dupiate forum

Nasze miasto - Second Hand, Odzież używana,Lumpex,Szmateksy itp w Gliwicach

PAKuS - Wto Maj 10, 2005 10:49
Temat postu: Second Hand, Odzież używana,Lumpex,Szmateksy itp w Gliwicach
jak wyżej w temacie szukam tych miejsc i proszę o pomoc i jak znacie to o adres i o kontakt z nimi dziękują
ANIUS - Wto Maj 10, 2005 12:13

duzy szmateks, jak to nazywasz, byl na dworcu :)
ANIUS - Wto Maj 10, 2005 12:13

aha i w podziemiach GCH
kaszanna - Wto Maj 10, 2005 12:29

Nieduży szmateks jest na Rybnickiej i na Zygmunta Starego. Widziałam też niedaleko Rynku ale nie wiem jaka to ulica, w pobliżu muzeum.
Dev - Wto Maj 10, 2005 12:43

ponoc jest tez kolo ruin teatru, ale to tylko slyszalem...
kaszanna - Wto Maj 10, 2005 12:50

Na pewno był, taki spory ale nie wiem czy jest teraz bo sporo tam zmian.
kisia - Wto Maj 10, 2005 13:02

Pakuś "szmateksy" powstają jak grzyby po deszczu i tak samo szybko znikają.
Na rogu Chorzowskiej i Elżbiety jest mały , na Tarnogórskiej w okolicach skrzyżowania ze Skowrońskiego też kiedyś był, czy jest nadal, nie wiem.
Duży szmateks jest też na ul. Kłodnickiej za jakimś tam bankiem( bank jest na rogu Dworcowej i Kłodnickiej)
Kolejny jest na ul. nie wiem jakiej ale koło Ruin teatru w zasadzie do tego przy Kłodnickiej też można dojść z tej ul. na której jest teatr.

Piotrulek - Wto Maj 10, 2005 13:24

W tej chwili jest naprawdę profesjonalny w budynku Biprohutu na przeciwko Dworca PkP
PAKuS - Wto Maj 10, 2005 14:24

dzięki za pomoc ale jeszcze Ja bym potrzebował dokładny adresulic tych miejsc co Wy Mi podaliście
ANIUS - Wto Maj 10, 2005 14:46

z tym bedzie trudniej, zeby podac dokladnie, bo jak kobietka chodzi po miescie to nie zastanawia sie czy jest w sklepie na klodnickiej, na rogu klodnickiej, czy to juz inna uliczka :)

ten szmateks kolo ruin teatru nadal jest i jest bardzo duzy:)

kisia - Wto Maj 10, 2005 14:51

PAKuS ucz sie choc troszke radzić samemu, to wstyd żeby takiego dużego chłopaka prowadzić za raczkę, masz podane ulice, to nie jest problem przecież wybrać się na nie i poszukac :D
PAKuS - Wto Maj 10, 2005 15:00

spokojnie teraz dam rade bo Ja wiem gdzie się te szmateksy mieszczą
Demmo - Wto Maj 10, 2005 20:25

jakiś czas temu był też koło mojego dojo... jest to w podwórzu, można dostać się od 3 stron ;)
koło Sorrento, na wysokości koMENDY policji skreca się w uliczkę (tą koło więzienia, równoległa do wieczorka) i wjezdza się na plac na wysokosci mebli.. ee.. Agata? czy jakoś tak..
lub w tą samą uliczkę mozna wjechac od ul.Dolnych wałów na wysokości zakładu pogrzebowego Hades..
lub trzecia możliwość jedziesz/idziesz sobie ulica koło czołgu/KMP/Sorrento itd i wchodzisz na plac gdzie jest myjnia samochodowa i krem-studio ;) trzeba obejść ten budynek no i tam to jest.. a przynajmniej było ;)

kisia - Wto Maj 10, 2005 23:06

Demmo napisał/a:
skreca się w uliczkę (tą koło więzienia, równoległa do wieczorka) i wjezdza się na plac na wysokosci mebli.. ee.. Agata? czy jakoś tak..

