dupiate forum

Rozrywka - Gry - Najlepsze gry

Dev - Sro Kwi 27, 2005 11:00
Temat postu: Najlepsze gry
Ciekaw jestem jakie sa wasze najlepsze gry w jakie kiedykolwiek graliscie:) Podajcie po 3 gry :)

No to ja zaczne:)

1. Silent Hunter (kazda czesc)
2. Hitman (kazda czesc,chodz najbardziej czesc pierwsza)
3. Mohaa (przeszlosc)

Aither - Sro Kwi 27, 2005 11:15

hmmm...
1. DIABLO - I i II + wszelakie dodatki :)
2. settelrs - kazda czesc cala seria czyli obecnie 6 czesci :D
3. Baldur`s Gate i Warcraft na jednym miejscu :)

Piotrulek - Sro Kwi 27, 2005 14:12

Sim City 4 , superek gra ,jak dla mnie :) :) :)
frohike - Sro Kwi 27, 2005 14:28

1. Colin McRaeRally 2.0
2. Mohaa
3. Tetris

delfin - Czw Kwi 28, 2005 09:42

1. szachy
2. scrabble
3. bulder dash

Fenix - Czw Kwi 28, 2005 23:01

1. BROTHERS IN ARMS® ROAD TO HILL 30
2. Settlers Cała Saga
3. World Championship Snooker 2003

Demmo - Czw Kwi 28, 2005 23:05

na grach TV:
-river ride
-tom boy ;)

na Atari:
-książe

na Commodore 64:
-Laser SQUAD (rulezzz.. kultowa gierka :] )

na PC:
-NFS 4 ->jeżeli chodzi o grę na dwóch, bo zrobiłem do tego kilka autek i potem siedzieliśmy z kumplem po nocach i się ścigaliśmy.. zresztą nie tylko moimi wozami..
-NFS Porsche ->zachowanie samochodu pierwsza klasa.. ostatnia część przed nastąpieniem "arcadówek" z serii nfs ;) szkoda że tylko "prosiakami" można było w tym jezdzić..
-Diablo Hellfire - to dopiero był czad :]
-Neverhood - chyba jedyna gierka przy której momentami płakałem ze śmiechu :rotfl:

heh.. pewnie zauwazyliście że nieco stare te gry.. ;) no ale od jakiegoś czasu era grania w moim życiu jest przeszłością, bo nie bardzo mam na to czas, poza tym nie bardzo mi sie chce grać.. :wstyd:

Dev - Pią Kwi 29, 2005 16:33

ooo wlasnie NFS porsche tez bym chetnie dodal do najlepszych gier :) bardzooooo fajna:)
Demmo - Pią Kwi 29, 2005 16:57

a ja zapomniałem o Fallout 1 i 2.. rewelacyjna fabuła.. przez tą gre musiałem się nauczyć angola, bo do jej przejścia było konieczne zrozumienie o czym gadasz z ludźmi/mutantami, żeby za głupi tekst kulki nie dostać itd..
po prostu rewelacja..

frohike - Pią Kwi 29, 2005 16:59

w fallouta 2 gralem na praktyce, fajnie bylo czas zabic, w domciu juz az tak bardzo w niego nie gralem, ale niezla gierka
Dev - Pią Kwi 29, 2005 17:18

pare miechow spedzilem nad falloutem, nie wiem jak sie pisze ale to byl Brotherhood of steel czy jakos tak :) ta ostatnia czesc.. miodzio :D
luciddreamer - Pią Kwi 29, 2005 20:49

Counter Strike i Warcraft III, w nic wiecej nie gram i poki co nie zanosi sie abym cos innego zainstalowal :]
nedved - Nie Kwi 09, 2006 21:27

counter strike 1.6
Gmeras - Nie Kwi 09, 2006 21:36

ja sobie pykam w Gunz on line :]
Szaganka - Pon Kwi 10, 2006 09:01

bezkonkurencyjne Heroes III :super: IV niby niezła, ale już klimat nie ten :|


no i The Sims.... :zawstydzony: absolutnie fantastyczny :oczami:


a do szybkiego "popykania" Zuma i Tetris :)

p4cz3k - Pon Kwi 10, 2006 09:31

hyhyh..

