Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kobi
Sro Lut 22, 2006 22:59
............
Autor Wiadomość
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 09:19     

wolf napisał/a:
ale ty możesz bo masz kolegow moderatorow. Buahaha żalosna jestes


przypominam,że odpowiadamy tu na temat zadany przez Majora,a nie wyrażamy opinii na temat użytkowników forum... :cisza: :cisza: :cisza:

Dorotka 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 09:45     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
wolf napisał/a:
ty możesz bo masz kolegow moderatorow
nie mam "kolegów moderatorów" - moje posty jak są nie na temat i jak komuś w nich dopiekam są kasowane dokładnie tak samo jak posty innych użytkowników forum.
wolf napisał/a:
odpiepsz sie odemnie
poza tym drobiazgiem że Ci się nieco pisownia wymknęła spod kontroli to powiem, że w tym temacie to ja mam wrażenie, że to ktoś się do mnie przypieprza.... a nie odwrotnie

De_Luca tak się składa, że z punktu widzenia osoby w moim wieku poglądy osoby 19 letniej mogą być infantylne szczególnie jeżeli wypowiada się w temacie, w którym za wielkich osobistych doświadczeń miec nie może. Napisałam tak jak myślę i czuję - jeżeli Cię tym uraziłam to przepraszam.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka Sro Lut 22, 2006 10:05, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW
kobi 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 09:56     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Spokój mi tu :cisza:
Nie będę się bawił w jakiekolwiek edycje postów - będą one kasowane jeżeli tylko będzie w nich wjazd na drugą osobę, nawet jeśli będzie w nich odpowiedź na topik :!:
Profil
PW Email
voyteck 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 10:54     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Dorotka napisał/a:
ten facet nie żyje skromnie dlatego że tak mu się życie ułożyło tylko że mu wszytsko wisi - a to zupełnie co innego.

Facet ma 30stke i mu wisi wszystko . Super sie ma ale Ja troszke inaczej to widze - ostatnie 5 lat u mnie to ostra jazda z zapieprzanie za kasą - odkłądanie ile sie da . Teraz mam zamiar inwestowac tą kase i troche odpuscić z praca itp życiem . Też bede mial za 2 lata 30stke - psa fajnego mam , piwko w lodówce też sie znajdzie , dziewczyna super też jest i wisi mi tez wszystko - Nie mając długów i nie obawiając sie o przyszłośc mojej rodzinki ( wiadomo różne sa sytuacje w życiu i moze coś sie stać nieoczekiwanego )
Rozumiem ze nie którzy nie mają perspektyw - trzeba ich szukac gdzie sie da i nie pękac po miesiacu . Sa tez tacy którzy wszystko co zarobią ( czasami dużo ) zamiast odkładac wydają na max zabawe - Tez tak można ale nie wiem czy to ma jakis sens na dalszą mete . Kasa czasami jest dobra przez jakis czas i jesli tego nie wykorzystasz mozesz drugiej nie miec - i co zostaje ci tylko satysfakcja dobrej zabawy - Bez sensu .
Profil
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:14     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
De_Luca napisał/a:
Dorotko -czepiasz sie ludzi



Ale Ona sie wcale nie czepia..., pisze tylko swoje zdanie i odczucia, a przeciez po to sa dyskusje aby wyrazac poglady , a nie po to aby wsszystkim przytakiwac
Profil
PW Email
De_Luca 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 12:14     



Dołączyła: 28 Gru 2005
Skąd: Żernica CitY
Dorotka zwracam honor- ale po prostu poczułam potrzebę odgryzienia sie za wtedy =P no cóż- hormony. Teraz już przynajmniej nie musze o tym myśleć. Pojednawczy booziaczek dla Ciebie :calus: =)

a wracając do tematu. Niech sobie każdy żyje jak mu sie podoba, ale przyznacie chyba że publiczne przyznawanie sie kto ile ma kasy gdzie po to żeby zrobić wrażenie na kolegach ze studiów jest troche no.... głupie i dziecinne. Ja tam wiem ile dostane od rodziców w swoim czasie- ale co z tego? Nikomu o tym nie mówie bo i po co.. Może i sumka nie mała ale do końca życia nie wystarczy więc staram sie jako tako wyedukować, żeby sobie i mojej ewentualniej rodzince zabezpieczyć przyszłość. Nie musze żyć w luksusach, no ale nędza też mi sie nie uśmiecha.. Wydaje mi sie, że ani jeden, ani drugi facet których wypowiedzi zostały przytoczone na początku nie jest poważny.. Mają skrajnie różne poglądy na życie i na dłuższą metę żadnemu z nich nie wróże szczęśliwego zakończenia. Ludzie dla których liczy się tylko kasa są skazani na samotność, a ci dla którzy żyją tylko zabawą i nie myślą "do przodu" na wspomnianą już nędzę. Obie rzeczy są ważne, ale w umiarze..
Profil
PW Email
voyteck 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 14:22     


Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
De_Luca napisał/a:
Mają skrajnie różne poglądy na życie i na dłuższą metę żadnemu z nich nie wróże szczęśliwego zakończenia.

I to chyba jest 100% racja - Trzeba sie wypośrodkować jakoś
Profil
PW Email
Szamanka 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 18:45     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Ja uwazam, ze kazdy z nich jest na swoj sposob szczesliwy, zyje swoim zyciem, cos z niego bierze, cos daje....

Pierwszy zapewne mysli o przyszlosci, skoro kase nie rozwalil tylko ja dobrze ulokowal.Nie wiemy skad ma te pieniadze, jak sie ich dorobil, ale domysles sie mozna ( tzn ja sie domyslam), ze musial sie napracowac, nakombinowac...a teraz poprostu bedzie sobie liczyl uzbierane " grosiki"....jest szczesliwy.
Mozliwe, ze ma marzenia...te o psie, dziewczynie, domem z ogrodkiem, wielkachna kuchnia i lodowka, w ktorej znajdzie kilka piw....Czy mozna go nazwac realista? :niepewny:


Drugi ma to, o czym ten pierwszy w tej chwili marzy...ma beztroskie zycie, nie martwi sie dniem jutrzejszym...najwazniejsze, ze w lodowce znajdzie piwo i serek :hyhy: ...poprostu wielki optymista.
Tylko ( tak jak juz ktos tu napisal), czy zastanawia sie nad tym, ze ta beztroskosc nie bedzie trwac wiecznie, ze przyjdzie dzien, kiedy jego dziewczyna powie "STOP", bo owe serki bedzie miala po wyzej nosa, wezmie psa.....i pojdzie do tego pierwszego.

Oj zycie to jedna wielka komplikacja :kwasny:
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 22:33     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Dorotka napisał/a:
zacytuj proszę jedną moją wyopowiedź, z której to wynika - bo jak na razie to pokazałaś powyższymi postami, że zaraziłas się od Wolfa jakąś dziwną chorobą albo nie nauczyłaś sie jeszcze - a czas by był najwyższy - czytać ze zrozumieniem!!


Dorotka nic nie bede cytowac, bo cokolwiek napiszę, a nawet pomyślę to zostanie skasowane. Jesteś nietykalna ja fidel castro :padam:
Profil
PW Email
kobi 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 22:42     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
madziar napisał/a:
Jesteś nietykalna ja fidel castro :padam:

Nikt nie jest nietykalny. Kasuję posty każdego kto załatwia prywatne porachunki. Nie moja wina, że akurat czyiś postów jest więcej.
To w kwestii wyjaśnienia. Niech nikt mnie bezpodstawnie nie posądza o stronniczość bo sobie tego nie życzę.
Posty były i będą kasowane. Bez względu na to kto ja napisał.

Wracamy do tematu.
Profil
PW Email
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 22:54     

jednak na forum by sie przydal topik w ktorym kazdy po kazdym moze pojechac bez konsekwencji, wtedy kazdy kazdego zjedzie,
moim skromnym zdaniem to jest brak kultury, jesli ktos broni swoich pogladow jadac po innych, ech hanba :P

kobi napisał/a:
Wracamy do tematu.

lepiej go zamknij, bo niczego z niego nie wynika a tylko sie zaostrza atmosfera :]

De_Luca 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 22:56     



Dołączyła: 28 Gru 2005
Skąd: Żernica CitY
Bzyki właśnie to samo zasugerowałam po południu, ale dowód mojej dobrej woli stworzenia "oczyszczalni atmosfery" został brutalnie skasowany i nikt już sie nie dowie jaki genialny miałam pomysł =P
Profil
PW Email
Major 
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 22:57     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Dobra to jako założyciel tematu wnosze o jego zamknięcie.
I tak już dużo osób napisało swoje zdanie na ten temat.
Dziękuje za wypowiedzi.
Profil
PW Email www
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008