Poprzedni temat «» Następny temat
KABARETY, lubicie się czasem pośmiać?
Autor Wiadomość
Major 
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 21:51   KABARETY, lubicie się czasem pośmiać?  



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
h t t p;//w w w itvp, p l/kabarety/i.tvp/

Na tej stronce są pełnometrażowe festiwale kabaretowe. Niektóre trwają po 2h i napewno każdy znajdzie w nich chociaż troche ze swojego humoru.
Dobrze mieć szybsze łącze, bo może być dla kogoś uciążliwe ciągłe buforowanie.
Profil
PW Email www Cytuj
Asienka 
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 19:23     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
własnie oglądam na 2 :)
Profil
PW Email www Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 19:32     

Czego jak czego,ale rożnych ,różnistych kabaretow to nam nigdy nie brakowalo,a żyją one tylko i wyłącznie dzięki sytuacji politycznej w naszym kraju,kiedyś śmialiśmy się z Jaruzelskiego,Urbana i Rakowskiego,potem nastal czas Walęsy i jego premierów,następnie Kwaśniewski i już wydawało się ,że nic naszych kabareciarzy nie poderwie do pracy i dlugo nie trza bylo czekać,nastali Kaczyńscy i pies Irasiad ..smiejmy się bo śmiech to zdrowie jak mowi nasze powiedzonko...
Cytuj
izia
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 20:28     

Piotrulek napisał/a:
Czego jak czego,ale rożnych ,różnistych kabaretow to nam nigdy nie brakowalo,a żyją one tylko i wyłącznie dzięki sytuacji politycznej w naszym kraju,kiedyś śmialiśmy się z Jaruzelskiego,Urbana i Rakowskiego,potem nastal czas Walęsy i jego premierów,następnie Kwaśniewski i już wydawało się ,że nic naszych kabareciarzy nie poderwie do pracy i dlugo nie trza bylo czekać,nastali Kaczyńscy i pies Irasiad ..smiejmy się bo śmiech to zdrowie jak mowi nasze powiedzonko...

Irasiad to podobno suczka hi hi ;) akurat coś dla min. Giertycha, miał ostatnio speach w sejmie na temat zmiany płci, z cudowną puentą zamiany pani marszałek na pana marszałka :D, ostatnio było dużo takich "kwiatków" choćby < kwiaty zła > najbardziej kwieciście wypowiadającego się człowieka na naszej półkuli, czyli posła Cymańskiego, jego <hyc hyc po drabince> to mógłby nawet Mumio wykorzystać, toz to poziom prawie-prawie <kopytka>
a ja zglaszam Kabaret starszych panów--za wszystko, zdając sobie sprawę, że te klimaty niekoniecznie sa na dzisiejsze czasy, to akurat kabaret, który niekoniecznie żył z sytuacji politycznej swoich czasów, no moze trochę na zasadzie zaprzeczenia, tz. przyciągając ludzi przez pokazywanie cudownego "gdzieś" nie mającego nic wspólnego ze zgrzebnymi i zapyziałymi czasami
Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 21:21     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Oj kabaret starszych panów też miał dużo politycznych krzaczków. Nie znam wszystki ich skeczy, ale jestem pewny, że troche tego jest. Zresztą oni byli zmuszeni do czegoś więcej niż ułożenie niezłego kawału, prócz tego musieli to zrobić tak, aby uwczesna władza niepokumała do końca o co chodzi, lub poprostu, żeby przez samą cenzure przeszło. Innych kruczków my młodzi napewno nie wychwycimy, bo nie znamy pewnych sytuacji z których mogli się naśmiewać.
Profil
PW Email www Cytuj
izia
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 22:52     