diablo II ... ale tylko online...
anno 1602 - ile ja czasu spedzilem tworzac wlasna cywilizacje:)


ostatnio WoW - choc sam nei oplacam abonamentu...ale czasem wpadne do jakiegos znajomego i sobie pogram :=]

młynek - Pon Kwi 10, 2006 11:43

1. Baldur's Gate 2
2. Football Manager (cała seria)
3. Najdłuższa Podróż

Major - Pon Kwi 10, 2006 11:53

Ultima Online
Baldurs Gate 2
Morrowind
i pare innych :)
San Andreas

SVPAM - Pon Kwi 10, 2006 12:01

Co gram....taaaa.

Ogame :)
TRD3 singiel i multi
Diablo II tylko multi.
I kurnik.....

No a czasem jak co do czego to C4 albo F22 Total Air War przez net z innymi.....

Mikanka - Pon Kwi 10, 2006 13:58

Jak ja dawno w nic nie grałam... :dontgetit: Po pierwsze nie mam czasu, po drugie... nie mam czasu, żeby poszukać gier, które mnie interesują :]

Ale grałam w Tacticala Opsa, Simsy :P Herosa (wszystkie części) i... to chyba tyle :niepewny:
O, i pasjans :hyhy:

Krzysio - Wto Kwi 11, 2006 15:34

Mikanka napisał/a:
O, i pasjans :hyhy:

ja lubie jeszcze w kierki pograc :rotfl:

najlepsza gra w jaka gralem to maxio pejn i comandos :P

Admike - Czw Kwi 13, 2006 12:51

Skoki naraciarskie - wersja z roku 2000
Siatkówka - Ateny 04
no i niezniszczalny Tetris ( w różnych odmianach)

klaus - Czw Kwi 13, 2006 19:01

chińczyk
eurobusinnes
tysiąc

Niedźwiedź - Nie Kwi 16, 2006 13:44

miejsce pierwsze: cała seria Rainbow Six (za wyjątkiem "Lockdown")
miejsce drugie: egzekwo Fallout 2////Diablo II + LoD/// Planascape Torment////Jagged Aliance 2 oraz 2,5 :D
miejsca trzeciego nie ma bo nie wiedziałem co z wywalic z miejsca drugiego :P

Major - Nie Kwi 16, 2006 14:55

Kurcze jak mogłem zapomnieć o Fallout2. Ta gra towarzyszyła mi wiele razy przez nudne dni lub zarwane noce :) Nie raz przez tą gre przypominałem sobie która godzina kiedy za oknem było słychać ptaszki dość charakterystycznie śpiewające.
Fenix - Nie Kwi 16, 2006 18:21

ja polecam gry z serwisu h t t p;//reflexive, c o m no i wszystkie sa darmowe po 1 malym triku
manexxl - Nie Kwi 16, 2006 23:29

Civilization 2 - online. Coś pięknego :)

Championship Manager 3 - online :)

Literaki - online na w w w kurnik, p l

PAKuS - Pon Kwi 17, 2006 12:13

Ja narazie niemam czasu na granie bo mam co innego na głowie
RaFeN - Sro Maj 31, 2006 18:09

Warcraft3 Frozen Thron. Najlepsza gra w jakiej grałem. Jak ktoś ma tą gre i jest zainteresowany grą 1 vs 1 zapraszam!!
Fer - Czw Cze 01, 2006 14:29

Diablo II + LoD (tylko BattleNet)
Seria Need For Speed
Jagged Aliance 2, 2,5, a także zmodyfikowany WildFire
Bards Tale (Opowieści Barda) fajna gierka w stylu Revenant ale wg lepsza
Saga C&C i Red Alert ;)

madziar - Pią Cze 02, 2006 21:01

:rotfl: mahjong hehe, zaraz mnie tu zadziobią specjaliści od fpsów, rtsów, rpg itp hehe. Ale co tam , ryzyk-fizyk :rotfl:
Major - Pią Cze 02, 2006 21:02

madziar napisał/a:
mahjong


Miałem jakiegoś co katowałem pare dni. Nawet jakieś swoje rekordziki udawało się robić.