ta uliczka nazywa się Młyńska :)
kisia napisał/a:
Kolejny jest na ul. nie wiem jakiej ale koło Ruin teatru

a ta nazywa sie Aleją Przyjaźni :)

PAKuS - Sro Maj 11, 2005 09:47

a w ogóle to ile jest szmoteksó w gliwicach :?: :?:
Dev - Sro Maj 11, 2005 09:49

komu sie chce liczyc? duzo jest i tyle :D
ANIUS - Sro Maj 11, 2005 13:59

i kolejny dzis widzialam na ulicy Rybnickiej, naprzeciwko stacji Paliw BP
kisia - Czw Maj 12, 2005 22:36

PAKuS napisał/a:
a w ogóle to ile jest szmoteksó w gliwicach

zadaj mądrzejsze pytanie :zly:

PAKuS - Pią Maj 13, 2005 10:24

spokojnie KISIU Ja nad wszystkm pamuje
ANIUS - Sro Cze 08, 2005 09:19

na ulicy Czestochowskiej w ostatnich dniach otworzyli nowy "second hand". Trafilam na niego wczoraj przypadkiem, z zewnatrz wygladal na fajny sklepik z ciuszkami. W srodku takze jest fajny, ale jak w temacie jest to sklep z uzywana odzieza, przywieziona z Anglii. Musze powiedziec, ze maja bardzo fajne, wrecz modne (a nie tak jak inne przestarzale, zszarzale, z poprzedniej ery) szmatki. Posegregowane kolorkami, rodzajami i w dobrej cenie. Polecam poogladac. Pierwszy "second-hand" , jaki spotkalam, w ktorym jest porzadek, pachnie i jest duzy ruch (...)
PAKuS - Pią Cze 10, 2005 16:39

muszę się tam wybrać i obadać a na dodatek to dzięki ANIUS
ANIUS - Pią Cze 10, 2005 17:28

do uslug :rotfl:
zania - Pon Cze 13, 2005 11:02

ANIUS napisał/a:
na ulicy Czestochowskiej w ostatnich dniach otworzyli nowy "second hand".

to ja zadam dziwne pytanie, czestochowska to gdzie?

ANIUS - Pon Cze 13, 2005 11:08

czestochowska to stara ulica Gotwalda (nawet nie wiem czy dobrze napisalam)
jest to przedluzenie tak jakby ulicy Wroclawskiej

zania - Sro Cze 15, 2005 08:23

acha ,dzieki :)
kisia - Sro Lip 30, 2008 21:10

w Gliwicach i nie tylko pojawiły się sklepy z używaną odzieżą angielską, mozna w nich spotkać też nowe ładne, modne firmowe rzeczy.
Mogę polecić sklep na rogu Pszczyńska-Wrocławska, maja tam też duży wybór torebek, a w małym sklepiku na Częstochowskiej ( w części między piramowicza i Jagiellońskiej) są ładne bluzeczki letnie i topy za 5 zł :)

krystian - Sro Lip 30, 2008 23:37

kisia napisał/a:
mozna w nich spotkać też nowe ładne, modne firmowe rzeczy
sorki, ze wtrace ale te nowe modne firmowe ciuchy pochodze w 90% z sieci sklepow Primark (m.in.atmosphere) i zaufaj mi z firmowymi ciuchami to ma nie wiele wspolnego:) firma pochodzi z indii i stamtad tez sprowadza ciuchy.
kisia - Sro Lip 30, 2008 23:53

może lepiej z Indii niż z Chin, ja tam lubie indyjskie klimaty ;) :P
Basia K - Czw Lip 31, 2008 15:55

kisia napisał/a:
sklep na rogu Pszczyńska-Wrocławska,



Tam są UŻYWANE ciuchy ? :szok: Nigdy tam nie byłam,ciuszki na wystawie prezentuja się ciekawie...myślałam,że to "droższy" sklep :zdziwko:


Na ul.Piwnej też jest sklep z używaną odzieżą.Przed wakacjami kupiłam tam mojemu synusiowi ;) katanę Levis'a za 15 zł!

kisia - Czw Lip 31, 2008 18:45

Basia K napisał/a:
Tam są UŻYWANE ciuchy
ponoć nie wszystkie, ale chyba większość
zelma - Sro Lis 05, 2008 18:54

No to i ja włączę swoje 3 grosze:)
Moje zwiedzone "Lumpy"
1. nad plusem w centrum- świetny, pierwsze miejsce :D :ok:

2. Chorzowska koło urzędu skarbowego- świetne nowe torebki, :rotfl:
ciuszki niezłe naprawde,
jak na taką powierzchnie to jest ich dużo.

