Poprzedni temat «» Następny temat
Chcę być piękna...
Autor Wiadomość
Alinka 
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 18:40     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
Taki program powstal bo TV chce na wszystkim zarobic, nawet kosztem zniszczenia czyjejs prywatnosci... tak samo ten program Bar, kiedys byl w nim slub, czy ktos wie czy ta para nadal jest razem? bo jakos cicho o nich:)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 22:25     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
strach strachem ale chyba to juz lekkie przegiecie ja to bym sie "sptytala" z bolu... bo przeciez bol zeba jest najgorszym bolem jaki moze byc... niby lekki ale jak juz zaboli to nie odpusci...

Alinka, bylam w Barze bedac we Wrocku... klimat taki sobie a o tej parze fakt cisza :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 10:04     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Alinka napisał/a:
Na Cyfrze+ jest taki kanał Zdrowie i Uroda chyba ,są tam pokazane operacje uczestniczek w całosci!! na polsacie pokazuja tylko fragmenty,a tam wszystko...


Ja to mam na kablówce, ale racja, tam pokazują całe zabiegi. Raz to widziałem, akurat było z tą młodą babką co prawie całą szczęke jej wymienili :P
Co do tych z baru jeśli się nie myle to zaraz po skończeniu edycji baru rozwiedli się, jakoś miesiąc później.
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 02:56     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
tym wszystkim kobietą najwieksze dobrodzejstwo przynosi wizyta i stomatologa, ktory zmienia ich czasami opłakane uzebienie w usmiech nie do poznania.
Ale jest i tak ,ze dobry makijaz i nowa fryzura wystarczą aby kobieta sie zmieniła nie do poznania

dokładnie tak, jednak założeniem tego programu jest przede wszystkim pokazanie jak niby po operacjach plastycznych można pięknie wyglądać. W Polsce przeprowadza się stosunkowo mało operacji plastycznych i program ten ma spowodować wzros zainteresowania takimi zabiegami. Chociaż w zasadzie to nie pokazują zoperowanych części ciała. Pokazuja np. gołe brzydkie i obwisłe piersi przed operacją, ale po operacji juz tylko w staniku.Tak samo brzuch. Dziś była młoda kobieta, która po ciąży miała bardzo brzydki brzuch, jednak po operacji już go nie pokazali.
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 12:45     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
wniosek nasuwa mi się jeden...... jeśli chcesz ustrzec swoją córkę przed upublicznianiem swoich makamentów w tego typu programach, od najmłoszych lat wpajaj jej zasady higieny i dobry gust..... no i swieć przykładem :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 13:03     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Szaganka napisał/a:
od najmłoszych lat wpajaj jej zasady higieny i dobry gust

gdyby to bylo takie proste to takowy program w ogole by nie powstal... nie mozna nikomu "wpoic" gustu kazdy ma sowj wypracowany, higiena owszem jak najbardziej... ale nie znam kobiety ktora nie chcialabym czegos w sobie zmienic... sadze ze trzeba troszke wiecej samoakceptacji...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 15:57     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
od najmłoszych lat wpajaj jej zasady higieny i dobry gust..... no i swieć przykładem

nie sądzę żeby tu o brak higieny chodziło,a co do gustu to są gusta i guściki. Mama może wpajać swojej córce dobry według niej gust, a dla kogoś może to byc największy kicz z jakim się spotkał. Poza tym dbanie o higiene i nawet bardzo dobry gust nie pomoga na upływający czas i na zmiany jakie zachodzą na ciele kobiety. Tu chodzi raczej o to co napisała Aither
Cytat:
trzeba troszke wiecej samoakceptacji
:)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008