Appo - Sob Cze 03, 2006 11:41

Wdł. mnie przebojami są :
- The Sims
- The Settlers 1,2 (!!)
- Need for Speed
- Broken Sword
- Metal Gear Solid
- Tetris
- 'Kulki'
- oraz najtrudniejsza gra jaką kiedykolwiek spotkałem ... Rebelion :]

Aither - Nie Cze 04, 2006 00:26

no ja ostatnio dorwalam Age of Emipres III :D jeszcze 2 dni i mam ja rozpykana w calosci :) potem biore sie za "Ojciec Chrzestny" :)
kobi - Nie Cze 04, 2006 11:17

Appo napisał/a:
- The Settlers 1,2 (!!)

Ta gra jest boska :D Jedna z niewielu, które naprawdę wciągały - i nadal to robią jeśli tylko jest czas ;)
Cytat:
- Need for Speed

Ale tylko wersja Porsche Unleasched - jak dla mnie ;) Te nocne zmagania ze znajomymi by urwać ułamki sekund i pobić rekord toru :oczami:
Appo napisał/a:
- Tetris

Klasyka :super: W starym Ericssonie miałem - często bateria mi padała od grania ;)
Appo napisał/a:
- 'Kulki'

Hehehe :D Dawno nie miałem z tym do czynienia... Kolejna klasyka :D

Aither - Nie Cze 04, 2006 14:07

wlasnie skonczylam pykac AoE III :D banalne to bylo :) sadzilam ze bedzie trudniejsze :)
A wlasnie... poszukuje gry Shogun :) ktos cos o niej wie widzial gral ? :D

Major - Nie Cze 04, 2006 14:20

Aither napisał/a:
wlasnie skonczylam pykac AoE III banalne to bylo sadzilam ze bedzie trudniejsze

Może na easy grałaś? Bo ja miałem trudności w jednej z plansz gdzie jakbym nie robił przeciwnik zawsze miał więcej i szybciej niż ja. Tego właśnie w rts`ach nie lubie.

Aither - Nie Cze 04, 2006 14:32

Major, nie bawie sie w "easy" to nie jest przyjemnosc :)
Ja mialam w III akcie kiedy z Amelia i Kynianke musialam pokonac droge przez zasniezona plansze gdzie mroz i lod mnie zabijal :/ w dodatku sledzaca mnie armia i wilki :D fajna gra :P

Appo - Nie Cze 04, 2006 20:21

Aither ja mam Shoguna jak cos ;)
Aither - Pon Cze 05, 2006 09:59

Aaaaaaaappooooooooo, :hyhy: Ty juz wiesz co mi chodzi po glowie co nie ? :)
Appo - Pon Cze 05, 2006 15:50

Już się boję :P Po Tobie wszystkiego mogę się spodziewać :P
Aither - Wto Cze 06, 2006 08:37

No co Ty :) przeciez okazuje zainteresowanie ta gra - nie widzisz tego ? :P a co mam sie slinic ? :P no chwile to w akcie desperacji :P na to musisz poczekac jeszcze :D
Ale chetna na te gre jestem :)

p4cz3k - Wto Cze 06, 2006 13:28

ha...a ja polecam na nude w pracy z braku mozliwosci ... w w w gry, p l :=]
dadeck - Sro Cze 07, 2006 13:17

Pro evolution soccer - Najlepsza pilka na kompa, nie ma to ze mucha tupie. (w realu za to nie lubie noznej)
Call of duty - Nie ma to jak dobra strzelanka
Ragnarok Online - Czasami poexpic w innym swiecie...