3. W zaułku na pl. piastów blisko dentysty- lubie:)
kiedyś były dwa ale utrzymał się ten starszy.

4. Pod GHC- a właściwie z tyłu- mają komiczne stroje karnawałowe ;)

5. Na Dworcowej(?) naprzeciwko przystanku tramwajowego i warzywniaka.
UWAGA!! Pełno mocherów;)
Szeroki asortyment, fajne kiecki;)

6. Koło sektora 21(?27?) za więzieniem, mają straszny bajzel ale idzie coś wysznupać ;)

7. Na rogu chorzowskiej i Elżbiety.
Na wystawie jest ładna bluzka ale nie byłam w środku od roku chyba.
Bardzo małe pomieszczenie i mało rzeczy. :dobani:

PROPONUJE SAMEMU ZWIEDZIć I SIę PRZEKONAć

X-ray - Sro Wrz 16, 2009 08:54
Temat postu: Second Hand, Odzież używana, Lumpex, itp. itd - detal
Second Hand, Odzież używana, Lumpex, itp. itd - detal


Witam,

bywam forumowiczką i właśnie teraz zwracam się z pytaniem: znacie jakieś fajne tego typu sklepy jak w tytule?
Najlepiej z markowymi ubraniami na wieszakach już wycenionymi?

Poproszę o adresy i z góry dziękuję

[ Komentarz dodany przez: kisia: 30 Wrzesień 2009, 23:43 ]
temat scalony, więc poczytaj go teraz w całości :)

zelma - Sro Wrz 30, 2009 20:49

Hmm...

Nad plusem naprzeciwko dworca

Koło sektora 21

na tyłach Gch w podziemiu od ul. Barlickiego

Dworcowy lump;)

zelma - Sro Wrz 30, 2009 20:49

No i na dworcowej koło żaby, przy przystanku tramwajowym
kisia - Sro Wrz 30, 2009 22:31

zelma napisał/a:
No i na dworcowej koło żaby, przy przystanku tramwajowym
może ja czegoś nie wiem, ale gdzie na Dworcowej jest przystanek tramwajowy ?
X-ray - Czw Paź 01, 2009 08:43

Kisia :padam: :padam: :padam: :padam:
dziękuję za zebranie wszystkiego /ja nie dałabym rady/, właśnie się dziwiłam, dlaczego 2 strony postów, a dopiero dzisiaj powiadomienie
Wielkie dzięki, mam nadzieję, że temat trochę ruszy i pojawią się nowe punkty?

A może jeszcze sklepy outletowe - detal? ja znam tak jak i wszyscy pewnie ten nad Rossmanem, aaaaa i jest jakiś outlet niedaleko Forum, ale czy to detal to nie mam pojęcia

pozdrawiam :ok:

kisia - Czw Paź 01, 2009 20:06

X-ray, poledcam se na przyszłość :)
Cytat:
Second Hand, Odzież używana

na rogu Pszczyńska/Wrocławska
na Częstochowskiej
na Krupniczej
na Wieczorka
na Piwnej

greta80 - Czw Kwi 29, 2010 17:58

WITAM!
Był ciucholand na Plac Piastów koło fotografa. Teraz tam jest bank, nie wiecie gdzie on się przeniósł, albo zlikwidował :(

kisia - Czw Kwi 29, 2010 18:04

greta80, raczej się zlikwidował
greta80 - Czw Kwi 29, 2010 18:06

Szkoda. Gdzie w Gliwicach jeszcze są jakieś ciucholandy.
Ja znam na dworcu PKS i na Barlickiego.

