dupiate forum

Nasze miasto - Praca i parkowanie w centrum

twistet - Wto Sie 23, 2016 09:34
Temat postu: Praca i parkowanie w centrum
Cześć,

Wiem, że w centrum Gliwic wszędzie są teraz parkomaty. Nigdy nie pracowałem w ścisłym centrum Gliwic, ale teraz nadarzyła mi się okazja do pracy przy ul. Zwycięstwa na wysokości Proximusa.

Moje pytanie w związku z tym jest następujące - gdzie parkują swoje samochody pracujący w centrum miasta skoro wszędzie są parkomaty, a pracodawca powiedzmy, że nie zapewnia prywatnego miejsca parkingowego, bo nie ma takiej możliwości.

Czy w takim przypadku osoby pracujące w centrum skazane są na wydatki związane z koniecznością kupowania biletu postojowego, czy są może jakieś tańsze rozwiązania dla pracujących w centrum. Wiem, że przy nowej siedzibie banku ING nad DTŚ powstał jakiś darmowy parking, ale parkowanie tam i potem przedzieranie się przez prawie całą Zwycięstwa też jest trochę dziwnym rozwiązaniem.

Pomoże ktoś?

Bot - Sro Sie 24, 2016 11:10

Parkowanie musisz wliczyć w koszty, albo parkować poza strefą i liczyć na codzienny spacer. Opcje to:
1. Zapłacić abonament i parkować pod pracą
2. Wynegocjować abonament z pracodawcą
3. Podobno jest koło DTŚ bezpłatny parking o którym mówisz (nie wiem nie byłem): h t t p;//w w w 24gliwice, p l/wiadomosci/bezplatne-parkowanie-w-centrum-gliwic-znowu-bedzie-mozliwe-juz-na-wiosne/]INFO

Niestety pracując w centrum musisz liczyć się z kosztami parkowania.

twistet - Sro Sie 24, 2016 11:16

Dzięki za odpowiedź, czyli tak jak się spodziewałem... Ten parking nad DTŚ jest za FREE bo był z dotacji unijnych i nie mogą przez to przez 5 lat czerpać korzyści, ale to dla mnie żaden interes walić z buta całą Zwycięstwa.

Praca w centrum jednak szybko potrafi stracić swój urok i prestiż przez bezmyślność niektórych rozwiązań. Już się też pytałem jak to wygląda i oczywiście nie ma żadnych abonamentów dla pracowników centrum tylko standardowa winieta wielodniowa, którą trzeba wyrabiać w biurze od parkomatów...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group