dupiate forum

Rozrywka - Gry - Settlers V

Aither - Wto Kwi 26, 2005 13:22
Temat postu: Settlers V
No ostatnimi czasy namietnie grywam w te gre :) oczywiscie musze sie pochwalic ze mam wszystkie czesci w zestawie kolekcjonerskim :) a piateczke kupilam sobie z okazji "bez okazji"
Ci ktorzy znaja te gre i sa przyzwyczajeni do takich jednostek jakie byly na przyklad w czesci IV moze sie tym razem zdziwic. Kierowanie sama gra jest na prawde znacznie prostrze niz w poprzednich wersjach. Grafika 3D oraz bardzo mily podklad muzyczny. Kampania podzielona jest oczywiscie na misje, przejscie kazdej z nich odslania kolejne plansze ukladanki.
Gra sama w sobie odbiega znaczaco od swoich poprzednikow, moze byc ciezko na poczatku, ale prawde mowiac gre przechodzi sie plynnie i bardzo przyjemnie :)
Polecam :)

Dev - Sro Kwi 27, 2005 11:57

nie mialem jeszcze okazji w to pograc :-)
Aither - Sro Kwi 27, 2005 12:03

Dev to nie jest strzelaninka taka jak Ty lubisz... to strategiczna gra, pozwala uwolnic umysl i po prostu zmusza do myslenia jak w sumie kazda strategia :) polecam :) w razie czego moge pozyczyc :) sa wszystkie oryginalne wiec spoko :)
Dev - Sro Kwi 27, 2005 12:05

ja uwielbiam strategie :) a strzelanki swoja droga ;-)
Aither - Sro Kwi 27, 2005 12:10

mheheheheheee no to Settlersik Ci sie spodoba :)
delfin - Czw Kwi 28, 2005 10:44

Moim zdaniem czwarta czesc osadnikow byla ta ostatnia, w ktora warto bylo pograc. Piatka mi zupelnie nie odpowiada.
Aither - Czw Kwi 28, 2005 10:48

Znaczy tak... jakby to powiedziec... piateczka znacznie odbiega od poczatkowych zalozen tej gry to racja ale dosc przyjemnie sie w nia gra :)

delfin zgadzam sie z Toba w 100% ze czworeczka to ostatnia czesc typowego settlersa :) oczywiscie poki co to moja ulubiona czesc :) ale najbardziej lubie kampanie z Amazonkami :D hehehheee :hyhy: nie ma to jak "skopac" tyleczki paru facetom :D

kirtap - Nie Maj 22, 2005 16:08

Miałem przyjemność spotkać się z tą grą, i z przyjemnością stwierdze że jest lepsza od poprzednich wersji.
Appo - Nie Maj 22, 2005 16:21

Gram w Settlers od 1 części i uważam że najlepsze to 1,2,5 :D :P
Aither - Nie Maj 22, 2005 21:55

Appo :) hehehhehe 5 nie jest juz typowa gra settlers jaka znaja fani :) ale coz... na chwile obecna przechodze kampanie i jestem na przedostatniej planszy :) czyli jeszcze 3 dni i przeszlam cala gre :D
PAKuS - Pon Maj 23, 2005 11:05

a kto ma tą gre do pożyczenia :?: :?:
Aither - Pon Maj 23, 2005 13:49

PAKuS mowisz i masz ze mna jak z dzieckiem :) mam od I do V ale uprzedzam na chwile obecna V nie zyczam bo przechodze ja wlasnie :) jak skoncze to okej :)
PAKuS - Wto Maj 24, 2005 10:14

AITHER to Ja sobie spokojnie paczekam
Aither - Wto Maj 24, 2005 12:22

PAKuS no nie ma sprawy :) poki co mam cos innego do zrobienia ale spoko doczekasz sie kiedys :D
ale gre polecam :D to zabawa dla ludzi co strategie i pomyslowosc maja w jednym paluszku... bo trzeba troche nad ta gra pomyslec :D

PAKuS - Wto Maj 24, 2005 12:41

a Ja bardzo lubię gry na myślenie
Aither - Wto Maj 24, 2005 12:47

spoko to Ci ja pozycze :) powinna Ci sie spodobac :)
PAKuS - Wto Maj 24, 2005 13:54

ale jak wypalą urodzinki frycka to przynieść na spotkanko oki
Aither - Wto Maj 24, 2005 13:56

urodzinki moze wypala nie iwem czy w tym czasie nie bede we wroclawiu... ale jak sie zjawie w miare normalnej porze to przywioze Ci te plycisze :)
PAKuS - Wto Maj 24, 2005 14:00

oki fajnie By było jak być przyszła a namięta że fotki cię nieominą :D :D :D
Aither - Nie Lis 19, 2006 15:00

no tak prawde mowiac to zczelam na nowo grac w S V :) mimo iz znam te gre na pamiec to wciaz mnie pasjonuje :) jakies nowe opinie na jej temat ? :) wiem ze to stara gra :) ale czasem warto powrocic do staroci :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group