FlashMan - Sro Cze 07, 2006 22:07

Ja polecam Mr. Piu Piu z Maxior, p l :)
Arex30 - Wto Lis 07, 2006 21:46

Fenix napisał/a:
ja polecam gry z serwisu h t t p;//reflexive, c o m no i wszystkie sa darmowe po 1 malym triku
jakim??
daroo - Czw Lis 09, 2006 00:19

najlepsze gry w jakie grałem to :rotfl: :rotfl:

1. NFS carbon :rotfl: :rotfl: :rotfl:

2. Toca race driver 3 :rotfl: :rotfl:

3. GTA san andreas :rotfl: :rotfl:

wedlug mnie to są najlepsze gierki :D:D:D

Major - Czw Lis 09, 2006 00:23

daroo napisał/a:
. NFS carbon

Dopiero zacząłem ściągać :zalamany: I tak pewnie sobie dobrze nie pogram, chyba że dopiero n ps3
daroo napisał/a:
. GTA san andreas

Niestety straciła gra klimat w momencie wyjazdu z pierwszego miasta. Mimo to i tak dużo się zagrywałem.

Appo - Czw Lis 09, 2006 07:56

Major, uważaj gra ma spore wymagania co do kart graficznych ( na MX np. wogóle niechodzi ;) )
daroo - Czw Lis 09, 2006 12:56

Major ; ale warto sciagac NFS carbon ta gra jest na serio bardzo bardzo fajna mozna powiedziec ze jest to najlepsza czesc ze wszystkich NFS :D :D ale ta gra ma na serio duze wymagania ;/ mi tam chodzila na prawie full wymaganiach ale to zalezy kto ma jakiego kompa :P ;P :hyhy: :hyhy: :hyhy:
MacSen - Pon Lis 13, 2006 09:22

daroo napisał/a:
Major ; ale warto sciagac NFS carbon ta gra jest na serio bardzo bardzo fajna mozna powiedziec ze jest to najlepsza czesc ze wszystkich NFS :D :D ale ta gra ma na serio duze wymagania ;/ mi tam chodzila na prawie full wymaganiach ale to zalezy kto ma jakiego kompa :P ;P :hyhy: :hyhy: :hyhy:


Ściągnąć i ściągnąć ... lepiej to przemilcze. :(
(wieczorem dokleje fotke żeby nie było że tylko mówię o legalności)
Posiadam NFS MW i Carbon i te gry razem zmiatają konkurencję...no może tylko poza TRD3 do której niema się co porównywać.

Po necie to ta trójca jest niepokonana.

Major - Pon Lis 13, 2006 16:17

MacSen napisał/a:
NFS MW i Carbon

Oryginały posiadam z poprzednich części, na carbona ostatnio mam za dużo wydatków, ale też się skusze na oryginał, jak na razie miałem ochote sobie zerknąć co ta gra oferuje.

MacSen - Pon Lis 13, 2006 22:20

Major napisał/a:
MacSen napisał/a:
NFS MW i Carbon

Oryginały posiadam z poprzednich części, na carbona ostatnio mam za dużo wydatków, ale też się skusze na oryginał, jak na razie miałem ochote sobie zerknąć co ta gra oferuje.


Jakby to ująć...od tego są dema i recenzje. Bardzo dobre pod tym względem jest CD Action
Takie wymówki że chcesz zobaczyć jak to wygląda przed zakupem...cóż ani do mnie ani tym bardziej do nikogo z BSA nie przemawiają.
Zasada jest jedna gry to nie towar pierwszej potrzeby. Ja kupuje wtedy gdy rzeczywiście mam ochotę w coś pograć.
Po prostu nieważne co napiszesz...to i tak będzie piractwo(dobra kończę bo wyjdzie że jestem buczydło :) )


Żeby nie było.

Major - Pon Lis 13, 2006 23:24

Mnie to tam rybka czy mnie ktoś uważa za pirata czy nie. Jak mam kase to kupuje gre co lubie, nie mam kasy, a chce grać to ściągam. Jak syfiata gra to przynajmniej nie mam wyrzytów sumienia, że zmarnowałem pieniadze. Druga kwestia to taka, że nie znam w moim otoczeniu osoby, która miała by tyle oryginałów co ja. Co prawda obecnie to są już głównie starsze tytuły, ale i nie grywam tyle co kiedyś.
Coyote - Czw Mar 01, 2007 16:18