taaak? ja też oczywiscie nie znam wszystkich programów, żadny ze mnie znawca, raczej wielbiciel ale to ich zaangażowanie polit. to dla mnie nowość :niepewny: , z takich politycznych "wycieczek" na wprost to raczej znałam i kojarzyłam egidę, sts jeśli chodzi o te czasy
Cytuj
Admike 
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 08:48     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
nie ma to jak Masztalscy czy tez Kabaret Rak
Profil
PW Email www Cytuj
Olaa 
Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 23:04     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
ja kocham kabarety !!!!! :D :D :serce: :serce: :serce: :super: :rotfl: uwielbiam!!!! najbardziej cenie kabaret niestety juz nieistniejacy czyli kabaret POTEM :D :padam: :padam: :padam: :rotfl: a teraz utrwalony czastkowo w kabarecie Hrabi ktory rowniez ma calkiem niezle skecze :padam: wkrotce podam link do stronki gdzie mozna poszczegolne skecze roznych kabaretow poogladac i posmiac sie :hyhy: :D
Profil
PW Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 23:06     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Ani mru mru rules :P
Profil
PW Email Cytuj
Olaa 
Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 23:42     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
gdzie tam Ani mru mru :P ich skecze sa smieszne ale mozna je obejrzec raz lub dwa - pozniej przestaja smieszyc POTEMI przynajmniej robili skecze ktore mozna bylo ogladac wiele razy i ciagle sie smiac tak samo :) no ale sa gusta i gusciki ;) polecam obejrzec programy kabaretu POTEM : "Bajki dla potluczonych" " dziekie muzy" i jeden z najlepszych ich numerow "Echo" :rotfl: :D ponizej zamieszczam link oraz link do strony z roznymi kabaretami przy okazji :)

h t t p;//kabarety.fani, p l/articles.php?id=65

no i cala ta stronka :) h t t p;//kabarety.fani, p l/index.php

jeszcze dodaje Halame, ktorego tez bardzo lubie :P

h t t p;//w w w apostol, p l/index.php?name=News&file=article&sid=2039
Profil
PW Cytuj
Wojtulek 
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 09:30     



Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Gliwic
Najlepszy kabaret to ani mru mru, wlasnie go ogladam i sie caly czas smieje.
Profil
PW Email Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 20:05     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
tofik rządzi :D :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Wojtulek 
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 15:44     



Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Gliwic
Basiorek napisał/a:
tofik rządzi :D :rotfl:

tofik byl fajny za pierwszym, drugim i trzecim ale za dziesiatym jak sie juz go oglada to staje sie polowi nudny
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 18:09     

Wojtulek, dokladnie nie ktore hity sa fajne ale do czasu.. ale sa tez takie ktore zostaja w paniemiec na zawsze.. ja np. bardzo ludzie kabaret "Starsi Panowie" :)
Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 18:56     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
starsi panowie to klasyka :taniec:
Profil
PW Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 07:49     

Basiorek, nie raz wlasnie nawet taka klasyk jest super :) ciesze sie ze ma to tez u Ciebie uznanie :)
Cytuj
Basiorek 
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 16:37     



Dołączyła: 14 Lip 2006
Skąd: Gliwice
jasne, że tak! a piosenki to prawdziwe hity! <dla mnie oczywiście>
Profil
PW Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 20:23     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
h t t p;//film.wp, p l/p/id,71262,wiadomosc.html?id=71262&rfbawp=1159210002.604&ticket=9917072370043104lsfrSqybYs3w%2F8Y5eBO2N5Qhu79TJ7My5cQdtilF1YmXPaQR2yyUr2ryjuJmJbrENu1UZF125TxNFGR5b8rY4yTGi7ENznNw%2FBBgJ5J056h%2BjuvUdSWQw7rfav4HWmGt]Ani Mru Mru razem z Monty Pythonem

:ok:
Profil
PW Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 12:04     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
h t t p;//sunsite.icm.edu, p l/pub/music/kabaret/video/


tez mozna male co nie co obejrzec :D
Profil
PW Email Cytuj
daroo 
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 23:56     



Dołączył: 07 Lis 2006
Skąd: Gliwice
kabarety duza dawka smiechu :D najbardziej ze wszystkich kabaretow przypadl mi do gustu kabaret ani mru mru :D:D załanczam tez linka jak ktos chce sobie po oglądać
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D


h t t p;//w w w milanos, p l/video-ani_mru_mru.php?id=mru-1
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008