llaneta - Czw Kwi 29, 2010 18:11

Jest jeszcze nad Biedronką na przeciwko dworca PKS
zelma - Czw Kwi 29, 2010 21:17

MI znane:
Koło klubu sektor 21- ale bajzel tam mieli niesamowity.
Chorzowska - świetne wyczucie stylu widoczne na manekinach.
Największy jest chyba nad biedronką, naprzeciwko dworca.
W dworcu- bajzel.
Barlickiego- szperanie w stosach szmat.


takie adresy wynalazłam na necie:

Euro-Dar Odzież Używana Import-Export - Gliwice, Żytnia 57
Grawik Firma Handlowa Sklep Odzieżowy - Gliwice, Piwna 9
Hurtownia Odzieży Angielskiej PERFEKT - Gliwice, Architektów 103
Komis Odzieżowy - Gliwice, Basztowa 7
Milion Ciuchów Firma Handlowa Sklep - Gliwice, Wieczorka 18 /20
Sklep Odzieżowy - Gliwice, Górnych Wałów 15
Sznumpex Sklep z Odzieżą Używaną - Gliwice, Bracka 29
Zakład Usługowo-Handlowy - Gliwice, Piwna 11

kisia - Pią Kwi 30, 2010 21:11

zelma napisał/a:
Grawik Firma Handlowa Sklep Odzieżowy - Gliwice, Piwna 9
mały i drogo
zelma napisał/a:
Milion Ciuchów Firma Handlowa Sklep - Gliwice, Wieczorka 18 /20
ciuchy ładne, na czasie, ale drogo i nr 38 to max
Cytat:
Zakład Usługowo-Handlowy - Gliwice, Piwna 11
tego chyba już nie ma
greta80 - Sob Maj 01, 2010 12:05

Na Piwnej, gdzie jest ten sklep?
poranamnie - Wto Maj 25, 2010 23:59

dorzucam jeszcze jeden lump, nikt nie wspomniał:
fashion! na żwirki i wigury 66 koło biedronki i avansu

fajne ciuchsy i można wyłowić niezłe marki jak ktoś lubi
pozdr

Major - Czw Maj 27, 2010 12:28

Wiecie skad te lumpeksy maja ciuchy?
Z wystawek za granica, gdzie ubrania maja isc do afryki, ale polacy/litwini/rosjanie je sortuja i dziurawe sla do afryki, a dobre i markowe na sprzedaz do polski.

A swoja droga to mnie troche powalila ilosc lumpexow jaka mamy w gliwicach, nawet sie nie spodziewalem. :kwasny:

Karlus - Czw Maj 27, 2010 13:34

Ale to chyba nie jest jakieś zjawisko które powinno nas martwić :) Skąd one są? Przeważnie z wysp, Niemiec czy krajów Beneluxu.
Ja sam tam wyłapałem kilka par naprawde fajnych spodni ''sportowych'' za 15-20zł.
Natomiast ciuchy które wrzucają Polacy do takich kontenerów, są sortowane i kontenerach płyną do Indii i Pakistanu.

kisia - Czw Maj 27, 2010 14:16

Major napisał/a:
ubrania maja isc do afryki,
hmmm, ja kupuję zazwyczaj rzeczy do bollywoodu, więc chyba nie wszystkie tam mają trafić bo nie wyobrażam sobie Afrykanki chodzącej w sari ;)
poranamnie - Czw Maj 27, 2010 20:55

albo Afrykanki chodzącej w kurtce zimowej wypełnionej pierzem naturalnym :D:D
alenda - Pią Maj 28, 2010 21:27

llaneta napisał/a:
Jest jeszcze nad Biedronką na przeciwko dworca PKS


Kiedyś było tam super, teraz za drogo :(

alenda - Pią Maj 28, 2010 21:30

Jeszcze jest na bocznej rynku, bliżej małego handelku , tam kupuje dla małej i na małym handelku koło mięsneo i zniczy taki mały, fajny. W Knurowie (jak ktoś jest) jest świetny koło basenu ale coraz drożej i super w Szczygłowicach.
kisia - Pią Maj 28, 2010 22:10

alenda napisał/a:
llaneta napisał/a:
Jest jeszcze nad Biedronką na przeciwko dworca PKS


Kiedyś było tam super, teraz za drogo :(
ale w tej części na wage dalej opłaca sie kupować, nie wiem tylko jak z jakością bo ja normalnych ciuchów tam nie kupuję.
espi - Pią Maj 28, 2010 23:22

alenda napisał/a:
i super w Szczygłowicach.

