dupiate forum

Kino/Film/Teatr/Muzyka/Ksiązka - Gdzie chodzicie do kina

frohike - Pią Kwi 29, 2005 16:15
Temat postu: Gdzie chodzicie do kina
Witajcie,
Mieszkamy niedaleko siebie (przynajmniej wiekszość z nas).
Powiedzcie gdzie najczesciej wybieracie sie do kina.

ja osobisie jezdze tylko do Multikina bo maja dobre naglosnienie, wygodne siedzenia i dobry popcorn

Piotrulek - Pią Kwi 29, 2005 17:08

frohike napisał/a:
Powiedzcie gdzie najczesciej wybieracie sie do kina



W każdej ankiecie na samym końcu jest punkt taki,"nie chodzę do kina","nie mam zdania" lub "inne",a w tej ankiecie nie mamożliwości odpowiedzieć,że nie chodzę do kina...

frohike - Pią Kwi 29, 2005 17:15

Piotrulek napisał/a:
W każdej ankiecie na samym końcu jest punkt taki,"nie chodzę do kina","nie mam zdania" lub "inne",a w tej ankiecie nie mamożliwości odpowiedzieć,że nie chodzę do kina...

jak to nie ma, spojrz dokladniej :)
ps. dzieki za spostrzezenie

Piotrulek - Pią Kwi 29, 2005 17:37

CZyli jest już moje 50% hahahahahahahahaha,dzięki za uzupelnienie...wprost dla mnie... :) :) :)
kisia - Pią Kwi 29, 2005 18:36

Multikino z powodów podobnych do tych co napisał frohike poza popcornem bo nie jadam takich kalorycznych rzeczy wole chipsy :rotfl: :rotfl: poza tym podoba mi się to że idąc z dziećmi w tym samym czasie one idą na inny film niz ja
Agacisko ;-) - Pią Kwi 29, 2005 18:40

[i]NAjczęsciej chodzę do multikina... chyba, ze nie chce mi się jechać to wtedy wybieram się w którym grają dany film. Jednak Do X-a mam senstyment... magiczne miejsca od tej drugiej strony.
ANIUS - Pią Kwi 29, 2005 20:35

hmm, ja wybieram multikino, jakies 6 miesiecy temu prawie co 2 tygodnie bylam w kinie na jakims seansiku (fajnie glosno, wygodnie, cola i przegryzka), ale od czasu kiedy mam nowy dduuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzy TV mam kino w domu:) nikt mi wiecej nie bedzie kopal w siedzenie i plul popcornem!!!
Agacisko ;-) - Pią Kwi 29, 2005 20:36

To kiedy nas zapraszasz do siebie ?? ;)
ANIUS - Pią Kwi 29, 2005 20:51

:rotfl: ok, ale nie ma nic za darmo:)
Kupicie z 3 narozniki, zeby kazdy miał gdzie siedzieć:) i impreza kameralna:) gotowa:) przy okazji klub dyskusyjny ;)

asik - Sob Cze 18, 2005 00:22

lubię małe kameralne kina:) i dlatego najczęściej wybieram amok, jakiś sentyment do niego mam i dla mnie to jakieś takie magiczne miejsce:)
Demmo - Sob Cze 18, 2005 00:26

a ja razem z Jenny albo multikino, albo amok (czasami mają fajne, nietypowe filmy, których nie puszczają w innych kinach..) albo cinema-city i IMAX :]
czyli nie wiem na co zagłosować :D

Asienka - Nie Cze 19, 2005 09:56

Raczej multikino zawsze wiekszy wybór :D
Aither - Nie Cze 19, 2005 10:13

obojetnie... multikono moze byc :] i tak liczy sie bardziej z kim do kina a nie gdzie :)
frohike - Nie Cze 19, 2005 11:18

mi sie wydaje ze najwazniejsze na co :D
Aither - Pon Cze 20, 2005 09:27

frohike nie zawsze :] film to przy okazji :] dlatego jest roznica "do kina" czy "na film" :D P.S mam na kompie dom latajacych sztyletow, bedzie polewka :D
frohike - Pon Cze 20, 2005 10:45

Aither napisał/a:
dlatego jest roznica "do kina" czy "na film"

ja chodze na film
wersja do kina mysle ze sa ciekawsze miejsca na takie rzeczy :D