Hmm jadna z najfajniejszych gier w jakie grałem to America's Army - bardzo ważna jest współpraca drużynowa :) Czasami sie trafia jakiś rambo [ cos o tym na mapie Bridge wiem :cwaniak: ], ale tak to nie mamy co sami na siebie liczyc ;)
Gra jest darmowa i mozna ja pobrać h t t p;//games.internode.on.net/filelist.php?filedetails=4938]TUTAJ albo ze strony h t t p;//w w w americasarmy, c o m]Armii Amerykańskiej.
Moze jakieś 1 Vs 1 ? :hyhy:

Major - Czw Mar 01, 2007 22:42

DAGFEN, giera rzeczywiscie dobra. Wiele czasu spedzilem grajac w nia glownie wlasnei w plansze Bridge. Niestety jak sie nie ma team speak, to czesto gra zespolowa nie jest juz tak fajna, chociaz da sie robic znaki w inny sposob ;P
Coyote - Czw Mar 01, 2007 22:51

Hehhe no dokladnie :) Ale wiesz jak to jest :) Zbiera sie ekipa na TS i jaja leca :)
Major - Czw Mar 01, 2007 22:54

Ultima Online. Nie wiem czy o niej juz pisalem tutaj. Gra juz wiekowa, co prawda z wieloma nowymi wersjami jak niedawno wydana Mondain's Legacy. Dobra, bo powoduje ze wiele godzin przy niej stracilem i caly czas mi sie chce w nia grac. Siedze na shardzie Clairs Lair.
Danielo - Pią Mar 02, 2007 07:49

The Settlers II - Dziesięciolecie - odnowiona 2 odsłona Settlersów grafa 3D polecam wszystkim strategą
Major - Sob Mar 03, 2007 12:31

Danielo, wlasnie caly czas ciagnie mnie do tej gry, ale nie mam kiedy nawet jej zalatwic. Napewno bede musial w to zagrac. Pierwsza wersja dwojki przykula mnie na wiele dni i tygodni.
kobi - Sob Mar 03, 2007 13:55

Hymmm... Sentyment do Settlersów... Szkoda, że już nie ma tyle czasu na gry co kiedyś :/
Aither - Sob Mar 03, 2007 13:59

mam wszystkie serie i czesci Settlersow :) jestem ich wielbicielka :D
czekam teraz na Matke Boska Pieniezna :) i kupuje
Danielo napisał/a:
The Settlers II - Dziesięciolecie
:D
Danielo - Nie Mar 04, 2007 19:37

można się dogadac na pw :]
Jak będzie czas moge na jakis serwer typu RS wrzucic i sobie sciagniecie;)

Dragon - Pią Kwi 06, 2007 20:49

Ja lubie grac na w w w mousebreaker, c o m super gierki !POLECAM ! :cool:
Aither - Sob Maj 19, 2007 10:46

Popytakalabym sobie w wolnej chwili w S II 10lecie :P Zastanawialam sie nad kupnem... ale cos ostatnio nie w sosie mi na kupowanie gier... tak poza tym... dorwalam gra do 6 latkow o krasnalach :rotfl: :hyhy: usmialam sie jak nigdy... a i Reksio poznaje literki :rotfl: :padam: ale tego drugiego to juz mam dosc :P
Major - Nie Maj 20, 2007 13:50

Oblivion, sam nie gram ale patrze jak kumpel meczy na PS3 i wyglada wysmienicie i rozbudowany swiat questow tez jest dobry. Duzo tez zmian odnosnie prowadzenia dziennika w porownaniu do Morrowinda troche umila gre, bo tam caly czas trzeba bylo pamietac co sie zrobilo i gdzie sie bylo co przeszkadzalo w graniu po dluzszej przerwie.
Obecnie sam grywam w starą dobrą Mafie :)

MacSen - Nie Maj 20, 2007 19:56

Heh..niewiem jakim sprzętem dysponujecie ..ale polecam "Rise of nations:Rise of legend"
Gra mimo swoich wymagań zmiata praktycznie wszystko..no może poza nieśmiertelnym Starcraft-em

