dupiate forum

Nasze miasto - Sklep harcerski

kisia - Sob Kwi 23, 2005 16:40
Temat postu: Sklep harcerski
Poszukuje sklepu z wyposażeniem dla harcerzy. Parę miesięcy temu był taki na Okrzei ale już go nie ma :( Czy wiecie gdzie jeszcze może być taki sklep ?
Piotrulek - Sob Kwi 23, 2005 19:16

kisia napisał/a:
Parę miesięcy temu był taki na Okrzei ale już go nie ma Czy wiecie gdzie jeszcze może być taki sklep ?


Nie ma go pewnie dlatego,że nie zarobila nawet na czynsz,nie mowiąc o pracownikach i reszcie kosztow.

Asienka - Sob Kwi 23, 2005 19:23

ja jak byłam harcerka ( kiedy to było:D) to mi w Hufcu na długosza dużo rzeczy załatwiali jak sie cos potrzebowało :)
kisia - Nie Kwi 24, 2005 16:14

teraz niestety trzeba sobie samemu szukać :(
Demmo - Nie Kwi 24, 2005 16:21

a jakich rzeczy szukasz? dzisiaj z okna autobusu (ja to się nazwiedzam tą komunikacją miejską.. heh.. :rotfl: ) widziałem że na placu piastów jest w w w yprzedaze, gdzie oferują miedzy innymi militaria.. więc jeśli chodzi o jakieś wyposażenie a nie o mundurek to moze tam coś bedzie :]
ANIUS - Nie Kwi 24, 2005 16:25

tak...co do sklepu wspomnianego przez demo, sa to bardzo często rzeczy przestarzale, dawno po terminie ...dlatego tańsze i mniej wytrzymałe:) chociaz... niektóre warto za pare groszy nabyc (ja sie tam zaopatruje w dlugopisy:), badz co bądz duzo ich zuzywam:)) więc moga byc po terminie :)
kisia - Nie Kwi 24, 2005 16:36

To prawda rzeczy w w w w wyprzedaży są przeterminowane, bardzo tandetne i wcale nie sa takie tanie jak się wydaje. Kiedyś zaopatrywałam się tam w art. biurowe, ale niektóre rzeczy jak sie później okazało były np 3 razy droższe niż np w tesco.

A wracajac do tematu to ja potrzebuję harcerską spódniczke.

frohike - Nie Kwi 24, 2005 16:48

ja sie popytam aktywnych harcerzy gdzie sie zaopatruja :)
kisia - Nie Kwi 24, 2005 16:54

frohike bede Ci wdzięczna, moge również od kogoś odkupić spódniczke :)
Uszatek - Nie Kwi 24, 2005 16:56

A moze spróbuj kupić przez sieć?
h t t p;//4zywioly, p l/index.php

Uszatek - Nie Kwi 24, 2005 17:02

A, tylko że ta strona ma chyba mundury ZHP a nie ZHR, więc lepiej się upewnić jaka konkretnie spódniczka potrzebna (o ile dobrze kojarze ZHR ma ciemniejsze mundury niż ZHP).

np. Tu: h t t p;//sklep.harcerstwo, p l/exec.php?C=POCZATEK& mają oba rodzaje :)

kisia - Sro Kwi 27, 2005 01:03

oooo fajna stronka, dziekuje Uszatku :)
Agacisko ;-) - Czw Kwi 28, 2005 20:31

W Katowicach z tego co wiem są dwie składnice. Zaraz przy dworcu :]
Frycek - Czw Kwi 28, 2005 22:29

Kiedys byl na osiedlu gwardi ludowej, wiem ze jest cos chyba kolo "zielonego targu" czy jak kto woli malego targu na rogu.
Demmo - Pią Kwi 29, 2005 00:34

co do wych w w w yprzedazy to zastrzegalem sie ze w zyciu tam nie bylem i tylko oglądając świat zza szyby autobusu widziałem ze są tam jakieś militaria :rotfl: :zawstydzony:
frohike - Wto Maj 10, 2005 12:08

troszke to trawalo ale pamiec juz szwankuje,
podobno jedynym sklepem z takimi akcesoriami jest "pantagram" (jakos tak) w Katowicach. Znajduje sie on obok dworca PKP
W innych przypadkach pozostaje internet

kisia - Wto Maj 10, 2005 13:26

frohike bardzo dziękuje za informacje, chyba jednak zostane przy stronach internetowych bo za dużo wyniosłaby mnie taka spódniczka :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group