Aither - Pon Cze 20, 2005 11:00

Widac wiekszosc ludzi chodzi do multikina :)
Ilonka - Wto Cze 21, 2005 17:23

Multikino. Lubie takie miejsca :]
Aither - Sro Cze 22, 2005 09:34

Ja chodze do multikina ze wzgledu na wygodne siedzenia i klimatyzacje... ale wnerwiaja mnie popcorny, siorbanie cola i szeleszczenie chrupkami...
Gmeras - Sro Cze 22, 2005 10:58

multikino czasami bajka
p.s
zadko chodze do kina ;D

Aither - Sro Cze 22, 2005 13:52

ja chodze czesciej do kina niz na chlopakow na miasto :D
espi - Sro Cze 22, 2005 14:42

Ja lubię Cassino w Knurowie, ale tam takie mało nowe filmy grają, więc częściej bywam w Multi.
asik - Sro Sie 24, 2005 07:15

Aither napisał/a:
ja chodze czesciej do kina niz na chlopakow na miasto :D


to trzeba to zmienić:)

Admike - Sro Sie 24, 2005 07:18

teraz w Opolu nie ma wielkiego wyboru,więc pozostaje mi Multikino,gdzie w weekend za bilet na seans po południu trzeba zapłacić 18 zł :kwasny:
morigan - Sro Sie 24, 2005 08:08

multikino: lepsze sale, większa wygoda, większy wybór, lepszy odbiór filmu, przystępne ceny, bufet ;)
Bajka i X mogą się chować, aż dziw że nie splaktowały. Mają wybór aż jednego filmu gdzie chodzi na nie przeważnie aż 5 osób.

Szamanka - Sro Sie 24, 2005 08:50

Jakos nie robi mi to roznicy w jakiej sali kinowej siedze

Jezeli chce obejrzec dany film a akurat leci tu a nie tam,wtedy ide,siadam i ogladam.

Wiadomo,ze to noweczesne kina posiadaja wielka wygode

Kiedys jednak bardzo lubilam Kino X ...nie wiem dlaczego :D

espi - Sro Sie 24, 2005 08:52

Wkurzyłam się ostatnio na multi. Pojechaliśmy w niedzielę na Madagaskar z Emi i się okazało, że nie ma miejsc. Wszystkie bilety sprzedane, rezerwacja online nie działa, a telefonicznej nie sposób się dodzwonić. :zly:
Asienka - Sro Sie 24, 2005 09:13

burek napisał/a:
rezerwacja online nie działa, a telefonicznej nie sposób się dodzwonić. Zly



telefonicna rzeczywiscie jest beznadziejna , ale jakoś z online nie miałam problemów :D

Olaa - Sro Sie 24, 2005 14:11

ja najczesciej chodze do multikina...dla mnie tam wszystko jest ok..no oprocz szeleszczacych chipsami dzieciakow- grrr nienawidze tego :zly: jak slysze takie cos szemrajace za mna to poprstu budzi sie we mnie agresja przez duzee A :zdegustowany:
morigan - Sro Sie 24, 2005 14:13

heh, chipsy sa wszedzie, w kazdym kinie, wiec skreslmy wady policzmy zalety... Mulikino ma ich najwięcej ;)
Olaa - Sro Sie 24, 2005 15:09

morigan napisał/a:
heh, chipsy sa wszedzie, w kazdym kinie,

niestety :(

Aither - Sro Sie 24, 2005 16:42

dalej uwazam ze nie wazne gdzie ale z kim :]
morigan - Sro Sie 24, 2005 16:48

ee tez nie, jezeli idziesz do kina na film to raczej wciagasz sie w film i nie zastanawiasz sie kto przy tobie siedzi. Na niektore filmy rowqnie dobrze mogłabym isc sama, bo w trakcie olewam zupelnie inną osobe ;)
Aither - Sro Sie 24, 2005 16:51

oj to ja nie .... nie moge olewac osoby ktora siedzi obok :) chodzenie do kina to dla mnie przyjemnosc spedzenia z kims czasu :) ze mna sie filmu nie da ogladac :) frohike cos juz o tym wie :) buheheheheeeee :hyhy:
frohike - Sro Sie 24, 2005 21:54

Aither napisał/a:
frohike cos juz o tym wie

i chyba wiesz dlaczego nigdy cie juz nie wzialem do kina po 1 filmie na ktrym bylismy
wole osoby ktore nie komentuja filmow na biezaco
:rotfl:

Aither - Nie Sie 28, 2005 12:51

frohike, wczoraj bylam w kinie.... nie musisz mnie brac do kina sa inni w kolejce :)
frohike - Nie Sie 28, 2005 13:09

Aither, a na czym byłas bo z kim to wiem :D
Aither - Nie Sie 28, 2005 15:14

frohike, ech... jestes ciekawski :P bylam na "dom woskowych cial" :) nie mialabym takich wrazen jakbym to w domu ogladala :)
ziutek997 - Nie Sie 28, 2005 20:05

ja ostatnio byłem w rzeszowie...
w takim zwyklym starym kinie a nie żadnym multipleksie...
ale siedzenia nowe i ogólnie ok... lepsza atmosfera niż w multipleksie....
jedyną zaletą multipleksku jest mnogość filmów....

