dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - Regeneracja reflektorów

OczkO - Pon Lip 22, 2013 12:08
Temat postu: Regeneracja reflektorów
Witam,

czy ktoś z Was może polecić punkt w okolicy Gce lub na drodze A4 między Gce a Katowicami, w którym zajmują sie polerką reflektorów?

Jak bardzo jest to trwałe? I oczywiście jaki koszt? :)

Lampy Matiz :)

Pozdrawiam

sebek - Wto Lip 23, 2013 13:54

Trwałe, bo ścierasz utlenioną lub wyśrutowaną od kamyków powłokę lampy. Jeśli masz lampy z plastiku ( nie pamiętam jakie były w matizie) to sam to ogarniesz w którąś godzinkę. Na necie nawet znajdziesz opisy jak to robią w passatach łącznie ze zdjęciami. Jak masz szklane to już zakład bo ciężko szlifuje się szkło, aczkolwiek nie wiem czy nie opłaci ci się wtedy kupić nowych zamienników ;)

Zakładu ci nie polecę bo w jednym aucie robiłem sam a reszcie nie potrzeba

OczkO - Wto Lip 23, 2013 16:18

lampy z plastiku, jeden koleś w okolicy Będzina robi za 50 zł, również ręcznie.

Ja sam obawiam się że nie będę miał tyle cierpliwości :)

Frycek - Sro Lis 06, 2013 17:17

Ja wlasnie zakupilem paste polerska do reflektorow zobaczymy jak juz jej uzyje to pokaze efekty :)
szamo - Czw Lis 21, 2013 17:53

Czekam, na efekty wujek ma matiza 99 rok i tez lampy jak świece w kościele. Jesli nie uda się polerka to pozostaje szrot.
vkimi - Nie Lis 24, 2013 20:27

albo podróby prosto z półki w sklepie, chyba podobny będzie koszt do takiego auta
gumiś - Czw Lis 28, 2013 14:37

Polecam PVL z Zabrza, robiłem u nich reflektory od mojego audiaka. Szybko, niedrogo, miły rzeczowy kontakt. Jakbyś chciał jakieś informacje to daj mi znać na priv, mogę dać namiary.
Frycek - Sob Gru 07, 2013 20:46

Zrobilem polerke i ....no coz nie powala :( ale , jednak mysle ze to zalezy od reflektorow.
Bot - Sob Gru 07, 2013 23:11

No cóż obecnie reflektory są plastikowe i na nie nakładany jest lakier. Polerując niszczysz lakier, i cóż efekt i wytrzymałość...
gumiś - Wto Mar 18, 2014 10:25

Frycek aż tak źle??
gumiś - Wto Mar 18, 2014 10:25

Frycek aż tak źle??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group