dupiate forum

Świat Kobiet - List do Kobiet od JPII

kisia - Nie Kwi 10, 2005 19:53
Temat postu: List do Kobiet od JPII
Usłyszałam w tv, że Papież napisał list do kobiet. Postanowiłam go poszukać i cieszę się że go przeczytałam. Ponieważ jest piękny i wart przeczytania to umieszczam go tutaj
h t t p;//w w w opoka.org, p l/biblioteka/W/WP/jan_pawel_ii/listy/pekin_29061995.html]List do kobiet

Rafalka - Nie Kwi 10, 2005 22:51

Przeczytalam. :) Jestem mile zadziwiona i doceniona jako kobieta. Polecam przeczytac rowniez Panom. :)
Demmo - Pon Kwi 11, 2005 09:14

o kurde.. jak zwykle strasznie długie :] nie zdążę teraz.. jak będę miał chwilkę to napewno przeczytam :zawstydzony:
Aither - Pon Kwi 11, 2005 11:04

:) jej aż miło poczytać :)
cinque - Czw Kwi 14, 2005 09:09

Piękne słowa
Szamanka - Pią Sty 05, 2007 22:21

Powinnismy....My....Kobiety, czesto czytac te slowa by nabrac wiary w siebie i w swoje sily, zdolnosci.....
tuchałowa - Pią Sty 19, 2007 22:27

:) Papież docenia rolę kobiety w świecie, czego nie robi większość z nas, dlatego powinnyśmy
Szamanka napisał/a:
czesto czytac te slowa by nabrac wiary w siebie


Z drugiej strony nie warto popadać w samozachwyt i potraktować ten list jako wskazówkę. Papież przedstawia kobietę, która jest miłosierna, uczynna, zdolna do poświęceń, wrażliwa, wyjątkowa. Jednak czy wszystkie kobiety zachowują godność?

" w swym łonie nosisz istotę ludzką w radości i trudzie jedynego doświadczenia, które sprawia, że stajesz się Bożym uśmiechem dla przychodzącego na świat dziecka, przewodniczką dla jego pierwszych kroków, oparciem w okresie dorastania i punktem odniesienia na dalszej drodze życia"

To jest chyba prawdziwa kobieta, ale czy kobietą możemy nazwać kogoś kto wyrzuca swoje dziecko do śmietnika?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group