Poprzedni temat «» Następny temat
Smsowe konkursy
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 02:04   Smsowe konkursy  



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Gdzie tylko sie nie obejrzymy wszędzie proponuja mam wzięcie udziału w konkursie, sondzie czy głosowaniu polegającym na wysłaniu smsa na wskazany nr.
Jestem ciekawa czy bierzecie w nich udział :?:
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 08:06     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Czasami tak i nie myśląc że coś wygram wygrywam coś ... ale biore udział jedynie w konkursach radiowych.
Profil
PW Email www Cytuj
Yeti 
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 08:37     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Mam tylko służbową komórkę, więc nie za bardzo mogę sobie na to pozwolić, bo takie konkursowe sms-y, to na ogół nieco droższe bywają i firmowe służby kontrolne rozstrzelałyby mnie ;). Nie ukrywam jednak, że korciło już nieraz...
Za to moja rodzinka od czasu do czasu daje się skusić, zwłaszcza, kiedy chodzi o jakąś akcję charytatywną, gdzie przy okazji można niby coś wygrać.
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 09:47     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Nie, nie biore udziału w takich konkursach. Telefon mam stale opłacany przez ojca i staram się, żeby ustalona kwota rachunku nie była przekraczana. Zresztą te konkursy to picówa i wiele się na nich nie zyska. Moi rodzice czasem (rzadko) wysyłają jakieś wspomagające sms`y, które komuś mogą pomóc.
Zresztą ostatnio też słyszałem jak wygląda sprawa z nagrodami z telewizji. To już opowiem przy innej okazji.
Profil
PW Email www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 09:57     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Niue bawie sie nie daje w łatwy sposob innym zarabiać :P
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 16:53     

Major napisał/a:
Zresztą ostatnio też słyszałem jak wygląda sprawa z nagrodami z telewizji. To już opowiem przy innej okazji.

jak zaplacisz podatek to ci nagrode dadza :D i wez tu sobie wygraj 1 milion zlotych :D nie wiem ile ten podatek wynosi ale podejrzewam ze mozna za to merca kupic :P

ja nie biore udzialu w konkursach, jakos mnie to nie bawi 5 zl w bloto wrzucic :P nie dam innym zarabiac na mojej glupocie (:
najbardziej rozwalaja mnie te tele konkursy co rano na tvn leca, teraz i na polsacie :P tak ludzi w konia robia ze ho ho :zdziwko: kiedys jakas babka zadzwonila i podala prawidlowa odpowiedz, a koles ja rozlaczyl i powiedzial ze niestety to zla odpowiedz, a kilka minut pozniej ktos inny zadzwonil i podal dokladnie ta sama odpowiedz :|

jedynie czasami wysle jakiegos sms charytatywnie :P kilka zl mnie nie zbawi, a komus pomoc moze :]
Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 17:42     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Bzyki napisał/a:
najbardziej rozwalaja mnie te tele konkursy co rano na tvn leca, teraz i na polsacie tak ludzi w konia robia ze ho ho kiedys jakas babka zadzwonila i podala prawidlowa odpowiedz, a koles ja rozlaczyl i powiedzial ze niestety to zla odpowiedz, a kilka minut pozniej ktos inny zadzwonil i podal dokladnie ta sama odpowiedz
straszli ludzi w balona przy tym robia :P
Bzyki napisał/a:
jedynie czasami wysle jakiegos sms charytatywnie kilka zl mnie nie zbawi, a komus pomoc moze
tez wysle jak nie mam z resztkami kasy na komie zrobic :P
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 20:00     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Bzyki napisał/a:
jedynie czasami wysle jakiegos sms charytatywnie :P kilka zl mnie nie zbawi, a komus pomoc moze :]

Teoretycznie tak, ale... :kwasny: Niestety większa część z tej kwoty idzie do kieszeni operatora :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
manexxl 
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 21:31     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Dawniej Trynek
A ja kiedyś wysłałem SMS na jakiś konkurs z IDEII i wygrałem samochodową mapę polskii. Ogólnie wysłąłem 2 SMSy jeden z odpowiedzią na pytanie a drógi z danymi i adresem. Koszt jednego to było 50 groszy. Więc chyba się opłacało za złocisza :)
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 21:50     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
a ile osób w tym nie wygrało :P
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 00:01     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
a czy wysyłacie smsy na swoich faworytów w czasie konkursów, programów telewizyjnych, np teraz taniec z gwiazdami :?:

Ja raz tylko dałam się wciagnąć w smsowy konkurs w Tak Taku. wiedzieli jak mnie podejść, do wygrania była Alfa Romeo, smsa dostałam akurat w dniu kiedy nie miałam samochodu bo mąż zabrał, a miałam sporo do pozałatwiania. Wysłałam 7 smsów ( odpowiedzi na pytania) za 1,22 zł i spasowałam :kwasny:
Na swoich faworytów nie wysyłam głosów, czasami jak mam doładowany telefon wyslę chrytatywnie, ale ponieważ nie wiem jak to działa i czy faktycznie mój sms pomoże komuś, to robie to sporadycznie, w przypływie chwili, gdy pokazywany jest ktoś pokrzywdzony przez los w tv.
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 10:15     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Wyslalam sms-ska...jak bylo glosowanie na kandydata DSDSS ( polski Idol)

Do wygrania byl samochodzik, ktory oczywiscie nie wygralam....ale satysfakcja byla wielka, jak osoba na ktora glosowalam -wygrala a ja dostalam sms-ki z podziekowaniami :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 11:03     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Czasem mi sie zdazy cos wyslac,ale dla mnie to naciaganie kasy :]
Kiedys bralem udzial w konkursie Shella....ale bez powodzenia
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 09:02     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
kiedys wzielam udzial w konkursi polsatu i wygralam koncert ramazotiego ale w sopocie, a liczylam na rzym, wiec nie pojechalam. A tak to probowalam komorke zgarnac, bo byl konkurs w jakijs gazecie ale nici z tego, jakos szkoda mi wiecej kasy..
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 22:58     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
a czy wysyłacie smsy na swoich faworytów w czasie konkursów, programów telewizyjnych, np teraz taniec z gwiazdami :?:

mnie czasami korci ale szkoda mi kasy
Profil
PW Email Cytuj
voyteck 
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 00:40     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
mnie czasami korci ale szkoda mi kasy
Heh to tak jak mnie :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008