W którym miejscu? Koło kościoła czy na osiedlu?

Basia K - Pon Cze 21, 2010 17:42

A ja jeszcze dorzucę sośnicki ciucholand na Sikorskiego,na terenie byłej kopalni - pole wschód.Czyli mówiąc jaśniej-niedaleko hali sportowej,jak się jedzie na Zabrze.


Niedawno wspomniała mi o nim koleżanka,dziś byłam tam na zwiadach.
Składa się z dwóch części-z niebieskimi koszykami-ciuchy wycenione (z ustaloną ceną) i częśc żółta-ciuchy na wagę.
No,nawet nawet.....

aoyaga - Sro Lip 14, 2010 15:43

a wie ktoś co się stało z lumpem na pl.piastów? ten taki mały, wagowy, bo teraz tam jakiś bank jest
Karlus - Sro Lip 14, 2010 17:51

Za koleżanke zadama pytanie:
Do ajkiego najlepiej się udać by kupić odzież roboczą?

Basia K - Czw Lip 15, 2010 09:01

Karlus napisał/a:
Do ajkiego najlepiej się udać by kupić odzież roboczą



Do sklepów BHP.Na Jagiellońskiej jest np. taki sklep,naprzeciw ruin huty

Karlus - Czw Lip 15, 2010 14:36

Ale jej chodziło o używaną ;)
Basia K - Pią Lip 16, 2010 08:26

Karlus napisał/a:
jej chodziło o używaną


A to nie wiem :zawstydzony:

GosiaO - Pon Lip 19, 2010 00:12

Niedawno otworzyli koło mnie na ul. Marzanki na przeciwko biedronki, jest mały, ale ceny znośne i ubrania posegregowane na wieszakach, jest jeszcze jeden fajny koło "zielonego"(handelek koło rynku), schodzi się na dół po schodkach. Ubrania na wieszakach, posegregowane cenowo, za 2, 3 ,5 , 8 zł zapytam koleżanki o dokładniejsze namiary na niego i dam znać, tam jest też dużo rzeczy nowych. W ciucholandzie nad biedronką naprzeciwko dworca były ostatnio (w części na wagę) nowe podkoszulki chłopięce w różnych rozmiarach (5-10 lat na oko)
jolmil - Sro Sty 12, 2011 14:16
Temat postu: Czy kupujecie w second hand?
Tak jak w temacie, czy kupujecie w second hand, inaczej w sklepach z używaną odzieżą, czy jeszcze inaczej nazywając w ciucholandach?
jolmil - Sro Sty 12, 2011 15:18

aoyaga napisał/a:
a wie ktoś co się stało z lumpem na pl.piastów? ten taki mały, wagowy, bo teraz tam jakiś bank jest


No właśnie jak wyżej, może jednak ktoś wie, gdzie go przenieśli, bo wątpie, żeby się całkowicie zlikwidował - pełno ludzi tam zawsze było.

kisia - Sro Sty 12, 2011 15:19

jolmil napisał/a:
second hand, inaczej w sklepach z używaną odzieżą, czy jeszcze inaczej nazywając w ciucholandach?
lub szmateksach.
Oczywiście że tak, zwłaszcza ciuchy do tańca bollywood, ale nie tylko czasami jak siętrafi coś firmowego za 1/4 ceny to sie skusze :)