Major - Nie Maj 20, 2007 20:00

MacSen, taak sadze masz racje, od momentu zapowiedzi tej gry spodziewalem sie ze bedzie dobra, ale niestety na moim sprzecie granie w to mija sie z przyjemnoscia :P
Arex30 - Nie Maj 20, 2007 20:08

ja zapodałem ostatnio doom3 i powiem ze super sprawa tylko strasznie trzeba sie naklikać na klawiaturce :D
MacSen S.C wymiata
Po sukcesie WoW , z tego co wiem to Blizzard zapowiedział jakąś niespodziankę ===> czyżby Diablo III ?

chaoss - Nie Maj 20, 2007 22:07

Arex30 napisał/a:
j
Po sukcesie WoW , z tego co wiem to Blizzard zapowiedział jakąś niespodziankę ===> czyżby Diablo III ?


h t t p;//w w w starcraft2, c o m/]hail to the now king
:padam: :super: :padam:

Arex30 - Nie Maj 20, 2007 22:52

S.C II no bajka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedy ?

Aither - Nie Maj 20, 2007 22:58

Arex30 napisał/a:
Diablo III

prawde mowiac nie obrazilabym sie :D

p4cz3k - Pon Maj 21, 2007 08:23

Aither napisał/a:
Arex30 napisał/a:
Diablo III

prawde mowiac nie obrazilabym sie :D


diablo III to nie bedzie to samo co poprzednie czesci ... ale to moja subiektywna opinia ... gdyz diablo moga byc tylko dwa - I i II :] (a jesli pojawi sie dIII to pewnie na podobnej zasadzie co WoW - gra multi + abonament - w sumie nie ma co ukrywac - gra w diablo na singlu mijala sie z celem ;) nie ma to jak pvp / tvt ;]

ma sie pojawic SC II :=] zobaczymy

Arex30 - Pon Maj 21, 2007 09:30

p4cz3k, screeny som boskie a trajki ...... kurna juz se zassałem tapetki

Trzeba wyciągnąc z szafki SC i pograc by nabrać wprawy.

MacSen napisał/a:
"Rise of nations:Rise of legend"
wczoraj zamówiłem.

zobaczemy jak sie w to gra.

A ja sieciowe OGAME 24UNI i 51UNI :D
Oraz ostatnio AoE II :P

p4cz3k - Pon Maj 21, 2007 15:44

dla fanow d2 : h t t p;//realm.angrenost.org/ :=] ja tam sie bawie - czasem :=]
Noemi - Pon Maj 21, 2007 17:40

;) ...owszem mimo iz narzekam że nie mam czasu to jednak czasem w cos by sie zagrało...ale i tak nie rozumiem waszej mowy... :zawstydzony: :/ np:
Arex30 napisał/a:
boskie a trajki

p4cz3k napisał/a:
(a jesli pojawi sie dIII to pewnie na podobnej zasadzie co WoW - gra multi + abonament - w sumie nie ma co ukrywac - gra w diablo na singlu mijala sie z celem nie ma to jak pvp / tvt ;]

ma sie pojawic SC II :=] zobaczymy

p4cz3k napisał/a:
dla fanow d2


....ale moze kiedys sie wkręce... :P

Arex30 - Pon Maj 21, 2007 18:54

Noemi, no cóz jeśłi chcesz to wytłumaczymy.

Dziś na tapecie :
UNI 24 i UNI 51
oraz D3 :D mroczny kawałek życia.
A leci dzisiaj do mnie :
Resident Evil 4 + Silent Hunter III

hihihi
musze poszukać jeszcze wcześniejsze wydania RE

Noemi - Pon Maj 21, 2007 21:54

;) ...wkręcam sie.... wkręcam sie... :P
Arex30 - Pią Gru 14, 2007 22:11

Noemi, i jak sie udało wkrecić bo jak co to mam konto na U24 do oddania ;)
Grabarz - Sob Gru 15, 2007 13:32

Jak dla mnie nie ma lepszej gry od Obliviona (no i poprzednika - Morrowinda, we wcześniejsze nie grałem).
Super klimat, zupełnie nieliniowa fabuła, fantastyczne misje i zadania, genialne artefakty i przedmioty. Tylko broń... no mogłaby być wymyślniejsza, na szczęście można ją ładować czarami :)
Kiedyś grałem też w Final Fantasy VII (kolejne i poprzednie nie miały tego czegoś) i normalnie się zakochałem ;) No, ale przeszło mi, pamiętam tylko, że wiele wiele godzin spędziłem nad nią

Arex30 - Sob Gru 15, 2007 13:49

Wiedźmin !!!!!
Tylko wiedźmin teraz !!!!!!!
Po prostu to co najlepsze w RPG !!!

