Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 17:42
il palazzo, rynek
Autor Wiadomość
izia
[Usunięty]
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 17:30   il palazzo, rynek  

za pycha włoskie jedzonko, xxxxx pasty, za owoce morza - szkoda tylko, że w tak małym wyborze i wspaniałe antipasti! jak dla mnie mają najlepszą w gliwicach esspresso "ristretto", którą podają jak należy tz. ze szklaneczką wody na przeczyszczenie kubków smakowych, no i last but not least - desery, panna cotta, która zadowoli nawet włoskie podniebienie, lody, przyzwoite tiramisu. Lokal pięknie zakomponowany, w ciepłych, pastelowych żółciach i kremach, na ścianach freski stwarzające klimat "jak we włoszech", uprzejma obsługa i w tle "evergreeny" włoskiej muzyki. Z klimatem dobrego jedzenia, wina i zabawy miesza się wspomnienie dawnych gospodarzy lokalu, pamięć przywołuje widok półek zapchanych książkami, starymi woluminami, pana który pomagał znaleźć poszukiwaną książkę, ale to już temat na inną bajkę,,,
Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 21:32     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Wszystko ładnie pięknie, tylko nic nie mówisz o cenach, a z tego co pamiętam to ceny sa kosmiczne. Byłam kiedyś tam przy okazji organizowania forumowego spotkania, na dzień dobry chceli ode mnie 300 zł zaliczki, która miała być później odjęta od ogólnego rachunku, a wówczas nasze rachunki zamykały sie kwota 200 zł w normalnym lokalu.
h t t p;//w w w ilpalazzo, p l/menu.pdf]menu
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 22:53     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
Moich 2 kumpli pracuje tam za kelnerów więc wiem jakie tam są koszta :o ale podobno jedzenie smaczne :]
Profil
PW Email Cytuj
izia
[Usunięty]
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 11:35     

tak, kisia, ja tam też nie bywam codziennie na kolacjach :) , ale przecież każdy z nas ma w życiu momenty, okazje które chce uczcić w specjalny sposób, i do których na pewno nie pasują klimaty mc donaldsa czy sfinxa, (którego zresztą też lubię), a w grę nie wchodzi wypad do krakowa czy np. pszczyny, to na takie okazje polecam il palazzo, może coś przeoczyłam, ale nie zauważyłam, żeby ktoś z forumowiczów pisał coś na ich temat, dlatego chciałam ich troszkę zareklamować, moja rekomendacja wynika też z tego, że o ile mi wiadomo to jedyny taki lokal z taką prawdziwą kuchnią włoską w g-cach?(nie licząc licznych pizzerii, bo to jest "inna inszość" :D )na pewno nie chciałam wyjść na jakąś snobkę, :zalamany: , w menu obok langust i innych takch, są też naprawdę dobre makarony, zawsze coś można wybrać!
Cytuj
Pawel20 
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 17:02     


Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: Gliwice
Kiedyś pracowałem w "Il Palazzo" i przyznaje iż jest to dobry lokal w którym nie robi się przekrętów , żywnośc jest zawsze świeża a potrawy bardzo dobre . Jedyny minus to cena :( Jednak za jakosc trzeb zapłacic. Z mojej strony dodam ze nigdy w życiu nie jadłem tak dobrego makaronu jak tam :)
Profil
PW Email Cytuj
cinque 
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 14:31     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
lokal dla zasobniejszych portfeli, fakt, ale naprawdę warto tam zostać zaproszonym :P :D
świetny na wyjątkowe okazje
polecam plynna ciemna czekolade na deser, fantazja :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008