Poprzedni temat «» Następny temat
Prześladowanie, atakowanie, molestowanie uczniów w szkoła
Autor Wiadomość
asik 
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 22:07     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
nemo1125, może źle trafiłeś.. ja pamiętam i nie są to pojedyńcze jednostki..
Profil
PW Email Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 23:29     



Dołączył: 11 Paź 2006
Skąd: Zabrze
asik napisał/a:
ja pamiętam i nie są to pojedyńcze jednostki..
eeeee... to raczej ty miałaś taką cukierkową szkołę :rotfl: bo w rozmowach o minionych latach z moimi rówieśnikami nigdy nie pojawiają się autorytety w postaci nauczycieli, różne szkoły, różne miasta a autorytetów brak. :rozpacz:
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 10:26     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
asik napisał/a:
niech mi nikt nie mówi że teraz rodzice są zapracowani i nie mają czasu.. bo kiedyś też przecież pracowali.. i potrafili znaleźć czas dla dzieci..


W pewien sposób masz rację... W pewien...
Ja pracuje tepretycznie ( zgodnie z KP) 8h. Jednak po za domem jestem od 7:30 do 20:00. Gdyby nie fakt iż moja pracuje w trochę inny sposób to dzieciaki byłyby pod opioeką ...... Podwórka...Dziadków...
Więc jeżeli twierdzisz że kiedyś tez pracowali to masz rację .
Moi rodzice pracowali na zmiany ( 6-14 i 14-22) co pozwalało zawsze jednemu nas przypilnować. zawsze od 14:30 któryś z rodziców był z nami. Dzisiaj się dziwią jak my dajemy radę.
Kiedyś czas biegł znacznie wolniej niz dzisiaj zyło się inaczej.
Kiedyś się nie mówiło o molestowaniu i takich tam. Kiedys Gliniaz napirał pałka i nic mu za to nik nie zrobił. Kiedys nauczyciel linika po łapie walił a dziś.... Brak autorytetów moralnych ,brak pozytywnych wzorców, brak mozliwości kontroli ( ograniczenie wolności??) brak systemu kar i wyróżnień ( karac zawsze łatwiej a może tak zacząć wyróżniac tych ponadprzeciętnych a sama karą byłoby brak wyróżnienia ) brak śriodków wychwawczych ( a także wychowawców z powołania ).
Cóż
Życie.
____________________________________
A po nas choćby i potop.
____________________________________
Perspektywy?? dla kogo?? konsumpcjonizm!!! za cudze pieniądze,zdrowie,życie
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 14:30     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
a jeszcze czytalem, ze policja zabrała tym chlopakom sznurówki, zeby sie czasem nie powiesili w celi :). Hmm no ja to bym im raczej jeszcze sznurek podał, choc i tak by nic z nim nie zrobili , bo nie sądze, zeby mieli do tego dosc odwagi :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 14:36     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Historia tej młodej dziewczyny bardzo mną wstrzasnęła.Jak bardzo musiało to nią wstrząsnąć, żeby pomyślała o odebraniu sobie życia, zresztą skutecznie.Jestem pełna agresji dla tych chłopaków i dla klasy, która bezczynnie na to patrzyła.Nikt nie zareagował, żadna koleżanka, żaden kolega.Patrzyli na wszystko, patrzyli jak dziewczyna zostaje upokorzona i nie podjęli żadnych działań, żeby jej pomóc.Nic...bezczynnie siedzieli...
A gdzie była nauczycielka, która w tym czasie powinna być w klasie i prowadzić lekcje?!Co robiła poza klasą, jeśli jej obowiązkiem jest byc w niej i prowadzić lekcję?!Brała odpowiedzialność za to, co dzieje się w klasie.Ten wypadek wg mnie mógł trwać nawet do 10min.?!Więc chyba mówimy tu o jakichś zaniedbaniach w szkole.CO wogóle przyszło do głowy tym chłopcom, żeby to zrobić? To ,że Ania nie chciała być z jednym z nich?Że odrzuciła jego "uczucia"?Drugi chłopiec to podobno jej kuzyn?! :szok: CO to za rodzina?CO to wogóle jest?! I co dzieje się w tych szkołach?!Nie mam słów na to co się stało.Odpowiedzialność ponosza rodzice i naczycielka...Winni są nawet koledzy i koleżanki z klasy... :(
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008