Aither - Nie Sie 28, 2005 20:07

a wada jedna z wielu ludzie jedza i pija w trakcie filmu...
ziutek997 - Nie Sie 28, 2005 20:10

ooo.... tak.... i nikt nie czuwa nad jakościa wyswitlanego filmu... (wszystko zmechanizowane i jeden człek obsługuje kilka sal) i jak film np traci ostrość to nie ma co liczyć na skorygowanie...
już bywałem na filmach w multikinie w których wyraźnie dominował kolorek zielony :)

Aither - Nie Sie 28, 2005 20:40

LOL :D mi sie to nie przytrafilo ani razu
Fenix - Nie Sie 28, 2005 20:57

Ja tam nienazekam na jakosc zawsze jest lepsza niż w domu ale czasami cos nawali...

[ Dodano: 2005-08-28, 22:58 ]
Zawsze i tak ktoś narzeka żebym się schylił hehe

asik - Nie Wrz 04, 2005 16:46

Fenix napisał/a:
Zawsze i tak ktoś narzeka żebym się schylił hehe


biedactwo:>

[ Dodano: 2005-09-04, 18:47 ]
aa i czas zacząć sezon w amoku:)

espi - Nie Wrz 04, 2005 19:57

A ja dziś byłam w Multi. W sumie ok, ale mogłoby coś normalnego do jedzenia tam być bo strasznie długo czekałyśmy z moją córą. Ona głodna, ja też a tam tylko hot-dogi i to w kosmicznej cenie. :zdegustowany:
Krzysio - Czw Gru 01, 2005 09:55

ja mam kino w domu :rotfl: tylko niestety emisje filmow sa nieregularne :P a tak to ostatnio bylem w amoku, ale jesli juz ide do kina to tylko do multikina :p wygodnie tam jest :p nie to co w bajce :|
p4cz3k - Czw Gru 01, 2005 10:05

multikino...z dojazdem jest tylko tragicznie :P gdy nie mam dostepu do autka :=]

naglosnienie +
repertuar +
ceny +
popcorn +
wygoda +

dojazd -

kobi - Czw Gru 01, 2005 10:26

Heh! Jeszcze nie byłem tu w kinie od kiedy się przeprowadziłem na Śląsk :kwasny: Jakoś tak wyszło, że nie było okazji :kwasny:
Bea.tka - Czw Gru 01, 2005 13:13

>> Jak kino to tylko multi :) chyba nie musze tego komentowac
Alinka - Sro Lip 05, 2006 19:13

odkąd zamkneli miejskie kino jezdze do multikina:) kiedys bylo czesciej a obecnie kilka razy w miesiacu,uwielbiam Maratony Nocne w multikinie :hyhy:
atena - Czw Lip 06, 2006 11:33

Ja chodze na filmy, a te ktore mnie interesuja mozna zobaczyc w wybranych kinach, np. AMOK w Gliwicach czy ROMA w Zabrzu. :ok:
Wojtulek - Nie Lip 09, 2006 14:07

Ja chodze tylko do multikina, tam jak oglada sie film to czuc ta atmosfere kina a nie to co u nas w gliwicach, w tych malych kinach. Prawde mowiac teraz kazdy film mozna miec w domu wiec nie oplaca sie wydawac 13zł na bilet :camping:
aniol - Nie Sty 21, 2007 13:01

Wojtulek napisał/a:
a chodze tylko do multikina, tam jak oglada sie film to czuc ta atmosfere kina


dokładnie... w Multikinie jest naprawdę świetnie... ostatnio byłam na "Deja Vie" i naprawdę było genialnie... ;)

Basiorek - Nie Sty 21, 2007 15:43

polubiłam Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach :) fajne miejsce, w repertuarze tylko dobre filmy, częste festiwale tematyczne, tanie bilety... :)
super_sonic - Nie Sty 21, 2007 20:45

jak kino to tylko amok i roma :)
Dana - Nie Sty 21, 2007 20:53

Multikno Zabrze - coś sobie zawsze wyszukam ,kogoś namówie i wyjście kinomaniaka gotowe