Coyote - Nie Sty 06, 2008 14:58

Kurcze, kiedyś to były giery. Teraz jest grafika, ale co po grafice jak takie COD4 da sie w 5h przejść =/
MacSen - Pon Sty 07, 2008 09:53

No wiesz ale Fallout II można np. przejść w pół godziny(mnie się raz udało go przejść w godzine).... jak wiesz które questy robić.

Ale tak prawde powiedziawszy to teraz tylko grafa i nic więcej. Choć nie F.E.A.R ja go męcze już ponad 3-y tygodnie i ciągle dostaje wpierdyk na jednej z map no i ma klimat..rzeczywiście czasem można się wystrachać

Coyote - Pon Sty 07, 2008 14:16

MacSen, a grałeś może w FEAR Combat na sieci ? :)
p4cz3k - Pon Sty 07, 2008 16:32

nie ma lepszej gry niz d2 - online - pvp :]
MacSen - Wto Sty 08, 2008 11:15

Coyote napisał/a:
MacSen, a grałeś może w FEAR Combat na sieci ? :)


No baaa(po coś to pieroństwo ściągałem) czasem pogrywam...ale muszę mieć wenę żeby tak wojowac :P


Dla niewtajemniczonych F.E.A.R COMBAT jest dostępny za friko.

Coyote - Wto Sty 08, 2008 15:41

h t t p;//w w w joinfear, c o m/

Wystarczy się zarejestrowac, a dostaniemy oryginalny CD-Key do tej wersji gry, po czym ją pobrać i zainstalować ;)



PS. 400-setny post :D:D:D:D:D:D:D

Patek - Wto Cze 03, 2008 14:51

GTA SA
COUNTER STRIKE
UEFA EURO 2008

snkkrk - Sob Cze 06, 2009 15:22

:hyhy: Quake 3
:hyhy: Heroes 3
:hyhy: Mortal kombat Trilogy
:hyhy: Warcraft 3
:hyhy: Counter strike 1.6

sebek - Nie Cze 07, 2009 15:58

jak ktoś lubi klimaty wojny polecam Operation flashpoint (coś w stylu zimnej wojny), na prawdę dosć realistycznie napisane jak na tak starą grę, ja osobiście kocham w tej gierce latać smiglowcami, niestety trzeba sporo przejść żeby "awansować" rangą :), po za tym wszystkie NFS-y, tylko dobija mnie stopień "odrealnienia" fizyki pojazdu (szczególnie jak w coś sie przyładuje lecąc w poślizgu 200-auto nadal nadaje się do jazdy :zdziwko: ), pomijam sapera w którego spielam nałogowo, szkoda ze nie ma większej planszy niż Expert pod windowsem :kwasny:
MacSen - Nie Cze 07, 2009 23:26

sebek napisał/a:
......



Tjaa NFS-y...to pograj sobie w Prostreet ( koślawe zachowanie furek ale dzwonki widać)

Jak już chcesz żeby części karoserii latały to polecam RaceDriver:GRID tak po singlu jak i sieci(szukać REDDOT)
GTR i GTR2... trzeba niezłego talentu ( ja wymiekam na 24-o godzinnych)
Albo stary ( zalezy dla kogo stary) RBR gra żyje swoim życiem za sprawą fanów około 100 dodatkowych tras i około 20~30 dodatkowych furek ( fabrycznie tylko 6 aut + 5 bonusów tras koło 9 w paru odmianach) mozna nawet rajd polski przejść :D
No i ostatnio zamiatam w H.A.W.X ( ciężko to nazwać simu ...ale zabawa szczególnie w CO-OP przednia)

Co do sapera...fakt szkoda że niema więcej :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group