Agnieszka24 - Sro Sty 12, 2011 15:19

oczywiście! jak byłam w liceum to marzyłam o torbie z firmy Słoń torbalski h t t p;//w w w slontorbalski, p l/ mają takie niespotykane kolory i kształty, są wykonane z naturalnej skóry dlatego są takie drogie ok 270zł...i pewnego pięknego dnia jak buszowałam po ciucholandzie to w koszu z torebkami na samym dnie leżała brązowa torba słonia...mam ją do dziś...zapłaciłam za nią 30zł :)
jolmil - Sro Sty 12, 2011 15:42

W takim razie gdzie są jakieś godne polecenia, chodzi zwłaszcza o fajne rzeczy, bo z centami to juz nie tak różowo, coraz drożej.

[ Komentarz dodany przez: kisia: Sro Sty 12, 2011 15:44 ]
jolmil, tak też myślałam, ze celem tego tematu bedzie dowiedzenie się gdzie sa second handy :/ w takim razie scalam tematy

nitkapl - Wto Cze 21, 2011 17:54

Jutro będę na dłuzszy czas w Gliwicach, możecie podpowiedzieć gdzie są godne uwagi Second Handy? Podajcie dokładne adresy to postaram się przejrzeć co jest, bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam Was!

dzierlatka - Sob Sie 06, 2011 11:58

Hala Targowa - na przeciwko Hama/ sklep mięsny/...całkiem niezły wybór..w środy wszystko po 1 zł..nowa dostawa - czwartek...
Morqana - Nie Sie 14, 2011 12:01

Kupuje :) . Ostatnio rzadko, bo nie mam czasu na poszukiwania tam ciuchów, ale jak znajduje wolną sobotę to lubię pochodzić po sh. Nie kupuje tam jednak obuwia, czy też bielizny :)

Gdzie jest Hala Targowa ??



Polecam sh nad biedronką, na przeciwko Dworca kolejowego. Dowiedziałam się też o sh na Wyszyńskiego, aczkolwiek będąc tam nie znalazłam tam nic,co by mnie zaciekawiło. Kiedyś był fajny sh na Barlickiego, mało osób o nim wiedziało i można było znaleźć prawdziwe perełki. Droższy sh, w którym można znaleźć przecudne, wieczorowe suknie, jest na ul. Piwnej, obok salonu fryzjerskiego Aleksandra :)

dzierlatka - Nie Sie 14, 2011 15:07

Hala Targowa..koło Muzeum.... biały duży pawilon... ścisła STARÓWKA !!!
kisia - Pon Sie 15, 2011 13:11

nowy sh ma być lub już jest otwarty na ul. Warszawskiej w pawilonie na piętrze, zamiast sklepu meblowego. Nie byłam tam jeszcze więc nie wiem jakie są ciuchy i jakie ceny
agnusbe - Pon Wrz 12, 2011 18:35

kisia napisał/a:
nowy sh ma być lub już jest otwarty na ul. Warszawskiej w pawilonie na piętrze, zamiast sklepu meblowego. Nie byłam tam jeszcze więc nie wiem jakie są ciuchy i jakie ceny


Już otwarty :)
sklep podzielony jest na dwie części: waga (15zł/kg) i wycena czyli podobnie jak na placu piastów.

kisia - Czw Wrz 15, 2011 19:18

powstał nowy duży SH na ul. Warszawskiej w pawilonie, na piętrze, zamiast sklepu meblowego. jest podzielony na dwie części. Z jednej sa rzeczy na wagę 1 kg/15 zł, druga część już wyceniona. Udało mi się znaleźć parę perełek, uważam, ze niedrogich.
nazywa się BIGA w w w bigastyl, p l

Solid_Wood - Pią Wrz 16, 2011 07:30

Nie wiem czy to Second Hand czy Outlet, ale wczoraj "lecąc" z dworca zauważyłem, że coś się otworzyło na Okopowej, to ta ulica od PKP do Pl. Piastów.
Dalia - Wto Mar 19, 2013 10:03
Temat postu: Sklepy - odzież używana
Szukam dobrych ciucholandów, polecacie coś w Gliwicach?
kisia - Sro Mar 20, 2013 11:05