Alinka napisał/a:
uwielbiam Maratony Nocne


Tak jak Ja :ok:

Anula - Wto Sty 30, 2007 20:56

100 lat nie byłam w kinie na filmie , udalo mi sie tylko wyciagnac syna na bajke "Auta" do Multikina, tez było fajnie :rotfl:
tuchałowa - Pon Lut 05, 2007 10:31

A my od czterech lat zbieramy (z dwoma przyjaciółkami) punkty na karcie z multikina na darmowe bilety i za każdym razem jest właściwie tak, że zapominamy zabrać karty :)
Tak z przyzwyczajenia chodzę do multikina, ale w inne kina nie są gorsze ;)

Lukasz - Pon Lut 05, 2007 22:05

W sobote bylem w X-ie. Na seansie cale 7 osób na sali.
Alpha Centauri - Pon Lut 19, 2007 15:10

Ja ostatnio byłem na Babel w Amoku. Przy kupnie biletów powiadziano mi, że coś tam jest zepsute i w trakcie seansu będą przerwy. No i były! W środku filmy nagle cyk - film znika, świato się zapala i minuta przerwy. I tak 2 razy :) Cenię Amok za ciekawy repertuar, ale warunki techniczne mnie dobijają. Szczególnie, że cenowo wcale nie są tacy konkurencyjni : /
katarzyna35k-ce - Pon Lut 19, 2007 18:31

No ja ze wzgledu na miejsce zamieszkania pomykam po katowickich kinach. Ale swego czasu jezdziłam czesto do zabrza do multikina i wiecie co? Najwygodniejsze fotele i swieża kukurydza zawsze mnie tam przyciągną.:)
Danielo - Pon Lut 19, 2007 23:27

najlepsze kino to cinema city dla mnie duze lepsze od multi wygodne fotele i bardzo wysoko sie siedzi wyposazenia na +
daniela - Czw Mar 15, 2007 11:01

juz nie chodze do kina..... :(
nie lubie kin "molochów" a małe i kameralne kina ...zamykają - a szkoda! :(

magusia24 - Pią Mar 16, 2007 12:19

Zdecydowanie multikino :) Tylko denerwujace sa tam kolejki w niedzielne popoludnia :zly: Ale gdy otworza Forum tam ma byc podobno cinema wiec nie bedzie mi sie chcialo jedzic juz do Zabrza.
Gmeras - Pią Mar 16, 2007 12:51

magusia24 napisał/a:
Ale gdy otworza Forum tam ma byc podobno cinema wiec nie bedzie mi sie chcialo jedzic juz do Zabrza.
tak będzie cinema city dobrze że nie multikino bo zawsze można sobie wybrać multikino w Zabrzu lub cinema w Gliwicach
Danielo - Sob Mar 17, 2007 02:27

trzeba dodac do tej ankiety cinema city.
Amal - Pią Cze 01, 2007 16:00

multikino:) najlepiej późno...i nie zazdroszczę tym ktorzy tam później sprzątają w 15 minut... :kwasny: :przestraszony:
kisia - Sob Cze 02, 2007 01:18

od 28 czerwca będziemy mieli nowe kino w Gliwicach, w budującej się galerii Forum. Fajnie będe miała blisko do kina :D
a z ankiety kino Bajka można juz wywalić :)

frohike - Sob Cze 02, 2007 05:31

kisia napisał/a:
a z ankiety kino Bajka można juz wywalić


gdybym byl dalej modkiem to bym to zrobil :)

kobi - Nie Lip 08, 2007 22:18

Ktoś już był w Cinema? Jak to wygląda w porównaniu do innych kin, zwłaszcza do Multi?
Kalka - Nie Lip 08, 2007 22:25

kobi napisał/a:
Ktoś już był w Cinema? Jak to wygląda w porównaniu do innych kin, zwłaszcza do Multi?

pewnie podobnie jak w Rudzie Śląskiej ale jutro się wybieram to zobacze...

