dupiate forum

Ciekawe Strony - KOMIS SAMOCHODOWY

PAKuS - Wto Kwi 19, 2005 12:15
Temat postu: KOMIS SAMOCHODOWY
Ja was wszystkich gorąco zapraszam do tego fajnego komisu samochodowego i tam są naprawdę fajne autka h t t p;//w w w mustang.net, p l/
Mariusz - Wto Kwi 19, 2005 12:56

w w w autohit, p l --> Auta z komisów z całej Polski ;-)
PAKuS - Sro Kwi 20, 2005 10:42

ale Mi chodziło jakie auta się wam podobają z tego linku co Ja WAM podałem
Ilonka - Czw Maj 26, 2005 20:39

h t t p;//fuks.auto, c o m, p l/
w w w fuks.trader, p l/

:P

of - Nie Maj 29, 2005 12:02

PAKuS napisał/a:
ale Mi codziło jakie atta się wam podobają z tego linku co Ja WAM podałem


od wielu lat jestem fanem amerykanskich furek :) narazie faworytem jest Chrysler 300C :P

PAKuS - Nie Maj 29, 2005 16:05

osfald napisał/a:
narazie faworytem jest Chrysler 300C Jezyk

aha a widziałeś go na tej stronie :?: :?:

of - Nie Maj 29, 2005 17:16

no jasne...
PAKuS - Nie Maj 29, 2005 17:29

to dobrze
LuKaSh - Nie Maj 29, 2005 21:43

cudownie :P
Demmo - Nie Maj 29, 2005 21:50

widziałem ostatnio na żywo.. ble :looka: :zawstydzony:
mi się nie podoba :wstyd:

of - Pon Maj 30, 2005 00:57

co Ci sie nie podaoba 300C??? to jest genialnie stylizowane auto! wszystkie łople i gofry wygladaja przy nim jak chinska podrobka wykalaczki :rotfl: nie wspomne nawet o tym potwornym silniku i potwornym apetycie na paliwo :D 300C mialem okazje kilka razy obejrzec w Polsce, a 300M to bylo nasze autko w stanach :) cos pieknego!
Demmo - Pon Maj 30, 2005 21:28

ble ble ble.. jak dla mnie wygląda jak przepakowany sterydami rolls-royce z nadmuchanym tyłkiem :rotfl: i przy łoplach i gofrach wygląda jakby go wyciosali z drewnianego klocka :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ale wszystko jest kwestią gustu :hyhy:

mi się ostatnio bardzo podoba gofer 3, ale sprawdzałem i jest w polsce na 6 miejscu najbardziej kradzionych samochodów, na śląsku na trzecim.. :zdegustowany: i jakbym go nie naszpikował jakąś elektroniką do unieruchamiania pojazdów, najlepiej własnej konstrukcji żeby był to system nietypowy, nie wpakował tam GPS i nie przykręcał go na noc do trzepaka, to pewnie długo bym się nim nie nacieszył.. :looka: :zdegustowany: :znudzony:

ostatnio próbowali z parkingu pod blokiem gwizdnąć Rovera na niemieckich blatach.. a niby taka spokojna dzielnica była :zalamany:

of - Wto Maj 31, 2005 10:25

sam zaczles "blekać" wiec sie nie dziw.... :] gofer i łopel to niestety taczki przy tym przypakowanym rolls-royce'ie... nie ma w sumie nawet czego porownywac bo to zupelnie inna polka... jesli taka stylistyke nazywasz klockowa to co powiesz o fiacie panda czy tico?

300C jest poprostu wcieleniem amerykanskiej tradycyjnej linii i agresywnej nowosci! it's beauty :)


a o kradziezy goferkow sam Ci mowilem... ciesze sie ze uwierzyles :]

Demmo - Wto Maj 31, 2005 18:15

mówiłeś -> sprawdziłem :]

i widzicie jak pedagog potrafi wskazać drogę? :hyhy: z tego powodu powaznie sie zastanawiam nad tym zakupem..

fiat panda? sam nie wiem.. tico = akwarium :rotfl:
ale w sumie o pandzie opinia podobna..

;)

of - Wto Maj 31, 2005 18:40

dodatkowo auta czesto kradzione niestety sa drozsze przy ubezpieczeniu :(
Demmo - Wto Maj 31, 2005 21:40

wiem.. a jak już sobie kupię cosik takiego to z pewnością wykupię AC.. tak na wszelki WYPADEK ;)
PAKuS - Nie Cze 05, 2005 09:36

w w w mustang.net, p l jest teraz nowa i fajna oferta zapraszam a auta też można sprowadzić na zamuwienie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group