Dalia, poczytaj wyżej bo temat scalony :)
Dalia - Sro Mar 20, 2013 14:26

Aaa przepraszam nie zauważyłam :wstyd:

Coś słyszałam o Bidze właśnie ale nigdy nie byłam. Dzięki za podrzucenie strony, czytam, że ma być duża dostawa odzieży wiosennej więc trzeba się w końcu wybrać :)

dzierlatka - Sro Mar 20, 2013 20:00

jakis nowy sklep jest na Zubrzyckiego / w miejscu spożywczego-pawilon/...
tier - Sro Mar 20, 2013 21:06
Temat postu: Re: Czy kupujecie w second hand?
jolmil napisał/a:
Tak jak w temacie, czy kupujecie w second hand, inaczej w sklepach z używaną odzieżą, czy jeszcze inaczej nazywając w ciucholandach?

Ja czasami zaglądam w poszukiwaniu jakiegoś fajnego krawata. Jak pracowałem w Bytomiu, to tam prawie na każdej ulicy był jakiś wypasiony ( ;) )ciucholand. W Gliwicach musze się dpoiero rozejrzeć.

Sylvia - Nie Mar 24, 2013 18:55

Byłam w kilku, ale jakoś nic mi w oko nie wpadło.Zresztą mam wrażenie że ich coraz więcej.
Dalia - Pią Kwi 05, 2013 11:29

W końcu wybrałam się do Bigi na Warszawskiej i trafiłam na dostawę akcesoriów i bawełny jak to nazywają. Kupiłam świetny pasek za 2 zł i 2 koszulki bawełniane na wycenie. Za wszystko zapłaciłam niecałe 10 zł :) Jest masa towaru, może niektórym to przeszkadza w szukaniu ale jak dla mnie jest super, zwłaszcza. że są oznakowane działy.

A jeśli chodzi o ciekawą nowinkę to Biga otwiera u nas nowy sklep, dokładnie na Młyńskiej 14. Przeczytałam dziś na ich stronie, że otwarcie będzie 17 kwietnia. Może ktoś z forum sie wybiera? :hyhy:

kisia - Pią Kwi 05, 2013 22:01

bedzie trzeba się wybrać może coś rzucą co mi się do tańca przyda :D
Dalia - Sro Kwi 24, 2013 08:46

No no no podoba mi się nowy sklepik Bigi :ok: jest chyba podobny powierzchniowo jak ten na Warszawskiej. Zrezygnowałam z wizyty w dniu otwarcia bo dość dużo ludzi było ale poszłam w piątek i zaopatrzyłam się w koszyk baardzo ciekawych rzeczy :D
Morqana - Nie Kwi 27, 2014 16:42

Czy wie ktoś może gdzie przeniesiono secondhand, który był w IKARZE ? :niepewny:
kisia - Pon Maj 12, 2014 00:41

Morqana napisał/a:
gdzie przeniesiono secondhand, który był w IKARZE
też mnie to ciekawi :niepewny:
kropka75 - Sro Maj 21, 2014 06:58

Dalia napisał/a:
No no no podoba mi się nowy sklepik Bigi :ok: jest chyba podobny powierzchniowo jak ten na Warszawskiej. Zrezygnowałam z wizyty w dniu otwarcia bo dość dużo ludzi było ale poszłam w piątek i zaopatrzyłam się w koszyk baardzo ciekawych rzeczy :D

Koło głównego komisariatu?
Czy inny jakiś?

kisia - Sro Maj 21, 2014 10:24

kropka75 napisał/a:
Koło głównego komisariatu?
Czy inny jakiś?
chyba właśnie ten. Ja do niego nie lubię chodzić bo straszliwie ciasno jest i ciemno
Klaudia91 - Czw Wrz 18, 2014 13:13

Czy możecie coś jeszcze polecić? Nie dawno się tu przeprowadziłam i nie oriętuje się jeszcze tak dobrze a bardzo lubię "pogrzebać". :) Bardziej interesują mnie ciuchy na wagę, niż te wycenione i coś dla dziecka żeby można było znaleść.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group