Solid_Wood - Pon Lip 09, 2007 10:20

Ja również dzisiaj tam będę, to się zobaczy i opisze wrażenia...
Solid_Wood - Pon Lip 09, 2007 10:23

Do tej pory najczęściej chodziłem do Bajki i Multikina. Teraz pewnie będę chodził do Cinema, bo gliwi :zakrecony: ckie Multikino ruszy najszybciej za 1,5-2 lata... :zakrecony:
Gmeras - Pon Lip 09, 2007 15:57

Solid_Wood napisał/a:
bo gliwi :zakrecony: ckie Multikino ruszy najszybciej za 1,5-2 lata... :zakrecony:
w 2 połowie 2010 roku jesli dobrze pójdzie
Tom@k - Pon Lip 09, 2007 18:52

Cinema bardzo fajne, nie ma na co narzekać. tylko nie wiem o co chodziło kasjerce, kiedy mówiła, że mamy nie brac miejsc w ostatnim rzędzie, bo rzędy są dosyć pochylone pod kątem, a ostatni najbardziej i będzie nam się źle oglądać :zdziwko: ale kino spoko, a zestaw duży popcorn + duży napój za 14,50zł bodajże :D
Disiple - Pon Lip 09, 2007 22:39

amok, kino teatr x ;)
Kalka - Pon Lip 09, 2007 23:10

Mnie się podobało w gliwickim Cinema, więc do Multikina zawitam tylko dlatego, że mam darmową wejściówke na jeden seans :P
Solid_Wood - Wto Lip 10, 2007 17:36

Kalka napisał/a:
Multikina zawitam tylko dlatego, że mam darmową wejściówke na jeden seans :P


A ja chyba na karcie Multikinomaniaka mam tyle punktów że powinno starczyć na gratisowy bilet, wiec trzeba będzie się na coś wybrać. Bo teraz to głównie Cinema będzie :)

Kalka - Wto Lip 10, 2007 20:02

Solid_Wood napisał/a:
trzeba będzie się na coś wybrać.

to chyba już po urlopach, wtedy i kierowca będzie do Zabrza ;)

Admike - Sro Lip 11, 2007 04:53

tutaj we Wrocławiu pootwierali ostatnio Multikin,że głowa boli...

jeśli się ma legitymację studencką to można np. w Arkadach Wrocławskich od poniedziałku do piątku za 11zł kupić bilet na dowolny seans,w soboty i niedziele ta przyjemność kosztuje 14zł

Solid_Wood - Sro Lip 11, 2007 19:06

Kalka napisał/a:
wtedy i kierowca będzie do Zabrza ;)

A kto tym razem nie pije? haha

Kalka - Sro Lip 11, 2007 20:37

Solid_Wood napisał/a:
A kto tym razem nie pije? haha

to akurat nie było śmieszne :/ kolejny raz to cię wywioze poza powiat......

Harcerka - Sob Lip 14, 2007 17:25

ja sie musze wkoncu na Shreka wybrac:)
wybralabym Multikino:) nie lubie kina w Markiecie:)

Solid_Wood - Nie Lip 15, 2007 10:28

Kalka napisał/a:
kolejny raz to cię wywioze poza powiat......


Obiecuje, zrobię te prawko i będę "kierowca". tylko autko jeszcze musze załatwic :)

Kalka - Nie Lip 15, 2007 20:13

Solid_Wood napisał/a:
Obiecuje, zrobię te prawko i będę "kierowca". tylko autko jeszcze musze załatwic :)

:hurra: następny raz do kina jadę limuzyną z kierowcą ;)

Bot - Pon Lip 16, 2007 17:13

cinema City jest 2 zł droższa od Multikina, nie rozumiem powodu, więc biorąc pod uwagę to że paliwo mam za free to wolę podjechać do Multikina, zwłaszcza że nie trawię jakoś tego całego Forum i pomijam już głupie 2 zł na bilecie...
Solid_Wood - Pon Lip 16, 2007 17:18

Kalka napisał/a:
:hurra: następny raz do kina jadę limuzyną z kierowcą ;)


myślałem że wcześniej się wybierzemy na jakiś film??????? :)

Harcerka - Pon Lip 16, 2007 17:21

hmm ja tez wole Multikino...
no to kiedy idziemy?

Anula - Pon Lip 16, 2007 20:49

Cinema jest jak najbardziej w porządku, Miałam okazje byc tam na Shreku z synem i było wszystko ok. Porównywalne w 100% Multikinem w Zabrzu. Tylko te ceny...... :/ szok, malutka woda mineralna za 4,50 zł :przestraszony: popcorn za 7,50zł :przestraszony: przegięcie wg mnie.
Kalka - Pon Lip 16, 2007 22:08

Solid_Wood napisał/a:
myślałem że wcześniej się wybierzemy na jakiś film??????? :)

normalnie poczułam się zaproszona teraz czekam na propozycje, wiesz że ja zawsze... ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group