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 15:26     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ale czasami bez papierka nie masz szans zabrnac nigdzie wyzej
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 16:10     

Aither, Dziwię się,że za pieniądze,a oni takie jaj sobie robią,to trochę nie ladnie z ich strony.
Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 17:30     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek ech ja jestem dopiero w połowie tych studiów... a jak odstawią i mnie takie klocki to pozabijam na miejscu :twisted:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 18:42     

Cytat:
ech ja jestem dopiero w połowie tych studiów... a jak odstawią i mnie takie klocki to pozabijam na miejsc


Nie martw się będzie wszystko ok,zobaczysz,glowa do gory.
Cytuj
h0lek
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 19:28     


Dołączył: 30 Sie 2004
Skąd: Zatorze
WSB Chorzow ma druzyne futsalowa, ktora gra w II lidze polskiej i ja mimo tego, ze to nie wychwalarnia pochwale sie, ze uczestniczylem w treningach tej druzyny az do momentu :cry: nacigniecia takie fajnego miesna co 4 glowki ma. teraz trzeba rehabilitowac. Aither w srodowisku waszych studentow mowi sie cos o tej druzynie ? moze przychodzicie na mecze dopingowac ? tu jest link do stronki o niej : h t t p;//futsal.chorzow.wsb, p l/
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Mar 26, 2005 20:51     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ja nic nie wiem o piłce halowej... znaczy wiem o sekcji siatkarskiej bo chciałam grać :D ale za stara jestem już :D :D :D ale nożna halówka? kyyaaaaaa :lol: trzeba się dowiedzieć i burdy narobić może na jakimś meczyku :)
Profil
PW Email Cytuj
h0lek
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 22:35     


Dołączył: 30 Sie 2004
Skąd: Zatorze
Aither napisał/a:
ja nic nie wiem o piłce halowej... znaczy wiem o sekcji siatkarskiej bo chciałam grać :D ale za stara jestem już :D :D :D ale nożna halówka? kyyaaaaaa :lol: trzeba się dowiedzieć i burdy narobić może na jakimś meczyku :)


zamiast burd moze jakas nagroda dla najlepszego zawodnika ;)
Profil
PW Email Cytuj
flourella 
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 13:51     



Dołączyła: 04 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Ja ukończyłam tą uczelnie w czerwcu 2004r. Nigdy nie słyszałam złej opinii na jej temat, wręcz przeciwnie - na tle innych śląskich szkół prywatnych wypada bardzo dobrze, z czego naprawde należy się cieszyć, bo wszyscy dobrze wiemy jakie historie krążą o szkołach prywatnych!
Ale poziom uczelni nie powinien tylko i wyłącznie zleżeć od jej władz i kadry wykładającej, ale od samych studentów, a z tego co zauważyłam z roku na rok jest coraz gorzej :(
i takie szkółki zaczynają być tylko "przechowalniami" wydającymi nic nie warte papierki ..
tak więc studenci WSB w Chorzowie - cieszcie się, że szkoła trzyma poziom i starajcie się go utrzymywać i podwyższać ;) czyli - > nie obijajcie się na studiach :]
WSB w Poznaniu zajmuje całkiem wysokie pozycje w rankingach, a jak wiadomo w Chorzowie jest jej wydział zamiejscowy :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 14:02     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Moja siostra jest w trakcie kończenia tych studiów. Jednak co do organizacji w szkole to zdania dobrego nie mam. Wiecznie im giną świstki za opłaty, wiecznie sobie naliczają bezpodstawnie odsetki, a wszystko od momentu kiedy siostra raz nie zapłaciła w terminie. Teraz co miesiąc słysze, że lata do dziekanatu i głuci się z babkami o to czy już zapłaciła czy jednak według nich nie.
Profil
PW Email www Cytuj
flourella 
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 19:31     



Dołączyła: 04 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Tak, sprawę z odsetkami, znam z własnego doświadczenia, ale po kilku takich sytuacjach przestałam korzystać z usług Poczty Polskiej, i co miesiąc, regularnie i odpowiednio wcześnie, pieniądze przelewał mój bank i po kłopocie.

Pobieranie odsetek za opóźnienie w zapłacie jest zgodne z KC. :/
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 10:05     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
flourella napisał/a:
Pobieranie odsetek za opóźnienie w zapłacie jest zgodne z KC.

Pod warunkiem ze faktycznie nie byly na czas zaplacone uczelni naleznosci... ja nie raz sie klocilam o to to nie moja przeciez wina ze Poczta przechowuje pieniadze czasem do 2 tygodni... a dla nich liczy sie data wplywu na konto a nie stepla pocztowego... i do kogo mam sie zwracac o zwrot kosztow ? bo odsetki zaplacic musze... uczelnia nie chce ich darowac a poczta nie czuje sie odpowiedzialna za to... no i (...) blada...
Profil
PW Email Cytuj
*motylek* 
Wysłany: Wto Cze 13, 2006 21:22     



Dołączyła: 20 Gru 2005
Skąd: niedaleko
z tego co zauwazylam to pnastwowe zaoczne sa bardziej fair w stosunku co do studentow ja np jestem na AE w katowicach i moge nie placic pol roku i nic z tego tytulu nie robia... pozatym nie wymyslaja ze za kazde przedluzenie w oddaniu indeksu trzeba zaplacic itp... no ale sa minusy takiej szkoly jest jak na dziennych i szybko idzie wyleciec...
aither my sie chyba znamy?? :) sorry jesli zle napisalam ta ksywe ;)
Profil
PW Cytuj
flourella 
Wysłany: Sro Cze 14, 2006 18:59     



Dołączyła: 04 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Przecież nie można porównywać uczelni państowej z prywatną jeśli chodzi o finanse ;) jak wiesz szkoły publiczne są na garnuszku państwa, prywatne - nie, więc chyba logiczne jest, że dla takiej uczelni ważne jest, aby studenci płacili w terminie.

btw, zrozumiałabym oburzenie, faktem płacenia odsetek, osób, które nie wiele mają wspólnego z ekonomią, natomiast zupełnie nie kumam was ekonomistów :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 15, 2006 10:40     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
*motylek*, nie wiem czy znamy czy nie :) ale jesli chodzilam do WSB na informatyczny to calkiem mozliwe :) zreszta i tak w grupie bylo tylko kilka dziewczyn :)
Profil
PW Email Cytuj
*motylek* 
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 20:09     



Dołączyła: 20 Gru 2005
Skąd: niedaleko
aither nie ze szkoly :P z innych okolicznosci :-) masz brata takiego dosc wysokiego??? :>
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 09:39     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
*motylek*, heheheee no taki "goryl" to moj brat charakterystyczna bestia toczy sie po ulicach :) ale dalej nie wiem z kim mam przyjemnosc :D
Profil
PW Email Cytuj
*motylek* 
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 11:39     



Dołączyła: 20 Gru 2005
Skąd: niedaleko
aither...przez Adama Cie znam :> :-)
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008