Poprzedni temat «» Następny temat
Firmy Hostingowe
Autor Wiadomość
Fenix 
Wysłany: Nie Lut 06, 2005 19:59     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
:) Aktualnie pliki mam na serwerze boo, p l ale z reką na sercu nie polecam ich z pingu wynika ze home, p l jest najszybszy ale i tez nie jest tani z 2 stroni nie potrzeba mi az 5gb na serwer acha czy ktos zauwazył ze teraz firmy hostingowe zwiekszaja pojemnosc kont ... ale jesli o mnie chodzi to wybrałem superhost, p l....
Profil
PW Email www Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 06:51     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Cytat:
ale jesli o mnie chodzi to wybrałem superhost, p l....


Mialem doczynienia z ta firma jak chcialem wytestowac serwer...ceny ok - tanio ale jesli chcialem proporic o kontakt - dajcie spokoj ,odrazu mi podpadli, ich wypowiedzi - a popierwsze trzeba sie jeszcze skontaktowac.

nasz serwer jest na ehost, p l - troszke drozej , ale Admina mamy :spoko:
Zawsze mozna sie dogadac i szybko dziala - dzieki niemu ostatnio nie siadla stronka :)
w tej chwili posiadamy 6 giga transferu ,mam nadzieje ze uda sie jeszcze dogadac :)

poniewaz z ehostem jestem zwiazany juz 2 lata moge powiedziec ze sa OK
w w w ehost, p l
Profil
PW Email Cytuj
marek220
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 12:37     

wlasnie, slusza uwaga, bardzo wazny jest kontakt.

nigdy nie ma gwarancji ze serwer bedzie caly czas dzialac - czasem jest tak ze padnie dysk, czy cokolwiek, to tylko glupie maszyny naszpikowane elektronika - inaczej jest gdy administrator zadba o szybka naprawde, ew. dorzuci jakies gratisy itd...

tragedia gdy nie ma kontaktu.

lepsze serwisy typu home, p l po awarii automatycznie sie przelanczaja na inne komputery i dzialaja dalej, niesamowite jest to wszystko jak to dziala, dlatego tez komputer serwerowy tyle kosztuje, bo np. mozna wyjac dysk podczas jego pracy podlaczyc inny i wszystko dziala :) och chcialbym taki komputer :)

pozatym zdradze pare serwisow jakie sa godne zaufania choc nigdy tego nie robie ;)

jesli chodzi o tanie - rodu USA to calkiem dobry jest Cyberdusk, p l jesli chodzi o tzw. UPTIME -chlopaki sa naprawde niesamowici jak potrafia administrowac tym wszystkim...

jesli chodzi o Polskie - te z tych najtanszych to polecam webd, p l - maja lacza Futuro - wydaje mi sie ze sa resellerami, ale za cholere w takim wypadku nie wiem jak oni wychodza na plus przy tych cenach :) Futuro to lider wsrod polskich firm dostarczajacych nam internet, nie ma mowy o jakiejkolwiek awarii lacza.
W miare dobre tez ma IBC, p l - krakowskie, tylko chlopaki mnie wkurzaja bo ciezko z nimi sie gada - niby czloweik a gada jak komputer, wkolko to samo i zero myslenia ludzkiego, no ale sa pewni w 100% i napewno nie znikna.

tyle ode mnie w tym temacie :)
Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 12:56     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Własnie przeprowadzilem rozmowe z Adminem i na dzien dzisiejszy mamy juz 8 giga :mg: - Uwielbiam mojego Admina
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 16:16     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Marek, mam nadzieję, że na w w w chosting, p l - kontakt jest dobry :)
Profil
PW Email Cytuj
marek220
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 08:40     

Kontakt jest bardzo dobry :)

Jednak nie przepadaja jak ktos podaje niepelne dane adresowe - przewaznie wtedy nie odpisuja (no sa wyjatki ;p) hehe...

pozdrawiam
Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 11:08     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
A to ciesze sie, bo ja własnei zarejestrowałem się na w w w cHosting, p l - narazie na próbę, jeśli spodoba się konto dyrekcji szkoły z pewnościa zostanie zakupione ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008